PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumİnci Üyeleri Maden Ararsa (Gülün ama Yarılmayın)

CyberLady™
21.11.2009, 13:06
Foruminci üyeleri bir gün yaptıkları her bi işi bırakıp,biraz can sıkıntısı gidermek biraz da macera yaşamak için maden aramaya karar verirler…

Logic@ : Arkadaşlar unutmayın yer altına inicez,herkes kasketlerini ve kazmalarını alsın…

UzM@N : Oksijen tüpleri de bende abi…ne olur ne olmaz…

Logic@ : Hayde Bismillah,ağır ağır inin haa ! Acele etmeden…

Ötüken Aboreyyyy bu ne yawww…kaç tane merdiven var burada…Kim inecek şimdi buradan,ben gelmiyorum yhaaa http://www.forumturka.net/forum/images/smilies/frown.gif

EmrE_25 Ohooo sen daha burada bıkarsan aşşada nabacan,boşyere kazma kürek mi sallıyacan http://www.forumturka.net/forum/images/smilies/82.gif

Ötüken Orasını karıştırma sen,millet korkak diyecek şimdi..De hade inelim artıkın…

Üyeler yavaş yavaş merdivenlerden inerek,uzun bir yolculuk sonrasında kazı yapacakları yere gelmişlerdir…

Logic@ : Evet arkadaşlarım,kazımızı burada yapacağız,ama dikkat edin haaa sakın ola ki ateş ve benzeri şeyler yakmayın…Allah korusun ufacık bi metan gazına kurban gideriz burada… :nono:

EmrE_25 Yok be abi…yaparmıyız öle şey aklımız var bizim,kendi kendimizi mi yakıcaz… :p

Bu esnada iki kişi kendi aralarında konuşmaktadır…

EmrE_25 Şşş la malları getirdin dimi…

UzM@N Ne malı la…Ben sigara getirdim…:eek:

EmrE_25 Tuh sana ben de onu diyom zaten hışmırık..Kimse görmeden bir kenara çekilir içeriz la..yoksa nabıcaz burda o kadar saat sigarasız durulurmu hiç…

UzM@N Şşş bana bak Mey'i ayarladın dimi gözcü olacak bize…

EmrE_25 Tamam len ayarladım tabi..Mey yamuk yapmaz bize…Gözcülük yaparken hem de maykılını dinler o…

Hain kankalar sonunda işlerini ayarlamışlardır ve öhöm öhöm diyerek konuşan Logic@ 'i dinler gibi devam etmişlerdir…

Logic@ : Evet herkes bir bölüme dağılsın bakiym ve kazıya başlayalım…

MeY Ya millet burada topladığımız madenleri nereye dolduracaz..:eek:

HırCınKız Dur bakalım maden bulabilecen mi…O kadar kolay iş değil o!

MeYEee ben filmlerde izliyom millet kova kova çıkarıyo bi de onları böle tren vagonu gibi şeylere dolduruyo ya..

qMz Akıllım o kömür madeni biz altın arıyoz altın…

MeY Olsun biz de altın doldururuz nolcak sanki…hehehehe

Herkes kendi bölümlerine dağılmış ve kazmaları vurmaya başlamıştır…1 kişi hariç…

qMz Of of offf offf abi bu ne yaaa.kim verdi bu meredi benim elime,bu olmadan aranmıyo mu bu altın,kalkmıyo bu meret yawww…kazma gibi… :eek:

JuNi@R O zaten kazma akıllım,bırak sen benim topladıklarımı doldurursun…

qMz Pöff pöfff tamam de hade başla madem sen,ben de şuracıkta bakayım…(Yırttık behttp://www.forumturka.net/forum/images/smilies/biggrin.gif)

Herkes kendi halinde kazıya devam ederken hain kankalar da kendi aralarında planlarını uygulamaya başlamışlardır…

EmrE_25 Şşş laa çağır şu Mey'i hade çok güzel bir yer buldum kimse görmez bizi orda… :seytan:

UzM@N Tamam çağırıyom hade…deliii , şşş laaa Meyy!!

MeY Hööö!Noldu içeceniz mi artıkın…

UzM@N Hea, mallar hazır hadi gel gözcülük yapacan…

MeY Tamam geliyom siz gidedurun ben etrafı kolaçan edeyim..

Sigara tiryakileri en sonunda sigara içecekleri yere gelmişlerdir ve pöfür pöfür tüttürmeye başlamışlardır…Mey de onları beklemekte aynı zamanda da etrafı gözetlemektedir…

EmrE_25 Ohhh beee dünya varmış,çekk dostum çekkk…. :dilsmiley:

UzM@N Ula çekiyom da hiç bi haltım anlamıyom samsun216'mı la bu nerden verdin bu meredi benim elime… :eek::sopa:

EmrE_25 Sus ula bağırma şimdi birisi duyacak,çek işte,ohhhhh :ehu:

MeY Müdür geliyor söndürün sigaraları…(Yok yaw o başka bir yerdeydi kanımca) :yok:

EmrE_25 Ne müdürü la, çok fazla türk sineması izliyosun galiba http://www.forumturka.net/forum/images/smilies/biggrin.gif

MeY Öhüm öhüm,şeyy kem küm,,Espri yaptık ula,çattırma :D

Akıllı kankalar her şeyi hesap etmişlerdi ama sigara içerken çıkacak dumanı hiç hesaba katmamışlardı…

Logic@ : Yaw siz de benim duyduğum kokuyu duyuyomusunuz,sankim böle yanık gibim bişi kokuyo :eek:

JuNi@R Aboo…Yaww duman da geliyo,Maden mi yanıyo yoksa… http://www.forumturka.net/forum/images/smilies/eek.gif

HırCınKız Ya ben bi belgeselde görmüştüm,böle madenler kendi kendine gaz çıkarır yanar gibim felen olurmuş..:dans:

Ötüken Ne gazı beee..basbaya duman bu sigara dumanı…Şıp diye anlarım!

Logic@ : Herkes burda mı arkadaşlar bi kafa sayın bakalım…Kaçaklar var galiba?

Sayım sonucunda 3 kişinin eksik olduğu ortaya çıkar…

qMz Abi ben saydım ama 3 kişi eksik çıktı,Mey,Uzman ve emre Eksik...

Bu esnada sigara tiryakileri sigara içmeye devam ederkene,herkes onları aramaya koyulmuştur…

UzM@N La emre bizim yokluğumuzun farkına varmazlar dimi..ya bizi aramaya falan çıkarlarsa…

EmrE_25 Yok bee,ruhları bile duymaz onların nerden anlıcaklar…Hem zaten Mey gözetliyo bişi olursa o haber verir,ben parfüm de getirdim yanımda üstümüze sıkarız olur biter…

Tüm Üyeler : Meyyy,uzmaaannn,,,,emreee nerdesiniz ses veriiinnn… :eek:

Bu esnada Mey mp3 unu dinlemekte iken sesleri duyamaz ve kendi halinde müzik dinlemeye devam eder…Arama sonucunda üyelerden bir tanesi Meyi görür ve hepsi bir Mey'in etrafında toplanmıştır…

JuNi@R Abooo Mey sen nabiyon burda,müzik dinlemeye ta buraya mı geldin…:hıh:

MeY Şeyy…Mayk sigara sölüyo da ben de müzik içenlere gözcülük yapıyom… :eek: :utangaç:

Logic@ : Hımmm,tamam anlaşıldı…Sen çekil bakalım şöyle kenara….:cool:

Logic@ sessiz adımlarla uzman ve emre nin yanına yaklaşir veee..

Logic@ : Laaaaaaaannn….Nabiyonuz siz burda…ben demedim mi size,ateş kaynaklı şeyleri getirmeyin diye… :seytan:

EmrE_25 Şeyy,kem küm abi yaw..nabalım sıkıldık sigara içelim dedik…Kötü mü ettik yani..:angel:

Logic@ : Hadi emre hadiiii,uzman sen de, düşün önüme geri gidiyoruz…yukarı çıkınca sorarım ben size hesabını…:seytan:

Ötüken Ulan yaa bir kere de bi maceramız güzel bitsin…her maceramızda hevesimiz kursağımızda kalıyo…:seytan:

JuNi@R Olm suç bizde deil ki, suç Pınar'ın adam gibi senaryo yazmıyo ki nabalım….

Logic@ : Hadi gidelim gidelim zati temiz havaya hasret kaldım,2 gıdımlık havamız var şu yeraltında onu da bunlar mahvetti dumanla..de hade gidelim…

Tüm üyeler hevesleri kursağında kalmış bir şekilde yukarı tekrar geri dönerler ve bu maceradan boynu bükük ayrılmışlardır…

Unuttugum arkadaslardan ozur dılerım dıger senaryolarda onlarada yer verecegım baska bır senaryoyla tekrar gorusmek uzere hoscakalın.....

qMz
21.11.2009, 13:10
heheh :D guzel olmus :D eline sağlık :D

İstanbuL
21.11.2009, 13:21
beni unutmussun bir daha olmasın okumadımda ztn ısmım gecmedıgınden..

:D:D:D:D:D:D

qMz
21.11.2009, 13:51
:D:D.

Ötüken
21.11.2009, 14:15
Pınar aklına sağlık.
Güzel olmuş, bunu seriler hâline getirsen severek okurum valla. :D

qMz
21.11.2009, 14:27
bana buyuk rol verin ama :D

CyberLady™
21.11.2009, 14:36
:(:(:(:( ben yokum :(:(:(:(

CyberLady™
21.11.2009, 14:41
Begendıgınız ıcın tesekkur ederım uzulen arkadaslarla ıkı gun sonra yenı bır seruvene cıkıcaz Foruminciyı suanda kagıt uzerınde evereste cıkarıyorum...ve bu everest seriler halınde olucak bırde eger herkes adınıda yazarsa sevınırım ya cogunuzun adını bılmıyorum o kadar zamandır burdaydım ama..Forumıncı evereste tırmanırken baslarına neler gelcek neler bırıncı bolumun yarıdan cogu bıttı de Logic@ ve Emre nın basına bı ıs getırdım ama onu nasıl baglıycam onu dusunuyorum suan :)

Sıbel cıcım senımı yazsam gMz yımı o pıtı pıtı yaptım o cıktı ama dıger seferde basrolde oynayabılırsın ..İstanbul sen kızmısın erkekmısın yanlıs karaktere koymıyım senıde :)

qMz
21.11.2009, 14:42
uzulme yha banada az rol verdiler :D

ikimizide yaz :D

İstanbuL
21.11.2009, 15:09
Bayanım Canım:D

qMz
21.11.2009, 15:16
яєbєŁŁiσυکqiяŁ
benim yerime sibeli yaz istersen o daha çok istiyor :)

gizemli27
21.11.2009, 15:50
Güzel paylaşım olmuş, ancak yorumlarda flood yapılmış yetkililer tarafından düzeltilmesini istiyorum :)

:seytan:

Logic@
21.11.2009, 20:59
Çok güzel olmuş Pınar sonuna kadar zevkle okudum:)
Birdahaki serüvende başıma neler gelecek merakla bekliyorum::D

İstanbuL
21.11.2009, 21:47
Çok güzel olmuş Pınar sonuna kadar zevkle okudum:)
Birdahaki serüvende başıma neler gelecek merakla bekliyorum::D

bir dahakı seruvende senı öldürceklermıs öle duyumlar aldım:seytan:

qMz
21.11.2009, 22:27
ben ne olacam acaba :D

MeY
22.11.2009, 09:24
Çok güzel eline sağlık devamını bekliyorum :D

Logic@
22.11.2009, 12:43
bir dahakı seruvende senı öldürceklermıs öle duyumlar aldım:seytan:
Kötülere birşey olmazmış:D

qMz
22.11.2009, 13:11
:D:D.

CyberLady™
22.11.2009, 14:50
Forumİnci icin yenı sezonda gelıcek maceralar

Forumİnci | EveresT 1.Bölüm

Forumİnci | EveresT 2.Bölüm

Forumİnci | EveresT FinaL

Forumİnci | Poison 1.Bölüm

Forumİnci | Poison 2.Bölüm

Forumİnci | Poison 3.Bölüm

Forumİnci | Poison 4.Bölüm

Forumİnci | Poison FinaL

Yarın
Forumİnci | Everest 1.Bölüm

Dıgerlerı Allah kerim suanda senaryo yazım asamasında :)

qMz
22.11.2009, 15:08
yakında sinemalarda ahaha:D

Logic@
22.11.2009, 16:33
Yarını dört gözle bekleyeceğim:D

JuNi@R
23.11.2009, 12:22
teşekkürler güzel olmuş:D

тɪʟรıɱ
23.11.2009, 18:33
Süper ya buyuk bır zevkle okuyorum harıkasın :D

LaFontaine
13.04.2010, 10:55
Şeyy…Mayk sigara sölüyo da ben de müzik içenlere gözcülük yapıyom:kahkaha::kahkaha:…

çok güzel hikaye