PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T.C. Kimlik Nonuzun Son Rakamına Göre Kişiliğiniz. ??!

AbartmaTozu
06.03.2011, 19:35
Bildiğimiz üzre herkesin T.C. kimlik noları var değil mi???

aa yok muu??

Vardır kıyıda köşede bak bakemm bii!!

artıkınn tc kimlik nonuzun son rakamıylada kişilikk belirlenmesi yapılıyooo

nasıl olcakk demesenizee oluyorr işte bi neviii

son rakamı 0 olanlar: bunlar bi envi bişiye benzerler...ama iyilikleri mükemmeldir!!!

son rakamı 1 olanlar: bunlar süper ötesi kişilikte insanlardıırr ciden diyorum....arkilik kurulabilir..dinlerler herkezii

son rakamı 2 olanlar: acayipp güleçç,sempatikk...inatçı.komedi ustası.binevi kova burcunun özelliklerini taşımaktalar
ama bazende sessizliği sakinliği tutabiliyoo

son rakamı 3 olanlar: sakın ha bunlara bulşmayın he!
çküm altından kalkamazsınız acayip ötesi fevkaladenin fevkinde davranışlarını anlaşılmazz..

son rakamı 4 olanlar: piskopat olabilirler....dedikleri dedik...herşeye rağmen arklarını dinlemeyipp onları üzen ama sonradan pişman olan bi tipteler...özür dilemeyi bilirler

son rakamı 6 olanlar: sevecen,sempatikk,komikk,,,acayip ötesi deli bi tiptelerdir...haksızlığa gelemezler...herşeyini kendileri hallederler...

son rakamı 5 olanlar: ya ben bunlara dicek bişi bulamıyorum ya...çokk acayipp ötesi tarzları olanlardır bunlar...süper kişilkler içerisinde olabilmekteler:

Son rakamı 7 olanlar: bunlara sözz yok!!! aklı başında ağır başlı hoş lardır...

son rakamı 8 olanlar: delikanlıı bunlara denirrr beee

son rakamı 9 olanlar: bunlar böyle ağlayan zırlayan çokk acayip alıngandırlar...

Alıntı

MeY
06.03.2011, 19:56
son rakamı 4 olanlar: piskopat olabilirler....dedikleri dedik...herşeye rağmen arklarını dinlemeyipp onları üzen ama sonradan pişman olan bi tipteler...özür dilemeyi bilirler
Dediğim dediktir he ona göre:angel:

Logic@
06.03.2011, 20:11
Benimde son rakamı dört:D

LaFontaine
06.03.2011, 20:11
son rakamı 8 olanlar: delikanlıı bunlara denirrr beee

PeRiToZu
07.03.2011, 10:32
son rakamı 0 olanlar: bunlar bi envi bişiye benzerler...ama iyilikleri mükemmeldir!!!

küfürmü etti anlamadım :D:D

Héroes
07.03.2011, 12:49
son rakamı 6 olanlar: sevecen,sempatikk,komikk,,,acayip ötesi deli bi tiptelerdir...haksızlığa gelemezler...herşeyini kendileri hallederler...

Tc numaralarının son hanesi hep çift sayı değil mi ?

BamBam
07.03.2011, 12:55
astrolojiden nümerolojiye mi terfi ettik :D bu arada kimlik numarasının sonu 4 olanlar diye grup kurmayı düşünmeye başladım :D

Esila
07.03.2011, 15:13

:rolleyes:

AbartmaTozu
07.03.2011, 17:52
son rakamı 6 olanlar: sevecen,sempatikk,komikk,,,acayip ötesi deli bi tiptelerdir...haksızlığa gelemezler...herşeyini kendileri hallederler

wala doruu :D

JuNi@R
12.03.2011, 12:23
son rakamı 2 olanlar: acayipp güleçç,sempatikk...inatçı.komedi ustası.binevi kova burcunun özelliklerini taşımaktalar
ama bazende sessizliği sakinliği tutabiliyoorr

Narin
12.03.2011, 12:35
son rakamı 9 olanlar: bunlar böyle ağlayan zırlayan çokk acayip alıngandırlar...

Hadi ordan be :hıh:

ToReBeL
22.06.2011, 23:32

Mustafa Kemal Atatürk haricindekilerin tc kimlik numaraları son rakam çifttir :D

BERK™
22.06.2011, 23:44