PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güneş Doğar Bakmasını Bilene ~

ERns_Bzkrt
27.06.2011, 19:05
Merhabalar arkadaslar . .

Fikrimi acıklamaya gecmeden once konu altında fazla zamanınızı calmadan kendimi tanıtayım ..

Adım eren 27 yasında pdr'yim ve bu alanda insanlara destek saglıyorum . Bugun forumuunuza uye oldum ve sanalda olsa sıkıntılarınızı sorunlarınızı profesyonel kişilerle paylasarak yardım ve destek almak istersiniz diye düşündüm ..

Bu konuda tamamen ücretsiz olan teknik destegimi ben ve foruma uye olmayan 5 arkadasım sanal üzerinden gerekirse türkiyedeki arkadaslarımın da yardımlarıyla ki cok ciddi durumlarda (ben ingilterede oldugum için bu noktada sıkıntılıyım) elimizden gelen arkadaslarımızla yardım etmek isteriz ..

Amacımız tamamen iyilik ve yardım etmekdir arkadaslar , baska bi art niyetimiz yokdur . .

Sanalda olsa bu dunyada iki kelam etmek de bazen insanlara iyi gelir diye düşünüyorumm ..

Sonuc olarak ben sizden sizlerde benden bişiler ogrenebilirsiniz diye boyle bi fikir ileriye sürdüm .

Olumlu yada olumsuz her fikre acıgım yeterki argo kelimeler kullanmadan , asagılamadan , kardeş sfatını unutmadan yorum yapalım .

1 bilgi sende var 1 bilgide bende ; sen bana 1 bilgi verirsen bende sana 1 bilgi verirsem sende ve bende 2 bilgi olur . . !!!

Bilgi Paylastıkca Cogalır ..
Paylasmak Güzeldir ..

Eren Bozkurt ..

ERns_Bzkrt
27.06.2011, 21:18
Bir cvp veren olmucakmı acaba :(

JuNi@R
27.06.2011, 21:35
Yenısın anladım da tanısalım konusalım bölumune yazman gerekıyordu arkadasım:)
Burada forumda eksik görulen ya da şikayet edilen veyahut istenilen bir şey için başvurduğumuz bir yer..

ERns_Bzkrt
27.06.2011, 23:13
Galiba yazımı tam okumadın , yada anlıyamadın kardeşim :)
Yeniyim evet ama kendimi anlatabildigimi umuyorum orda konuya gecmeden kendim hakkında ufak bi kac sey soyledim onuda soylemem gerekirdi diye düşündüm .

Neden Soylemem gerekirdi diye sorarsan eger ?

benim onerim forumda bi pdr bölümünün acılması ve orda arkadaslara yardım etmekdi . Eee şimdi bunu oneri olarak dedim zaman adam kalkıp bana sen kimsin de bu işi yapicaksın diye bi soru yoneltmesin diye kendim hakkında bilgi verdim :)

Olay tanısal kaynasalım bölümüne ait degil anlıcagın :)

D.P = Üslüp sert mi oldu ne , yanlıs anlasılmayayım ..

MeY
27.06.2011, 23:16
Yönetim olarak konu hakkında en kısa sürede gereken açıklama yapılacaktır..Bölümle ilgileneceğinizi söylüyorsanız neden olmasın..

ERns_Bzkrt
28.06.2011, 01:29
Yönetim olarak konu hakkında en kısa sürede gereken açıklama yapılacaktır..Bölümle ilgileneceğinizi söylüyorsanız neden olmasın..

Bu saatte bundan baska alına bilicek en guzel haber eren sana cay yaptım olurdu heralde :çiçek:
Sakası bi yana :) eger boyle bölüm acılırsa ve arkadaslar bana gelip yardım isteklerinde bulunurlarsa ben elimden gelenin en iyisini yaparım :)

ve

bölüm için gereken bütün özveriyi gosteririm .

Akıllarda soru işareti kalsın istemiyorum . Soracagınız olan sorular varsa bu baslık altında yada bana özel msjla sorabilirsiiniz ..

ama benim aklıma gelen bi kac soruyla aklınızda olusabilicek soru işaretlerini kaldırmayı bi deniyeyim .

I : Böyle bir bölüm acılırsa cıkarın ne olucak ? Bosuna zaman harcamaz insan sonucda degilmi :seytan:

gibi bi soru yada buna benzer soru belirirse kafanızda arkadaslar ;
bu soruya su cumlelerimi soylemek isterim .

bu bolumden kazanacagım tek sey tecrube ve dostluklar olucak . Evet insan bosuna zamna harcamaz ama burda bende bosuna zaman harcamıyorm . Hem bölümümle ilgili daha fazla tecrube kazanırım , hemde hos vakit geciririm .

II Acıldıgını Var Sayarsak Bütün Forumun Önundemi Sorunlarımızı Dile Getiricez ?

Bu konuda ister msn üzerinden ister pm aracılıgıyla yada durum cok ciddiyse arkadaslarımla özel bi ortamda yada sizin belirlediginiz sartlarda saat aralıgı farketmez buranın altını cizerek soyluyorum hangi saat olursa olsun farketmez bana ulasmanız ve derdinizi acıklamanız yeter . Sizin bana degil benim size ayak uydurmam gerekir . Bunu bilmelisiniz .

Benim aklıma gelen ciddi sorular bu kadar ..
Dedigim gibi aklında daha fazla soru işareti olan varsa bu baslık altında yazabilir .
bütün sorulara cvp vermeye calısacagım . .

Saygılar
Sevgiler. .:rolleyes:

JuNi@R
28.06.2011, 10:20
Galiba yazımı tam okumadın , yada anlıyamadın kardeşim :)
Yeniyim evet ama kendimi anlatabildigimi umuyorum orda konuya gecmeden kendim hakkında ufak bi kac sey soyledim onuda soylemem gerekirdi diye düşündüm .

Neden Soylemem gerekirdi diye sorarsan eger ?

benim onerim forumda bi pdr bölümünün acılması ve orda arkadaslara yardım etmekdi . Eee şimdi bunu oneri olarak dedim zaman adam kalkıp bana sen kimsin de bu işi yapicaksın diye bi soru yoneltmesin diye kendim hakkında bilgi verdim :)

Olay tanısal kaynasalım bölümüne ait degil anlıcagın :)

D.P = Üslüp sert mi oldu ne , yanlıs anlasılmayayım ..

Anlaşıldı temem:):çiçek:

ERns_Bzkrt
28.06.2011, 10:22
Kalk kırdıysam kusuruma bakma :)
Şimdi okudumda uslup tahminimden fazla sert :)
Oysaki aslında gayet sakin yazmıstım (a)

JuNi@R
28.06.2011, 10:27
Kalk kırdıysam kusuruma bakma :)
Şimdi okudumda uslup tahminimden fazla sert :)
Oysaki aslında gayet sakin yazmıstım (a)
Sertse sert tepki verirdim merak etme:Dsorun değil,ama kalp yerine kalk yazmıssın haberın ola hocam:D
Senın lakabın bende hoca artık:D
Şimdi ben kaçar adioss:)

Logic@
28.06.2011, 11:55
Merhaba,

Forumda şuan zaten PDR ile ilgili bir bölümümüz mevcuttur. İlgili bölümü inceleyerek bu bölüme neler katabiliriz öncelikle bunları düşünmemizin doğru olacağı kanaatindeyim.

Bu bölümü sizlerin yardımıyla daha aktif hale getirirsek gerisi zaten gelecektir. İlginize teşekkür ederiz.

Buradan bölüme erişebilirsiniz (http://www.foruminci.net/psikolojik_danismanlik_rehberlikpdr-220/)

Psikolojik-Danışmanlık-Rehberlik(PDR) - ..::Foruminci::.. (http://www.foruminci.net/psikolojik_danismanlik_rehberlikpdr-220/)

ERns_Bzkrt
28.06.2011, 12:09
Sertse sert tepki verirdim merak etme:Dsorun değil,ama kalp yerine kalk yazmıssın haberın ola hocam:D
Senın lakabın bende hoca artık:D
Şimdi ben kaçar adioss:)

Pardon kalp yazcakdım kalk olmus olsun anlasılması gerekn anlasılmıs zaten :çiçek::çiçek:

bu arada istediginizi diyebilirsiniz :dans::dans:

ERns_Bzkrt
28.06.2011, 12:13
Merhaba,

Forumda şuan zaten PDR ile ilgili bir bölümümüz mevcuttur. İlgili bölümü inceleyerek bu bölüme neler katabiliriz öncelikle bunları düşünmemizin doğru olacağı kanaatindeyim.

Bu bölümü sizlerin yardımıyla daha aktif hale getirirsek gerisi zaten gelecektir. İlginize teşekkür ederiz.

Buradan bölüme erişebilirsiniz (http://www.foruminci.net/psikolojik_danismanlik_rehberlikpdr-220/)

Psikolojik-Danışmanlık-Rehberlik(PDR) - ..::Foruminci::.. (http://www.foruminci.net/psikolojik_danismanlik_rehberlikpdr-220/)

Evet haklsınız oyleyse ben oraya bakayım size yapılması gerekenler hakkında bi kac oneri verip elimizden geleni yapalım :)
Tşk Ederim ilginiz için :şeker::şeker:

Eaglepaw
04.07.2011, 21:38
oranın modu olmaya adaymısın?:)

ERns_Bzkrt
05.07.2011, 10:41
evet :)