PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forum gün güne eriyor

qwerty
10.10.2010, 20:23
forum yönetimi ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil o kadar istek o kadar öneri kuru bi iki mesajla sovuşturuluyor canlılık katıcak hiç bir adım atılmıyor teknik destek bilgisine ihtiyac olunursa yardımcı olabilirm forum gün güne diğer forumlar gibi çöplüğe itiliyor kimse de bişey yapmıyor yazıktır günahtır verilen emeklere

saygılar

Ötüken
10.10.2010, 20:40
İstatistikler bizim elimizde.
Aksine her ay ilerlemekte.
Bugüne kadar siz dahil hiç kimse savuşturulmadı 1-2 mesaj ile.
Söyler misiniz hangi öneri hangi istek mesaj ile savuşturuldu ve yapılmadı ?

qwerty
10.10.2010, 20:43
ne yapldı ?

Ötüken
10.10.2010, 20:46
Soruya soru ile cevap vermek yerine iddia ettiğiniz savuşturma mesajlarını ve yapılmayan konuları gösterebilir misiniz ?

qwerty
10.10.2010, 20:49
Öneri & İstek & Şikayet - Sayfa 2 - ..::Foruminci::.. (http://www.foruminci.net/oneri_amp_istek_amp_sikayet-4/index2.html) burası kabarık :)

Ötüken
10.10.2010, 20:52
İnanın güldüm. Kabarık hiçbirşey yok.
Açılan her gerekli konuya yönetimden bir arkadaşım yardımcı olmuş. Birçoğu yanlış konu açmış. Ama hiç kimse mesaj ile savuşturulmamış. Olmayacak bir durum ise gerekçesi ile cevap verilmiş.
Tıpkı benim şu an sizi dikkate alıp cevaplar verdiğim gibi. :)

qwerty
10.10.2010, 20:56
2 ay sonra forumda bişey değişmeyeceğine garanti verebilirm :)

Ötüken
10.10.2010, 20:59
Konuyu açarken kurduğunuz sıralı cümleler hakkında konuşmuyoruz. Çünkü öyle birşeyin olmadığını biliyoruz. Bizim daha güzel düşüncelerimiz ve plânlarımız var. Güzel bir bölüm açmayı düşünüyoruz. Eğer hala forumumuzda olursanız sizin o bölümden çıkmayacağınızıda düşünüyorum. :)
Eminim ki; Forumda 2 ay sonra birçok şey değişecek. :)

qwerty
10.10.2010, 21:02
bekleyip görecez :D

qwerty
10.10.2010, 21:15
yeni bi tema değişik uygulama al bi öneri daha forumda nie tv yok ? :D çok mu zor geldi hem bi ilk olur Mogulus ile mümkün oyun eklenebilir turnuvalar düzenlenebilir radio güzel olmuş ama etkin değil winamp üzerinden hem daha kolay hem daha kaliteli olur olmaz mı ? :)

Ragnar
10.10.2010, 21:34
benim önerdiğim her konu yönetim tarafından en güzel şekilde cevaplanmış ve işlenmiştir . Ayrıca forumun erimesine gelince forumumuzdaki erimeyi yönetimin şucu olarak görmüyorum artık forumlara olan ilginin düştüğü daha cok facebook twitter gibi sitelere yönelindiğini herkes biliyordur o yüzden bunun olması normaldir ama forumincinin her zaman yanında olacak ve bırakmayacak üyelere ihtiyacı olacağını düşünüyorum eğer forumun erimemesini istiyor ve gelişmesini istiyorsanız sizinde yardımınız olmalı her şeyi devletten beklemeyin :)

BamBam
11.10.2010, 00:18
qwerty dikkat ettim de her yazdığının sonuna ":D" koyuyosun.. sanki alay ediyomuşsun bizimle uğraşıyomuşsun gibime geliyo? komef çok doğru açıklamış herşeyi WinchesteR da son noktayı koymuş konuyla alakalı.. başka dicek bişeyi olan var mı?

Logic@
11.10.2010, 02:11
yeni bi tema değişik uygulama al bi öneri daha forumda nie tv yok ? :D çok mu zor geldi hem bi ilk olur Mogulus ile mümkün oyun eklenebilir turnuvalar düzenlenebilir radio güzel olmuş ama etkin değil winamp üzerinden hem daha kolay hem daha kaliteli olur olmaz mı ? :)
Nasıl böyle bir yargıya vardığınızı bilmiyorum 2 ay sonra da biz buradayız siz de burada olursanız aradaki farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bizler bazı forumlar gibi 1-2 yıl yayında kalıp daha sonra ortadan kaybolan yada isim değiştirenlerden değiliz olmayacağız. Yönetimdeki bazı arkadaşlarımız sizler daha internetin ne olduğunu bilmiyorken, onlar forumlarda moderatörlük yapıyorlardı bilmem anlatabildimmi?
TV önerinize gelince forumlarda TV olmasının hiçbir mantığı yoktur o nedenle foruma eklenmeyecektir. Radyo konusunda DJ'lik için ilk başvuranlardan birisi olduğunuzu, ancak nedense DJ odasına ilk mesajınızı daha bugün yazmış olduğunuzu görüyorum ve bugüne kadar hiç yayın yapmamış olmanızı ise kendi içinizde bir çelişki yaşadığınız şeklinde yorumluyorum. DJ odasına yazılan mesajları okusaydınız winamp yada media player ile yayın yapmanın mümkün olduğunu, ancak SAM2 ile çok daha profesyonel bir yayın yapılabildiğini ve bunları sizlere buradan duyurduğumuzu bilirdiniz.
Demekki siz öneri yaptığınız konuları bile takip etmiyorsunuz buradan bu sonuç çıkıyor. Yine de önerileriniz için teşekkür ederiz.
Teknik destek konusundaki sözlerinize ise yaklaşık 20 yıldır bu sektörde olan ve ekmeğini bu işten kazanan birisi olarak gülüyorum sadece.. Forumun şuanki temasını beğenmiyorsanız sol alt köşedeki tema seçiciden vbulletin default temasını kullanabilirsiniz.

MeY
11.10.2010, 09:05
Şekermiyiz biz yahu eriyelim:angel:

qwerty
12.10.2010, 09:03
yayın yapmak için sizin belirleyeceğiniz saati bekledim cevap gelmediği içinde üstelemedim yaptığım öneri farklılık katmaktı forumlar arasında gereksiz diyorsanız siz bilirsiniz anlatmak istediğim online üye sayısı 15 i geçmiyor çoğu zaman

bu sektörde benim yaşım kadar var olmuş olabilir hatta kendi çapınızda isim yapmış bile olabilirsiniz fakat ben sizden daha profsyonel bişey çıkmasını dilerdim

" :D " buna gelince o smiley alay etmek değil elimde bitek gülüşlerim kaldı ve ben bitek onu paylaşabiliryorum :)

Logic@
12.10.2010, 10:15
Konuyu uzatmak istemiyorum ama DJ bölümünü okusaydınız bana saat verilmedi gibi bir açıklama yapmazdınız diğer arkadaşlara saat verildidemi hergün yayın yapıyorlar?

Sizin profesyonellikten kastınız bir işe yaramayan eklentiler ve abartı bir tema ise kusura bakmayın ben o tarz sitelere basit ve amatör gözüyle bakıyorum. Benim için profesyonel demek sade, anlaşılabilir ve işlevsel özellikler demektir.

Eaglepaw
17.06.2011, 21:51
Buranın tek sorunu online sayisinin az olmasidir.
cunku paylastigin seylere hic kimse yorum yapmiyor
2-3 seneye anca bura dolar bu gidisle.

JuNi@R
17.06.2011, 23:47
Buranın tek sorunu online sayisinin az olmasidir.
cunku paylastigin seylere hic kimse yorum yapmiyor
2-3 seneye anca bura dolar bu gidisle.

Yenisin ..Ne çok şey biliyorsun sen öyle:cool:

Eaglepaw
18.06.2011, 11:13
şükür düşünüp yazabilme kabiliyetine sahibim.

nesrin
24.11.2011, 14:08
arkadaşlar.....
burası süper, gerçekten.nedenmi ?
sayısız forumu kendi isteğimle bırakmak zorunda kaldım.tabi,üye oluyorum, koskoca forumda,bir tek insan yok.bir tek ben varım.beni takip edenlerde , yüzlerce misafir..onlarda,ne yorum yazabiliyor tabi,ne teş. edebiliyor. gelen bir tek beni bulduğu için, bana burada hayaletlermi var ?diye sorup kaçıyor. sırf bu nedenle geçen hafta 2 forumu birden bıraktım...yöneticiler bile uğramıyor, bana bırakıverdiler.bende yeter dedim bıraktım.ne çıkarım varki?

benim burda bir tek sorunum, konulara resim ekleyememek.kopyala yapıştır yapıyorduk biz..burada çok farklı ve zor galiba ?
yoksa,her bölüme, sayısız eklerim. ne avatar ekleyebiliyorum,ne manzara resmi...
sanatçılar bölümüne Beren in resimlerini ekleyecektim.başaramadım. oysaki, her üye olduğum forumda,ona özel sayfa açar,20 sayfa kadar, resim eklerim........

bu konu hariç, bu forumun kıymetini bilin derim.... yöneticileride ilgili,hoş yani.......saolsunlar......

MeY
24.11.2011, 14:17
Biz bir aileyiz..foruma aile gözüyle baktığımız için devam ediyoruz gelen herkese kapımız açık..sizde güzel düşünceleriniz için sağolun iyiki sizde varsınız:)

Logic@
24.11.2011, 19:05
arkadaşlar.....
burası süper, gerçekten.nedenmi ?
sayısız forumu kendi isteğimle bırakmak zorunda kaldım.tabi,üye oluyorum, koskoca forumda,bir tek insan yok.bir tek ben varım.beni takip edenlerde , yüzlerce misafir..onlarda,ne yorum yazabiliyor tabi,ne teş. edebiliyor. gelen bir tek beni bulduğu için, bana burada hayaletlermi var ?diye sorup kaçıyor. sırf bu nedenle geçen hafta 2 forumu birden bıraktım...yöneticiler bile uğramıyor, bana bırakıverdiler.bende yeter dedim bıraktım.ne çıkarım varki?

benim burda bir tek sorunum, konulara resim ekleyememek.kopyala yapıştır yapıyorduk biz..burada çok farklı ve zor galiba ?
yoksa,her bölüme, sayısız eklerim. ne avatar ekleyebiliyorum,ne manzara resmi...
sanatçılar bölümüne Beren in resimlerini ekleyecektim.başaramadım. oysaki, her üye olduğum forumda,ona özel sayfa açar,20 sayfa kadar, resim eklerim........

bu konu hariç, bu forumun kıymetini bilin derim.... yöneticileride ilgili,hoş yani.......saolsunlar......

Öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkür edtmek istiyorum:)

Resim ekleme konusunda ise sanırım daha önce üye olduğunuz forumlarda gelişmiş yazı editörünü kullanıyordunuz şu an ise ayarlarınız standart editörde gözüküyor. Forumda kayıt sırasında her üyeye otomatik olarak standart editör atanır çünkü forumlara yabancı olan kişilere gelişmiş editör karmaşık gelmektedir ancak üye istediği takdirde profil seçeneklerinden bunu gelişmiş editörle değiştirebilmektedir.
Kullandığınız editör gelişmiş editör ile değiştirilmiştir tekrar denerseniz büyük ihtimal ile sorununuz çözülmüş olacaktır.
Eğer probleminiz devam ederse bize bildirmekten çekinmeyiniz.

nesrin
24.11.2011, 23:51
http://www.bebekveanne.com/Resimler/kivanc_tek.jpg evet, oldu galiba......

Ötüken
27.11.2011, 18:19
Günden güne eriyoruz diyen kişiler eriyor gidiyor en önemlisi bu bence.. ;)

snakenavy
27.11.2011, 18:43
Hiçbirşey erimesin ben daha yeni geldim ya. :)

tükenmez@kalem
27.11.2011, 19:00
Eriyen bir şey yok sadece bazı arkadaşlar görmek istedikleri gibi görüyorlar bazı şeyleri hepsi o

Ayrıca rus bir yazarın bir sözü vardır çok hoşuma gider İNSANLAR BAŞARILARI BAŞARILI TARAFINDAN DEĞİL KENDİ GÖZLERİNDE KENDİLERİNİN GÖRDÜKLERİ BAŞARIYI BAŞARISIZ OLARAK GÖRMEYİ İYİ BİLİRLER

Kendi açımdan fazla söze gerek duymuyorum

Héroes
27.11.2011, 19:30
İNSANLAR BAŞARILARI BAŞARILI TARAFINDAN DEĞİL KENDİ GÖZLERİNDE KENDİLERİNİN GÖRDÜKLERİ BAŞARIYI BAŞARISIZ OLARAK GÖRMEYİ İYİ BİLİRLER

babacım naptın sen böle yaa elime kağıt kalem aldım çözümlüyorum şuan

tükenmez@kalem
27.11.2011, 19:44
bende ilk okuduğumda sizin gibi çok uğraşmıştım ama zamanla hem yaşayarak hemde görerek anladım ne demk istediğini

myrit
27.11.2011, 23:53
karışık ama bi okadarda güzel bir cümle olmuş :D

nesrin
30.11.2011, 09:35
süpeeeer burası.....
çoooook seviyorum.
siz eriyen forum görmemişsiniz.....
dörtldörtlük gerçekten, yöneticilerine çok çok teş.
saygı desen harika, dilimize süper sahip çıkılıyor, ilk defa tuhaf yazı biçimleriyle, çözüp okuyamadığım kelimelerle karşılaşmadım burda.......
iyiki rastlamışım buraya, üye olmuşum. çok memnunum......
ilk buraya üye olsaydım farkı anlayamazdım, ama değil.....
kıymetini bilin arkadaşlar,buranın...çok farklı.

DüşsokağıSakini
30.11.2011, 14:42
Burası bir aile gibi..
Her biriniz ayrı ayrı harika insanlarsınız olgun ve düşünme yetisine sahip insanlarla konuşabilmek güzel :)

JuNi@R
02.12.2011, 13:13
Burası bir aile gibi..
Her biriniz ayrı ayrı harika insanlarsınız olgun ve düşünme yetisine sahip insanlarla konuşabilmek güzel :)

Öyleyız değil mi Ahmetcim:D:D:DKahretsın evet:D

necla_38
02.12.2011, 18:17
bende burasini cok sevdim sicak yana yakin insanlarla dolu :)

Ötüken
04.12.2011, 00:08
Çok sıcak olduğu için eriyoruz ya günden güne :p

UZMAN
04.12.2011, 02:35
Buz dolabına katalım benim laptop gibi :D

Konuyu bilmeyenler veya hatırlamayanlar için :D

http://www.foruminci.net/inci_cafe-12/isinan_pc_ye_boyle_format_atilir-8063/

onuruks
15.12.2011, 13:07
forumun sorunu çok basit tasarım fail avatarların boyutları fail kategoriler çok fazla fail

BamBam
15.12.2011, 15:12
forumun sorunu çok basit tasarım fail avatarların boyutları fail kategoriler çok fazla fail

bence "başarısız olan" senin Türkçen! Biz üyelerimizin yorumlarına her zaman saygılı olmuş, her zaman da yapılan önerilere sıcak bakmaya çalışmışızdır ama öncelikle Türkçe konuşulmasını isteriz burada..