Adamin biri sacini hep ortadan ayirirmis daha sonra liseden ayirmaya baslamis
Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)
Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun
Rampalarin ustasiyim gözlerinin hastasiyim Rampada gecme beni duzde ezerim seni
Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor
Sana yaza yaza yaz geldi mesaja zam geldi Daha yazacaktım ama konturum bitti
Sinavdan sifir aldim ama önemli diil önemli olan katilmakti
Ufff yavrumanam asvaltin olayim ez beni Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir
Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler:=)))
Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?
Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir Anteninden tutarsan bisey olmaz
Artik seni aramayacagim Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik Artik bilgisayar aldim chat yapalim Cep fazla yaziyor
Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir Zekilerde hafiza kaybi aptallarda kisa sureli korluk okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!!!
Az veren candan çok veren AIDS olur
Dun gece seni o kadar aradimki soguk vucuduma dokunmani o kadar cok istedimki yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kala kaldim nerdeydin benim canim pijamalarim!!!
Karanlıktıgözleri parlıyordu eğildim bacaklarını ayırdımmemelerini avuçladımçok zevk alıyordumçünkü hayatımda ilk kez inek sağıyordum
Çok onemli bir not ; sakin asagidaki mesaji okumayinizlütfen !!! ” NISKALAS RIB NES ” ben sana okuma demedimmigerçekten hakliymisim)
Su anda her 100kisiden 35i uyuyor10u yemek yiyiyor25i çalışıyor15i sex yapıyor10u araba sürüyor4ü ders çalışıyor1 tane salakta elinde telefon sms okuyor!
Hiç bir ön yargım yok Bütün insanlardan nefret ediyorum o kadar
Bizim köyde ağaçlara aşı yapıldığında o gün ağaçlar tatil olurdu
Zorla güzellik olmaz estetikle olur
Doktorum sigaradan uzak durmamı söyledi ben de bır metrelik bı ağızlık yaptırdım
Sen terlemişsindir sana terlik getiriyim
Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim yanina bir bardak su koy kalkarsin Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle
Karayollarında değil senin kollarında öleyim
Elimde Japon yapıştırıcım var ama yapıştırmaya japonum yok!!!
Sana bir şey söyleyeceğim ama sakın üzülme; dün doktora gittim böbreğimde kum kalbimde seni buldular!
Aşk bir muz kabuğudur dikkat etmezsen ayağın değil hayatin kayar
Yumurtayı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?
Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum
1960 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur İlgilenenlere duyurulur!
Bulutları pembeye boyasak yağmur pembe yağar mı??
Dün eski dostlarla karsilastik Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik
Adamın biri bir gün sinek ilacı almaya gitmiş Eczacı sormuş: sineğinizin nesi var?
Aşk havuzuna aptallar düşer ama beni ittiler
Gerçekleri Türkan ŞorayTarihi de Gönül Yazar
Sevgilim seni tv kumandasından futbol topundan pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim?
Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir
Bir elma diskoya neden gitmiş? cevap: kurtlarını dökmek için
Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantıkakıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun
Amerikan üroloji derneginin üst ekstremite kurulunun yaptigi son arastirmaya göre SALAK insanlar mesajlari okurken telefonlarini sag elde tutuyor
Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme Benim pisliklerle işim olmaz Allah kahretsin seni Hayatımı mahvettin alçak SİGARA
Bir goz gordum masmavi denizin dibine sinmisbir goz godrum simsiyah gecelerden bezmis bir goz gordum yemyesil yapragi ucuna degmis bir goz gordum mosmor ustune yumruk yemis
Bu güzellik bu zekâ bu akıl hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?
Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var muhim olan miktarı