PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Green Street Holigans

mojo
10.12.2009, 21:25
http://img214.imageshack.us/img214/180/er4gh7.jpg

Genel Bilgiler

Yapım:2005 ~ ABD, İngiltere
Tür: Dram, Spor, Suç
Yönetmen:Lexi Alexander
Senaryo: Dougie Brimson, Lexi Alexander
Yapımcı:Gigi Pritzker, Deborah Del Prete, Donald Zuckerman
Müzik:Christopher Franke

Filmin Özeti

''Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta başka yapacak ne varki '' Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu Amerikan'ın en iyi üniversitesinden atılan Matt İngilteredeki ablasının yanına gider tanışacaağı yeni arkadaşları onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedir . Arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

Bence herkesin arşivinde olması gereken ve mutlaka izlemesi gereken filmlerden. Adına bakıp sadece futbol ile ilgili olduğunu düşünmeyin. Film insanlara hayatta kaybedebilecekleri şeylerinde olduğunun farkına varmasını sağlamakta. Bu filmi kız arkadaşımla izlemiştik, hey gidi günler hey :angel:

qMz
10.12.2009, 21:26
hiç semediğim film tarzı :(

mojo
11.12.2009, 19:56
izle mutlaka seviceksin, bana güven :angel:

Solid Snake
13.12.2009, 00:09
Bu filmden sonra daha önce hiç sevmediğim İngiliz aksanını öğrenmeye başlamıştım:D Güzel filmdi gerçekten.

MuRaT
06.01.2010, 19:36
Charlie Hunnam ( PETE ) isminin paltolu karizmatik duruşu ve oyunculuğu beni kendine hayran bırakmıştır..

qMz
06.01.2010, 22:08
ne anlıyorsunuz bunlardan :S

MuRaT
06.01.2010, 22:39
gamze sanırım Filmin isime karşı ön yargın var..filmde dövüş kavga sahnesinin çok olmasına rağmen, ben filmden arkadaşlık temasını - anafikrini çıkardım...