PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Forumİnci Üyelerinin Dikkatine

CyberLady™
09.02.2010, 09:28
Oncelıkle Forumİnci ailesine katıldıgınız ve bırıncı yas gunumuzu kutlayacagımız bu aylarda hepınızın bırbırıne kenetlenerek ailemizi gelıstırdıgınız ve ayrıca artık göze batan ve devler arasına cok kısa zamanda cok ıs yaparak gıren Forumİnci icin yaptıgınız emekler ve calısmalarınız ıcın yonetım adına hepınıze tesekkur ederım..Ancak bu gıbı guzel şeylerın yanısıra forumumuzda son gunlerde bir başı bozukluk,laylaylom gezınen arkadaslar bulunmakta..Ne kadar bir aile olsakta bu ailede disiplin ve sadakat yoksa bu ailenin sonu duşunulemez..Bu forumun daha ıyı yerlere gelebılmesı elbettekı hepımızın elınde bunun ıcın bıraz daha dıkkatlı olunması gerekıyor..Cogu sıte suanda bızı ornek almaya baslamıs durumda..Bızımde buyuklugumuzu artık ortaya koyma zamanı geldıde gecıyor..Bu saygısızlıklardan bahsedıcek olursak ; Forum yonetımındekı arkadaslara saygısızlık yapılması,Laubali konusmalar,uyeler arasında dusundurucu şekılde gecen aşkım canım bıtanem falan fılan laflar.. Arkadaslar hepınız sadece buraya degıl tum forumlara uye olurken o forumun bellı baslı kuralları olur..Bunlara uymanız ıcın yazılmıstır bu konular bunları okumanız en fazla 5 dakıkanızı alıcaktır..Forumumuzda bundan boyle Buyuk kucugune, kucuk buyugune,Uyeler Yonetıme,Yonetım Uyelere Saygı ve sevgı cercevesınde bakmak zorundadır..Forum Kuralları için BURDAN (http://www.foruminci.net/forum_kurallari_ve_duyurular/1-forum_kurallari.html) , Arama nasıl yapılır ögrenmek ıcın BURDAN (http://www.foruminci.net/forum_kurallari_ve_duyurular/13931-forumda_arama_nasil_yapilir.html) , Konu nasıl acılır ogrenmek ıcın BURDAN (http://www.foruminci.net/forum_kurallari_ve_duyurular/14183-konu_ve_anket_acimi_resimli_anlatim.html) , Konu acarken neye dıkkat etmenız gerektıgını ogrenmek ıcın BURDAN (http://www.foruminci.net/forum_kurallari_ve_duyurular/5774-konu_acarken_dikkat_edilmesi_gereken.html) , Bakabılırsınız..

Bu konu acıldıgı andan ıtıbaren tum uye ve yetkılıler tarafından okunmus ve kabul edılmıs sayılır..Bundan sonra olucak her aksamada Arkadas bır kere uyarılıcak..Ikıncı seferde forumdan uzaklastırılacaktır..

Bu konu ıcın yapacagınız gorus,onerı ve şıkayetlerınızı lutfen bu konunun devamına yapınız..

>>Forumİnci Yönetim<<

тɪʟรıɱ
09.02.2010, 14:20
Her cümlene katılıyorum .Gercekten forumun disipline ihtiyacı oldugunu düşünüyorum..

Herkes saygı ve sevgı çerçevesinde (bunu abartmayarak ) konuşmalar olmalıdır..

mojo
09.02.2010, 14:31
mesajın sonunda tehdit içeriği var sanki.

MeY
09.02.2010, 15:21
mesajın sonunda tehdit içeriği var sanki.

Hayır forumda kimse kimseyi tehdit edemez ..

CyberLady™
09.02.2010, 18:17
tehdıt olarak gormenızı anlamadım saygı ve sevgı cercevesınde ılerledıgımız surece hıcbır sorun olmayacaktır..

LaFontaine
09.02.2010, 18:27
saygının ortadan kalktığı bir yerde düzen ve istikrar zordur bence böyle bir uyarı gerekliydi teşekkürler

mojo
09.02.2010, 22:27
tehdıt olarak gormenızı anlamadım saygı ve sevgı cercevesınde ılerledıgımız surece hıcbır sorun olmayacaktır..

seni sevmeyen davul olsun :p ay pardon forumu diyecektim :angel:

Ctrl
09.02.2010, 22:49
Katılıyorum kendi adıma çeki düzen vericem tşk:angel:

Düşes*
10.02.2010, 12:06
Katılıyorum kendi adıma çeki düzen vericem tşk:angel:

bende...:angel:

Ötüken
10.02.2010, 13:06
İyi olur..

UZMAN
10.02.2010, 13:31
Ben şahsen disiplinin olmadığı yerde durmam.Saygı ve sevgi olmaz bunuda hiç sevmem. Kurallar uyulması için oluşturulmuş ve kullanılmıştır. Sınavdan sonra foruma geldiğimde bunu çok iyi anlatacağıma inanıyorum..

İyi Günler..

Ctrl
10.02.2010, 16:01
Ben şahsen disiplinin olmadığı yerde durmam.Saygı ve sevgi olmaz bunuda hiç sevmem. Kurallar uyulması için oluşturulmuş ve kullanılmıştır. Sınavdan sonra foruma geldiğimde bunu çok iyi anlatacağıma inanıyorum..

İyi Günler..

Sanırım amacınız tipik bir Nazi Kampı oluşturmak konun zaten iğneliyici yanından rahatsız olduğumu belirtmeme gerek yoktur.İşin abartılmasınada hoş bakmıcamdan eminim :angel:

Ötüken
10.02.2010, 16:25
Kuralların olduğu bir yerde direk otorite kendiliğinden var olmuştur. Eleştirilerimiz kurallara uymayanlara yani otoriteye karşı gelenlere. Otorite deyince, burayı askeri kamp yada Hitler gibi eli kanlı bir diktatörün oluşturduğu kampa benzetmek çok gereksiz olmuş. Bende bunu söylemeden geçemeyeceğim.

Otorite deyince kendinizi sıkıp, babanızın karşısındaki korkak çocuklar gibi hissetmeyin.. Amacımız bu değil, bunu sizde biliyorsunuz. Kurallar sadece belirli kişileri kapsamıyor. Kapsama alanı bu foruma ÜYE olan herkesdir.

тɪʟรıɱ
10.02.2010, 16:28
Sanırım amacınız tipik bir Nazi Kampı oluşturmak konun zaten iğneliyici yanından rahatsız olduğumu belirtmeme gerek yoktur.İşin abartılmasınada hoş bakmıcamdan eminim :angel:

Uzman genel olarak söylemiş üzerine alınmanıza gerek yok:)

Ctrl
10.02.2010, 16:32
Uzman genel olarak söylemiş üzerine alınmanıza gerek yok:)

Kastedilen kişileri pek ala ben gibi sizlerde biliyoruz kendimizi kandırmaya gerek yok :angel:(Konuda)

Kuralların olduğu bir yerde direk otorite kendiliğinden var olmuştur. Eleştirilerimiz kurallara uymayanlara yani otoriteye karşı gelenlere. Otorite deyince, burayı askeri kamp yada Hitler gibi eli kanlı bir diktatörün oluşturduğu kampa benzetmek çok gereksiz olmuş. Bende bunu söylemeden geçemeyeceğim.

Otorite deyince kendinizi sıkıp, babanızın karşısındaki korkak çocuklar gibi hissetmeyin.. Amacımız bu değil, bunu sizde biliyorsunuz. Kurallar sadece belirli kişileri kapsamıyor. Kapsama alanı bu foruma ÜYE olan herkesdir.

Otorite dediğiniz ve kural dediğiniz unsurları çiğneyen(sözde) bir iki kişi var bunun farkındasınızdır sanırım yukarıda dediğim kastedilen kişileri biliyoruz....Üye genellemesi altında yapılmışta olsa sevmediğimi belirtmek hakkım..(Uyarı niteliğini aşmış çünkü veya benim hüsnü kuruntum bilemicem)

тɪʟรıɱ
10.02.2010, 16:44
Bu uyarılarımızı dikkate alıp uyanlar için bir sorun teşkıl etmez biz bundan sonrası için söylüyoruz..

Ötüken
10.02.2010, 16:49
Konuyu açan yönetici arkadaşım bu konuyu belirli kişiler okusun, kurallara uysun diye açmadı. Bu konuyu, yapılan hataların forumdaki kişileri rahatsız ettiği için ve hatayı yapan ve yeni üye olan arkadaşlar tekrar etmesin diye açmış bulunmaktadır. Birkaç kişinin şahsına indirgemek için konular açmayız, direk özel mesaj yolu ile uyarırız. Genel bir uyarıyı şahsınıza yada forumda ki diğer birkaç üyeye (Sizin tabiriniz) indirgemeyiniz.

Forumun geneline uyarı niteliğindedir ve tamamen sizin kuruntunuzdur !

Ctrl
10.02.2010, 16:51
Bu uyarılarımızı dikkate alıp uyanlar için bir sorun teşkıl etmez biz bundan sonrası için söylüyoruz..

Ben rahatsız olduğumu belirttim hakkımda doğru yanlış kişiye göre değişir konudaki bahsi geçen konuya dikkat ediyorum o yüzden forumda konuşmuyorum farkındaysan:)Bu benim saygısız olduğum anlamınan değil yanlış anlaşılmasın sadece rahat hissetmiyorum nedeni o dur...Ki bundan sonrada cevap yazmam ...

LaFontaine
10.02.2010, 17:03
ya bukadar sorun olacak bir mevzu değil herkes saygı ve ahlak kurallarına uyduğu sürece kimse için sorun olacağını sanmam kişisel düşüncemdir...

mojo
10.02.2010, 20:08
bakalım bu forum ne zaman tarih olacak. Nedense her forum biraz popüler oldumu sosyal içerikli mesajlar verilemeye - etik davranışlar hakkında atılıp tutulmaya başlanıyor. Yahu bırakın laf salatısını eğlenmenize bakın. Burada mı doğdunuz da burada öleceksiniz. Kurucular bilir ne devler vardı, kapanmayız - baki kalırız falan derken tarih oldular :) Yapılmayacak davranışlar bellidir, uymayanı atarsınız olur biter.

burada her şey gırgırına ...

MeY
10.02.2010, 20:48
Sadece karşımızdakininde bizim gibi bir insan olduğunu düşünmek yeter inancındayım ..Kalp kırmak çok kolaydır..
Mojo tarih olmamızı istiyor gibisin ..forum kuralları hiç değişmedi açıldığından beri ve hiç hoşgörümüzü kaybetmedik..İnsanlar ölüyor forumlarda kapanabilir,ama ben herkesi sevgiyle hatırlamak isterim,ne kadar herşey gırgırına bile görünse de bana öyle gelmiyor..Hiç kimseyi üzmek yada kırmak istemiyorum,bunu karşımdakilerdende bekliyorum haliyle o kadar zor bişi istemediğimizi düşünüyorum..

mojo
10.02.2010, 20:59
Sen yine istediğin kişiyi sevgiyle hatırla mey . Zaten bir insan 2 şekilde hatırlanmaz mı ? Şimdi forumdan banlanan üyelerin acısı en fazla 1 gündür ikinci gün herşey yine normale döner. Forumun tarih olmasıda böyledir. Bir gün kapanır, eksikliği sadece o gün hissedilir ama ertesi günl hatırlamazsın

ps : Az çok seninle konuştuk, nasıl bir karaktere sahip olduğumu biliyorsun. O yüzden bizim tarih olmamız istiyorsun kısmına yorum yapmıyorum :)

Ötüken
10.02.2010, 21:07
bakalım bu forum ne zaman tarih olacak. Nedense her forum biraz popüler oldumu sosyal içerikli mesajlar verilemeye - etik davranışlar hakkında atılıp tutulmaya başlanıyor. Yahu bırakın laf salatısını eğlenmenize bakın. Burada mı doğdunuz da burada öleceksiniz. Kurucular bilir ne devler vardı, kapanmayız - baki kalırız falan derken tarih oldular :) Yapılmayacak davranışlar bellidir, uymayanı atarsınız olur biter.

burada her şey gırgırına ...

İyi o zaman ölecez diye yaşamayalım. Yok olacaz kapanacaz diye hiç açmayalım. Böyle bir mantık olabilir mi ? Bazı şeylerden rahatsız olmuşuz ki böyle bir konu açmışız. Forumda online süren benim kadar yüksek değil demi ? Dolayısıyla olup bitenlerinde farkında değilsin.

Katıldığım tek cümlen herşeyin gırgırına olduğu. Lakin gırgır deyip, sevgi, saygı, ahlak gibi kavramları ayaklar altınada almamak lazım.

Al sana kapı gibi örnek: Bu konuda MavRee ile farklı düşündük, belkide onu biraz rencide ettim. Özeleştirim olsun. Lakin diğer bir konuda beraber geyikler yaptık, hayal gücümüzü konuşturduk. Önemli olan bunu yapabilmek, ayarını tutturabilmek.

Ctrl
10.02.2010, 21:13
Yukarıda ki cevaba kısmende olsa katılıyorum ayarını tututrmak önemli:angel:

MeY
10.02.2010, 21:15
Ben fazla duygusalım sanırım aynı pencereden bakmıyoruz olaylara..

mojo
10.02.2010, 21:41
herkes aynı pencereden baksa o zaman daha garip olurdu. Farklılıklar diye bir şey olmazdı. Sadece kapı ve sapları olurdu :)

MeY
11.02.2010, 00:07
herkes aynı pencereden baksa o zaman daha garip olurdu. Farklılıklar diye bir şey olmazdı. Sadece kapı ve sapları olurdu :)

Tamam bakmıyorum pencereden falan kapadım hepsini ..Karanlık severim ben zaten..

Logic@
11.02.2010, 02:09
Arkadaşlar,

Açılan bu konu sadece uyarı niteliğindedir. Yönetici arkadaşımız gerekli görmüş ve uyarmak istemiş. Burada yazılanlar hiçkimse adına yapılmış şahsi bir uyarı değildir. Sadece birkaç kişiyi kapsayan bir uyarı insanarı rencide eder ve buna asla izin vermem.

Bizler foruminci yönetimi olarak saygı, sevgi, arkadaşlık ve aile olabilme prensipleriyle yola çıkmış bir forumuz ve uyulmasını istediğimzi kurallar forum kuralları bölümünde mevcuttur. Burada yazılanların dışında hareket edilmesi söz konusu bile olamaz. Forum kuralları dışında yapılan açıklamalar sadece uyarı niteliğindedir. Biz genel içerikli bir forum sitesiyiz . Burada herkes fikrini dil, din, mezhep, siyasi görüş farkını gözetmeden açıkça yazabilir. Forumların amacı bilgi paylaşımını sağlamaktır burada hiçkimse aynı görüşte olmak zorunda değildir saygı çerçevesinde herkes her konuya yorum yazabilir.

Sadece basit bir uyarıdan oluşan bu konunun farklı yerlere çekilmesi beni gerçekten çok üzdü. Burası bir askeri kamp değil arkadaşlık, kardeşlik, saygı ve sevgi üzerine korulmuş bir forumdur. Forumu forum yapan üyelerin yazdığı yorumlardır ve bizler foruminci ruhunu yaşattığımız müddetçe bu forum asla kapanmayacaktır.

Eğer yapılan bu uyarı, konunun yanlış yerlere çekilmesinden dolayı bazı üyelerimizi kırdıysa foruminci yönetimi olarak sizlere bunu taahhüt ederimki açıklama düşündüğünüz amaçla yapılmamıştır.

Konunun daha fazla çarpıtılmaması için konu yoruma kapatılmıştır.

CyberLady™
13.02.2010, 14:25
Iste sıze bır ornek adam forumumuzdan konu calıyor ama Baslıgı degıstırmeden kendı forumunda kullanıyor :D

BURDAN (http://www.forumsummer.com/forum/f27/122-adet-full-guncel-program-forum-nci-zel-t5563.html)

Ctrl
13.02.2010, 14:29
Süper mod. çalıyor admin tşk ediyor:angel:

тɪʟรıɱ
13.02.2010, 14:32
Başlıktada foruminci özel yazıyo :D

MeY
13.02.2010, 14:35
ЯέđđίЅђ ĐěvîŁ sitenin reklamını yapmışsın:p
ben görmüştüm sanırım:D

ProfessionaL
13.02.2010, 14:51
Allah'm yaa hadi calıyorsun suç işliyorsun hemde adını değiştirmiyorsun tam m.l yaa :)

LaFontaine
13.02.2010, 14:52
acemi çalıcı :D

Ctrl
13.02.2010, 14:52
Allah'm yaa hadi calıyorsun suç işliyorsun hemde adını değiştirmiyorsun tam m.l yaa :)

ayıp öle denirmi:angel:

Sadece biraz kendini uyanık sanıyordu herhalde

ProfessionaL
13.02.2010, 14:54
Evet pardon biraz ileri gittim :) İnsanlık hali işte kusura bakmayın :)

CyberLady™
13.02.2010, 17:14
ЯέđđίЅђ ĐěvîŁ sitenin reklamını yapmışsın:p
ben görmüştüm sanırım:D

olsun be admınım boyle yonetımı olan sıteyı kım ne yapsın

MeY
13.02.2010, 18:18
olsun be admınım boyle yonetımı olan sıteyı kım ne yapsın

Aslında konularda bizden yabancı yer sayılmaz:)