PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 seçenek 3 öneri

Ctrl
28.01.2010, 19:45
Sanatçıların (yabancı-yerli) fun clublarını yapabiliceğimiz küçük bir bölüm

Kendi hikaye-yazı-düşünce wb. paylaşabilceğimiz bir Bizim İncilerimiz adında bir bölüm:)

Forumu konu alan hikayeleri paylaşabileceğimiz bir bölüm

Değerlendirilmeye alınması bence hoş olur:)

Logic@
28.01.2010, 20:24
Öneriniz değerlendirilecek ve bu başlık altında açıklama yapılacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Ctrl
28.01.2010, 21:26
Ben Teşekkür ederim:)

CyberLady™
29.01.2010, 05:30
Sanatçıların (yabancı-yerli) fun clublarını yapabiliceğimiz küçük bir bölüm

Kendi hikaye-yazı-düşünce wb. paylaşabilceğimiz bir Bizim İncilerimiz adında bir bölüm:)

Forumu konu alan hikayeleri paylaşabileceğimiz bir bölüm

Değerlendirilmeye alınması bence hoş olur:)

fun clublar forum yenılenınce yapılabılcek bırsey zaten benım fıkrımce sımdı olmasının bır manası yok

Hikaye ve yazı bolumuyse benımde aklımda olan bırsey ama tam ıcerıklı bırsey ıcın suanda zamanı olmadıgını dusunuyorum...Suanda şiir bölümü var...

3 secenek ıse Sıte magazın yanlıs anlamadıysam sıte ıcı uyeler hakkında garıp hıkayeler falan benım actıgım senaryolu konular vb. gıbı ama bu bolum zaten var bu sebepten dolayı bence gereksız oraya acılabılır..

Kendı fıkrımdır..Yınede karar admınlere kalmıstır..

Ctrl
29.01.2010, 18:11
fun clublar forum yenılenınce yapılabılcek bırsey zaten benım fıkrımce sımdı olmasının bır manası yok

Hikaye ve yazı bolumuyse benımde aklımda olan bırsey ama tam ıcerıklı bırsey ıcın suanda zamanı olmadıgını dusunuyorum...Suanda şiir bölümü var...

3 secenek ıse Sıte magazın yanlıs anlamadıysam sıte ıcı uyeler hakkında garıp hıkayeler falan benım actıgım senaryolu konular vb. gıbı ama bu bolum zaten var bu sebepten dolayı bence gereksız oraya acılabılır..

Kendı fıkrımdır..Yınede karar admınlere kalmıstır..

Anlattığın karşındakinin anladığı kadardır demişler..:)Biraz daha açıklama yapıyım...

3.de belirttiğim site magazin bir açıdan ama genel içeriğini size birazdan açaçağım konu ile göstericem.Zamanım yok ara ara bakıp çıkıyorum foruma veya simge halinde sürekli açık kalıyor...

Forum yenileninceden kasıt ne anlamadım ama yapılacaksa beklemekte bir çözüm olabilir...

Şiir dediğin kısımda zaten geç kalınmış bir şey olduğunu düşünüyorum:)