PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben , sessizlik ve MUM.

BERK™
22.06.2011, 22:10
Arkadaşlar öncelikle bi yerde okudum ve başka bi yerde duydum (: sonra denemek istedim , oldu diyebiliriz yada sadece ben öle sanıyorum (: anlatıyorum ..:

Bir yere oturun önünüzde bir masa üstünde Yanan bir MUM. Evet yanan bir mumu masaya koyun ve oturun
aranızda hemen hemen 1 karış kadar mesafe olsun. Muma etki edebilecek Rüzgar , Nefesiniz olmamasına dikkat edin. Sizin dikkatinizi dağıtacak Biri , Müzik , Ses olmasın. ve muma bakın sadece muma bakın ... Odaklanın > odaklanın > odaklanın ve ateşin bir köşeye doğru yattığını düşünün sağa veya sola bunu düşünün. Belkide ateş sizin istediğiniz tarafa doğru yönlenir.

Unutmayın muma etki edicek Rüzgar olmayacak. ( Aldığınız nefeslere dikkat edin ) Dikkatinizi dağıtacak birisi veya ses olmayacak.

Bu arada bende denerken fark ettim bi süre sonra mum yandıkça içine eriyor ve içinde sıvı birikiyor o sıvı ateşe deyince ateşin hareketini sağlıyor o sıvı ya dikkat edin.

JuNi@R
23.06.2011, 14:05
DEneyecegım :)

BERK™
23.06.2011, 14:24
Denedikten sonra , sonucu yazarsan iyi olur. Diğer arkadaşlarında bir fikri olur enazından.

merwe*
01.07.2011, 21:27
vayt :D denemem lazım hemen :)

тɪʟรıɱ
19.07.2011, 10:36
Ha :D