PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konu Açamıyorum

ZZ12
19.12.2010, 05:36
Merhabalar
konu açamıyorum neden acaba.
ilgilenir misiniz ??

Karşılaştığım uyarı:

ZZ12, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

canavar
19.12.2010, 10:06
Karşılaştığım uyarı:

ZZ12, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

bilmiyorum forumu arastir istersen

ZZ12
19.12.2010, 22:19
bilmiyorum forumu arastir istersen

Forumda neyi araştıracağım ??
Ayrıca e-mailim yasaklandı diyor. Forum ile alakası nedir. ?
Adminler bakabilirler mi?

Logic@
19.12.2010, 22:30
Şuan herhangi bir yasaklamanız bulunmamaktadır. Hangi bölüme konu açmayı deneyerek bu hatayı alıyorsunuz? Üyelerin konu açamayacağı bölümlerde mevcuttur.
Ayrıca forum kurallarımız gereği imzanızda link ya da site ismi olmaması gerekiyor.

JuNi@R
19.12.2010, 22:30
daha onceden katılan bır uyemız olmus olabılır mısın?katılıpda ıpsını banlanmıs biri?

Logic@
19.12.2010, 22:35
Profil seçeneklerinizden gmail uzantılı mail adresinizi değiştirdiğinizde sorununuz çözülecektir. Güvenlik gereği gmail uzantılı mail adresleri foruminci dahil birçok site tarafından kabul edilmemektedir.

JuNi@R
19.12.2010, 22:48
pardon ama konu açamıyorsan bu konuyu kım açtı:)Demekkı yanlıs yerlerı zorluyorsun:D

Logic@
19.12.2010, 22:51
pardon ama konu açamıyorsan bu konuyu kım açtı:)Demekkı yanlıs yerlerı zorluyorsun:D
Konu, başka bir mesaja yazılmış mesajlar birleştirilerek tarafımca oluşturulmuştur ve olması gereken başlığa taşınarak birleştirilmiştir.