PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre Aşık’tan örnek davranış

UZMAN
21.04.2009, 13:04
Türkiye’de bir ilke imza atarak Zihinsel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Emre Aşık görevini başarıyla yapıyor. Herkese örnek olacak davranışa imza atan milli yıldız dün sabah İzmir’de zihinsel engelli sporcuların voleyboldaki Türkiye Şampiyonası finallerini izledi.

Federasyon yöneticisi Emre Aşık, daha sonra şampiyon olan takıma İzmir Valisi Cahit Kıraç ile birlikte plaketlerini verdi.

Emre Aşık’ı gören sporcular ise milli oyuncuyla bol bol fotoğraf çektirirken mutlu anlar yaşadılar. Zihinsel Engelli Sporcular Federasyonu yöneticisi Emre Aşık’ın, önümüzdeki ay içinde Kütahya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası futbol finallerine de katılarak sporculara destek vereceği öğrenildi. Emre Aşık’ın misyonunu İngiltere’de Peter Crouch, İtalya’da ise Kaka üstleniyor.

Logic@
21.04.2009, 13:20
Keşke her sporcu Emre Aşık kadar duyarlı davranabilse..

BamBam
21.04.2009, 16:51
Şu spor medyası Arda'dan ne istiyo anlamıyorum.. Diyeceksiniz ki Arda'nın konuyla ne alakası var? Hemen söyleyeyim.. İzmir'e Emre'yle birlikte Arda da gitti ve ordaki zihinsel engelli sporcularla ilgilendi, ancak ne hikmetse Emre'nin övgüler aldığı bir ortamda Arda'nın adı bile geçmiyo..

Ötüken
21.04.2009, 18:35
Spor medyasınında, Ardanında suçu var. Arda ipin ucunu kaçırdı, medyada Emre Belözoğlu örneğinde olduğu gibi eleştirinin dozunu kaçırıyor. Aslında ben bunu şöyle bir nedene bağlamak istiyorum.

Türkiye'nin iki güzide kulübü şampiyonluk potasında olmayınca, haberleri yapılamıyor. Diğer takımların yapılan haberleride pek rağbet görmüyor. Madem takımlar şampiyonluk potasında değilse, bizde futbolcuları ile ilgileniriz diyerekten, ticari kaygı taşıyan haberlere yöneliyorlar.

MeY
21.04.2009, 19:06
Haberlerde ikiside vardı ikisininde adı geçti:)