PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önce gözlerim hissediyor sensizliği

JuNi@R
15.08.2009, 17:43
Sabahları uyanışım bir umuttur. Pencere kenarında beklemek seni. Çalacak kapının sesini duymak.. Uzun zaman oldu sen gideli buralardan. Günler çekilmez oldu. Kırık düşlerim ardına sakladığım seni arar oldu gözlerim. Hissetmeye başlayalı yokluğunu aradan uzun bir zaman geçti. Ceza mı bilmiyorum bu yaptığın. Çektirmeye çalıştığın … Bu yük ağır gelir oldu bedenime……
Kaynak : yorumla.net - Linkleri Sadece Kayitli Uyelerimiz Gorebilir. Uye Olmak Icin Tiklayiniz...
Hergün Bir Umutla Uyandım
Umuda Bağlandım
Geceye Zor Vardım

Hiç yitirmedim umudumu… Sanki bir kuşun cıvıltısındaki sesin, kulağıma fısıldadığın bir tek kelime uğulduyor durmadan. “Seni Seviyorum” Beynimden bir an olsun çıkmıyor… Her hecesinde ayrı bir ızdırap doluyor içime. …

Ama Geceler Ağladı
Karalar Bağladı
Sabaha Zor Vardı..

Sensizliği sorguladım beynimin güneş görmeyen yerlerinde….

Donmuş buz kesilmişti belki…. Sana olan özlemden başka bişey yerleşmedi düşüncelerime.. Zorlamadım bende. Seni uzaktan sevmek bile güzeldi…. Düşüncede sen ol oda yeter bana…

Önce gözlerim hissediyor sensizliği.Dünyanın en güzel görüntüsünü görememek …. Mahrum kalmak … sensizliğin hüznü çöküyor yavaş yavaş göz kapaklarıma… Sonra ellerim anlıyor yokluğunu… Soğuk bir odada içimi ısıtabilecek tek şeyin, buz tutmuş kalbimi eritecek mucizenin sen olduğunu biliyorum …

Ama Tüm Mumları Yaktım
Sana Yalvardım
Bir Tek Şey Anladım

Gece yarıları uyandığımda boşluğunu hissettim, yokluğun hep acı verdi. Neden diye sorduğumda hiçbir sebep bulamadım…

Neden bana bu kadar uzaksıın neden?

Allah’a ellerimi açıp tüm kalbimle dua ediyorum… Seni bana kavuştursun diye. Çekilmez olan bu hayatta bana mucizemi bir an önce göndersin diye. Sevdiğim, Taptığım insan yanımda olsun diye …..

Seni Özledim Birtanem… Her zamanki gibi…
Yokluğun biraz daha acıttı canımı …
Birkez daha anladım sensiz hayatın bomboş olduğunu….
Tüm güzelliklerin sende saklı, sadece seninle anlam kazandığını…
Yüreğimdesin sevdiğim ….

Ah Allah’ım Bir Sen Anlarsın
Aman Allah’ım Bir Sen Duyarsın
Aman Allah’ım Alırsın
Off Allah’ım Beni Alır Mısın?

:of::of::of:

tubam
15.08.2009, 17:55
çok güzel emeğine sağlık
benim duygularımı anlatıo sankim:ühü2:

JuNi@R
16.08.2009, 12:15