PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Devlet Bizi Denetlesin!"

Deadfairy.
07.08.2009, 23:14
"Aşkın Her Hali" adlı albümüyle fırtına gibi esen Tuğba Özerk, katıldığı bir radyo programında müzik piyasasının bir denetleme kurulu olmamasının eksiklik olduğunu söyledi. Müzikteki kirliliğe bir "dur" demenin zamanının geldiğini söyleyen Özerk, "Çeşitli sektörlerin denetleme kurumları var. Ben Müzik Piyasası Denetleme Kurumu (MPDK)'nın de bir an önce oluşturulması gerektiğini düşünüyorum. Ama ondan önce biz sanatçıların birbirleriyle kavgasına son vermesi gerekir" dedi.

Şu sıralar yeni albümünün çıkış parçası "Bitter Çikolata"yı kliplendirdikten sonra promosyon dönemine devam eden genç popçu bir taraftan da dijital satışlarda üst sıralarda olmanın keyfini yaşıyor.

İlk kez besteci kimliğiyle yeni albümünde öne çıkan Tuğba Özerk, henüz 7 yaşında TRT Çocuk Korosu'nda başlayan profesyonel hayatının, aldığı konservatuar eğitimiyle daha da sağlamlaştığını söylüyor. Şarkı yapabildiği için kendisini şanslı hisseden Özerk, yeni albümü için şimdiden beste çalışmalarına başlamış bile...

Logic@
08.08.2009, 00:04
Katılmıyorum çünkü Türkiyede onuda RTÜK'e benzetecekler ve biz her tarafı BİP sesiyle dolu şarkılar dinlemek zorunda kalacağız.