Foruminci.net

Teşekkür Teşekkür:  0
Beğeni Beğeni:  0
Beğenmedim Beğenmedim:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Testis Yiyen Balık

Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    17
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Talking Testis Yiyen Balık

Geçen hafta en çok okunan en çok izlenen haberlerden biri hangisiydi biliyor musunuz… “Testis yiyen balık” haberiydi!

*

Kızılırmak nehrinde pirana türevi bir balık yakalandı petshop'tan alınıp akvaryumda beslendiği bilahare nehre bırakıldığı tahmin ediliyor literatürde “testis yiyen balık” olarak tanınıyor bitki tohumlarıyla besleniyor insanların testislerini bitki tohumlarına benzetip saldırdıkları için bu isimle anılıyor Sivas Cumhuriyet Üniversitesi fen fakültesi uzmanları nehirdeki pirana yoğunluğu tespit edilene kadar “çıplak yüzülmemesi” konusunda uyardı filan…

*

Sayın ahalimize bilim bakanımızın ismini sor mesela sağlık bakanımız kimdir diye sor pek bilen çıkmaz… “Testis yiyen balığı” sor en ince detayına kadar anlatsınlar.

*

Daha bi sene önce darbenin eşiğinden döndük deniz kuvvetleri komutanı Hasan Temizel midir İbrahim Tarakçı mıdır diye anket yapsak kaç kişi doğru cevap verebilir? Fatih Terim'i yamultan arkadaş kebapçı mıydı suşi'ci miydi istisnasız herkes bilir.

*

(Google'a girin lütfen “Koramiral Adnan Özbal” diye arayın 45 bin sonuç çıkıyor “Fatih Terim kebapçı” diye arayın 238 bin sonuç çıkıyor merak edilme oranı bir'e beş!)

*

Temmuz ayında kaç şehit verdik kaç kadının daha kaç çocuğun daha ocağına ateş düştü sormayayım… Magazin sunucusu Murat Başoğlu teknede kimi öptü bilmeyen var mı?

*

Sayın hükümetimiz 500 bin inek 475 bin koyun 75 bin ton kırmızı et 750 bin ton buğday 700 bin ton arpa 700 bin ton mısır 100 bin ton pirinç ithal ediyor Akp'den önce kendi kendine yetebilen Türkiye'nin tarımı dümdüz edilmiş imha edilmiş bana mısın diyen yok… TRT'nin icat yarışmasında finale kalan “organik hoşaf projesi”ni duymayan yok.

*

“Türkiye'de yeni devlet kuruluyor” haberi koy tıklanıyor… “Türkiye'nin ünlü çifti boşanıyor” haberi koy en az üç misli tıklanıyor.

*

Devlet okullarını “değerler eğitimi” kisvesi altında tarikatlara cemaatlere tahsis ediyorlar umursanmıyor… Bülent Ersoy'u Katmandu'da Buda zannettiler trend topic oluyor.

*

(Bu memleketin şuurlu duyarlı yurttaşlarını tenzih ederim.)

*

Sayın ahalimiz şeyinin keyfinde…
    Sanırım o nedenle testis haberi en çok okunuyor.

*

Cumhuriyet yıkılırsa filan çok önemli değil ama…
    Maazallah taşağı tehdit altındaysa işte o fena!

Yılmaz ÖZDİL

Sözcü
    tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

www.foruminci.net

Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1

Sosyal Aglarim

Follow Logic@ On Twitter
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tecrübe Puanı
    1000

Bana zeval gelmesin de gerisi ne olursa olsun modundayız.

Üstüne imza tanımam!!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.

www.foruminci.net