PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkekler melektir.....:)

girl for vendetta
24.03.2009, 00:21
Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın
dallarını keserken baltasını suya düsürür.

"Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve

"Ne diye bağırıyorsun?" der.

Ormancı baltasinı suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.

peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. "Baltan bu muydu?" diye sorar. ormancı"hayır" diye cevaplar.

Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.

"Baltan bu muydu? "ormancı yine
"hayır" diye cevaplar.

peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.

"baltan bu muydu?" ormancı "evet" der.

Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.

Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.

Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düser.

Ormancı "aman tanrım" diye bağırır. peri yine belirir ve sorar.

"ne diye bağırıyorsun?" ormancı "karım suya düştü der.

Peri suya dalar ve jennifer lopez le birlikte geri döner.

"Senin karın bu mu?" diye sorar. ormancı "evet" der.

Peri sinirlenmiştir. "yalan söylüyorsun. gerçek bu değil" der.

Ormancı "özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, o na da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur.

Bu hikayeden alinacak ders :

Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardir ve bu başkalarının yararı içindir.

(Kendileri için birşey istiyorsalarsa ekmek çarpsındır ):p
:kalp::çiçek::kalp:

Logic@
24.03.2009, 01:13
Çok doğru walla meleğiz biz:angel:

Darkplus
24.03.2009, 11:20
Biliyodum biz meleğiz :P

MeY
24.03.2009, 12:13
Evet evet şeytanda bi melektir:cool:

sabojammer
24.03.2009, 22:55
evet evet kesinlikle katılıyorum:D

Logic@
25.03.2009, 00:55
İki dakika melek yapmadınız ya hemen şeytan olduk yine:D

girl for vendetta
25.03.2009, 01:08
arkanızdayım meleksiniz:)

UZMAN
25.03.2009, 12:21
arkanızdayım meleksiniz:)

Tşk Ederiz Bizi Düşünen Birinin Olması Mutluluk Verici :P:D

Ötüken
25.03.2009, 14:41
Melek bir yandan, şeytan bir yandan.. :D

BamBam
25.03.2009, 17:42
Kendimi düşünüyosam namertim sözü geldi hemen aklıma:D

MeY
12.02.2010, 18:50
Melekmi hıhı evet tabe:angel:

LaFontaine
12.02.2010, 18:55
evet melektir:angel::angel:

Ctrl
12.02.2010, 18:58
melekten kasıt yalancı hilekar düzanmaz uçkuruna sahip olamayan kuytu pinti dlavere ala vare peşinde melek şekline girmiş ama elindeki sopasını bırakmamaış boynuzlarını saklayamamaış bir sülietse amenne melektirler:)

LaFontaine
12.02.2010, 19:01
maşallah önyargınız çok gelişmiş :)

MeY
12.02.2010, 19:02
melekten kasıt yalancı hilekar düzanmaz uçkuruna sahip olamayan kuytu pinti dlavere ala vare peşinde melek şekline girmiş ama elindeki sopasını bırakmamaış boynuzlarını saklayamamaış bir sülietse amenne melektirler:)

aman allahım çok açık sözlüsün daha ne denilebilir ben her gerçeği söyleyemem böyle hemen:angel:

ProfessionaL
12.02.2010, 19:13
мєℓєктιяя :)

Ctrl
12.02.2010, 20:49
maşallah önyargınız çok gelişmiş :)

yoo hepsi böyle en iyisini bulmak marifet:angel:

BamBam
12.02.2010, 20:58

Eğer daha ağır hakaretler de etmek istersen yalnız bırakalım seni?

Ctrl
12.02.2010, 20:59
Eğer daha ağır hakaretler de etmek istersen yalnız bırakalım seni?

Yarası olan gocunur beyfendim ortam serbest zaten merak etme:angel:

BamBam
12.02.2010, 21:02
Serbestliğin de bi sınırı olmalı de mi? Etmediğin laf kalmamış ayıptır...

Ctrl
12.02.2010, 21:04
Sınır olsa dahaönce cevap yazan rütbeliler engel olurdu sanırım onlar insan değil algılama yapamıyorsa sen mi yapıyorsun aradaki fark nedir..O kadar cevaptan onu cımbızla çekmende senin graipliğin..Benim onu espiri anlayışlı yazdığımı anlamıyacak bir erişkinlikte değilsindir umarım...

BamBam
12.02.2010, 21:06
Tartışmaya gerek yok ve söylediklerimin yöneticiliğimle de uzaktan yakından alakası yok.. Bir erkek olarak düşündüklerimi yazdım yazın hakkında...

Ctrl
12.02.2010, 21:07
Senin yazdıklarının karşılığnda cevabıda aldın sanırım madem tartışma gerektirmiyorsun daha değişik cümleler kur bir dahakine :angel:

Ötüken
12.02.2010, 21:13

Genelleme yapmak kadar gıcık olduğum birşey yoktur !
Anlıyorum ki canınız yanmış..

Ctrl
12.02.2010, 21:16
Genelleme yapmak kadar gıcık olduğum birşey yoktur !
Anlıyorum ki canınız yanmış..

Yandığınıda belirtmiştim forumda o yönden bir kaygım yok emin olabilirsiniz..

İstisnalar kaideyi bozmaz denen bir şey var dır:)Ona bakarsanız Ademi cennetten kovduran Havvadır anlayışıda sizi için geçerli bıkarında bizde bir kaç şey düşünelim üstüne alınmayan kişiler zaten orda yazanları fazla umursamaz eğer erkeklik grurunuz engel oluyorsa biraz bastırmayı deneyin:angel:

Ötüken
12.02.2010, 21:18
Erkeklik daha doğrusu sahip olduğum gurur bastırılamayacak, istisnaya dahil edilemeyecek kadar üstündür.

Şimdi elime çayımı aldım ve o yazının bir açıklamasını istiyorum.

Ctrl
12.02.2010, 21:19
Erkeklik daha doğrusu sahip olduğum gurur bastırılamayacak, istisnaya dahil edilemeyecek kadar üstündür.

Şimdi elime çayımı aldım ve o yazının bir açıklamasını istiyorum.

Açıklamam çok basit sanırım anlayabiliniz eğer tek tek sözlük anlamlarını istiyorsanız gerçekten o bastıramaycağınız o büyük egonuzun üstünde beslediğiniz mazoşist erkeklik gururunuz rencide olur..

Ötüken
12.02.2010, 21:20
Beni, Emre'yi yada diğer erkekleri tanıyor musun ?

Ctrl
12.02.2010, 21:22
Kendinizi o cümelelrden muaf tutuyorsanız sorun yok sanırım niye başkalarına denilen (size göre) şeylerin avukatlığını yapıyorsunuz?

Ötüken
12.02.2010, 21:24
Sen bir cinsiyeti yaran olduğundan dolayı hakaretlere boğ ardından neden üstünüze alınıyorsunuz de ? Çelişkili cümleler kurma. Acını burada diğer erkekler üzerinden yaşatmaya kalkma.

Herkesin iyi yada kötü bir hikayesi var. Başrolden figüranlığa düştün diye ağzını bozma !

Ctrl
12.02.2010, 21:29
Sen bir cinsiyeti yaran olduğundan dolayı hakaretlere boğ ardından neden üstünüze alınıyorsunuz de ? Çelişkili cümleler kurma. Acını burada diğer erkekler üzerinden yaşatmaya kalkma.

Herkesin iyi yada kötü bir hikayesi var. Başrolden figüranlığa düştün diye ağzını bozma !

Kurduğun cümlelerin nihayetinde nelere kadir olduğunun farkındasındır inşalh...

Arkç burda kişiye indirgeme yaparsan bugün bir erkek neler yapıyor bugün bir kadın neler yapıyor asanı keseni boazlıyanı pişirip yiyeni...

Benim hikayemde ki unsurlarıda emin ol senin ağzına alman benim beni rahatsız eder bunuda açıkca belirtelim istersen..Cinsiyet ayrımcılığı günümüz sorunudur ve sorunun basgın unsuruda senin cinsiyetinden olanlar..Malesef bunu söylemek acı ama iyileride var kötüleride ama nedense hep kötüleri duyuluyor...

Ben olayın ileri düzey bir feminist düşünce veya cinsiyet ayrımcılığı suçlaması noktasına gelmesini istemiyorum..

Ben bir tanım yaptım isteyen beğenir isteyen beğenmez isteyen doğru der istemeyen yanlış der..

İsteyen benim hakkımda ön yargı koyar yada koymaz isteyen bu gün benim adıma kalıp kurar yada kurmaz..

Benim düşüncem orada değiştiricek bir şeyin varsaki kolay kolay değiştiremessin ..Forum bunun için var sanırım ..

Ötüken
12.02.2010, 21:31
Forum hakaret için değildir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Bayan bayıda sevmek zorunda değildir. Ama saygı duymak, hakaret etmemek zorundadır. Buna saygı derler. Hakaret edip saygını bozma.

Ctrl
12.02.2010, 21:33
Benim kurdğum cümlelerde hakarete varan boyut görmedim açıkcası sizin alınganlığınız olabilir mi?

Ayrıca birilerinin arkasına sdığınıp konuyu izleyen şahıs kendi düşüncelerini yazzın kukla ardına pısmasın lütfen..Madem konuşuyoruz ikli tartışma olmasın herkes kendini göstersin değilmi ama?

Ötüken
12.02.2010, 21:38
Forumda kimse kukla değildir. Siz düşüncelerinizi açıkca nasıl dile getiriyorsanız ima ettiğiniz kişide rahatlıkla dile getirebilir emin olabilirsiniz. (Bu konuya bir daha yazmamasınıda ben rica ettim.)

Emre'ye burada ki espriyi anlayamayacak erişkinlikle suçlamıştın. Önce espri ardından tanımlama oldu ? Bu kadar çok çelişkiye düşmeyin. Ben burada sırf özgürlük adı altında kızlar ile ilgili öyle bir tanım yaparım ki yer yerinden oynar. Ama bu tanım sırf size kızdığım için yapılmış olur. Tıpkı sizin bir erkeğe kızdığınız gibi. Ben bu forumun yöneticisi olarak size göre normal bize göre ise hakarete varan erkek tanımlamasını bir daha görmek istemiyorum.

Beyninizde ne fırtınalar nasıl tanımlamalar geçiyorsa geçsin. İçinizde yaşayın. Kendi normalliklerinizi burada hakaret adı altında dile getirmeyin !

Ctrl
12.02.2010, 21:46
Forumda kimse kukla değildir. Siz düşüncelerinizi açıkca nasıl dile getiriyorsanız ima ettiğiniz kişide rahatlıkla dile getirebilir emin olabilirsiniz. (Bu konuya bir daha yazmamasınıda ben rica ettim.)

Emre'ye burada ki espriyi anlayamayacak erişkinlikle suçlamıştın. Önce espri ardından tanımlama oldu ? Bu kadar çok çelişkiye düşmeyin. Ben burada sırf özgürlük adı altında kızlar ile ilgili öyle bir tanım yaparım ki yer yerinden oynar. Ama bu tanım sırf size kızdığım için yapılmış olur. Tıpkı sizin bir erkeğe kızdığınız gibi. Ben bu forumun yöneticisi olarak size göre normal bize göre ise hakarete varan erkek tanımlamasını bir daha görmek istemiyorum.

Beyninizde ne fırtınalar nasıl tanımlamalar geçiyorsa geçsin. İçinizde yaşayın. Kendi normalliklerinizi burada hakaret adı altında dile getirmeyin !

Eğer siz dediğiniz cümlelerle ileri gitmeseydiniz emin olun ben onun espri olarak kalmasını dilerdim...

Eğer ki benbirisine kızıp burda esip gürücek olsam genelleme çatısına sokmam..

Benim normalim genelin anormalliği olmadı hiç bir zaman Meyinde dediği üzere rahat konuştum içimi açtım düşündüğümü düşündüğüm tarzda ekleme yapmadan akıcı yazdım çeşitli süslü kelime oyunlarıyla karışıklaştırmadan bazı twemellerin sorgulamasını nitelendirdim..

Eğer ki 4-5 tane iltifat dolu cümle ile nitelendirecğim "ERKEK" 1 tanede iğneliyici(hakaret değil) cümleyle belirtiyorsam bu benm suçum değil ki sadece oyun oynamıyorum düşünxcemi belirtiyorum:angel:

Elbette benimde hayatımda birsi var ve şuan için ciddi bir sona gidiyor ama onun bu belirttiğim şeylerle ilişkisi yok ben olmadığı onu suçlamıyorumda genellemeninistisnasal yüzdelemesini konuşmak saçmalık olurdu sanırım...Benim hayatın yaşamam çevremdeki düşünce yapısının değişikliği veya sizinkinin altında yatan unsura dönüp bakalım sorunun kaynağı ordadırrr

Ötüken
12.02.2010, 21:50
Sizi ve çevrenizi, daha doğrusu hikayenizi, bu cümleyi kurmanızda ki temel etkeni bilmem. Bilmek zorunda da değilim. Yineliyorum. Kurduğunuz cümle hakaret içeriyor. Bir daha istemiyorum !

Ctrl
12.02.2010, 21:52
Bana göre içermiyor malesef size göremi temel alıyoruz burayı yoksa ona buna şuna göremi yaptığınız uygulamalara dikkat edin burda bir konu konuşluyor ve üstünü yarı kapalı tehdit ile örtme hakkınız kullanma şıkkıda yok.

MeY
13.02.2010, 12:13
Açıkçası hakaret olarak algılamadım o cümleyi belkide erkek olmadığım için,erkek olsaydım yanlış anlayabilirdim..Tüm erkekleri kapsadığını düşünmüyorum ama cümleye katılıyorum..Aynı şeyin kadınlar içinde geçerli olduğunu düşünüyorum..Yinede hakaret olarak anlaşılabilecek tarzda yazılmamalı yada smililerle yumuşatılmalı yazdıklarımız kanaatine varım yazılanlardan sonra..:angel:yinede erkekler olmadan yaşamıyoruz sanırım sizin olmadığınız bölümümüz çok sıkıcı:p
Ötükenim ne tesadüfki bende çay içiyorum bunları yazarken:şeker:

Ctrl
13.02.2010, 12:18
Açıkçası hakaret olarak algılamadım o cümleyi belkide erkek olmadığım için,erkek olsaydım yanlış anlayabilirdim..Tüm erkekleri kapsadığını düşünmüyorum ama cümleye katılıyorum..Aynı şeyin kadınlar içinde geçerli olduğunu düşünüyorum..Yinede hakaret olarak anlaşılabilecek tarzda yazılmamalı yada smililerle yumuşatılmalı yazdıklarımız kanaatine varım yazılanlardan sonra..:angel:yinede erkekler olmadan yaşamıyoruz sanırım sizin olmadığınız bölümümüz çok sıkıcı:p
Ötükenim ne tesadüfki bende çay içiyorum bunları yazarken:şeker:

Yedi Kocalı Hürmüzün hamam sahnsinde diyorlardı gökten koca yağacak diye:)Erkeksiz dünya olurmu kadınsız olmadığı gibi :angel:

MeY
13.02.2010, 12:21
Yedi kocalı hürmüz söylüyorya Hey tanrım bana üç tane. Üç de yetmez beş tane. Bes de yetmez yedi tane. Ver ver ver ver. Ver allahım ver diyor ya adam gibi bir tane versin yeter..

Ctrl
13.02.2010, 12:23
Yedi kocalı hürmüz söylüyorya Hey tanrım bana üç tane. Üç de yetmez beş tane. Bes de yetmez yedi tane. Ver ver ver ver. Ver allahım ver diyor ya adam gibi bir tane versin yeter..

1 kanatindeyim bende ama 7 tanedeki bütün güzellikler bulunsun yeter:angel:

ProfessionaL
13.02.2010, 12:36
Kendim için söylüyorum.Bir tane olsun tam sevgi olsun.Kötü durumlarda yanımda olsun. Şu ölümlü dünyada yeterki beni sevsin bana yeter...

Düşes*
10.06.2010, 13:06

ablama katılıyorumm :rolleyes::şeker:

DeLiCan
10.06.2010, 13:20

Hayır hayır şeytan cindir :cool:

MeY
10.06.2010, 13:46
Hayır melektir..;)

# Pè®iM§sii #
10.06.2010, 16:47
Mey'e Aynen Katılıyorum Şeytanda Bir Melektir :D

CyberLady™
10.06.2010, 16:49
Benım melegım var zaten :hıh:

Darkplus
10.06.2010, 16:52
Benım melegım var zaten :hıh:
Siz ikiniz bi konudan da eksik kalın :D

Ben de bi meleğim :seytan:

CyberLady™
10.06.2010, 16:57
sende melegımsın ama artık ne melegım olursun o ayrı :D

Darkplus
10.06.2010, 16:59
sende melegımsın ama artık ne melegım olursun o ayrı :D

Gıcık etmeye devam edersen azrailin olurum zevkle :D

CyberLady™
10.06.2010, 17:02
canın saolsun zaten bu hafta onunla cok karsılastım ama ben daha guclu cıktım :hıh:

Darkplus
10.06.2010, 17:04
canın saolsun zaten bu hafta onunla cok karsılastım ama ben daha guclu cıktım :hıh:

Tamam sen bana bi şey yapma da :D