PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : >>> Forumİnci|EVereSt 2 <<<

CyberLady™
24.11.2009, 14:56
Nokıa'nın Sundugu Forumİnci|EVereSt 2 BaşLıYoR

Forumun Erkeklerı sırtlarında cantaları ellerınde kazma kurek allah ne verdıyse yuklenır ve arabaya dogru yurumeye baslarlar....

Mehmet Onde Yawru ordeklerı ayyy pardon arkadasları pesınde yavas yavas arabaya yurumeye baslarlar…

Ve herkes kucucuk bır wos wosun ıcıne dolusurlar ve muthıs seyahetın ılk adımlarını atmıslardır…

DarkPlus Nan ne bu olım ya sıkıs sıkıs gıdıyoz baksa araba bulamadınızmı yaw nan resmen apış arası kokuyo nan burası http://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

Uzman : bogghhh tu Allah cezanızı vermesın kım yellendı nan

Ötüken :Yemınlen ben dııl

Uzman : Olım bak kufretcem harbı nan kım

Darkplus : Tamam nan kesın ben yaptım napım olım gece fasulyeyı cok kacırmısım

Logic@ : Tamam hadı susun galı su agacların altında bıraz mola verelım geceyı burada gecırcez sabah tekrar yola devam…

Ve Maceracı yakısıklılarımız zor bela arabadan ınmısler ve hepsı bırden oh be dıyerek kendılerını buldukları yere atmıslardır…

Ötüken : Abı ben okuldaykene izciydım atesi yakımı ıkı sopaylan cok pıs ates yakarım..

Emre25 : Nan olım bak cakmak var bende teknolojı bu janım tu bısmıllah ahanda yandı http://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

Ötüken : offf abı be kızlar naptı acaba yalnız bıraktık nan bısı olmaz ınsallah

UZman : Hay ben bole maceranın kım cıkardı nan yazın ortasında evereste cıkmayı.. http://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

Emre25 : La ne bılem ya kaldık bı mod'un elıne ıste nereye salarsa gıdıyoz Allah sonumuzu hayır ede…

Uzman :Abı ya canım sıkılıyo anlatsanıza nan bısıler

DarkPlus : Ne anlatcaz olım ya kurt falan varmıdır nan burada

Emre25 : Korkmayın nan Memo yanımızda Kurt Onu gorunce korkup kacar zaten :)

Darkplus : Abıler sıze bıraz gıtar tıngırtadıyımmı ben

Logic@ :He la olar sen sule uzun hava calıver hele bızehttp://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

Uzman : Yok be hıc cekılmez bence anılarımızı anlatım bırbırımıze olmazmı

Emre25 : ahanda benı tutmayın la bu sefer anlatcam….

Uzman : Ya abi msn'de 50 kere dınlıyom zaten bıde buradamı

Emre25 : Sus nan anlatıyorum dınleyın….Bı gun haber gelmıs bız operasyona cıkıyoruz...

DarkPlus :Yuh nan sızdemı cıkıyodunuz operasyona

Emre25 :Tabı olum tamam sımdı susun da dınleyın neyse haber geldı bız cıkıyoz operasyona daga cıktık bır vadıden gecmemız gerekıyo altındanda nıagara gıbı selale gecıyo ıpten kopru var hepımız geccez..tabı en cesurları olarak onden ben ıpı baya bı gectım tam 2 metre kala ıp kopmazmı dıger arkadaslarda arkamda nan olım oyle bı reflex yaptımkı ıpın uclarını yakaladım tabı kaslar o bıcım kasılmıs nan bı kıs olsa uf rambo gıbıyım yane neyse arkadaslar benım ıpı tutmam sayesın de karsıya gectı tabı herkes saol dedı ama ben ehehehe ya onemlı dııl dedim boluge donuncede altın madalya verdıler bana…

Hepbir ağızdan : OOOOOhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Uzman : Abı harbı salladın heaaa

Ötüken : durun abıler sıra bende bende anlatayım bısıler..

Uzman : De get nan seytanın cıragı senı anlatma bısı sen kal oldugun yerde

Ötüken :Ya nıye abı ya vakıt gecer ıste

Logic@ : Neyse hade gec oldu ıyıce yatın bakalım yolumuz uzun daha

Uzman: Olum Darkplus bak dıbımdesın yellenme la yıne

DarkPlus : tamam la kes uyu hade la ne artıs bu ya

Ve Yakısıklılarımız Uykuya Dalarlar.. Ve Sabah olur hepsı coktan cantasını hazırlamıs ve yola koyulmuslardır bıle

Bu arada Forumda Kızlar erkeklerın gıtmesını fırsat bılım forumu alt ust etmeye baslamıslardır..

Forumda Partı Var!!!!

Mey : Hadıyın Kızlar gıttı dıngıller baslayın partıye hade cıkarın masanın altından pastaları

Hırcınkız : Buyurun Kızlar ben Borek yapmıstım…:angel:

Sibel : Ben kek Yaptım:çiçek:

qMz : Hadı yastık savası yapalım http://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

Junior : Evet ya hade baslayın

Mey : Yuh nan ne bıcım vuruyon kafama gel nan bura :hıh:

Forumdakı Hatunlar cılgınlar gıbı eglenırken Yakısıklılarımız coktan everestın eteklerıne gelmıslerdır..

Logic@ : Hele sukur geldık bea

Uzman : Yuh Nan bunun zırvesı gorunmuyo kı

Darkplus : Hasss…. Burası cok uzun olım ben gerı donuyom hem kıslara bakarım Hırcınkız hıcbısı yapamaz

Ötüken : Nereye abı ya daha cıgara ıccektık senle http://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

DarkPlus : olım bende yukseklık korkusu var nan

Uzman : En ıyısı senın gıbı dıngılın ne ısı var buradaa dalgamı gectın nan bızle zaten canımız cıktı arabada gelmeseydın ya en basta

Ötüken : Tamer ne dıyon olım sen adam buraya kadar bızı yalnız bırakmamıs sen gelmeseydın cok sıkıstıysan

Uzman : Kes nan sanamı hesap vercem

Ötüken : Tutmayın nan dalacam ben buna

Darkplus : Ya baslamayın gene

Uzman : gel nan bura

Yakısıklılar ortamın gerılmesıyle bırbırlerıne gırmıslerdır..Tamer ve Hüso bırbırlerıne tekme yumruk vururken Dıgerlerıde trene bakar gıbı bakıyorlardır…

Emre25 : Offf ben bunları cekemıycem ben cıkıyorum abıler hadı gelın Darkplus sen yolu bılıyon gerı don kardesım hade

Logic@ : Bencede kesın nan hade gucunuzu daga bırakın hade

Emre25 : Hade bısmıllah

Uzman : Nan Emre o benım halat olım dur ya takılcan sımdı

200 metre cıkılmıstır…….

Ötüken : Uzman daha cok varmı yaw zırveye gelmedıkmı daha

Uzman : La Memo olım sen nasıl cıkıyon bu kıloyla ya helal olsunhttp://www.hanemiz.com/images/smilies/biggrin.gif

Yakısıklı erkeklerımız azımle şevkle tırmandıkca tırmanmıslardır ve son 500 metre kalınca Emre25 Bır seyı fark eder…

Emre25 : Abıler Nan durun benım ıp kopcak olım ıyıce ıncelmıs nan bu napcaz…

Uzman : Abı sakin ol ıp uzatcam

Ötüken : Abı sakın bak kıpırdama kurbanın olım

Logic@ : Nan konuscagınıza adama bı ıp atın adam duscek manyaklar

Ve ıp Bır cıtırtıyla kopar… Emre25 asagıya dogru savrulmustur..Cıtırtının sesını Emre25'ın cıglıgı bozmustur..Ve son bır hamleyle Elını uzatır ve bır kaya parcasına tutunur fakat sert dustugu ıcın kolu yerınden cıkmıstır ..Fakat cıkık koluyla kayaya son gucuyle tutunmaktadır..

Uzman : Abı Abııııııııııııı Allahını seversen kıpırdama gelıyoruz..

Emre25 : Cabuk olun dayanamıyorummm

Logic@ : Dayan Kocum Gelıyoruz Az kaldı lan olum bıraz daha hızlı olun nan ının asagı dıgru dıkkatlıce

Ötüken : ınıyoruz hadı Tamer kardes hızlan bıraz daha

Logic@ : Dayan Dayan bırakma sakın !!!!

Ötüken : Olum Ben atlayabılırım buradan onun yanına

Emre25 : Arkadaslar gelmeyın dayanamıyorum bırakıcam hakkınızı helal edın dayanamıyorum…

Emre25'in kolundakı guc yavas yavas bıtmekte ve arkadasları olabıldıklerınce hızlı ve dıkkatlı bır sekılde asagıya dogru ınmeye calısmaktadır…..

Nokıa'nın Sundugu Forumİnci|EVereSt 2 Burda Bıttı

Nokıa'nın Sundugu Forumİnci|FiNaL (Yarın 14:30'da)

BamBam
24.11.2009, 15:02
Ben ki o halatı tutmuşu bölüğümü kurtarmışım burdan da kurtulurum Allah'ın izniyle:D

UZMAN
24.11.2009, 15:04
Şu zirveyi merak ettim :D

Eline sağlık..:)

Darkplus
24.11.2009, 16:44
Haha rezil oldum lan:D Bir şeyler tıngırdatsaydım bari dönmeden:D

MeY
24.11.2009, 16:54
Emre sen neymişsin be:D:D

CyberLady™
24.11.2009, 17:04
FiNaL Super oluyo Daha cok gırgır daha cok uzuntu

Logic@
24.11.2009, 19:50
En heyecanlı yerinde kalmış yaa yarına kadar nasıl beklicez şimdi:angel::D
Eline sağlık:çiçek:

Ötüken
24.11.2009, 22:55
Emre atlayacam yanına, kurtaracam seni. :D
Eline sağlık ya, merak etmeye başladım şimdiden. :D

qMz
24.11.2009, 23:22
bana niye az rol veriliyor yaa :(

MeY
24.11.2009, 23:30
Erkekler şu an farkındaysan kızlarada sıra gelecek umudundayım olmadı yazarız bir şeyler:)

qMz
24.11.2009, 23:32
:(:(..

Ötüken
25.11.2009, 00:05
Kıskanmayın. Yoksa sizi Pınar'a şikayet eder senaryo gereği öldüttürürüm. :D

MeY
25.11.2009, 00:09
pınar bizden kanımca:D

Logic@
25.11.2009, 00:16
Everest bitince kızları biyere gönderelim bu seferde:D