PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumİnci 2. Olağan Genel Toplantı

Ctrl
03.02.2010, 21:27
Her çarşamba gibi genel kurul toplanmıştı ikili koalisyan başkanlar Mey ve Logic@ birbirinden ilginç suç ve suçlamaları ile Forum Meclis Başkanı Ötükenin yöneteceği 2 aatlik oturuma gelmişti...

Ötüken:Değerli bölüm modları adminlerim ve saygıdeğer vıp üyeler 2 saatlik olağan oturum başlamış bulunmaktadır.Her delege topam 5 er dakika konuşma hakkı verilecektir ...İyi oturumlar...

ANONS:İLK SÖZ FK(Forumun Kurtuluşu) adlı grubun başkanı Meydedir kürsüye gelin lütfen....

Mey:Ses ses:P 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5:...

Logic@:Dilinimi yuttun be konuşsana:nono:

Mey:Değerli modlarım saygıdeğer vıp üyelerim size bugün büyük bir yolsuzluk anlatacağım evet doru duydunuz yolsuzluk:cool:Logic@ başkanın üyelerinden qmze hanımın yaptığı bu iş ayyuka çıkıcak sayemizde

qmz:Şimdi **** yedik:angel:

Mey:Dün saat 12 sularında büyük bir rep kaçakçılığı yapıldı..Doğru duydunuz cezası 1 aylık ban olan bu suçu qmz işlediii:dans:

Helish:asalım onu:D

qmz:yalan komplo kurdular bana yalannnn

Helish:Keselim onu:D

qmz:mey kanıt göster orda koca karı gibi konuşma püüüü:hıh:

Mey:Buyrun kanıt al sana allı güllü gel alnının ortasına yapıştırıcam :DBak belegeye ben adminimkızım benden kaçarmı sandın hey gididide hey :DMorukladık ama o kadarda değil küçükhanım yeni bitmeye papuç bırakıcakmıyım ben :D:D

Ötüken:Düzgün cümle kuralım lütfwen sayın Mey sürenizde2 dk kesiyorum 3 dk kaldı:D

Mey:hey gidi ötüken hep düne kdr yanımda çıraktın bak ne hale düştük:PBenim sayemde rep alıyorsun konuşma ordan sus:şeker:

Ötüken:Evet bu belge sonucunda qmz adlı üyenin 1 ay 23 saat 59 saniye 9 sanise banlanmasını ve rep derecesinden -10000 rep düşürülmesi adlı maddeyi kabul edenler el kaldırsın

Helish:kaldırdımmm

Mey:Toplam 3 üyeli FK birliği tasarıyı tam destekliyor aslında şişlemekte seçeneklerde vardı ama banlamak daha cazip:P

Logic@:yaktım çıranı mey bende seninkilere ban atmazsam:hıh:

Ötüken:8 evet ile tasarı kabul edilmitşir tarafımca qmze suçlu bulunup banlanma işlemi yapılmıştır...Nöbetçiler en ücra konuya götürün :P

qmz:anne napcam ben oda bir yeni mesaj yok bişe yok :yikes:

ANONS: qmz BANLANMIŞTIR BAN SÜRESİNCE YERİNE VIP ÜYELERDEN HELİS BAKACAKTIR...

Helish:haha sonunda oldu bugün 3-4 günlük yarın sürekli mod olurum qmzeyi postalayımda:dilsmiley:

Ötüken:FY(Forumun Yükselişi) birliği başkanı Logic@'i kürsüye davet ediyorum ..Süreniz 5 dk rep vermişin bana 7 oldu:p

Mey:Aha bir yolsuzluk daha bende diordum bunlar nie aynı konuya girip duruyorlar hainlerrrr:of:

Logic@:Şöhretli saygıdeğer muhteşem ulu kişik sahibi karşıki konudan yukarıdaki repden bilge meclis başkanım ötükene tşk sunarım arz ederim efendim...

Helish:Ötüken yüzün nie salya dolu:kapcik:

Ötüken:Oturum süresince Helishin bölümü kapatılmıştır duyrulur...:sopa:

Logic@:Şu elimde gördüğümüz şey varya tam bir skandal paris hiltonu gerçtiniz mey hanım nedir bunlar nedir:seytan:Foruma darbe yapacaklarmış efendim töbe töbe ne darbesi çökerteceklermiş efendim.....Forumda 3 bölümde konulara gömülmüş 8 ayrı cinsten rep bulduk tutanakları tutuldu:D

Mey:Yalan kim uyduruyor bunlarııı

Logic@:ben uydurmuyom hehralde bak burda yazıyor:D

Kİ O SIRADA ELEKTRKLER KESİLİR ÖTÜKENİN BİDİRİSİNE GÖRE OTURUM 2 GÜN SONRAYA ERTELENDİ....

İnceden bir ses duyulur mey:Yırttık gene:happy::happy:

PS:BANLANMAM AN MESELESİ:utangaç:Kendim yasdım emeğe saygı

BamBam
03.02.2010, 22:00
Ben partiden ihraç edildim herhalde:D Güzeldi eline sağlık

Logic@
03.02.2010, 22:11
Devamı ne zaman gelecek bunun:D yarım kaldı hikaye:angel:

Eline sağlık:D

Ctrl
03.02.2010, 22:27
Devamı ne zaman gelecek bunun:D yarım kaldı hikaye:angel:

Eline sağlık:D

yarın bu saatelere olur sanırım:)inş deprem olmaz yarında bellimi olur:angel:

Logic@
03.02.2010, 22:31
Bu arada biz bu toplantının birincisini ne zaman yaptık ben kaçırmışım 2'den başladıkda:angel::D

Ctrl
03.02.2010, 22:32
Bu arada biz bu toplantının birincisini ne zaman yaptık ben kaçırmışım 2'den başladıkda:angel::D

1.cisigizli yaptık biz sen yoktun herhalde:D

Logic@
03.02.2010, 22:42
Benden gizli birşeyler dönüyor bu forumda:sopa:
Darbe yapacaklar kesin:eek::D

Ctrl
03.02.2010, 22:48

rüşvet yediren birisimi bunu dior hah:angel:Yakında forumca banlarlar bizi :utangaç:

qMz
03.02.2010, 22:57
hahaha çok guzeldı sagol :)
tum argoları ben kullanmısım :kahkaha:

Ctrl
03.02.2010, 22:58
hahaha çok guzeldı sagol :)
tum argoları ben kullanmısım :kahkaha:

ne istion işte tam senlik:angel:

qMz
03.02.2010, 23:02
ne benlıgı ya zaten helısh te baana akrsı davranmıs kustrum ona :hıh:

Ctrl
03.02.2010, 23:09
sağ gösterip sol vuruyorsun gamze çözemicem seni ben:)

qMz
03.02.2010, 23:10
tşkler :D

Ötüken
04.02.2010, 00:07

Hocam bilirsin ihtilal yapmayı severim. :D

MarVee bu tür konulara değer veririm. Çünkü zamanın harcanıp, kendi hayal gücünü bize katarak paylaşılan konular. Devamını geleceğini umuyorum. :)

qMz
04.02.2010, 00:09
Hocam bilirsin ihtilal yapmayı severim. :D

MarVee bu tür konulara değer veririm. Çünkü zamanın harcanıp, kendi hayal gücünü bize katarak paylaşılan konular. Devamını geleceğini umuyorum. :)

İnşallah gelir :)

Logic@
04.02.2010, 00:13
Kontesinde bu tarz konuları olmuştu ikisi bir araya gelseler ÇGH'den bile iyi senaryo yazacaklar gibi geliyor bana:D

Ötüken
04.02.2010, 00:14
Valla kafama göre birini bulsam bende dahil olacamda. :D

Ctrl
04.02.2010, 00:29
Valla kafama göre birini bulsam bende dahil olacamda. :D

:)

Tşk yorumlar için

Düşes*
04.02.2010, 08:42
:utangaç::utangaç::utangaç:

yha cok guzel yazmşşsn elline saglıkta beni kötü yapmışssn bu bölmde:hıh:
ne yapalımm yınde benı düşünmn güzlll :) tşkrlr..başrılrnn dewamnı dilerim...

тɪʟรıɱ
04.02.2010, 10:38
Ellerıne saglık ıcınde bızde olmasakta güzel hazırlanmıs:)

MeY
04.02.2010, 15:42
Eline sağlık marvee:çiçek:
allahtan elektrikler gitti:D:D:seytan:

CyberLady™
04.02.2010, 15:47
tesekkurler guzel senaryo

Ctrl
04.02.2010, 16:54
Yorumlar için tşk birazdan dierini yazmaya başlarım işim bitsinde:)