PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Yücel Þahin: Galatasaray'la Dalga Geçtim

BamBam
02.01.2010, 19:58
Kayserispor basýn sözcüsü Yücel Þahin, Ali Turan'ýn Galatasaray'a transferi ile ilgili yaptýðý açýklamayý "dalga geçmiþtim" diye deðerlendirdi.

Þahin, Kayseri'de yerel bir TV'de yaptýðý konuþmada çarpýcý açýklamalarda bulundu. "Kayserispor, Galatasaray kulübü ile 125 bin avro ve A-2 takýmýndan bir futbolcu karþýlýðýnda anlaþmýþtýr. Medyada görünenin aksine, asýrlýk kulübümüz olan Galatasaray, transferde uyulmasý gereken kanun ve etiðe tamamen uymuþtur. Hassasiyetinden dolayý Galatasaray yönetimine teþekkür ederiz" þeklindeki Anadolu Ajansýna yaptýðý açýklamanýn dalga amaçlý olduðunu savunan Yücel Þahin, “ kim kime bu paraya futbolcu verir veya vermiþtir. Açýklamalarým Galatasaray Kulübü ile dalga geçmek içindi” diye konuþtu.

Yücel Þahin'in bu þok sözleri Kayseri spor kamuoyunda da tepkiyle karþýlandý. Yerel Tv ve gazeteler Kayserispor gibi bir takýmýn basýn sözcülüðünü yapan birinin Galatasaray ile deðil Türk futbolu ile dalga geçtiðini ve bu durumun affedilecek bir yönünün bulunmadýðý vurguladýlar.

qMz
02.01.2010, 20:41
hahah dalga geçmýþ

Ötüken
03.01.2010, 11:43
Etik olmayan bir davranýþ. Ama sözleþmesi olan bir futbolcu ile bire bir ilgilenmek ise G.Saray'a yakýþmayan bir hareket.

MeY
03.01.2010, 12:46
Açýkça söyleme bari..

qMz
03.01.2010, 12:48
nesi var kÝ:(

BamBam
03.01.2010, 15:08
Etik olmayan bir davranýþ. Ama sözleþmesi olan bir futbolcu ile bire bir ilgilenmek ise G.Saray'a yakýþmayan bir hareket.

UEFA kurallarý gereðince sözleþmesinin bitmesine 6 ay kalmýþ bir futbolcuyla birebir görüþme yapýlabiliyor

qMz
03.01.2010, 15:52
demekki etik bir davranýs :D :D

Ötüken
03.01.2010, 18:38
UEFA kurallarý gereðince sözleþmesinin bitmesine 6 ay kalmýþ bir futbolcuyla birebir görüþme yapýlabiliyor

Kurallar ? Bu kural sence etik mi ?

Ayný durum Arda için geçerli olsa. F.Bahçe görüþmeler yapsa G.saray'ýn tepkisini çok merak ediyorum. Gutbol için elli kere tartýþmayacam dedim ama yine kendimi tutamadým. Kurallar sadece hukukdan ibaret deðildir. Ahlak ve geleneklerde buna dahil.

Alsýn þimdi alabiliyorsa. Topuzu ve Gökhan'ý alabildi ya.

MeY
03.01.2010, 22:57
Hatýrladýðýma göre FB'nin baþkaný kaç defa istedi Arda'yý..

qMz
03.01.2010, 23:04
almasýn o tipsizi bizim ugur daha gusel bana göre.
hem yakýsýklýda D

Ötüken
03.01.2010, 23:28
Hatýrladýðýma göre FB'nin baþkaný kaç defa istedi Arda'yý..

Evet istedi. Hatta Adnan Polat'a dedi ki; " Bana bir 15 dk müsade et baþkan Arda ile konuþayým fikrini belki deðiþtirebilirim." dedi bir buluþmada.

Yani baþkandan izin istemiþ demi ? Hatta izin istemesine raðmen ben bu davranýþýda etik dýþý, kendi futbolcusu ve taraftarýna hakaret olarak algýlamýþtým.

BamBam
04.01.2010, 17:31
Futbol köle ticaretine döner dediðiniz gibi olsa.. Dünyada herþey kurallarla düzenlenmiþ olduðuna göre futbolun öyle olmasý gerekir ve dikkat ediyorsanýz sadece "son 6 ayda görüþmeye izin veriliyor.. Yani futbolcuya geleceðini planlama imkaný saðlanmýþ oluyo.. Arda'yla görüþülmek istendiðinde yönetim izin vermedi ama Kewell'ýn sözleþmesinin bitmesine 6 ay kaldý þu an onunla görüþme yapýlýrsa kimse sesini çýkaramaz..

Ayrýca buradaki asýl konu Türk futbolunun yükselen deðerlerinden biri olan Kayserispor'un önemli bir yöneticisin böyle talihsiz bir açýklama yapmýþ olmasý..

qMz
04.01.2010, 19:57
doðrukonu daðýldý :S