PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otobüs şöförü serkan

MeY
13.04.2009, 00:16
OTOBÜS ŞÖFÖRÜ SERKAN
Serkan ölünce cennetin kapisinda kuyruga girer.Hemen önünde bekleyen adam pederdir. Kapida bir melek beklemektedir.Melek pedere sorar))''Hiç günahın var mı peder ?'' ''Aziz melek ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim. Karıma ve çocuklarima sadik kaldim.Insanlara ve hayvanlara hep yardim ettim..'' Melek : ''Çok iyi, bunları biliyorduk zaten. Al sana cennetin gümüş anahtarı der.''
Ve sonra Serkan'a döner
''Senin hiç günahın var mı? '';
Serkan:''Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım.Tanrıya dua etmedim etmedim açikçasi, inancim da zayifti ve bir günahim vardi.. Çok sert ve hizli otobüs kullanirdim ..'' Melek Serkan'a döner ve
''bunu da biliyoruz..''
''Çok iyi al sana cennetin altın anahtarı..''
Peder bu olaya çok sinirlenir: ''Ben hayatımı tanrıya adadım siz de gidip;Bu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz,haksızlık değil mi ?!!''
Melek gülerek: ''Oglum sen vaaz verirken herkes uyuyordu ama Serkan otobüs kullanirken herkes dua ediyordu.''

Logic@
13.04.2009, 00:19
Demekki bazı yöntemler daha etkili oluyor:D:D

Ötüken
13.04.2009, 00:19
Bunun Temel şeklini okumuştum. :D

MeY
13.04.2009, 00:21
Hii temel olarakmı değiştirsem:D

Ötüken
13.04.2009, 00:25
Olabilir.. :angel:

UZMAN
13.04.2009, 00:26
Tam anladım cennete gitmek için otobüs şöförü olacakmışız ve hayvanları sevecez :D Oh diğer ibadetlerden kurtulduk :p :D

тɪʟรıɱ
13.04.2009, 19:15
tmm cennetın yolunu buldum:D:D hız yapın arkadaslar yaparkende uc dort kısı alın yanınıza duaları sayesınde cenneteyız hemen araba kullanmasını ogrenıyom:D:D:Dhatım ındırmesını bılen varsa öne onu oturtturun:D:D:D