PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dell notebook hakkında

headworld
08.09.2011, 15:09
Arkadaşlar merhaba netbook alma konusunda kafamda bir kaç soru var sizinle paylaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

DELL Inspiron 4050 B41F43 Intel i5 2410M 2.3GHZ 4GB 320GB 1GB HD6470M 14" Freedos Notebook

HızlıAl.com , Novabazaar ve Alcabuk.com olarak bir kaç sitede gözüme çarptı ama ,

bunların arasında en uygunu bana hızlıal geldi gerçi ama sizede danışmak istedim birde kampanya varmış şimdi al ocakta öde diye ayrıca 12 taksit yapıyorlarmış? sizce site güvenilirmi?

Logic@
08.09.2011, 16:33
Hızlı al oldukça bilindik bir site sorun çıkacağını sanmıyorum. Almak istediğiniz cihazın özellikleri oldukça tatmin edici rahatlıkla her işinizi görecektir. Ancak Freedos olduğunu unutmayın cihaz size işletim sistemi olmadan gelecekir.
Yani kısacası windowsunu sizin kurmanız gerekecek.

headworld
08.09.2011, 17:15
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ... forum'unuz gerçekten çok yararlı oldu bana sizin sayenizde iyi bir alışveriş yapmış olacağım :) sizin mesajınızdan sonra HızlıAl.com ile ilgili bir kaç yerde daha araştırdım genel olarak çoğu müşterisi memnun bakalım nasıl bir ilgilyle karşılaşacağım size bu konuda bilgi vermeye devam ederim :)

bbican
08.09.2011, 19:26
hocam bende bir freedos notebook almak istiyorum senin dediğin gibi bir kaç siteye baktım hatta önce hızlı ala baktım ama adamlara telefonla 15 dk sonra ulaşabildim. bu siteden alışveriş yapanınız var mı yardımcı olursanız sevinirim. sonucta destek baya önemli aldıktan sonrası için bide alcabuk.comda canlı destek var oda dikkatimi çekti bu site ile münasebeti olan arkadaş varmıdır? yardım bekliyorum

nikciyiz
09.09.2011, 09:31
Merhaba bbican, açıkça söylerim ki alcabuk.com ilk defa duydum.. hizlial.com ise baya duyulmuş bir site hepsiburada.com dan sonra ikinci site sanırım alış veriş anlamında sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum.

Headworld un önerdiği dell notebook ise orta ölçekte baya iyi bence alabilirsin.