PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bunaldım..:(

JuNi@R
02.09.2009, 02:05
:utangaç:Çaresız kalmak kadar kotu bırsey yok galıba..elı kolu bağlı sadece gözyasıyla ızlemek..
sınırım yok dersınız,gun gelır aşarsınız kendınızı..gücüm var yapabılırım,başarabılırım dıye ruhunuzla savaş verırsınız,ılk dakıkalar kazanır ama sonrasında tam bır hâyal kırıklığı ve yine gözyaşı:of:
Sonra tekrar bir adım atarsınız boşluğa,bir adım ve bir adım daha..yavaş yavaş tükendığınızı hısseder,gözlerınızı kaparsınız ve dua etmeye baslarsınız...(devamı sonra:)

Logic@
02.09.2009, 09:32
Hüzünlü ama çok güzel eline sağlık:)
Devamını bekleyeceğim:angel:

MeY
02.09.2009, 11:52
Bazen dualar ayakta tutar sizi..

JuNi@R
02.09.2009, 16:46
gereksız artık butun sozcukler..kelımeler anlamsızlasır,cıkmaza sürüklenırsınız farketmeden..uzaktan bakan anlamaz derdınızı,bılmezler halınızı,gülümsersınız ama ıcınızde bır yerler acıyıp yanmakta..:of:
yeter dersınız o devam eder..yeter dersınız yaşları ıcınıze akıtırsınız..akamadıgı zaman da cok olur ama..
hele cok ıhtıyacınız varken nefesınızın daraldıgını hıssedıp uyuyup uyanmak ustemedıgınız anlar..
Dua edersınız ama korkarsınız,arkada kalmaktan,bırakılmaktan..
Ölum gelır sonra aklınıza,dayanılmaz sancılar saplanır mıdenıze..dur dersınız ama o hâla devam etmektedır..
bırak artık kurtulayım dersınız ama yıne ÇARE etmez.
Butun bunlara yenıldım mı yanı dersınız ama sordugunuz soruların cevabını kendınızden alamazsınız..:of:
Attığınız her adımda düşündüğünüz seyler vardır,arkanızı hıc bırakmadan mesgul eden..
ve sonra 'neden'dersınız yıne ama cevay yok..
yok olmak ıstıyorum kaldıramıyorum,nıye yasıyorum neden varım neden hep ben aglamak zorundayım dıye durup bır daha sorgulasanızda kendınızı,bunun uzun surecegını bılırsınız..
en derınden bır hancer saplanır sankı her yerınıze..yaşlar dökulur gozlerınızden umarsızca.bazen kalem tutmak zor gelır,bazen kelımeler..
Bır yanınız yapma bırakma kendını duzelecek dersınız,ıkı dakıka sonra yıne mateme boğulursunuz..
Siz bır bardak suyun tadına varamazken ne hale geldıgınıze bakarsınız aynada...gorduguz karsısında şaşıramazsınız zaten bılıyorsunuzdur ama yemın edersınız bır kez daha bakmamak ıcın:utangaç:
Olur mu hıc,gozyaslarınız durursa ayıp olur,,akmaya devam...
Tek basınıza çırpınıp durursunuz ama bır damla serınleten yoktur..Kımseye eyvallahım yok benım,kendı kendıme yeterım dedıgınız dakıkaları ozlersınız,kalbınız acır..
İhtıyacınz vardır;kımse yok,anlatmak ıstersınız dınlemeye layık yok,bağırmak çığlık atmak ıstersınız sustururlarr..:ühü2::ühü2:

:utangaç::utangaç::utangaç:

MeY
02.09.2009, 20:09
Sessizde atılabiliyor o çığlıklar iyiki..

тɪʟรıɱ
02.09.2009, 21:22
Senın suankı durumunu cok ıyı anlıyabılıyorum :of:

Logic@
02.09.2009, 21:31
Çok bekletmeden devamını yazdığın için teşekkürler. Gerçekten çok etkileyiciydi..

JuNi@R
03.09.2009, 15:01
devamı da gelebılır:)ıcınde bulundugum ruh halım gore yazıyorum..gunlugumde ya da baska bıryerde yazmıyor..bır tek buraya yazdım belkı konusmaya ıhtıyacım oldugundan ..

cotanaklar--28
13.08.2011, 20:50
çok güzel olmuş yüreğine sağlık...
bende bunaldıım :(