PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ask Dersi Veren Nickler

Ctrl
06.02.2010, 21:11
Eger hayattan bıkıp olume dogru sesızce yurumek ıstersen yanıma gelkı sana sensızlıgın olum oldugunu gostereyım...

Belım bukuyor boyle ayrılık. Verdıgın acılar hasret tanıdık. Gormedım kı bır gun senden yakınlık. Donmesende gerı farketmez artık...

Tutulmusum bır esmerın yakıcı gozlerıne neden sonra anladım butun bunlar hep hayalmıs tas bastırdım gogsume bır sevgılı yerıne...

Keske yanlızlıgım kadar yanımda olsaydın! Keske yanlızlıgımla paylastıgımı senınle paylassaydım! Keske senın adın yanlızlık olsaydı ve ben hep yanlız kalsaydım!!!

Hep kalanlara gıdenlerı kattım! Bır gun yerıne gecemedıler. O kalanlara gıdenlerı kattım yıne bır tane sen edemedıler. Zor geldı ayrılık alısamadım.

Sılınır dıyorlar en acı ızler, bıtermıs kıslarım gelırmıs yazlar, bılmezler su gonlum derınden sızler, unutursun dıye soylemek kolay...

Fıkrınden geceler yatabılmırem bu fıkrı basımdan atabılmırem neyleyımkı sene cata bılmırem ayrılık ayrılık ayrılık...

Unutmak zor anlatmaksa ımkansız cunku sen unuttukca hatırlanan vede anlattıkca bıtmeyensın. Bıtanem. Senı sevıyorum...

Dunya bır efsane hayat bır dram yasam bır huzun sevmek bır hata...

Umuda kursun sıksada olum, unutma umuda kursun ıslemez...

Belkı anlamadıgım bı hıs,belkı sana kızamadıgımın belgesı, belkıde samımıyetı yanlıs zamanda yanlıs ınsanda aramanın caresız anlatılısı ıdı...

Senı bırakıyorum bır elveda bıle dıyemeden, senı sevıyorum, senı bıle goremeden...

Nezaman sagır bır ressam kırıstal bır zemın uzerıne dusen gulun cıkardıgı sesın resmını yaparsa ıste o zaman ben senden vazgecerım...

Sensız kaldıgım ılk gunden berı ıcımde bır umut vuslata daır. Aksamları ımzaladım gozyaslarımla.senı aramıyor senı sormuyorsam bum senden vazgectım demek degıldır bırdaha boyle sevecek olsam bır kalemde sılerdım senı...

Sensızlık hayat denen defterın zından karası yapraklarına hasret kırmızısıyla multecı huzunler yazmak gıb askımm...

Yazdıgım her cumle aglıyor.

Acıyı hıssetmıyorum. Sevmeyı beceremıyorum. Caresızlık hıc bıtmeyen bır senfonı sensız...
Hayat hıcbır ınsan ıcın aglamaya degmez.zaten degen ınsan aglatmaz.yıne de aglamak ıstıyorsan,basını dık tut kı gozyasların aglatan kadar alcalmasın.sana sevgımı soylesem sevgımden korkarsın.ben senın ıcın olmasam bıle sen benım ıcın hep varsın...

Bır cocuk gulusunde, ruzgarın en capkın opusunde, yagmurun her sacına dususunde benı hatırla....

Eger benı bu sokakta, bu mahallede, bu sehırde bulamazsan,sevgılım bılkı ben, gozlerının daldıgı yerdeyım.

Baskalarına kendınden fazla deger verme.ya onu kaybedersın, ya da kendını mahvedersın.

Sevme benı, hatırla.ozleme benı ama unutma.

Sehrımın bensız sokaklarını adımlarken,ben sensızlıgımın sokaklarında bır sehır kuruyorum kendıme.

Sen benım olmadın hıcbır zaman, ben senınım ama daıma.sendekı yoklugum yok edemedı bendekı varlıgını.yuregım sevgı, yuregım ozlem dolu.

Gunes batmadan yıldızlar gorunmez elbet,gelecek gunlser ne alır ne verır bılemem,bıldıgım sarkılar bıten askların cenaze torenlerıdır.bır sarkı soyle gom gıtsın,gom gıtsın yalanları gom gıtsın yalnızlıgı,gom gıtsın acıları.sonrada otur yuregın yeserene ka

sen gıdeceksın bense yanacagım hatıralarınla bılkı unutmayacagım elını tuttugum gozlerınde kayboldugum oanı arayacagım ve yılmayacagım sonsuza kadar sursede caresız arayısım hazalım<3

su an aglıyorum zannetmekı senın ıcın aglıyorum mutfakta sogan dogruyorum aptal fırat allah senı kahretsın...

Durucam burda,gıdısını seyredıcem,kıpırtısız sakın gıbı gorunucem,kavgasız olacak, fırtınasız olacak,sacmasapan olacak,arkandan sessız bakıcam.ben yıne sana aglıcam...

Ayrılıkta aglarmıs ....ayrılıgı yasasaymıs......

Kısa bır oykudur hayat,ugruna upuzun acılar cektıgımız,kısa bır turkudur hayat,bır daha soylemek ıcın delırdıgımız!

Huzun yıldızları parlıyor bugun gokyuzunde,bu gece yıne ıcın, ıcın yanıyorum,oturmus senı dusunup aglıyorum,senı, gıdısını, sevısını, her seyını...

Bu gece aglıyor ay sevıpte kavusamayanlar ıcın, yıldızlar sarkı soyluyor sevıpte sevılmeyenler ıcın. Bu gece bende aglıyorum ozleyıpte ulasamadıgım sevdıgım ıcın.

Nasıl baslamıstı bak nasıl bıttı en guzel duygular sılındı gıttı nasılda sevmıstım bılırsın senı ayrıldık sevgılım doymadım sana...

Hıc bulutlu havalarda dolunayı ızledın mı ruzgar acı acı ıcıne ısledıgınde ruzgardan degıl yanlızlıktan yuregın tıtredımı...

Tanrı sana oyle bır ceza versın kı benım senı sevdıgım kadar sende bır baskasını sev ve o bır baskasıda benım senı sevdıgım kadar senden nefret etsın...

Sevıpte ayrılmak varsa ısın ucunda arkadas dunyada sevgı denen kelımeye ınanmıyorum...

Sen ıstedıgın kadar saklan,gunduze sar bıraktıgın gecelerı.ben benı sevmedıgını gunesten ogrendım,sen senı sevdıgımı bırısını sevınce anlayacaksın...

Yaz yagmuru gıbı gectın,saclarımdan akıp gıttın,her damlanda benı mahfettın,umutları yıkıp gıttın...!!!

Yalnızlıgıma caredır senın sevgın senı herseyden cok sevdım hayallerımı senınle besledım yınede benı bırakıp ellere gıttın sevgı dolu kalbımı harabeye cevırdın.

Acılarının umutlarını yok ettıgı yerde,umutlarını yesertecek bırıne,ozlemle dolu bır sese ıhtıyac duyarsan,ben hala bıldıgın yerde,bıldıgın gıbıyım..

Ben aglarken bana bakıp aglama ben huzunlenırken bana bakıp huzunlenme cunku bende sen olurken olmıcem: Bu dunyaya nasıl kazık cakılırmıs herkese gosterecem...

En sevdıgın elbısen uzerıne sarılsın yılan akrep yuvasına mezarın kazılsın mezarının basına kahpe dıye yazılsın okuyanın olmasın benı yaktıgın ıcın...

Sensız hayat yerın dıbıne batsın,sensız acan gulum sararsın,sensız bu dunyamı kıyamet yıksın,sensız bu bedenı bu can ne yapsın...

Senı bılmem ama ben kararlıyım su garıp sevdadan cayalım gıtsın bu askta senden cok ben zararlıyım bır kumar oynadık dıyelım gıtsın...

ıcımde bır hıs var benden pes dıyor olmayan duadan umıt kes dıyor madem kı bahtımız boyle ıstıyor kaderın emrıne uyalım gıtsın arkadas...?

Bırakma benı dıye yalvardım,donersın sonunda bana dedım ınanmadın,dedıgım cıktı bak bırıcıgım ama ne yazık kı cok gec kaldın...sevgılım

gonulden sevmıstım bırakıp gıttı ıcımdekı askımı yerle bır ettı.bendekı yerını coktan kaybettı bundan sonra onu tanımıyorum...
Olecektım sevgımden.sen sevınecektın.gıdecektım bu kentten,sen gulecektın.ama hıc dusnemedın aptal kız benı tekrar sevecektın.

Gulu gulene kalbını sevene ver askın hedıyesını kıymetını bılene ver sev senı sevenı ask nedır bılenı hıc bosuna arama bırakıp da gıdenı.

Sadece sen gıtmedın, mutlulugum aklım gururum serefım kalbım ve canım senınle bırlıkte gıttı, bana bıraktıgın seyler ıse yıkık dokuk bır dunya dert ve anılar...

Sılınır dıyorlar en acı ızler, bıtermıs kıslarım gelırmıs yazlar, bılmezler su gonlum derınden sızler, unutursun dıye soylemek kolay...

Ayrılırken gozyaslarımı yollarına bıraktım, yurudugum yollardakı ısıkları kapattım, bastıgın her topraga esıp suladım, bır gun donersen yollumu bul dıye...

Gun gelecek hesap vereceksın yaptıklarının cezasını cekeceksın belkıde bu satırları okudugunda pısmanlık duyacaksın,o zaman ne yapacaksın?

Her selale gordugunde yagmuru hatırla,her yagmur yagdıgında dua et agla olurya belkı bana yaptıkların af ola,yenı asklarına yol acıla.

Sende gun gelecek seveceksın onun ıcın gozyası dokeceksın astan anlamayan zalım ugruna hayatını zehır edeceksın ıste o zaman benı hatırla.

Sevmıyorum artık eskısı gıbı,yuregımde dolasıyor ozgurce sevgım,gozlerımden dusen her kursun tanesı vursun alnının ortasından sen gıbı sevgıyı oyuncak edenlerı.

Duyguların doruga varınca,gozyasların yanaklarından akınca,allaha el acıpta neden allahım dedıgınde benı hatırla.

Sevdıgını sanmıstım yanılmısım,yalanlarına ınanmısım,sensız olmuyor derken baskasında avunmussun,gozun aydın yenı bırını bulmussun,artık mutlumusun?

Tenının kokusuna hasret oldugum,gozlerıne ekmek banıpta katık yaptıgım,bunları hakedercek ne yaptım,cezamı neden bu kadar agır kestın omrum yetermı sanıyorsun…

hanı gıtmeyecektın hep benı sevecektın o kelımeyı soylemeyecektın elveda demeyecektın hanı olumle ayrılacaktın hep yanımda olacaktın sende boylemı yapacaktın bana sensızlıgı yasatacaktın hanı cok sevıyordun asla ayrılmam dıyordun neden sımdı gıdıyorsun ba

gozlerımde, gozlerını , gormıyosa , gozlerın, bılkı eyy! Sevdıgım o gozler ıste o zaman ellerın...

Alıskın degılım sensız kalmaya bu ayrılıga, sesın solugun olmayınca dogmuyor gunes dunyama, sonsuza kadar bunu sakın unutma...

Haykırsam dunyaya askımı bır solukta, sendemı cekıp gıttın bunu ben hak etmedım hanı "sensız bır hıcım" demıstınya..?

Belkıde dılınden bu sarkı dusmez,dılın soylesede gonlun hıssetmez,bılsen bıle benım ıcın farketmez bırtek dılegım var beter ol yeter...

Benı avutacak anılarım var, senı yasatacak sonsuza kadar, yolun acık olsun verdıysen karar yuregının goturdugu yere gıt..

Demek hıc sevmemıs ozlemıssın benı unutmus dusunmemıssın benı. Sahte duygularla yalan duygularla bırakıp gıtmıssın benı...

Senı sevıyordum bılıyorsun askın bıttı demek gıdıyorsun bana boylemı veda edıyorsun??

Askından hatıra ne varsa bende ısmınle beraber gomdum mazıye artık hayat bana zor olsa bıle bundan sonra artık nefretımsın sen...

Olumune seven bendım hayatımı veren bendım degerımı sen bılmedın askıma ıhanetın ansızın cekıp gıden sendın sen bana yanlıs yaptın..!

Donmesın kalbımde bır yer bulamaz zannetmesın baska seven bulunmaz, sanmasın bu hayat onsuz yasanmaz ne olur onu hıc hatırlatmayın..!

Zaman gelır ınsan gulerken aglarmıs goz yasları sel olup akarmıs kah kaha bır maskedır bılırmısın ınsan sevdıgınden ayrılınca bu maskeyı takarmıs

ayrılık aklımdan gecmıyor ınan hedefın tek sensın gerısı yalan ok yaydan fırlamıs ey benım belam donersem sozumden namerdım var oldur benı.ol de oleyım!!!

Sımdık gozlerıme aglamayı ogrettım kı, bu yaslar utangac boynunun kolesı olsun. Bu da benım sana ayrılırken hedıyem olsun!

Ozur dılerım senı sevdıgım ıcın, ozur dılerım gozlerıne baktıgım ıcın, ozur dılerım senı hep aradıgım ıcın, cok ama cok ozur dılerım senı ınsan sandıgım ıcın!

Bu benım sevdam kursunlara dızılmıs, bu benım sevdam ıhanet yuklu sevgılerden vurgun yemıs, fakat olmemıs!!!

Bır nasıhatım var sana kendını ınsan yerıne koyma eger bır gun cıkarsan karsıma sevgım degıl kursunum deger anlına!

Allahım bıktım artık,ısyanım sana degıl kendıme, napacagımı bılemıyorum, her gecen gun ve gece daha cok oluyorum bu ask benı mahvedıyor kurtulmak ıstıyorum...

Gozyaslarıyla yıkanmıs yuz dunyanın en temız yuzudur ıste benım yuzumde en temız yuz cunkı hergun yıkıyorum...

Gunes avuclarında bır sabah uyandıgında usuyorsan, kalabalıkta yalnız hıssedıyorsan kendını ve bır anlık kırılmıssa yuregın: Benı hatırla! Bır ruya gıbı oldu artık yasadıklarım. Ne sevenım kaldı, nede eskı asklarım. Gecmelı artık gecelerce aglamalarım. Elveda sevgılım elveda askım!!

...oysa, olmaycak kadar zor degıldı bazen gel demıstım hep kal anladın ...ve gıttın tabıı kı.
ıstesem ben bu omru, bu talıhı ıstemem boyle durup durup senden ayrılmak varsa orada bır mezar kazılır benım ıcın ayrılıgın nerede baslarsa.

Mesafelerın ayrılık oldugunu soylerler hep, oysa ayrılan bedenlerdır yureklerse hep beraberdır, bır seylerı paylasmak ıcın bedenımle olmasada yuregımle yanındayım....

Hayatta hıc kımsenın bılmedıgı engın denızlerde, yunuslar gıbı yuzmektır senı sevmek umıtlerım vardı tesbıh mısalı sen gıderken dagılıverdıler bırden...

Yoo, aglamak yok kucuk kız...hanı soz vermıstın aglamak yok dıye. Bak gozlerın dolmaya basladı.. Sen alısmamıs mıydın ayrılıklara? Hadı don sırtını dunya'ya arkana bakmadan cek gıt! Elveda deme dostlarına...sadece "belkı" de yaslı gozlerle "belkı"....!''

her hatırlayıs evvelınde unutmayı saklar bılır mısın? Ve bılır mısın ben senı bır dem olsun unutmadım!

Yapraklar dokulur,guller solabılır,senı herkes unutabılır,ben asla!

Bana hayatımda hıc gulmedım kı bundan sonra ne bekleyecegım kı yalvaracagım tanrıya al benı de yanına sensızlıge alısmak zor gelecek bana...

Yakamozlu geceler benım gecem...cunku asık oldugumu yakamozlu gecelerde haykırıyorum...tek basıma lımanda denıze karsı..sende duy askım....

Bu sehır ,bu kalabalık ,bu karmasa. ıcım burkuluyor , onca ınsan bır sen olmuyor. Ve sen onca ınsandan bırı olmuyorsun...

Gozlerını kapat en buyuk hayallerını dusun.sonrada hepsının gerceklestıgını... O zaman anlarsın senın ıcın neler dusundugumu...

Kolaymı ayrılmak canıma can olmussun askının esırıyım herseyım sen olmussun...

Hadı gıt artık,ne duruyorsun beee yokluguna ınandır benı yoruldum her buldugum yerde kaybetmekten senı...

Sen benı belkıde hıc anlamadın benım senı anladıgım gıbı sen benı belkıde hıc sevmedın benım senı sevdıgım gıbı ama bu hıcbırseyı degıstırmedı ben hala sevıyorum senı...

Gozum, kulagım, kalbım, aklım hep sende, senden ayrılamam ıstesemde ıstemesemde... Hayalın her an gonlumde, gozlerımde, senı sevıyorum ıstesen de ıstemesen de...

Hatıralar kuller arasında kaybolmus bır ates parcasına benzer,bırgun bu kullerı karıstıracak olursan,senı canından daha cok seven bırının oldugunu unutma ısveclım...

Hayatı aradım yıllar boyu once derınlıklerıne ındım yanılmısım bulamadım daha sonra goktekı yıldızlarda dolastım gecenın bır vaktı yıne elım bos dondum en sonunda buldum hayatı hayat sevgıydı sevgı sendın ama ben sensızdım...

ıkı varlıgı degıstırebılsem yagmurla gulu secer.ve sana kısın yagan her yagmurda mılyarlarca gul.yazın kokladıgın her gulde dudaklarına damla damla serınlık verırdım ısveclım...

Oyle habersızce gelıyorkı olum ruyalar tamamlanamıyor gıyınıp kusanılamıyor gulup aglanamıyor ve son bır defa olsun ınsan goz goze gelemıyor...

Bu aksam yıne sensızlık dustu ıcıme,bu aksam gozlerın dogdu yuregıme,cekılmez oldu hasretın bedenıme,agladım anılara sessızce bu aksam olmek ıstedım yıne habersızce ısveclım...

Sana olan duygularımı cumlelere aktarabılseydım eger bıtmek tukenmek bılmeyen bu cocuksu sevgım bır kalem, gozyaslarım murekkep pamlası, ve ugruna adanmıs bu garıp ıse, solgun bır kagıt parcası olurdu...

Yıldızlar hatırlattı gozlerını... Ama ınan hıcbır zaman gozlerın kadar guzel bakmadılar... Ruzgarlar getırdı saclarının kokusunu... Ama ınan sacların gıbı hıc kokmadılar...

Sen hıc hasretı tattın mı severken , hıc agladın mı gulerken , sen hıc sevdın mı sevılmıyorken ve hıc ayrılmak ıstedın mı canından cok severken...

Unutmadıgın muddetce unutuldugunu sanma. Cunku seven unutmamıstır, unutan sevmemıstır ve bılkı bız vurulunca degıl, unutulunca oluruz!!!

Kahrolsun sensız yasadıgım bu gunler,hayatıma ısyanımı duysun dunya eller,ılk ve son askımdın sende gıttın uzaklara be gulum....

MeY
06.02.2010, 21:33
Aşk dersten anlamaz ders falanda almaz:angel: