PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğlenceli harika bir oyun

daverbey
14.09.2009, 12:53
Çok eğlenceli harika bir oyun: My brute
Çok vakit gerektirmiyor, günde sadece 1-2 dak. yeterli oynamak için. Karakteri oluşturup arkanıza yaslanıp seyrediyorsunuz. Kaybedince exp. kaybetmiyorsunuz, kazanırsanız 2 exp., kaybederseniz 1 exp. alıyorsunuz.

Öncelikle elcantasi My Brute (http://elcantasi.mybrute.com) adresini tıklayın. Sol tarafta karakter adınızı, rengini, şeklini belirledikten sonra Validate ye basın. Sağ taraftaki benim karakterim, siz ilk onu döveceksiniz.

Dövüş bitince go to ………. Yazan yere tıklayarak kendi adamınızın sayfasına gidin.
Sayfada ARENA yazan yere tıklayınca levelinize uygun rakiplerin listesini göreceksiniz.. Birine basın ve izleyin karakterinizin neler yaptığını. Herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor kendi dövüşüyor.
Level atladıkça yeni özellikler kazanacaksınız, silahlar, skiler ve hayvanlar ( ayı, kurt, köpek).
Tamamiyle randomize geliyor bu özellikler, dolayısıyla rakiplerinizle aynı durumdasınız. Günde belli sayıda dövüş yapabiliyorsunuz, ilk gün 6, sonraki günler 3 dövüş. Hızlı level atlamak için karakterinizin web adresini ( sayfasınız sağ üst köşesinde ) arkadaşlarınıza gönderin, onlar level atladıkça sizde exp. kazanıyorsunuz.
İyi oyunlar, Saygılarımla….

JuNi@R
14.09.2009, 12:56
zor ya oynamayaamdım:(

тɪʟรıɱ
14.09.2009, 14:27
Kafam karıstı yaw oyunu oynayamadım bıle :D

JuNi@R
16.09.2009, 11:56
karmasık:D

LaFontaine
10.03.2010, 22:26