PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte FIFA 2012!..

Logic@
20.08.2011, 14:57
İşte FIFA 2012!..

Merakla beklenen futbol oyunu FIFA 2012'in en son vidoesu kısa süre önce yayınlandı. İşte futbol severlerin merak ettiği oyun ve oyunculara sundukları.

Gamescom 2011 bu yıl çok hızlı açıldı. Dün ilk olarak basına özel bir organizasyon düzenleyen fuar daha şimdiden yılın en çok beklenen oyunlarını gözler önüne serdi.

Futbol Şovu

Bu yapımlardan biriyse futbol severlerin hayran olduğu FIFA 2012 oldu. Oyun için yayınlanan fragmanda oynanış ve grafik kalitesini görmek mümkün.

FIFA 2012, Eylül'ün sonunda, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için raflardaki yerini alacak.

istUJhYecmI

DüşsokağıSakini
20.08.2011, 15:21
Fifa 2008den sonra eski havasını tutturamadı ..

BamBam
20.08.2011, 18:20
Çok büyük bir FIFA'cıydım ama geçen seneki oyunu hiç oynamadım hep PES oynadım.. Bakalım bu sene nasıl olacak

lazzi
24.08.2011, 17:09
Demosu nette var sanırım...

Logic@
25.09.2011, 18:56
Deneme sürümü yayınlanan oyunda Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın 'şike' iddiaları üzerine oyundan çıkarıldığı öne sürüldü.

Dünya üzerindeki belli başlı futbol liglerini barındıran ve birçok takımla oynama fırsatı sunan FIFA serisinde bu yıl Türkiye Spor Toto Ligi yer almıyor.

Oyunda, Türkiye'yi temsil eden tek takım ise, "Dünya Takımları" kategorisinde yer alan Galatasaray.

Ulusal takımlar kategorisinde ise Türkiye tam kadrosuyla oyun tutkunlarının parmaklarının ucunda. FIFA'nın bu hamlesinin arkasında ise futbol federasyonunun kararı yer alıyor. Daha önce Futbol Federasyonu, FIFA serisinin üreticisi EA Sports ile sezon öncesinde ligin lisans anlaşmasını yapıyordu. Futbol Federasyonu'nun yönetimi yaz döneminde değişince, yeni yönetim oyun şirketlerine takımlarla tek tek anlaşmaları gerektiğini belirtti. Son anda alınan bu kararla birlikte 18 takımla kısa sürede görüşmek istemeyen EA Sports, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile görüştü. Vatan gazetesinin haberine göre; şirket şike soruşturması nedeniyle Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye ilettikleri teklifi geri çekti. Sonuçta Türkiye'den sadece Galatasaray ile anlaşma sağlandı.

BamBam
26.09.2011, 09:30
buyrun işte.. "Marka değeri de neymiş efendim" diyenlere cevap.. Galatasaray zaten bu oyunların çıkmaya başladığı tarihten beri her oyunda var ama olan ligdeki diğer takımlara oldu.. gitti o kadar telif hakkı

edit: Oyun inceleme sitelerindeki yazılarda bu haberin tamamen yalan olduğu Spor Toto Süper lig'in oyunda yer aldığı yazıyor..

Logic@
26.09.2011, 10:44
Sanırım en iyisi indirip denemek:D