PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum İnci Denizde I

Ctrl
19.07.2010, 22:23
Günlerden birgün Logic@ site ahalisini bildiği tanıdık bir plaja götürmeye karar verir.Bunu site ahalisine söyleyince ahali çok sevinir ve hemen hazırlanmaya başlarlar.Ertesi gün olduğunda herkes belli bir yerde buluşmuş ve otobüsler geldiğinde otobüslere doluşmuştur.Ancak otobüse herkesi bindirmiş olan Logic@'e yer kalmamıştır.

Logic@:Lan bune bee fikir benden çıktı.Bana oturcak yer yok.Hadi bakın şimdi şöyle birşey yapıyoruz.Kim kalkarda yerini bana verirse sitede 100000 rep hakeder.Hadi bakalım kim kalkıyoo..??

RuzaVoda:ben kalkarım mehmet ama bilion sana güvenim kalmadı önce rep :angel:
Logic@:Vaybe sendemi deniz bunu bana nasıl yaparsın:hıh:
Helish:sana özel değil bendende önce rep istio peşinci bu :ehu:

CyberLord:deniz bende kalkma daha fazla rep iste kimse kalkmıcak nede olsa bagajda gidicek değil yha:dilsmiley:

Logic@:birileri geldi ama gitmeye hazırlanıyor :sopa:yerin kalıcımı iyi düşün serkan çekerim ipini gel gittesin zaten:sopa:

CyberLord:ben sussam iyi olucak :utan:zaten her konuştuğumda benim başıma patlar:hıh:

Ötken:kaşınmak istenen kaşınır serkancım dikkat et beni bir kere kaşıdılar yara yaptı izi geçmedi:ühü2:

Logic@:tecrübeli üyeleri her zaman sevmişimdir:angel:

Ötken:senmi kaşıcan beni hah:Dhelinden bahsediyordum ..

Helish:yeter yha bu konunun konu bütünlüğü kayboldu esas konuya dönüş yapıcaz aniden hazırlıklı olun:D

Tam gitmek üzereyken;

Şoför:Bagaj var gitmek istersen orda gidersin..!Başka yer yok..!!

Logic@:Eii madem.rep mep vermem ona göre..

Şoför:Tamam,tamam gir hadi içeri..

(Kapılar kapandıktan sonra herkes Bedia Akartürk'ün şarkılarını söyleye söyleye gidecekleri yere varırlar.Geldikleri için herkes otobüslerden iner.Ve direk logic@e bakmaya giderler.Logic@ havasızlıktan ölmüş bir durumda inmeye hazırlanırken..)

Ruza Voda:Ayy iyimisin Mehmet:p..?Nasıl hissediyosun..?(2 parmağını kaldırarak)Bu kaç bu kaç..?
Logic@:Süperim ya valla.. Harikaymış bu bagaj gerçekten..Hani dönüşte gelmek istersenn..Hee o mu 3
Ruva Voda:Bilemedin 5'ti.Yok canım ben almıyım.Sana iyi yolculuklar.
Logic@:Eii uleyn gözüme gözükme bundan sonra,deniz falanda boğulursangel beni kurtar falan deme yani gelmem.
Ruza Voda:Demem. Boğulcağımı sanmıyorum ama boğulcak olursam Helisim var o beni kurtatır dimi Helisssh??
Helish:Ehuehahe..xD Yok canım benden ümidi kes.Ben yüzme bilmem.
RuvaVoda:canım adminim benim:yehu:
Logic@:yemezler:angel:

*HERKES HAVLUSUNU FALAN YAYMIŞ,TOPLUCA DENİZE GİRMEYE KARAR VERİRLER.hERKES KOŞA KOŞA DENİZE GİRER.

Bu sırada Logic@ almış eline düdüğü..Açılana öttürüyo..Bu durumdanda rahtsız olan Forumİnci halisi Logic@'e hücum eder.

Ötken:Yeter uleyyn.Sabahtan beri düüt düüt..Kafamız şişti bee..
Logic@(yine elindeki düdüğü öttürdükten sonra) :Ben ne dersem o olur.Dizinizi geçmiycek su.
Maed:Ollllduu..İstersen ayak bileklerimizde yüzelim logic@..
Logic@:Olabilir tabii..Mantıklıı..
Helish:bi git Allah'ım yha
Logic@:Tamam,tamam ben şurdaki İskele'ye gidiyorum..Ordan giricem denize..
Helish:İyi git bizde biraz kafamızı dinleyelim.

O sırada uzaktan Köpek Baluğı yaklaşır ve bunu gören Mehmet forum ahalisini uyarmaz:seytan:Başınıza nemi gelecek ?acaba köpek balığını hangi parçanızı koparacak?sonunda Logic@e neler olucak?Hain damgası yiyen Logic@ ne yapacak?

Hepsi diğer bölümlerde...Biliyorsunuz ne kadar rep o kadar köfte:angel:

Logic@
19.07.2010, 22:51
Ben yüzme biliyorum herkes başının çaresine baksın:p
Beni bagajda götürdü bide üstüne rep istiyor koltukta gidenler versin sana rep:hıh::D

Düşes*
20.07.2010, 16:39
ayy cok gzll olmşş :happy:

Tbrklr kuzum :dans:
ama ben sana rep veremyrm ki kuzum :((

bu arada yüzmeyi ben bilmyrm kiii:( nsl girem denize:((

snra bunu mayosu bikinsi vsvs :D fizihime guvenmyrm :D o yuZden grmrym denize:D

Ctrl
24.07.2010, 12:37
Forumda üye sayımız azdı şimdi eksilerdemi ne :angel:

Yormlar için tşk ettim ayrıca helin seni bir fiziğe sokarım herkes şaşırır kuzum merk etme sen:)

MeY
25.07.2010, 00:14
ben direk ölmüşüm gibi görünüyor herkeste mutlu sanki bu durumdan gidim en iyisi

Ctrl
25.07.2010, 12:35
ben direk ölmüşüm gibi görünüyor herkeste mutlu sanki bu durumdan gidim en iyisi

Abla tatildesin die eklemedim ama eklerim :şeker:

dierlerini öldürür ikimiz kurtuluruz :P