Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor. Kuzey Ay Düğümü Yengeçte Ne Getirir?

Merhaba Sevgili Astroloji Severler

Ben Uzman Astrolog Su Karakuş. Bu yazıda sizlere Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü ’nün burç değiştirmesinden ve bu değişiklik her burcun hayatına ne gibi yenilikler getirecek bunlardan bahsedeceğim.

6 Kasım’dan itibaren Kuzey Ay Düğümü Yengeç burcuna Güney Ay Düğümü Oğlak burcuna yerleşiyor.

Ay düğümleri farazi noktalardır gerçek noktalar değillerdir. Ay ve Güneş’in ortak kesişim noktalarını simgelerler.

Kuzey Ay Düğümü bir nevi şansları getirir toplumun genel eğilimlerini belirler. Kuzey Ay Düğümü ‘nün gittiği noktaya gittiğimiz de hepimiz şansı buluruz.

Güney Ay Düğümü bir nevi şanssızlıkları getirir toplumun geri giderek geri çekilerek yapacağı hataları anlatır.

Kuzey Ay Düğümü ‘nün Yengeç burcu yerleşimi yaklaşık 18 ay yani 15 yıl sürecek. Ay Düğümleri hep geri gider asla ilerlemez. 18 ay sonra bir önceki burç olan İkizler burcuna yerleşecek.

Peki hangi burca neler getirecek Kuzey Ay Düğümü ‘nün Yengeç Burcuna Geçmesi?

Koç ve Yükselen Burcu Koç Olanlar

Annelik anaçlık besleme bakma konuları öne çıkacak. Biraz daha şefkatli biraz daha duyarlı olmaya başlayacak Sevgili Koçlar. Yakın çevrelerindeki yardıma muhtaç hayvanlar yaşlılar ve çocuklarla ilgilenmeye başlayacaklar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğa Olanlar

Yakın çevrelerine karşı ilgileri eğilimleri değişecek Sevgili Boğaların. Komşuları ve kardeşleri ile daha fazla ilgilenecekle onlara daha fazla zaman ayıracaklar. Onlara karşı daha şefkatli olmaya başlayacaklar. Yakın çevre konusunda aynı zamanda şanslı olacaklar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler Olanlar

Mali gelirlerini ve varlıklarını ihtiyacı olanlara daha fazla açacaklar Sevgili İkizler. Daha yardımsever görünecekler bu dönemde. İhtiyacı olanlara daha fazla para harcama eğiliminde de olabilirler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeç Olanlar

Hiç utanmadan sıkılmadan çekinmeden rahat rahat kendilerini yaşayabilecekler Sevgili Yengeçler bu dönemde. Biliyorsunuz Yengeçlerde hafif bir utangaçlık çekingenlik vardır ancak Kuzey Ay Düğümü ’nün Yengeç burcuna geçmesi Yengeçlerin kendilerini çekinmeden rahat rahat ortaya koymasını sağlayacak. Aynı zamanda Yengeç burçları için şanslı bir evrenin de başlangıcı.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslan Olanlar

Ruhsal gelişim konularında şansı bulacak Sevgili Aslanlar. Doğru bir guruya doğru bir eğitmene ya da öğretmene rastlayabilir kendilerini rahat rahat geliştirebilirler.

Başak ve Yükselen Burcu Başak Olanlar

Yardım etmeyi çok seven Sevgili Başak’lar bu sefer tam tersi çok rahat yardım alacaklar. Çok iyi arkadaşlar edinecek çok güzel arkadaşlara sahip olacaklar. O arkadaşlar Başaklara şefkatle yaklaşacaklar. Kaldı ki Başakların ihtiyaç duydukları şey de tam olarak bu olacak bu dönemde.

Terazi ve Yükselen Burcu Terazi Olanlar

Kariyer alanında yararlanacak Sevgili Terazi’ler. Kendileri ile ilgilenen çok yardımsever yöneticileri olacak. Kariyer anlamında aldıkları teklifler çok değerli olacak. Kariyer anlamında hem başkalarına yardım etmeleri hem başkalarından yardım görmeleri çok olası. Bu güzel ve anlamlı dönemi umarım Teraziler iyi değerlendirir.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrep Olanlar

Bol bol yurtdışı seyahati ve bol bol eğitim alma fırsatı yakalayacak Sevgili Akrepler. Medyada daha fazla görünür olma şansları da olacak Akreplerin. Ancak bu görünürlüğün mutlaka önemli bir amacı olmalı. Bir başkasına yardım etmek ya da bir yardımının örnek olarak gösterilmesi gerekli. Eğer konu çocuklar kadınlar ve anneler ise yapacakları medya çalışmaları çok değerli olacak. Bu ayrıntıya dikkat eden medya ile ilişkili Akrepler mutlaka kazanacaklar.

Yaylar ve Yükselen Burcu Yay Olanlar

Sevgili Yaylar ek gelirler kazanma konusunda şanslı olacaklar bu dönemde. Mali konularda ekstra gelirler ve bu gelirlerin nerelere ve nasıl harcanacağı konusu da önem kazanacak. Yay burcunun doğasında yardım etmek vardır ihtiyaç sahibi insanlara yardım etme konusunda öncü burçlardan biridir Yay burcu. Bu yardımlaşmayı toplumun geneline yaymak için çalışmalar yapabilirler.

Oğlaklar ve Yükselen Burcu Oğlak Olanlar

Evlilik ve ortalık alanında şansı yakalayacaklar Sevgili Oğlaklar. Yardımlaştığı insanlardan birisiyle evlilik yoluna gidebilirler.

Kovalar ve Yükselen Burcu Kova Olanlar

İş alanı önem kazanıyor ve iş hayatında şanslı bir evre başlıyor. Bu şansı her zaman yardım etmeyi seven evrensel değerlere her zaman önem veren Sevgili Kovalar çok doğru kullanabilecekler. Yardıma ihtiyacı olan insanları işe alma ya da onlara iş kazandırma şansı yakalayabilirler. Aynı zamanda elemanlarından da destek görebilirler.

Balıklar ve Yükselen Burcu Balıklar Olanlar

Bu dönemin en şanslıları Sevgili Balıklar. Aşk hayatlarında şansı yakalayacaklar. Uzun zamandır yalnız olan Balıklar için bu dönem çok kıymetli. 6 Kasım’dan itibaren 1 5 yıl içinde doğru aşkı bulma şansları çok yüksek. Hayatlarının aşkı ile yardımlaşma temalı bir konu aracılığıyla tanışabilirler.