PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eflatun Bir Masal Bul Kendine..

JuNi@R
06.10.2009, 10:01
MQy1WizunzU
:of::of:
Eflatun bir masal bul kendine/romanımın üçyüzyetmişdokuz’uncu sayfa, üçüncü pragrafında anlatılan yitik kadınların kahramanı/Unutma masallar gerçek değil! Sadece bir yürek yanılması.

Kendimden kaçan yanımı başka şehirde ateşe vermişler. Çok okudum gazete manşetlerinde /gazeteler yakılmış. Üçüncü sayfa’nın külleri üstünde söndürmüşsün sigaranı.

Kaçtığın her şehirde biraz daha yanmışsın. Develer tellal pireler berber olmadan! / Vicdanın kömür karası düşlere boyamış eflatun masalları. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde/dedikleri bir günde gerçeğe yakın romanımın kahramanı olmak istemişsin şehirlerden birinde/ sana inancımın artık kıt olduğu yerde.

Yitik kadınların ezberlettiği masal tekerlemeleriyle satırlarıma düşmüşsün alaycı bir dille.

Aldırmamışsın. Kabul etmişsin parmaklarımdan çıkacak olan her cümleyi. Karnın doymuş doymasına ama gözün açmış senin be adam/dipsiz yüreğime büyük bir iştahla sarılmışsın. Sarılmışsın ama dudaklarında hala bir lokmacığın izi yok. Duramamışsın yüreğimde. Az gitmiş uz gitmiş eflatun bir masala kanmışsın yine.

http://img16.imageshack.us/img16/7190/b9e881f7366f79fd6c179af.jpg (http://img16.imageshack.us/i/b9e881f7366f79fd6c179af.jpg/)

Romanın sonuna gelmedim henüz kim bilir nasıl biter. Ellerim neyi yazar yüreğim neyi hisseder. Yeni kahramanlar bulur belki beni gerçeğe yakın/ romanımın dörtyüzüncü sayfasının ilk pragrafında. Ben gerçeği yaşarım senle kurguladıklarımı başka kahramanların koynunda. Sen koyundan koyuna yitik kadınların eflatun masallarında. Teni ben kokmayan, gözü ben gibi bakmayan gözlerde arama yüreğimi. Sen benim satırlarımdan çalındın. Seni yazmanın telif hakkı benimdi. Bir ben yazabilirdim seni, yetinemedin. Daha fazla yazılmayı istedin. Yazıldın/yazıldın/tükendin! Hakkımı savunmak için hiçbir dava açmayacağım. Telif hakkın artık masallara inanan yitik kadınların.

Romanlar resimli masal kitaplarına benzemezdi hiç bilmedin. Edebiyattı zayıftı yüreğinin. Aklından şüphe duyacaklar şimdi senin.

Yazacaklarımın sonuna geldim.

Eflatun bir masal bul şimdi kendine, satırlarımdan çalınan, yitik kadınların masal kahramanı..

тɪʟรıɱ
06.10.2009, 10:38
Eflatun bir masal bul şimdi kendine...

JuNi@R
06.10.2009, 10:47
sözleri yıkıp geçti..kimilerını kavurdu...

тɪʟรıɱ
06.10.2009, 10:48
Cok anlamlı ve cok guzel hazırlamıssın ellerıne saglık :)

JuNi@R
06.10.2009, 10:50
rıca ederım;)