PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cübbeli Hoca'dan Sagopa Yorumu

Deadfairy.
06.08.2009, 17:06
Ünlü rapçi Sagopa Kajmer'in tarzını değiştirip, sakal bırakması gündem olmuştu. İsmailağa cemaatine katılıp mescitte Cübbeli Ahmet Hoca'nın sohbetlerini dinleyen Sagopa'nun nasıl "dönüş" yaptığı hayranları arasında merak konusu olmuştu. Bu merakı Cübbeli Ahmet Hoca canlı yayında giderdi. Sagopa'daki değişimin ayrıntılarına açıklık getirdi, ünlü hip hop sanatcısına övgüler yağdırdı.

İki haftadır Fatih Altaylı’nın “Teke Tek” programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca, ünlü hip hop sanatçısı Sagopa Kajmer’in sohbetlerinden nasıl etkilendiğini de anlattı. Asıl adı Yunus Özyavuz olan ve konserlerinde on binlerce genci coşturan Sagopa Kajmer’in bir arkadaşından aldığı sohbet CD’lerini dinlediğini anlatan Cübbeli Ahmet Hoca, ünlü rapçi’nin böylece kendisini sevdiğini ve daha sonra da görüştüklerini aktardı.

Video:Video Gündem - http://video.stargundem.com (http://video.stargundem.com/haber/31...-etkiledi.html)

Ötüken
06.08.2009, 17:54
İki haftadır bu adamı dinliyorum. Yanlış anlaşılmasın Ahmet Hoca'yı. Çok sempatik ve keyif verici bir anlatımı var. Zevkle dinledim. :)

MeY
06.08.2009, 20:22
Adam cidden çok güzel anlatıyor ..Herkese her istediğini yaptırabilir diye düşündüm izlerken..:)

^^mai^^
06.08.2009, 22:11
Adam cidden çok güzel anlatıyor ..Herkese her istediğini yaptırabilir diye düşündüm izlerken..:)
herkese heristediğini yaptıran o değil !!!
gerçek

Ötüken
07.08.2009, 10:41
Mai, karşı tarafı ikna etmek için üslubunda önemi var değil mi? :)

MeY
07.08.2009, 10:53
herkese heristediğini yaptıran o değil !!!
gerçek

Gerçeklere inanmıyorum demedimki yada yargılamadım o kadar güzel ve ilginç anlatmasa dinlemezdim bile anlattıklarında bir çok şeyede kaılıyorum ama hiç kimsenin müridi olmak istemem yada birisinin söylediklerine körü körüne bağlanamam demek istediğim kısaca buydu ....

^^mai^^
07.08.2009, 14:31
Gerçeklere inanmıyorum demedimki yada yargılamadım o kadar güzel ve ilginç anlatmasa dinlemezdim bile anlattıklarında bir çok şeyede kaılıyorum ama hiç kimsenin müridi olmak istemem yada birisinin söylediklerine körü körüne bağlanamam demek istediğim kısaca buydu ....

hıımm:D

benim demekistediğimse bunla hiiclakalı değildi :D ben dinlemeidm bile adamı :D

Mai, karşı tarafı ikna etmek için üslubunda önemi var değil mi? :)
evet varr tabiki :) ama söleidkleri gercek değilse ve mantığa aykırı ise ikna gücüokadar azdır isterse ağzından bal damlasın ( anlık inanır gibolursunn ama nihayet hep hüsran olurr )
ilk etapta tabiki yunus abimisi etkileyen üslup olmuşturr yani dah adorusu o şahısı dinlemesindeki sebepp mesala acar dinler cd vs. adamı ama hoşuna gitmes bırakır devam ettirmezdinlemeyii fakat üslubu hoşuna giderse dinler . onu ikna eden kişinin tarzı değildir onun o kişiyi dinldikten sonra ikna olarakk hayat tarzını ,hayata bakış açısını değitirense gerceklerdir .

:D

ama tabiki haklıısnız:D bu derin bir konu suustum :D mey cicimsana bişey demeidim benn sadece içimden öle demek geldii
gerçek !!! :D

Logic@
07.08.2009, 22:29
Peki kimdir bu cüppeli vatandaş??

Durun ben size biraz anlatayım..

17 ağustos depreminden sonra ''Mevlam zina yuvalarını vurdu'' açıklamasını yapan yobaz değilmi?
Denize girmek haramdır günahtır deyipde kendi jetski ile gezerken yakalanan kişi bu değilmi?
Daha saymamı istermisiniz??

Kusura bakmayın arkadaşlar ama bu adam iki kere iki dörttür dese inanmam!
Bu lafın daha farklı söylenişide var ancak onun gibilerin ''dinsiz'' diye tabir edeceği ben bile dini böyle konulara alet edebilecek saygısızlığı gösteremeyeceğimden dolayı burada o kelimeyi söyleyemem.

Saygılar.

MeY
08.08.2009, 14:13
Denize girmek sünnettir dedi geçen akşam:angel:

Logic@
08.08.2009, 14:15
Nabza göre şerbet veriyor. Şarlatanın teki..

BamBam
08.08.2009, 14:49
Yok o hoca yok bu hoca ben anlamam.. Televizyonda orda burda çıkana da inanmam.. Malta sahillerinde jet-skiye binen İstanbul Milyon dolarlık evi olan birine hem de...

Ayrıca Sagopa her yönüyle sevdiğim biriydi gözümdeki değeri bir nebze de olsa azaldı

Oyuncak bebekler hakkında böyle düşünen biri hakkında ne düşünmemi bekleyebilirsiniz ki?

"Öyle bebekler yapıyorlar ki, saçlarını tarıyorlar, uzun bacaklı falan, bunlara izin yok. Normal insanı tahrik edecek gibi. Tıpatıp bebekler, üstelik çıplak gibi."

Logic@
08.08.2009, 15:44
Ben en çok 17 ağustos depreminden sonra söylediklerine sinir oluyorum. Masumca ölen o kadar insan bunun hesabını sormazmı ahirette? O zaman ne cevap vereceksin??

Ötüken
08.08.2009, 16:28
Yaf durun. Alt tarafı hocanın üslubu konuşma şekli hoşumuza gidiyor dedik. Hocanın her dediklerini, peygamber sözü deyip kabul etmedik.

BamBam
08.08.2009, 16:36
Abi size bişey demiyoruz ki zaten bir-iki videosunu izledim benim de yüzümü gülümsetti anlattıklarıyla ama ben mürid olma konusuna takılıyorum...