PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FBTV'de küfür rezaleti

BamBam
31.10.2009, 18:34
FB TV de Metin ÖZÜLKÜ'nün hazırlayıp sundu MÜZİK MOLASI adlı programın konuğu Hürriyet Spor Koordinatörü Ercan SAATÇİ idi.. İkili arasındaki konuşmada küfürler havada uçuştu.. Türkiye'nin en büyük (!) Gazetesinin Galatasaray düşmanlığının üzerine kavgada bile edilmeyecek bu küfürler, basının tarafsızlığını da yerle bir etti. G.Saray taraftar sitesi ultrAslan da olayı giriş sayfasına taşıdı.. G.Saray camiası infial halinde..

Metin Özülkü, sohbetinde "Biraz spora girmek istiyorum..." diyerek konuya girdi ama ne olduysa o an oldu.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Ercan Saatçi Metin Özülkü'nün bu girişinin ardından sohbeti sokak muhabbetinden bile daha düşük seviyeye çekip, "Nasıl s....k Galatasaray'ı" diyor, bu belden aşağı küfüre gülen Metin Özülkü de Ercan Saatçi'yi destekleyip "A...a k......k Galatasaray'ın" diye söze devam ediyor.

O görüntüleri birazdan izleyeceksiniz. İkili bu görüntülerin montajını yapıp elbet küfürlü bölümü çıkarttı. Belli ki montaj da küfürlü bölümler yok edilmesi gerekirken edilmedi.

Arkadaşlar uyarıyorum videodaki küfürler sansürlü değildir!

9TQoTlsdtNU

MeY
31.10.2009, 20:22
Arkadaşlar uyarıyorum videodaki küfürler sansürlü değildir!

Değil vallahi:eek:

тɪʟรıɱ
31.10.2009, 20:29
Degılse ben dınlemeyım:angel:

Ötüken
31.10.2009, 23:33
Kayınbabasından dolayı torpilli biri Ercan Saatçi. Ertuğrul Özkök bir yerlerini iyi kaldırmış. Spor senin neyine ahlaksız herif.