PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Makarna Salatası

MeY
25.08.2009, 13:10
http://img197.imageshack.us/img197/1245/makarnasalatasi.jpg

1. en küçük kesme makarna.
2. 1 kavanoz garnitür.
3. kornişon turşu.
4. dereotu.
5. 2 diş sarımsak.
6. mayonez.
7. yoğurt.

1. makarna haşlanır,
2. kornişon turşular doğranır,
3. dereotu doğranır,
4. 2 diş sarımsak ezilir.,,,

1. 1 paket makarna haşlanır.
2. büyük bir cam tepsiye konur.
3. garnitür, kornişon turşu,
4. sarımsak,mayonez ve yoğurt eklenerek, malzemeler harmanlanır.
5. (mayonez çok konmuyor, daha çok yoğurt koyuluyor)

JuNi@R
25.08.2009, 18:09
uff super gorunuyor ya:)

MeY
25.08.2009, 19:18
Afiyet olsun:)

^^mai^^
25.08.2009, 20:43
rus salatsı ve amerikan salatasından farkı ne bunun :D

niye soruyomm bilion mu :D tabi bilmion
bende bunu bilmiomda ondan soruyorum bir haftadır salataları dolalşyom nette :D
bu güünde hata makarna salatası yapmay a karraverdiim :D
son anda vazgectiiim :)

bilen bana cevap versin püf noktası ne bunun bunun amerikan rus ve yahutsadece makarna salatası isimlerini hangi özeliğinden alıyor
ben bakıyorumhepsi aynı

ama varyaa ikindi cayındaa pasta börek hiic bişey olmasın bu slata olsun cuvalla yerim bee:D

çok güsle bi r paylaşım meyciko :D
eline sağlık

тɪʟรıɱ
25.08.2009, 21:02
Mai senın su yorumlarına hastayım yaa buyuk bı zevkle okuyorum :D

^^mai^^
25.08.2009, 22:12
bende hastasıyım :D bende diiom niye karnım arıo :D demek bu yorumlardan kaynak alıyorum :D

kısı aklıma hastanedeki acildeki doktor geldii:D
zamanın biirne benim anneciğim cok üüüüşüttüüköh köh öksürüyoo bende acil hemen hastaneye abahın köründe götürdümm

giridk içeiri bitane genc bir doktor annemi muane ettii ama bana bakıyo muane ederken :D beni muane edio elimi falan nişan mışan :D vs.. ama benn kıllanmıyroumm yok diiom olmasöl eşey benn sıak kanlı bir yapıya sahibim giridğim her yerde böl eyorumlrım gibi hasta ederim herkesi :D dedim heralde ondan hasta oldu dokdor civanım neyse bana dioki neren ağrıyo yerine bana okuyon mu dio, anneme nezamndır öksüürk var sorusu yerine bana yaş kaç :D nerde oturyon yabancılara benziyorsunuz:D ( içimden diiom evet ruslara cok benzerim:D

neysecime butel yaz sne bana ver dioki kaydedin numaramıı anneniz fenalaşırsa iiyi olmazsa arayın
bende malikoluk yapıom diiomki vayy adama bak ne ii :D böle doktorlar var mı yaa:D falann telefonumu aradım ,aradım aradım :D cantalarım valiz gibioluyo benim genelde attığımı birdaha araki bulasın :D neyse bulamaıdm telli adamm kafasını cantama uzatıyooo (şeytan dioo cek fermuarıı cırpınsınn :D ama yapmadıımm :D
sonra yazdı bir kağıda annemin tansiyon hapının kutusunun arkasına yazdı bide kaybolcanı düşündü keisn o cantada
sonra zaman gecti ve annem iyileşti ben bunuaramdımhiiç :D bir güün bir numaravar amaiism misim yok ddim bu kim yaa dr. yazıyo başındaa aradım sesindne tanıdım :D actı teli beni tanımış ameliyatta yalvarıyo nolur arıycamm nolurr teli kapama vs. :D
adam bana bir ton fırca cekti bendne küsmüş niye a ramamışım onca zman allahım daha cenesi düştü:D

.... bunu niye anlattım bilion mu :D

beni ne doktorlar mühendisler istedii demek için
diye dşünme sakın valla bende bilmioomm :D ölesine havadan sudann hasta dinceaklıma o geliodaa :D tamm hoşşik :D adanalıların deyimiyle :D

тɪʟรıɱ
25.08.2009, 23:16
Mai helal olsun bı salatadan neye getırdın konuyu :D:D:D

Logic@
26.08.2009, 02:01
Mai helal olsun bı salatadan neye getırdın konuyu :D:D:D
Aynen katılıyorum:D:D

MeY
26.08.2009, 11:27
Ben bana telefon numarası verecek adamı varya :D
her neyse mai asıl adı rus salatası salatanın asıl adıdır ruslar yapmışlar yani salatayı amerikan salatası adını biz vermişiz..:D
bu salatanın farkıda içinde fazladan makarna olmsıdır o yüzden makarna salatası adını alı rki ben bunun bi kaç çeşidini yaparım ..:Dhatta kuskusla yaptığımda vardır oda bir kaç çeşittir onada kuskus salatası denir içine eklenen malzemelerle değişir adı seninde anlayacağın gibi valahi çokk hastayım bu kadar anlatabildim idare et:D

doCent
26.08.2009, 12:56
bende hastasıyım :D bende diiom niye karnım arıo :D demek bu yorumlardan kaynak alıyorum :D

kısı aklıma hastanedeki acildeki doktor geldii:D
zamanın biirne benim anneciğim cok üüüüşüttüüköh köh öksürüyoo bende acil hemen hastaneye abahın köründe götürdümm

giridk içeiri bitane genc bir doktor annemi muane ettii ama bana bakıyo muane ederken :D beni muane edio elimi falan nişan mışan :D vs.. ama benn kıllanmıyroumm yok diiom olmasöl eşey benn sıak kanlı bir yapıya sahibim giridğim her yerde böl eyorumlrım gibi hasta ederim herkesi :D dedim heralde ondan hasta oldu dokdor civanım neyse bana dioki neren ağrıyo yerine bana okuyon mu dio, anneme nezamndır öksüürk var sorusu yerine bana yaş kaç :D nerde oturyon yabancılara benziyorsunuz:D ( içimden diiom evet ruslara cok benzerim:D

neysecime butel yaz sne bana ver dioki kaydedin numaramıı anneniz fenalaşırsa iiyi olmazsa arayın
bende malikoluk yapıom diiomki vayy adama bak ne ii :D böle doktorlar var mı yaa:D falann telefonumu aradım ,aradım aradım :D cantalarım valiz gibioluyo benim genelde attığımı birdaha araki bulasın :D neyse bulamaıdm telli adamm kafasını cantama uzatıyooo (şeytan dioo cek fermuarıı cırpınsınn :D ama yapmadıımm :D
sonra yazdı bir kağıda annemin tansiyon hapının kutusunun arkasına yazdı bide kaybolcanı düşündü keisn o cantada
sonra zaman gecti ve annem iyileşti ben bunuaramdımhiiç :D bir güün bir numaravar amaiism misim yok ddim bu kim yaa dr. yazıyo başındaa aradım sesindne tanıdım :D actı teli beni tanımış ameliyatta yalvarıyo nolur arıycamm nolurr teli kapama vs. :D
adam bana bir ton fırca cekti bendne küsmüş niye a ramamışım onca zman allahım daha cenesi düştü:D

.... bunu niye anlattım bilion mu :D

beni ne doktorlar mühendisler istedii demek için
diye dşünme sakın valla bende bilmioomm :D ölesine havadan sudann hasta dinceaklıma o geliodaa :D tamm hoşşik :D adanalıların deyimiyle :D

ne yorumdu be

^^mai^^
26.08.2009, 13:01
ne yorumdu be
:D:hıh: yorumdedin böle olurr :D:D:D
açıcan ağzını yumcn gözünü :D:D:D
( yavvf hısımı alamadım ne barıonus yaa :hıh::of::utangaç::ühü:)

doCent
26.08.2009, 13:03
:D:hıh: yorumdedin böle olurr :D:D:D
açıcan ağzını yumcn gözünü :D:D:D
( yavvf hısımı alamadım ne barıonus yaa :hıh::of::utangaç::ühü:)

bozulma maıcım:D:D
ben okurum yorumlarunu.bısey demedık sakın ol:D:D:dans::dans:

^^mai^^
26.08.2009, 13:15
bozulma maıcım:D:D
ben okurum yorumlarunu.bısey demedık sakın ol:D:D:dans::dans:

yok juni bozulmadım :D :D ne dedin ki bozulcamm yaa :D bebekom benim ;)

JuNi@R
30.08.2009, 19:17
canım bebekom:D:D