Foruminci.net

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 12

Konu: Su Karakuş 2014 Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Su Karakuş 2014 Burç Yorumları

  KOÇ 2014

  AŞK-MEŞK

  YILIN İKİNCİ YARISINDA AŞKTA EN ŞANSLI BURÇ: KOÇ

  Jüpiter şans bolluk bereket gezegeni. Aşk yaşamınıza şans katmak çekici insanlarla sizi buluşturmak üzere Aslan burcuna 16 Temmuzda yerleşecek. Ve 2014 yılının geri kalanını aşk alanınızda geçirecek.

  Onunla ilişkimiz evliliğe gider mi?

  Koç burcunun son 12 yıl boyunca aşkta en şanslı dönemi 2014’ün ikinci yarısı olacak. Şans bolluk bereket ve iyimserlik gezegeni Jüpiter aile yuva ev alma mülk edinme konularında yardımını Temmuz ortasına dek esirgemeyecek. Yuva kurmak için ideal dönemlerinizden biri 2014’ün ilk yarısı. Şefkatli anaç biriyle hayatınızı birleştirme kararı alabilirsiniz. Ama sizin isteğiniz şefkat değilse büyümeyen çocuk olarak kalmakta ve yaramazlık yapmakta kararlıysanız Temmuz’un ikinci yarısından itibaren 11 Ağustos 2015’e kadar aşk yaşamınızın en şanslı yıllına merhaba diyebilirsiniz. Son 12 yıldır böylesi bir şans yakalamamıştınız. 12 yıl önce küçük bir çocuksanız bilin ki bu türden bir şans 12 yıl sonra tekrar gelecek ve olgunluk döneminize rastlayacağı için muhtemelen bir miktar acıyla olgunlaşmış olacaksınız. Şimdilerde olgunluk dönemindeyseniz ikinci bahara ertelemeden aşkı doyasıya yaşamaya çalışın. Şunu da unutmayın: burcunuzda yol alan ani değişiklikler ve sürprizler gezegeni Uranüs aşk evinizden geçiş yapan Jüpiter’le uyumlu açı yaptığında size aykırı farklı kültürlere veya yaşam biçimine sahip birine aşık olabilirsiniz. Aranızdaki farklılıklar hayranlık sebebiniz de olabilir. Değişkenliğinizle çat orada çat burada bir de bakmışsın kapı ardında tekerlemesini hatırlatan hareketliliğinizle hayatın sürpriz anlarının tadını çıkarırken onu da kendinize hayran bırakacaksınız. O sizin ele avuca sığmaz halinizi sevecek.

  Ruh eşim karşıma çıkar mı?

  26 Temmuzda Aslan burcunda oluşan Yeniay anlamlı karşılaşmayı kaderin şansla buluşması sonucunda yaşatacak. Fakat yeniayların sadece gerçekleştikleri gün bir şans verip sonrada o dönemin kapandığını sanmayın. 21-31 Temmuz arasında yani 10 günlük süreçte bol bol dışarı çıkın ve tanıştığınız ve çekici bulduğunuz kişilere dikkatle bakın. O hayatınızı fırsatı ve ruh eşiniz olabilir. Size şans getirebilir. Yeniay sırasında başlayan aşkların yaşantınıza yenilik getirdiği enerjinizi tazelediği doğru.

  Aşk için önce kalbinizi sonra Venüs’ün hareketlerini takip etmelisiniz.

  İstediğiniz sadece aşksa zaman kısıtlı…

  Venüs 12 Ağustos’dan itibaren Aslan burcuna geçecek. 15 Ağustos’a dek Merkür’de burada konuk olacağı için pırlanta değerindeki 3 günü iyi değerlendirir sosyalleşirseniz aradığınız aşkı kolaylıkla bulabilirsiniz. Size yaklaşan konuşkan ve sempatik birinin karşı konulmaz çekim alanına girebilirsiniz. 5 Eylül’e dek Venüs’ün havaya aşk tozları serpiştirdiği bir zamana sahip olacaksınız. Dışarı çıkın eğlenin yeni davetlere katılın ve tanıştığınız kişilere dikkatle bakın. Hayal kırıklığına uğramamak için çabuk güvenmeyin. Veya 12-15 Ağustos arasını değerlendirin.

  Boşanmak mı?

  Niyetiniz ayrılmak hedefiniz kurtulmak ve yepyeni bir hayata başlamaksa 25 Nisan da evlilik alanınızda gerçekleşecek olan Ay tutulması erteleyip durduğunuz mazeretlerle kendinizi avuttuğunuz sağlıksız ilişkilere son vermenizi sağlayabilir. Olmaz keşke olsa diye düşündüğümüzde tutulmalar büyük bir fırsata dönüşebilir. Fakat Ay tutulması sırasında Mars Satürn ve Plüton gerileyeceği için baskıda azalacak istek kızgınlık ve kin duygunuzda azalacak. Veya başka bir deyişle süreç uzayacak. Geçici iyileşmenin sizi yanıltması da mümkün. Öte yandan ayrılık çanları kadersel olaylar sebebiyle çalabilir. Çünkü Ay tutulması sırasında Kuzey Ay Düğümü tetiklenecek. Ve tutulma 10 Nisan-10 Mayıs arasında etkili olacak. Bir öneri: kadersel faktörler yolunuzu açarsa ne ala açmazsa ayrılmaya çalışmayın.

  Partneriniz Koç burcuysa ve onun boşanmasını bekliyorsanız 2014 çok umutlu bir yıl olmayabilir. Adım atılsa bile uzun sürecek çekişmelerle 2014 boşuna geçebilir.

  PARA-PUL

  2014’de para alanınız hem çalışarak kazanılan gelirler hem de ikramiye tazminat gibi çalışılmadan kazanılan paralarla ilgili şansı getirecek.

  29 Nisan da Boğa burcunda Güneş tutulacak. Tutulmalar büyük sıçrama veya büyük afet yaratabilirler. Büyük kazanırsınız veya kaybınız elde avuçta hiçbir şey kalmayana kadar sürer. Bu Güneş tutulması harika açılarla birlikte geliyor. 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına kadar etkili ama asıl etkiyi 24-3 Mayıs arasında gözlemleyeceksiniz. Büyük kazançlar için önceden hazır olursanız yani sıkı çalışırsanız gelen dalgayla birlikte yükselebilirsiniz. Bu şahane tutulma sayesinde bir hayalinizi gerçekleştirecek anlaşmaya imza atacaksınız. Sözleşmesiz yerinizden bile kıpırdamayın. Büyük şans yanınızda olacak. Ev sahibi olmanız mümkün. Büyük kazanacaksınız çok büyük.

  25 Ağustos da iş alanınızda yeniay doğuyor ve açıları hiç de fena değil. Yeni elemanları bünyenize katabilirsiniz iş alanınızı yenileyebilirsiniz başka mecralara açılabilirsiniz. Sağlık ve iş sektöründe satış pazarlama proje üretiyorsanız şanslısınız. Fakat düş kırıklıklarına hazır olup büyük beklentiye girmemelisiniz. 2014’de şansı çalışarak değil başkalarının kaynaklarını değerlendirerek yakalayacaksınız.

  Nasıl mı?

  23 Ekim’de Akrep burcunda oluşan Güneş Tutulması ise bir başka mükemmel etkiyi yaşamınıza taşıyacak. Büyük piyangonun talihlisi olabilirsiniz. İnanılmaz bir sponsorun desteğini alabilirsiniz. Telif oranınızı bir anda ikiye katlayabilir yada miras payı alabilirsiniz. Her koşulda gelirlerinizin niceliği bir anda katlanarak büyüyecek. Doğru anda doğru yerde olmaya çalışın.

  7 Kasım da aynı alanda oluşan dolunay ise yöneticiniz Venüs’le karşı karşıya gelerek içsel çatışmaları gün yüzüne çıkaracak. Gelirlerinize ve işinize bir anda veda etmek isteyebilirsiniz. İstifa edebilirsiniz. Fakat ödeme dengenizi bozacak fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Çünkü ödeme alanınızdan size gülümseyen Satürn bir çok kısıtlamaya ve engele sebep olabilir. Bırakmak ve vazgeçmekle ilgili kararları 12 Kasım sonrasına erteleyin.

  ÇOLUK-ÇOCUK

  Bebek sahibi olmak istiyor veya çocuklarınızın durumunu merak ediyorsanız bu satırlar sizin için yazıldı. Çocuklarınızla aranızdaki ilişki 15 Şubat dolunayıyla sınavdan geçebilir. İki tarafında hassasiyetlerinin dorukta olacağı bu dönem Şubat ayı boyunca etkili olacak. Merkür geriliyor yani birbirinizi yanlış anlama ihtimaliniz öyle kuvvetli ki aranızdaki sevgi bile buna engel olamayabilir. Çünkü Dolunay-Ay tutulması tamda gerileyen Merkür’e karşı konumda. Yani asıl sorun iletişimsizlik birbirini dinlememek önyargılı tutumlar. Jüpiter geri gidiyor yani şans hiç kimsenin yanına arkadaş değil. Kurtarıcı değil. Aile birliğinin koruyucusu değil. Ve dolunay- Ay tutulması engelleyen öğreten ve ders veren Satürn’le sert açı altında. Bu koşullarda çocuğunuza sevgiyle sarılmaktan ve onun için dua etmekten başka yapacak bir şey kalmayabilir. Onu dinleyin ve anlamaya çalışın.

  Bebek sahibi olmak istiyorsanız 16 Temmuzdan sonrası için plan yapın ki bir değil 2-3-4 bebek bir arada büyüsün! Yanlış okumuyorsunuz. Bir batında birden fazla bebek sahibi oluvereceğiniz özel bir döneme giriyorsunuz. Hepsi bir arada büyür ve şımarmazlar daha ne olsun.

  22 Temmuz-22 Ağustos arasında çocuklarınızın sağlığıyla ilgili endişeye mahal yok. Gayet iyi hissedecekler ve canlı görünüşleri yuvanızdaki sevgi sözcüklerini artıracak.

  26 Temmuz yeniayı sayesinde çocuklarınız adına yeni kararlar alabilir veya bebek sahibi olmaya karar verebilirsiniz. 21-31 Temmuz arasında etkili olan yeniay şanslı yeni başlangıçları davet ederken ödeme güçlüklerini dikkate almanız gerektiğini de hatırlatacak. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Çocukların mutluluğu önemli fakat sonuç herkes için hüsran olmamalı. Onlardan birinin daha sağlıklı olmak için ameliyat olması gerekirse bunu 31 Temmuz sonrasına bırakmakta yarar var. Onların ne düşündüğünü sormayı unutmayacak ve böylece doğru bir iletişim başlatacaksınız.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  BOĞA 2014

  AŞK-MEŞK

  2014’de evlilik var mı?

  Yalnız Boğalar için 2014 evlenme yılı olabilir. Kalbi dolu parmağı yüzüklü olanlar içinse yaşam standartlarını bir basamak daha yukarı çıkaracakları değerli bir yıl.

  29 Nisan da burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması sırasında her türlü sözleşmeye açık olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Korkusuzca imzanızı atın. Büyük hayalinize ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sıra dışı bir tutulma. Açılar harika ve getirileri de öyle olacak. Yaşantınızın en mutlu dönemlerinden birini geçireceksiniz. 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek yani tam 1 ay boyunca tutulmanın yumuşak dalgaları üzerinde dans edeceksiniz.

  Aşk yaşamınızla ilgili en ideal dönemlerden biride Venüs’ün yani yönetici gezegeninizin aşk evinizi ziyaret ettiği Mayıs ayı sonları.

  29 Mayıs-23 Haziran arasında Venüs burcunuzda yol alacak ve çekiciliğiniz zirve yapacak. Yalnızsanız bu dönemde etrafınızda pervane olanları fark edeceksiniz. Nezaketinizle ve etkileyiciliğinizle adeta büyüleyeceksiniz.

  16 Temmuzdan itibaren Jüpiter Aslan burcuna yerleşerek ev almak mülk edinmek yuva kurmak konusunda şansınızın bol olmasını sağlayacak. Ailenizin ne kadar kıymetli ve her konuda her zaman yanınızda olduğunu anlayacaksınız. Bununla birlikte aile kurmak konusunda şansınızın açılacağı da bir gerçek. Yeni tekliflerle seçim yapmanız zorlaşabilir.

  Boşanmak mı boşverin!

  Boşanmayı istiyorsanız veya başınıza gelmesinden endişe ediyorsanız bu satırları dikkatle okumalısınız. Evlilik alanınız uzun bir süredir Satürn’ün kıskacında. 2013 deki etkiler 2014’de de sürecek ve sorunlar çözüm bekleyecek. Bu dönemde sizden beklenen sabretmeniz. Aksi halde bir sonraki ilişkinizde benzeri sorunları tekrar yaşayacaksınız. 23 Aralıkdan itibaren evliliğinizin üzerindeki kara bulutlar kalkıyor. Bir şekilde boşanmaya karar verir ve yeniden evlenmek isterseniz 23 Ekim Güneş tutulmasını değerlendirmelisiniz.

  14 Mayıs da Akrep burcunda oluşan dolunay ilişkinizin zedeleneceği mahkeme yolunun açılacağı bir dönemi getirecek. 9-19 Mayıs arasında sürecek anlaşmazlıklar için son noktayı koymak isteyebilirsiniz ancak hem sert açılar hem de gerileyen gezegenler nedeniyle (Mars Satürn Plüton güç kaybetmiş olacak) çözüme ulaşamayan anlaşmazlıklar ve karşılıklı ama mutlaka gizli entrikalar süreci iyice zorlaştırabilir. İdeal olan 20142de evliliğinizi çıkmaza sokmamak.  PARA-PUL

  28 Mayıs da para alanınızda yenilik yaratacak bir yeniay doğuyor. Sürprizleriyle doğan yeniay beklenmedik bir iş teklifini beraberinde getirecek. Kaynağınız çalışmak. Hırslı fakat disiplinsiz görünebilirsiniz. Kendinizi zorlamalısınız. 23 Mayıs-3 Haziran arasında yenilik yapmak için bol bol fırsat bulacaksınız.

  13 Haziran da ödemelerinizi tamamlayacağınız bir etkiyle buluşuyorsunuz. Eski defterler açılıp geciken ödemeler ortaya saçılabilir. Bu döneme önceden hazırlanırsanız zorlanmazsınız. Bunun anlamı şu: birikim yapın ve zor gün paranızı bir kenara ayırın. 8-18 Haziran boyunca evraklarınızı takip edip ödemelerinizi yapmalısınız.

  15 Nisan da iş alanınızı sarsacak bir dolunay-ay tutulması fırtınasının etkisinde kalacaksınız. Kader ağlarını örerken işinizi tavsiye etmeniz gerekebilir. Kendi işinizde çalışmıyor bir başkasının emrinde yol alıyorsanız elde olmayan nedenlerle işten çıkarılabilirsiniz. Bu konuda kendinizi suçlamamalısınız. Kıymetiniz biliniyor veya çalışkanlığınız takdir ediliyor ancak firmanızın akibeti kötüye gidiyor olabilir. Bir önceki yeniayı değerlendirip zamanında iş değişikliği yapmaya çalışın. Ve kötü günler yaşanırken siz tüm gücünüzle ekmek teknenize sahip çıkın. Geçici bu dönemi birlikte atlatabilirsiniz. Size biri işten atıldığınızı söylemediği sürece sorun yok. Ortamı yumuşatan ve koruyan olabilirsiniz. Tam tersi asla davranmayın. 10-20 Nisan arasında ortam gerilecek.

  Herşeyi bir kenara bırakıp kendi işinizi kurmak isterseniz ve bir ortağa ihtiyacınız olursa 25 Eylül ortaklık kurmak süreklilik sağlamak ve karşınıza çıkan en iyi fırsatı değerlendirmek için harika bir gün.

  Piyango?

  22 Kasımda ( +/_ 5 gün) oluşan yeniay piyango telif ikramiye gibi ekstra kazanımlarınızın alanını spot ışığıyla kaplayacak. Ancak ortaya aydınlık bir görüntü çıkmasını beklemeyin zira cazip bir teklif veya getirisi olan bir kredi gibi görünenin ardında sorunlar ve hayal kırıklıkları saklı. Şans oyunlarına veya yatırımlara büyük para bağlamamalısınız. Nafaka veya miras gibi aile ilişkilerine bağlı ödemelerde iyi bir karar çıksa da engelleriniz nedeniyle ve uzun sürecek alma çabalarınız sırasında yorulacaksınız. Beklentilerinizi düşük tutarsanız elinize geçenle mutlu olabilirsiniz. Öte yandan size teklif edilen anlaşmayı imzalamanızda sakınca yok. Fakat her koşulda söylenenin abartılı olduğunu ve beklentilerinizden daha düşük bir gelire razı olacağınızı unutmayın.

  ÇOLUK-ÇOCUK

  Bebek sahibi olmak istiyorsanız bu yıl birkaç şansınız var fakat şahane olasılıklar yok. O nedenle bu tarihlere dikkat edin. Veya daha iyi bir önerim var: 2015 yılında çocuk sahibi olmakla ilgili tüm hayallerinizi gerçekleştirecek şanslı bir bebek olmasını sağlayacak özel dönemleriniz var. Biraz sabredin ve 2015’i değerlendirin.

  16 Mart( +/-5 gün) yılın en ideal tarihi. Dolunay bebek sahibi olmanıza ve bebeğinizin sonuç odaklı bir birey olmasına katkıda bulunacak. Birkaç gezegenin gerilemesi çocuğunuzun başarısını düşürmeyecek. Kendini doğru ifade eden kendisiyle barışık doğru zamanda doğru yerde bulunmayı başaran bir çocuğunuz olsun isterseniz Mart ortasını değerlendirin.

  15 Ağustos da zeki 23 Ağustos da titiz ve konuşkan 25 Ağustosda yenilikçi fakat düş kırıklıklarını içinde saklayan bir bebeğe sahip olabilirsiniz.

  25 Ağustos yeniayı bu konuda bir fırsat getirebilir ancak sert açıları nedeniyle doğumun zor olma ihtimaline dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin sağlık sorunları da üstüne eklenince hevesiniz acıyla yoğrulabilir.

  Boğa ve yükselen burcu Boğa olan bebekler/çocuklar

  Her anne-baba kendinden önce çocuklarının sağlığını onların geleceğini merak eder. Mutlu olup olmayacaklarını yeni yılın onlara yenilik getirip getirmeyeceğini. Astroloji belli bir yaş grubu için yazılır bu nedenle bebekler burç tanımlarının içinde sıkışıp kalır. Boğa bebeğinizin yemek yemeyi sevdiğini bilirsiniz. Bütün bilginin özeti budur. 2014 yılında Boğa bebeğinizin sağlık sorunlarına belli dönemlerde dikkat etmek gerekiyor. Astroloji yorumlarını aylık olarak takip edin ve Terazi burcundan herhangi bir gezegen geçişinde sorun yaşayacağınızı unutmayın. Aynı durum 2015 yılı içinde geçerli olacak ve sonrasında giderek büyüyecek. Bu nedenle diyet ve yeme-içme düzenine uymanız çok önemli ve bunu ancak siz sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun bu konuda iradeli olmasını beklememelisiniz.

  Boğa çocuğunuz 2014’de yakın çevresinde yeni arkadaşlar edinecek ve aile mutluluğunuz katlanarak artacak. Yılın ikinci yarısını evde sizinle daha fazla zaman geçirerek değerlendirme şansı bulacak. Eğitimi süren Boğa çocuklarınız içinse 2014 verimli bir yıl.

  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  İKİZLER 2014

  YILIN İLK YARISINDA ŞANSINIZ: PARA VE ÖZGÜVEN BOLLUĞU.

  YILIN İKİNCİ YARISINDA ŞANSINIZ: TANINMA VE YAKIN ÇEVREDEN DESTEK ALMA AVANTAJI.

  AŞK-MEŞK

  2014 yılı hatta 2015 yılı boyunca ne zaman aşka merhaba deseniz yaşamınızda yeni bir sarsıntı oluşabilir. Bu ne kaderin kötü oyunu nede sizin suçunuz. Aşk alanınız yani Terazi burcu tetikleyici bir konumda. Ve bu alandan geçen herhangi bir gezegen hem sizi aşka yaklaştıracak hem sorun kaynağına dönüşecek. Özellikle para ve arkadaşlık konularında dersiniz bitmeyecek gibi görünüyor.

  Bu durumda süregelen bir ilişkiniz varsa hem arkadaşlarınızdan hem finansal paylaşımlardan uzak tutmanızda yarar var.

  Öte yandan 19 Şubat da Terazi burcuna yani aşk alanınıza yerleşen Kuzey Ay Düğümü paylaşımsız yapamayan yalnız kalamayan bir ruh halini ve beraberlikleri kadersel etkilerle birlikte getirecek. Her ilişki yaşam yolunuzda yeni bir öğreti başka bir deneyim sağlayacak.

  23 Haziran-18 Temmuz arasında çekiciliğiniz dorukta olacak. Bu nedenle etrafınızda bir çok pervane dolaşabilir. Seçici olduğunuzu kanıtlamalısınız.

  Yalnızsanız yeni bir aşka merhaba diyeceğiniz yegane dönem 24 Eylüldeki yeniay dönemi. 19-29 Eylül arasında gayet şık bir yeniay oluşacak ve yaşamınızda birkaç yenilik yaratacak. Birincisi aşk ikincisi yeni projelere atacağınız imzalar. Yaratıcılığınız ve sanatsal yeteneğiniz zirve yapacağı için çekici ve meşgul görüneceksiniz. Bu durumda yanınızda olmaya can atanlardan biri aradığınız niteliklere sahip nazik sempatik ve kıskanılacak kadar hoş biri olabilir. Ona dikkatle bakacak ve hızlı karar vereceksiniz. Sadece görünüşüyle değil beyniyle bilgisiyle ve öğretme potansiyeliyle de size uygun biri. Eylüle dek platonik aşkınızla oyalanmaya çalışın. 29 Eylülden itibaren Venüs aşk alanınıza geçeceği için aranızdaki yakınlık artacak. İdeal tarihiniz 29 Eylül.

  Boşanmak mı ertele!

  Evlilik alanınızın sarsılacağı boşanmayı düşüneceğiniz veya ayrılık çanlarının kulakları zonklatarak çalacağı dönem 2014’de yok. Evlilik sektörünüz bu yıl sarsıntı geçirmeyecek. Neden mi? Gerilim yaratan bir tutulma yok dolunayın açıları şahane fakat Merkür gerilediği için kırgınlıklar kızgınlıklar yanlış anlamalar olabilir o kadar! Bunun da üstesinden gelirsiniz.  PARA-PUL

  12 yıl içinde en bonkörü 2014…

  Jüpiter para alanınızdan geçerken birikim yapamıyorsanız bir daha hiç yapamazsınız. Fakat Mart’a kadar olan süreçten çok umutlu olmayın. Marttan itibaren bolluk bereket içinde yol alacaksınız.

  Bununla birlikte 27 Haziran da ( +/_ 5 gün) yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Mutlaka değerlendirin. Açılar nefis. Dışarda fırtına olsa bile sizi etkilemeyecek. İçinizdeki mutluluk dışınıza taşacak. Büyük hayalinizi gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Özellikle kariyerinizle ilgili düşlerinizi asla aklınızdan çıkartmayın.

  Şans oyunlarında şahane fırsatlardan bahsedemeyeceğim. Piyangoyu veya lotonun büyük ikramiyesini 1 rakamla kaçırmak son anda yatırmadığınızı hatırlamak gibi nedenlerle havadan para kazanmanız zor. İyi bir sponsor bulmakda zor. Bu durumda Ocak ayı boyunca birkaç deneme yapabilirsiniz onun dışında çalışıp kazanmaya bakın. Ve kredi almayı riske girmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Evrenin sizin için daha iyi planları var.

  Borsa ve yaratıcı projelerin değerini bulması içinse yılın en şanslı dönemi 19-29 Eylül arası. İstediğiniz kadar risk alabilirsiniz. Ancak Plüton-Uranüs karesi nedeniyle arkadaşlarla iş yapmamanız gerekiyor.  ÇOLUK-ÇOCUK

  Bebek sahibi olabileceğiniz en ideal dönem yine 24 Eylül. Bebeğiniz her açıdan şanslı ve nazik olacak. Zekasıyla adil ve objektif duruşuyla hayranlık uyandıracak. Bu dönemde istenmeyen bir bebek hakkında karar vermek zorundaysanız kesinlikle onun uğurunuz olmasına izin vermelisiniz.

  Çocuk sahibi olmakla değil çocuğunuzun geleceğiyle sağlığı veya eğitimiyle ilgiliyseniz İkizler veya yükselen burcu İkizler olan bebeğinizin özellikle yılın ilk yarısında özgüveni yüksek olacağı için başarı grafiği de yükselecek. Yılın ikinci yarısında yakın çevresiyle birlikte öğrenmeye araştırmaya devam edecek. Onun tatili keşfetmek ve öğrenmekle eşdeğer. Sağlık alanında özellikle üreme organlarının risk altında olduğunu unutmamalısınız. Üşütmesine izin vermeyin ve en küçük bir belirtiyi bile ciddiye alın.

  Her koşulda çocuğunuzun morali yüksek motivasyonu tam olacak. 2014 O’nun unutulmaz yılı olabilir.

  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 4. #4
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  YENGEÇ 2014

  YILIN İLK YARISINDA ŞANSINIZ: YAŞAMIN HER ALANINDA ŞANSLISINIZ ÖZELLİKLE MART-TEMMUZ ARASINDA.

  YILIN İKİNCİ YARISINDA ŞANSINIZ: PARA KAZANMA POTANSİYELİNİZ ARTIYIOR DEĞERLENDİRİN.

  AŞK-MEŞK

  Aşk yaşamınız 2013 boyunca Satürn’ün kontrolünde kaldı. Ayrılıklar öylesine travmatik oldu ki “benim için o öldü” dediniz. Öte yandan Jüpiter burcunuzda yol alırken iyimserliğinizi korununuz ve kadere yenilmediniz. 2014’de bu etkiler devam edecek. 2014 sonuna kadar yeni deneyimler hassas kalbinizin aşkla olgunlaşmasını sağlayacak. Bir risk var yine ölümlü aşklar yaşanabilir. Fakat hayatta kalma gücünüz bu şekilde artacak ve başkalarına alınmamayı öğreneceksiniz.

  Aşıksanız evlenmek için 2014’ün ikinci yarısını bekleyin.

  Kalbiniz dolu fakat ilişkinizi sürdürmek istediğinizden emin değilseniz 14 Mayıs da gerçekleşen dolunay sırların açığa çıkmasını ve kalbinizdeki kuşkuda gerçeklik payı olup olmadığını anlamanızı sağlayacak. Büyük bir bilgiye ulaşacaksınız ve gözünüzle görmek gibi bir şansınızda olacak. 9-19 Mayıs arasında ayrılık çanları sizin için çalabilir.

  Kalbini boşsa ve gerçek bir aşka hazır hissediyorsanız 23 Ekim Güneş tutulması hayatınızın aşkını karşınıza çıkarabilir. Hem ruh eşinizi tanıyıp hem de kısa sürede hayallerinizi gerçekleştirecek bir yaşama geçebilirsiniz. Bu mükemmel dönem 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına kadar sürecek. 1 ay boyunca yeni tanışmalara hazır olmalı her zamanki gibi bakımlı ve şık görünmelisiniz.

  İlişkiniz uzun yıllardır sürüyor ve bir çok iyi-kötü günü birlikte geçirdiyseniz sevginizi korumayı başardıysanız 22 Aralık( +/- 5 gün) boyunca istediğiniz gün evlenebilirsiniz. Bu imza atmak ve yaşamınızda köklü değişiklikler yapmak için harika bir dönem.

  26 Temmuz’da yeniay oluşacak ve özgüveninizi finansal kaynaklarınızı yükseltecek. Bununla kalmayacak benimsediğiniz sevdiğiniz kişiyle tam bir beraberlik yaratmak isteyeceksiniz. 21-31 Temmuz arasında evlenmeye karar verirseniz evliliğiniz yaşamınız boyunca şans getirebilir. Bu iki tarihten birini mutlaka değerlendirin.  PARA-PUL

  Jüpiter 16 Temmuzda Aslan burcuna yani finans alanınıza yerleşecek. Bu andan itibaren 2015 yılının Ağustos ayı ortalarına dek finansal konularda büyük bir gelişme genişleme bolluk bereketle karşılaşacaksınız. Gelecek 1 yılın size şans taşıması ve bunu değerlendirebilmeniz için 2014 yılının ilk yarısında neşenizi iyimserliğinizi pozitif görüş açınızı beslemelisiniz. 16 Temmuzdan 15 gün önce Jüpiter size neler sunabileceği hakkında net bir fikir verecek. Peşpeşe iş teklifleri alacak olmadık yerlerden para kazanacak ve yatırımlarınızın değer kazanmasıyla mutlu olacaksınız.

  21-31 Temmuz arası birçok açından özel bir dönem. Finansal kaynaklarınız beklenmedik şekilde artabilir. Ek gelirler kazanabilirsiniz. Birden fazla yerde çalışma ve yorulmadan para kazanma şansı bulabilirsiniz. Bu dönemde çalışmıyorsanız yeni teklifleri mutlaka değerlendirin. Çünkü son 12 yılın en yüksek ücretini kazanıyor olacaksınız. Bu sürecin sebebi şahane bir yeniay. Yeni başlangıçlar atılımlar için bu dönemde sözleşme imzalamaya hazır olmalısınız.

  ÇOLUK-ÇOCUK

  Bebek sahibi olmak için çok özel bir tarih var: 22 Aralık. Bu bir tutulma zamanı. Güneş tutulduğunda özel bir bebek dünyaya gelir ve o sözleriyle yazdıklarıyla dünyayı etkiler. Köklü değişiklikler yaparak yaşamı kolaylaştırır. Hayatın derin anlamını başkalarına öğretir. Bu özel bebek sizin olsun istiyorsanız 22 Aralık ( +/_15 gün) değerlendirilmelidir.

  Bebeğiniz var ve onunla ilişkinizin 2014 yılında nasıl olacağını merak ediyorsanız o ciddi meraklı ve çevresindeki gizli kilitli her alanı araştırma hevesinde bir bebek olacak. Ona zarar verecek her şeyi yüksek alanlarda korumalısınız. Aksi halde sıklıkla hastanelerde zaman geçirirsiniz. Deterjanlar kapağı kolay açılan dolaplar 2014 bitene dek ona zarar verebilir. Sağlık sorunları sıklıkla nüksedebilir. Kolay üşüten ameliyat olma riskiyle karşı karşıya kalan bebeğiniz 2014’den daha da güçlenerek çıkacak.

  Erişkin olma yolundaki çocuğunuz ise 2014 yılını mutsuz karamsar ve depresyona yatkın bir şekilde geçirebilir. Ona destek olmalı vitamin takviyelerini ihmal etmemelisiniz. Dış dünyayı algılama biçimi değişiyor. Onun sıklıkla dinlenmeye negatif etki yaratacak film dizi kitap dergi gibi kaynaklardan uzaklaşmaya ihtiyacı var. Birlikte yapacağınız doğa yürüyüşleri onun yanınızda olduğunu hissediyorsa iyi gelecektir. Fakat herhangi bir nedenle onu yalnız bırakmak zorundaysanız örneğin kent dışında okuyorsa veya çalışıyorsanız çocuğunuzun ruhsal durumunu gözlem altında tutmayı ihmal etmeyin. Kronik bir depresyon onu içten içe yiyip bitiriyor olabilir. Size her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilir ve bunu üzülmemeniz için gizleyebilir. Onunla ilgilenin.  İŞLER-GÜÇLER

  Genel olarak iş yaşamınızda özgüvenli ve şanslısınız. Fakat işsizseniz kendinize uygun bir iş bulma sürecinizi gereksizce uzatabilir veya tam tersine sık sık iş değiştirerek kendinizi yorabilirsiniz. Bu genel tarzınızı bozacak kalıcı sürekli ve zekanızı ortaya koyacağınız işe 22 Kasım yeniayı sayesinde kavuşacaksınız.

  Kasıma kadar sabretmek zor gelirse bir ihtimal olarak 13 Haziranı değerlendirebilirsiniz. Bu dönem yine 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına kadar devam edecek ve 10 günlük harekete geçme yeteneği verecek. Sürpriz ve uzaklardan gelen bir teklif çekici gelebilir. Ancak gerileyen gezegenler enerjinizi hırsınızı ve hevesli ruh halinizi geriletecek. İyi bir fırsatla karşılaştığınız halde değerlendirmekte veya harekete geçmekte isteksiz davranabileceksiniz.

  Jüpiter’in bolluk bereket getiren etkisi Temmuzdan sonra sizinle olacağı için işlerin genel durumuyla değil yatırımlarınızı ve paranızı değerlendirmekle ilgilenmeniz daha kazançlı çıkmanızı sağlar. 2014’de mutlu keyifli ruh halinizle en doğru anda en doğru yerde olmayı başaracaksınız.

  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 5. #5
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart


  ASLAN 2014

  YILIN İLK YARISINDA ŞANSINIZ: MOTİVASYON VE SORUN ÇÖZME YETENEĞİ İYİMSERLİK VE OLUMLU BEKLENTİLER ŞANSLI SONUÇLARA GÖTÜRECEK.

  YILIN İKİNCİ YARISINDA ŞANSINIZ: JÜPİTER YILIN İKİNCİ YARISINDA BURCUNUZA GEÇECEK VE HER KONUDA ŞANS GETİRECEK. EVLENEBİLİRSİNİZ.

  AŞK-MEŞK

  Yılın ilk yarısında ruhsal gelişim teknikleriyle ilgilenin pozitif düşünmeyi öğrenin ve kendinize aşkı çekin. Çünkü Temmuzdan itibaren evlenmek için birden fazla fırsatınız olacak. 16 Temmuz da Jüpiter burcunuza geçtiğinde yaşam biçiminiz standartlarınız ve yaşam kaliteniz tamamen değişecek. Hayatınızın her alanına saçılan bolluk ve bereketten elbette aşk yaşamınız da nasibini alacak.

  Bir ilişkiniz var ve mutluysanız 13 Haziran ( +/- 5 gün) da gerçekleşen dolunayda çok dikkatli olmalısınız. Merkür gerileyecek ve yanlış anlama önyargılarla ilişkileri yıkma potansiyelinizi yükseltecek. Onu ve herkesi yanlış anlamakla ayrılığın yolunu açacaksınız. Aynı günlerde Satürn’de gerilediği için aile birliğini sürdürmek yuvanızda devamlılık sağlamak da zor olabilir. Yine o dönemde Plüton’da gerileyeceği için iş ve sağlık yaşamınızda gerilemeler oluşacak ve istediğiniz değişiklikleri bir türlü gerçekleştiremeyeceksiniz. Yaz aylarında hayatınızın dört bir yanında olumsuzluklar fark edip birinin size bir şey yaptığından da kuşkulanabilirsiniz. Oysa gezegenler gerilerken dış faktörler kendiliğinden oluşur. Bu dönemde ayrılırsanız geri dönme şansı bulamazsınız. Bu nedenle düşünmeden fevri hareketlerden kaçınmalısınız.

  12 Ağustos-5 Eylül arasında aşkın prensesi Venüs burcunuzdan geçiş yapacak ve çekiciliğinizi kat kat arttıracak. Bu dönemde başkalarının gözünde adeta Afrodit gibi görüneceksiniz. Büyüleyici havanızın farkında olmalı ve neden etrafınızın bu kadar kalabalık olduğunu kavramalısınız.

  22 Kasım da aşk alanınızda oluşan yeniay yeni tanışmalarda sosyalleştiğiniz anlarda yakınlık kuracağınızı ve uzun sürecek bir ilişkiye adım atacağınızı düşündürecek. Öte yandan bu kişide tanımlamanızın nerdeyse imkansız olacağı bir şey var. Düş kırıklığına uğramamak için onun göründüğü gibi fakat görünmeyen ve bilemeyeceğiniz özelliklerinin olduğunu da unutmamalısınız. 16-27 Kasım arasında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz ve hayal dünyasında kaybolmamaya dikkat etmelisiniz. Venüs aşk alanınızda olacağı için herhangi bir çekime kapılma ihtimaliniz son derece güçlü. Venüs bu alandaki yolculuğunu 10 Aralık da sonlandıracak ve bu süreçte karşınıza birbirinden hoş alternatifler olacak.  PARA-PUL

  1 Mart da başkalarının kaynaklarından yararlanacağınız çalışmadan kazanacağınız paralarla ilgili yeni bir başlangıç teklif değerlendireceğiniz bir fırsat oluşacak. Jüpiter geriliyor olacak ve yine de büyük şans sizden yana. Sezgilerinizi dinleyin başvurularınızı yapın ve büyük şans denemesine korkmadan girin. Bir hayalinizi gerçekleştirmek an meselesi olacak. Bu bir süreç. Yeniay gerçekleştiği günden 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili olacak. 10 gün boyunca yeni kaynaklar elde etmeye çalışmalısınız.

  16 Mart da para alanınızda oluşan dolunay gergin değil tam tersine verimli etkiler taşıyacak. Paraya ihtiyacınız varsa veya acil bir iş arayışındaysanız yılın en iyi fırsatı yine yılın başlarında karşınıza gelecek. Mars ve Satürn o sırada geriliyor yani hevesiniz sizi bir süreliğine terk etmiş disiplinli çalışmalar yapamıyor olacaksınız. Buna rağmen koşullar ve açılar o kadar güzel ki geçmişden bu yana bekleyip durduğunuz bir işe başlamanız kuvvetli ihtimal. Öte yandan biri sizin adınıza tanıtımınızı yapamaz. Kendiniz yapmalısınız. Hiç kimse referans olamaz veya referanslarınız yeterli olmaz. Yakın çevreniz destek vermeyebilir. Bu nedenle beklentilerinizi yine kendiniz sağlamalısınız. Başarabilirseniz işinizle aranızda kısa sürede manevi bir bağda kurulacak.

  16 Temmuz sonrası moraliniz ve yaşam standartınız iyileşecek. Ancak gerçek anlamda bolluk ve bereket için 2015 yılını beklemeniz gerekiyor. Hazırlık aşamasında Jüpiter’in yarattığı moral ve iyimserliğin kişiye hem maddi hem de manevi getirileri olduğunu öğreneceksiniz. Bu hazırlık sizi daha iyi bir geleceğe götürecek ve o geleceği 2015 yılı Ağustos ayında yaratmaya başlayacaksınız.

  25 Ağustos da para alanınızda bir yeniay doğacak. Bu yeniay zorunluluklardan dolayı yeni bir işe veya gelire evet demenizi sağlayacak. Çok istekli olmayabilirsiniz fakat yaşam koşulları hayal kırıklıklarınızı örtme çabanız dahası yerlerde sürünmeye başlayan özgüveniniz ne olursa olsun kabul etmenizin ilk sebebi olacak. Günü kurtaracak anlaşmalar yapabilir sözler verebilirsiniz.

  9 Eylül ( +/_5 gün) de piyango ve şans oyunlarında kalbinizin sesini duyabilirseniz kazanmaya adaysınız. Fakat daha iyisi uzun sürecek gelirler elde edebilirsiniz. Bu nedenle telif sponsorluklar nafaka ve prim gibi sürekliliği olan gelirlere yönelmelisiniz.  ÇOLUK-ÇOCUK

  Çocuklarınızla aranızda oluşan gerilime11-21 Mart arasında ise aranızda dikkat etmelisiniz. Dinlemeden yargılamak çocuğunuzun kalbini kıracak ve tamiri zor bir yara travma olarak benliğine kazınacak. Duyduklarınızın yalan veya yanlış olma ihtimali güçlü.

  16 Temmuzdan itibaren sadece çocuklarınızla değil tüm yakınlarınızla ilişkiniz iyileşecek ve dinginleşecek. Birbirinize bir şey öğrettiğinizi fark edecek bu alışverişten memnun olacaksınız.

  Çocuklarınız varsa ilişkinizin en iyi olduğu dönem 16-27 Kasım arası. Karşılıklı anlayış ve birlikte aktivitelere katılmaktan duyulan keyif tavan yapacak.

  Bebek sahibi olmak için aceleniz yoksa 2015 yılındaki şahane tarihleri bekleyin. Aceleniz varsa en iyi olasılık 16-27 Kasım dönemi. Ve bu dönemde doğa bebeğiniz hayal kırıklıklarına yatkın hassas birisi olarak dünyaya gelecek.

  İŞLER-GÜÇLER

  Uzun zamandır iş ve sağlık alanınızda yolculuk yapan Plüton iş yaşamınızı sil baştan yenilemenizi sağladı. 2008 yılından bu yana bir düzen yıktınız ve yerine yenisini kurdunuz. Süreç bitmemiş de olabilir. Bu durumda en iyiye doğru yol aldığınızı bilmelisiniz. Plüton size güç vaad etti ve sağladı. Hiç olmadığınız kadar kendinize güveneceksiniz.

  Ocak ayı boyunca yeni iş fırsatları kapınızı çalacak. Aslına bakarsanız bu fırsat pek de yeni değil. Bir süre önce başvuru yapmıştınız ve ümitle bekletilmiştiniz. Veya bir ihaleye girmek için ertelemelerin bitmesini beklemiştiniz. Her ne ise beklediğiniz beklemenin süresi bitiyor ve yılın ilk gününde oluşan yeniay yeni bir iş teklifini getiriyor. Mutlaka değerlendirin. Söz verin imza atın bilginizi paylaşın. Zarar görmeyecek tam tersine otoritenizi kabul ettireceksiniz.

  Yılın son günleri yaklaşırken 22 Aralıkda benzeri bir etki daha oluşacak. Bu kez iyinin iyisi teklif edilecek zira Venüs de geri gitmiyor. Avantaj sizden yana olurken ikinci teklifi daha kolay kabul edebilirsiniz. Üstelik Jüpiter’de o günlerde burcunuzda yol alacağı için bu teklif düşünebileceğinizden daha büyük bir gelir sağlayacak. 17-27 Aralık arasında işinizi iyi yönetin ve fırsatları kaçırmayın.

  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 6. #6
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart


  BAŞAK 2014


  2014 YILININ İLK YARISINDA YAŞAMINIZA YENİ DOSTLAR KATILACAK VE DİLEKLERİNİZ HIZLA GERÇEKLEŞECEK.

  2014 YILININ İKİNCİ YARISINDA SORUN ÇÖZME YETENEĞİNİZ ZİRVE YAPARKEN SEZGİLERİNİZ GÜÇLENECEK.

  AŞK-MEŞK

  Plüton aşk alanınızda uzun zamandır yolculuk yapıyor ve yıkıcı yenilikçi Uranüs’le sert açı altında. Bu açı 2014 yılında da devam edecek. Köklü değişiklikler yaşayacak aşka bakış açınızı ve ilişki kurma biçiminizi değiştireceksiniz. Geçtiğimiz yıllarda aşk mezarlığına dönüşen kalbinizin öğrenecekleri henüz bitmedi. Belki de inandığınız saf sevgiyi bulamayacağınızı öğrendiniz. Ya da kayıtsız şartsız sevmeyi!

  Yılbaşını evinizde ve yalnız geçirmemelisiniz çünkü yılın ilk gününde gerçekleşen yeniay size yeni bir aşk yaşama fırsatı sunacak. Tamda düşlediğiniz gibi sohbetine doyamayacağınız ve etkileyici birine evet diyebilirsiniz. Çok uzun yıllardır boş kalan kalbiniz bu kez heyecanla çarpacak. Adeta büyüleneceksiniz. Yılın ilk 5 günü boyunca aşka yelken açma ihtimaliniz sürecek. Öte yandan Venüs aşk alanınızda gerilediği için bu kişinin eskiden tanıdığınız beğendiğiniz veya sevdiğiniz biri olma ihtimalide güçlü.

  1 Şubat-6 Mart arasında Venüs ilerleyecek. Bu ilerleyiş aşk alanınızda yeni ve heyecan veren bir duygu yaratabilir. Karşılaşacağınız biri dürüstlüğü saflığı ve dünyaya bakış açısıyla sizi derinden etkileyecek. Yalnız kalbiniz yıllar sonra aradığını bulduğu için yeniden mutlu olabilirsiniz. Duygularınız karşılıklı olacak ve sevecenliğinizle onun kalbini feth edeceksiniz.

  12 Temmuzda sert bir dolunay esecek ve aşk alanınızda fırtına etkisi yaratacak. Öfke kontrolsüz tepkiler duygusal travma yaşama ihtimali üzüleceğiniz bir dolunay olacağını gösteriyor. Partnerinizle ilişkinizde bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız sakin olmalı onun sert tepkilerini karşılıksız bırakmalısınız. Mücadele etmeniz gereken onlarca şey varken enerjinizi ayrılıklara ve kavgalara yönlendirmemelisiniz. Aşkınızı korumak öncelikli hedefiniz olmalı. Aksi halde anlık bir öfkenin fiziksel şiddete dönüşmesi ve ayrılık kaçınılmaz olacak.

  1 Mart da evlilik alanınızda oluşan yeniay şanslı ve bereketli bir ortak yaşamın kapılarını aralayacak. Uzun zamandır bir ilişkiniz varsa bu dönemde evlenebilirsiniz fakat aynı gün Mars gerileyeceği için özgüveninizi kaybetmiş hissedeceksiniz. Ruhen evliliğe hazır olduğunuzu sanırken bir anda hazırlıksız yakalandığınızı düşüneceksiniz. Öte yandan finansal kaygılarınız artacağı için vazgeçebilirsiniz de.

  Uzun yıllar sürecek ve sabırla yoğrulmuş bir evlilik istiyorsanız en iyi döneminiz 9 Eylülde evlilik alanınızda oluşan dolunay sayesinde olacak. 4-14 Eylül arasındaki bir tarihi imza atmak için kullanmalısınız. Venüs de aynı anda burcunuzda yol alacağı için bunun bir aşk evliliği olduğunu belirtmeliyim. Üstelik finansal kaygılarınızı gidermiş daha iyi kazanıyor olacaksınız.

  5-29 Eylül arasında aşkın planeti Venüs burcunuzdan geçiş yapacak ve çekiciliğinizle başkalarının ilgisini üzerinizde toplayacaksınız. O günlerde bir ilişkiniz varsa en romantik çağınızı yaşayabilirsiniz. Yalnızsanız seçiciliğinizi öne çıkaracaksınız zira birden fazla hayranınız olduğunu bilmek kriterlerinizi keskinleştirmenize sebep olacak.  Boşanmak mı? Terk edilmek mi?

  Boşanmak istiyorsanız en ideal döneminiz 15 Nisan( +/_ 15 gün). Kadersel etkiler nedeniyle planlamadığınız veya isteyip de atamadığınız adımı eşiniz atabilir. Beklenmedik bir öfke nöbeti karşınıza ayrılık ihtimalini çıkarabilir. Ya da daha fenası özgüveninizi azaltan bir etki kayıp sebebiniz olabileceği gibi onun kendiliğinden veya neden bildirmeden ayrılıp gidişini ardından izleyebilirsiniz.  PARA-PUL

  Finansal alanda geçtiğimiz yıllarda sıkıntı yaşadıysanız toparlanma süreciniz devam edecek. Birikim yaptıysanız yatırımlarınızı sağlamlaştırmanız eşinizin olanaklarıyla kendinizinkileri birleştirmeniz gerekecek. Bununla birlikte işsizseniz bu süreci sona erdirecek dönemlerde var.

  Gelecekte ne yapmak istediğinizi nereye gitmek ne olmak ne kadar kazanmak nereye harcamak istediğinizi biliyorsanız 1-30 Nisan arasında fakat kuvvetle ihtimal Nisan ortalarına yakın bir tarihte finansal kaynaklarınızdan birini geliştirebilir veya gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Süregelen birkaç gelir kaynağınız varsa biri elinizde olmayan nedenlerle elinizden çıkacak. Her koşulda hem kazanıp hem de kaybedeceğiniz bir dönem yaşanacağı için dikkatli olmalı özgüveninizin sarsılmasına izin vermemeli manevi olarak güçlü kalmalısınız. Kendinize karşı adil olmayı unutmayın.

  24 Eylülde( +/_ 5 gün) oluşan yeniay ise yepyeni pırıl pırıl bir işi veya geliri karşınıza getirecek. Jüpiter-Uranüs olumlu açısının ışığıyla parlayan bir yeniay size beklentilerinizin ötesinde ve tamamen sürpriz bir gelir sağlayacak. Bu gelirin piyango prim sponsor ikramiye gibi bir biçimde elde edilmesi ve sonra sürekliliği olan bir kaynağa dönüştürülmesi de mümkün.

  8 Ekim ( +/_ 15 gün) de Ay tutulması çalışılmadan kazanılan paralar ve ameliyatla ilgili giderler alanınızı tetikleyecek. Uranüs-dolunay kavuşumunda gerçekleşen tutulma beklenmedik ani ve şok eden para çıkışlarını veya ameliyat ihtimallerini ortaya koyacak. Bu dönemde vergiler cezalar mahkeme kararları ve ödemeniz gereken tazminatlar öne çıkarken unutulan alacaklarınızı da benzeri bir sürprizle alabilirsiniz.

  İş yaşamınız Kova burcunun etkisinde. Yani ne kadar özgür bırakılırsanız o kadar verimli olursunuz. 30 Ocak da iş alanınızda yeniay doğacak. Bu sırada Venüs gerilediği için eski elemanlarınızdan biri yeniden sizinle çalışmaya başlayacak veya çok eskiden para kazandırmış olan projeleriniz yeniden gündeme gelecek. Gücünüzü tekrar kanıtlayacak ve ortamda öne çıkacaksınız. Bu dönem 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkiyi yaşayacağınız için 10 gün sürecek. Yeni iş tekliflerine sıcak bakabilirsiniz ya da eski firmanızda daha yüksek bir pozisyonda yeniden işe başlayabilirsiniz.

  İşinizi bırakmak ayrılmak ya da şirketini kapatmak istiyorsanız 5-15 Ağustos dönemi uygun. Dolunay iş alanınızda oluşacak ve kimi işleri sonuçlandırmanızı sağlayacak. Bu dönemde süreç bir miktar zorlayıcı. Satürn’ün engelleri yolunuza taş koyabilir. Hiçbir şey tereyağından kıl çeker gibi olmayacak. Ancak her son yeni bir başlangıcı doğurur. Ve 2015 sizin yılınız. O günler gelene kadar korkusuzca yürümelisiniz.

  ÇOCUK-ÇOLUK

  Plüton 2008 yılından bu yana çocuk sahibi olmakla veya evcil hayvan edinmekle ilişkili tüm düşüncelerinizi değiştirdi. Bu düşünceler sizi bakmaya beslemeye titizlikle büyütmeye sağlıklı bireyler yetiştirme çabasına sevk etti. 2014 yılında bebek sahibi olmakla ilgili özel tarihlere dikkat ederseniz detaylarını kendi belirleyeceğiniz yaşamı olan bir birey dünyaya getirebilirsiniz.

  Yılın ilk 5 günü bebek sahibi olmanız mümkün. Doğum öncesindeyseniz yeni yıl size en güzel hediyeyi verebilir. Bebeğiniz Venüs gerilerken doğacağı için estetik zevki gelişmiş olmayabilir fakat ince bir algısı nadide bir zevki olacak. Öte yandan onun güçlü kişiliği ile sizin kaygılı yapınız arasında hoş bir bağlantıda kurulacak. Gücü sizi memnun edecek.

  12 Temmuz( +/_ 5 gün) bebek sahibi olabileceğiniz bir dönem ancak o sırada açılar sert ve Merkür de gerilediği için bir çok komplikasyon ve doğumsal sorunla uğraşmanız gerekebilir.

  Çocuklarınız varsa aranızın iyi olacağı ve onların başarılı sağlıklı mutlu olduklarını en rahat gözlemleyeceğiniz dönem 1 Şubat-6 Mart arası. Başarının tadını birlikte çıkaracak aile ortamında güvenliğin keyfini süreceksiniz.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 7. #7
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  TERAZİ 2014

  2014 YILININ İLK YARISINDA KARIYER YAŞAMINIZDA ŞANSLISINIZ.

  2014 YILININ İKİNCİ YARISINDA YENİ ARKADAŞLAR VE GRUPLAR EDİNECEK ONLARIN EN BÜYÜK ŞANSINIZ OLDUĞUNU ANLAYACAKSINIZ.

  AŞK-MEŞK

  30 Ocak da eski aşkları ve anıları canlandıracak bir etkiye açılacaksınız. Yeniay aşk yaşamınızda paylaşımcı ve ortak yaşama uygun yapınızı ortaya çıkaracak ve sizi unutamayan biriyle yeniden birlikte olma kararı almanızı sağlayacak. 25 Ocak-5 Şubat arasındaki özel dönemde eski ilişkinize bir şans daha vermek isteyebilirsiniz.

  6 Mart-5 Nisan arasında Venüs aşk evinizden geçiş yapak ve ortalığa aşk düşüncesinin yayılmasını sağlayacak. Hayran olunası kişilerle işte tamda bu dönemde tanışacaksınız. Geçmişi geride bırakıp yolunuza devem etmek isterseniz bu dönemi kaçırmayın.

  Bir ilişkiniz varsa 30 Mart da evlilik kararı alabilirsiniz ancak bu karar şanssızlıklarla gölgeleneceği ve şok eden zorlayıcı etkiler altında alınacağı için sorgulanmaya değer. Bir başka deyişle 25 Mart-5 Nisan arasında evlenmek için acele etmeyin.

  15 Nisan da burcunuzda Ay tutulacak ve yalnızsanız evliliğe kişisel gelişiminize bakış açınızı değiştirecek bir etkiyle sarsılacaksınız. Bu dönemde kaderin size oynadığı oyun nedeniyle bundan böyle farklı biri olacağınıza dair kendinize söz verebilirsiniz. Bu sözün etik ve ahlaki değerlerinize aykırı olması mümkün. O nedenle kızgınken aldığınız karar sadık kalmasanız daha iyi olur.

  5-15 Ağustos arasında sadece yanlış anlama ve yanlış düşünceler nedeniyle ayrılık çanları çalabilir. Partneriniz varsa onu incitebilirsiniz ve sözler karşılıklı olarak yaralayabilir. Bu dönemde engellendiğinizi düşünmek çıldırtıcı olacak ve sinirlerinize hakim olmakta zorlanacaksınız. Yalnızsanız aşk sektörünüzü hareketlendirecek ve sizi aşık olmaya sevk edecek bu dönemi değerlendirmenizi önermem. Yanlış karar verip boşuna zaman harcayabilirsiniz.

  8 Ekimde Koç burcunda sürprizler gezegeni Uranüs’ün şaşırtıcı sonuçlar yaratacağı bir ay tutulması gerçekleşecek. Evliyseniz boşanabilir bekarsanız aniden evlenme kararı alabilirsiniz. Herşey o kadar anlık gelişecek ki olaylar kontrolünüz dışındaymış gibi hissedeceksiniz.

  Yılın son iki günü e 2015 Ocak ayında Venüs aşk alanınızdan tekrar geçiş yapacak ve ikinci şansı sunacak. Bütün bir yıl iş para sağlık sorunlarıyla ilgili koşuşturmacalar yaşadığınız için özel aşk dönemlerinizi kaçırırsanız üzülmeyin. Evren size yılın sonunda bile sevilesi biri olduğunuzu hatırlatacak.

  Boşanmak mı?

  1-30 Nisan arasında ve özellikle ay ortasında sizin dışınızda gelişen nedenlerle boşanmaya karar verebilirsiniz. Eğer bu ayrılık eşinizin ahlaki değerlere ve size sadık kalmamasından kaynaklıysa harekete geçmekte kararlı davranacaksınız. Yanısıra üzüntünüz uzun sürmeyecek ve acılı bir dönem yaşamayacaksınız. Güzel olan şu ki yeni hayatınıza çabuk alışacaksınız.

  Bununla birlikte 2014 yılında boşanmanız için adeta tüm ay tutulmaları tetikleyici. 8 Ekimde oluşan ay tutulması evlilik ilişkinizi yeniden sorgulamanıza sebep olurken ani bir karar evliliğinizi bitirebilir. Önceden düşünülmüş ve planlanmış bir gelişmeden bahsetmiyorum. Bir anda ağzınızdan çıkan söz teklif ayrılığa götürebilir. Eylül ayının ikinci yarısından Ekim ayı ikinci yarısına kadar olan dönemde dikkatli olmalısınız. Öfke kontrolünüzü sağlayamayacak ve tehditlerle evliliğinizi finale sürükleyeceksiniz. Sağduyulu bir jest kazandırabilir de.

  PARA-PUL

  Para alanınız 2013 yılı boyunca Satürn’ün gölgesinde kaldı. Yeterince kazanamadınız veya engellenerek potansiyelinizden daha azına razı oldunuz. Bu nedenle 2014 yılına büyük umutlar bağlıyorsanız size tek önerim var: yeni bir yapılanmaya gidin işinizi sağlama alın ürünlerinizi ekin ve sonucu bekleyin. Bu yıl bir sepet kazanacaksınız fakat gelecek yıllarda ürününüz o kadar değerli olacak ki bu işe erken ve lider olarak başladığınız için kendinizi kutlayacaksınız.

  14 Mayıs da para alanınızda oluşan dolunay iş yerinizi kapatmanıza işinizden ayrılıp gelirlerinizle vedalaşmanıza sebep olabilir. Engeller bu sonucu getirebilirde. Fakat o sırada bile hiçbir şey kolay olmayacak başkaları tarafından durdurulmak isteneceksiniz. Zorlayıcı ve gergin birkaç açı sebebiyle istediğiniz küçük kazanımları da sağlayamayabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olmak avantaj kazandırabilir. Üzülmeyin Mayısdan itibaren durum tam tersine dönüşecek.

  29 Nisan da Güneş başkalarının kaynaklarından yararlanmanız için ışık saçacak. Piyango bileti alın şans oyunlarını deneyin ve olabilecek en akıllıca yatırımla borsaya girin. Her biri ayrı kazanım sağlayabilir. Şansınıza güvenin fakat öncesinde doğum haritanızı kontrol ettirin. Güneş tutulmaları gerçekleştikleri günün 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına kadar etkilidirler. 1 ay boyunca kazanmak için çabalayın.

  23 Ekim de para alanınızda gerçekleşen Güneş tutulması büyük balığı ayağınıza getirebilir. Çalışın mücadele edin ve size sunulan bu fırsatı mutlaka değerlendirin. Bu yıl havadan para kazanmanız da çalışıp kazanmanız da mümkün görünüyor. Birikimlerinizi sağlam temellere oturan yatırımlarla destekleyin.

  7 Kasım( +/_5 gün) ne olursa olsun riskli yatırımlardan şans oyunlarından veya kredi alma fikrinden uzak durun. En tehlikeli döneminiz kabusa dönüşebilir.

  ÇOLUK-ÇOCUK

  Çocuk sahibi olmak istiyorsanız 30 Ocak ( +/_5 gün) 23 Ekim( +/_ 15 gün) e ideal dönemleriniz. Diğer tüm tarihlerde az veya çok zorluk yaşayacaksınız.

  Çocuklarınız varsa anlaşmanızın en kolay olduğu dönem: (6 Mart-5 Nisan) ve (28 Aralık-Ocak 2015)

  Çocuklarınız 2013 boyunca da sağlık sorunlarıyla sıklıkla karşılaştı 2014 dede aynı süreç yaşanacak. Ancak daha güçlü bir bünyeye bu sayede kavuşacaklar. Diş ve eklem sorunları ile üreme organı problemleri 2014 de dikkat edilmesi gereken sağlık sorunları.

  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 8. #8
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  AKREP 2014

  2014 YILININ İLK YARISINDA BOL BOL SEYAHAT EDECEK VE EĞİTİM ALMA ŞANSI BULACAKSINIZ.

  2014 YILININ İKİNCİ YARISINDA İSE KARİYER YAŞAMINIZDA SEVİNDİRİCİ BİR YÜKSELİŞ BEKLEYİN.

  AŞK-MEŞK

  Aşk yaşamınızı etkileyen gezegen Neptün. 2014 boyunca Neptün’ün her hareketi partnerinizin her adımını anlatacak. Dikkatle izlemelisiniz. 12 Haziran 4 Ağustos 3 Aralık küçük krizlerin ve küçük mutlulukların yaşanacağı günler. Fakat aşk günlüğünüze önemli tarihler olarak da geçebilir.

  Bunun dışında Neptün Satürn uyumu kalıcı ve ciddi ilişkiler kurmaya eğilimli olmanızı ve bu tür hayallerinizi gerçekleştireceğinizi gösteriyor. Burcunuzda yol alan Satürn uzun vadeli ilişkileri gel geç ilişkilere tercih etmenizi sağlarken yıl boyunca 2 ayrı ve özel dönemde evlenmek için gezegenlerin desteğini alacaksınız.

  Yalnızsanız kalbiniz boşsa 1 Mart yeniayı aşka yaklaşmanızı sağlayabilir. 5 gün öncesinden başlayan süreç 5 Marta yani 5 gün sonrasına dek sürecek. O günlerde Jüpiter geriliyor fakat yine de aşk yaşamınızın üzerine şans tozları serpmeyi unutmuyor. Bu nedenle kiminle tanıştığınıza dikkat edin. Muhtemelen ertelenmiş bir tanışma faslı yaşayacaksınız ve geç kaldığınız için hayıflanacaksınız.

  29 Nisan da evlilik alanınızda oluşan Güneş tutulması yılın evlilikte şanslı burcu olmanızı sağlayacak. Güneş-Merkür kavuşumu doğru kişiyi seçmenizi doğru karar vermenizi imza atmanızı sağlarken Jüpiter’in olumlu bir açıyla imzalara gülümsemesi şansıda getiriyor. Uğurlu evliliklerden birine adım atmak isterseniz 29 Nisandan 15 gün önce başlayan ve 15 gün sonraya dek uzanan bu süreci kaçırmayın.

  23 Ekim Güneş tutulmasının burcunuzda gerçekleşmesi büyük şans. Zira bu anlamlı bir yükselişi harika bir yaşam dönemini standartınızı yükseltme şansını beraberinde getirecek. Öte yandan en iyi ihtimallerden biride evlenmeniz. Bir ilişkiniz varsa ve ona güveniyorsanız 23 Ekim( +/- 15 gün) evlilik için ideal bir dönem. Fakat Merkür gerilemesi söz konusu olduğu için 25 Ekim ve sonrasında imza atmanız evliliğinizin kalıcı ve uzun süreli olmasını sağlar.

  Boşanmak mı?

  Evliyseniz veya nişanlıysanız 13 Haziran ( +/- 5 gün) de sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alabilirsiniz. Yanlış anlamalar ve yanlış düşünceler sizi ayrılığa götürebilir. Eğer aklımdan bile geçirmem diyorsanız 2014 yılında ayrılığı düşünmeyin.

  Evliyseniz ve Satürn’ün sınavlarıyla baş etmeye çalışıyor çeşitli kayıplar yaşıyorsanız hatta boşanmayı düşünüyorsanız 7 Kasım( +/_ 5 gün) dolunayı ayrılmaya zorlayabilir ancak dirençli olma çabanız ve aşkınıza şimdiye kadar verdiğiniz emeklere duyduğunuz saygı bu ayrılığı engelleyebilir de.

  PARA-PUL

  28 Mayıs ( +/_5 gün) da gerçekleşen yeniay sürpriz bir telif almanızı veya sponsor anlaşması yapmanızı sağlayabilir. Başkalarının kaynaklarından yararlanacağınız bu dönemde planlı bir kazanım beklemeyin. Beklentilerinizin dışında ve tahmin etmediğiniz bir gelir elde edeceksiniz.

  13 Haziran ( +/- 5 gün) işinizden ayrılabilir ve gelirlerinize veda edebilirsiniz fakat bunun doğru bir karar olacağını sanmayın. Tam tersine büyük bir hata yapabilirsiniz. Sürekliliği sağlarsanız 2015’de yaşayacağınız büyük ekonomik krize de hazırlanmış olursunuz. 2014 boyunca Ağustos böceği gibi çalışmalı ve biriktirmelisiniz. O günlerde işsizseniz geçmişte çalışıp ayrıldığınız bir firmada yardım amaçlı çalışmanız için davet edilebilirsiniz. Küçük gelirler elde edecekseniz bile mutlaka kabul edin. Birikim yapmalısınız.

  Yıl biterken bir şekilde işsiz ve parasızsanız 22 Kasım yeniayını mutlaka değerlendirin. 16-26 Kasım arasında sürekliliği olan ve sözleşmeyle bağlanacağınız bir fırsat karşınıza çıkacak. Fakat ne olursa olsun işinize veya işin sağlayacağı yan getirilere fazla güvenmeyin. Beklentileriniz ne kadar düşük olursa işten aldığınız keyfin derecesi o kadar yüksek olur.

  6 Aralık’da kredi borçlarınızı veya tüm borçlarınızı bitirecek bir etkiyle rahatlayabilirsiniz ancak Merkür olumsuz etkileyeceği için evraklarınızı alın saklayın ve mutlaka kontrol edin. Sonradan başınız ağrımamalı.  ÇOLUK-ÇOCUK

  Çocuklarınız varsa bazı beklenmedik alerjik reaksiyonlara veya organlarda ya da deride su toplayan hastalıklara yatkın olacaklar. Küçük belirtileri dikkate almakta yarar var. Bunun dışında onların küçük hayalleri birlikte gerçekleştireceksiniz ve tıpkı sizin gibi duygusal zekalarının hayranlık uyandırıcı olduğunu fark edeceksiniz. Onlarla en iyi anlaştığınız birlikte etkinliklere katılmaktan keyif duyacağınız dönem 1 Mart-5 Mart arası. Bu süreçte hep birlikte şansın önemine tanık olacaksınız.

  Bunun yanısıra 5 Nisan-3 Mayıs arasında çocuklarınızın nazik ve sevecen yaklaşımıyla aranızdaki iletişim sorunsuz sürecek.

  Çocuk sahibi olmak istiyorsanız ideal döneminiz 24 Şubat-5 Mart arası. Bu dönemde bebeğiniz dünyaya gözlerini açabilir veya bebek sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Her koşulda ne düşünüyorsanız gerçekleşmesi kolay gelecek. Bebeğinizin şanslı olacağını öngörmek zor değil. O günlerde Jüpiter dostunuz Yengeç burcunda olacağı için değerli takılarla ve hediyelerle şımartılmanız da mümkün.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 9. #9
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  YAY 2014

  2014 YILININ İLK YARISINDA PİYANGO ŞANS OYUNLARI İKRAMİYE MİRAS VE BAŞKALARININ KAYNAKLARINI KULLANMAKTA ŞANSLISINIZ.

  2014 YILININ İKİNCİ YARISINDA SEYAHAT VE EĞİTİM YAŞAMINIZDA ŞANS SİZDEN YANA.  AŞK-MEŞK

  Uranüs gelecek yıllarda da aşka ilişkilere bakış açınızı değiştirecek. 2014 geçiş yılı olarak henüz tam oturmayan fakat sürekli ve şok eden değişiklikler yaratan bir konumda düşünce ve duygularınıza müdahale etmeye devam edecek.

  30 Mart da yeniay aşk alanınızda doğacak. Yeni bir deneyime hazırsanız ani bir aşk kalbinize erosun okunun saplanmasıyla ortaya çıkabilir. Sizden farklı bir kültürden gelen bu kişi belki de sadece aradaki yaş farkıyla imkansızı çağrıştırırken ve başkaları size hayretle bakarken siz onunla derin bir duygu seline kapılıp gitmiş olacaksınız. 25 Mart-5 Nisan arasında yeni tanıştığınız kişilerden birine kalbinizi açabilirsiniz. Ancak bazı şanssızlıklar sürekli bir arada olmanıza izin vermeyecek. Buna rağmen aranızdaki çekim öyle güçlü olacak ki ne yollar nede aranızdaki farklılıklar sizi ayıramayacak.

  3 -29 Mayıs arasında sevgi ilişkilerinin simgesi Venüs aşk alanınızdan geçecek. Bu geçiş özel bir dönemi partnerinizin size olan duygularının yükselişini sağlar. Kıymetli günlerdir. Onunla ilişkinizi ihtiyacınız olduğu kadar romantik dilediniz kadar verimli bir formda yaşarsınız. Değerlendirin. Yalnızsanız bu dönemde etkileyici biri tanımanız olasıdır.

  Yalnız değilseniz veya ani başlayan aşkınızı hızla ilerletebilirseniz 28 Mayıs da evlilik alanınızda gerçekleşen yeniay ani bir kararla hayatınızı birleştirmenizi sağlayabilir. Bir sır: evliliğiniz çok düşünülmeden verilen bir kararla yapılsa da uzun sürecek ancak bir çok hayal kırıklığı da yaşayacaksınız.

  13 Haziran da burcunuzda gerçekleşen dolunay ayrılmak ve kendi özgür yolunuzda ilerlemek için can atmanıza sebep olabilir. Fakat bu düşünceleriniz hayat yolunuzun tuzaklarından biri. Yanılıp ayrılırsanız geri dönüşünüz olmayacak ve pişmanlıklarla çevrili bir yaşam devam edeceksiniz. Sağduyulu davranarak gözlemci olmayı başarırsanız peşin hükümlü olmayan yanınızı öne çıkarır hayatta bir çok şeyi başarmanın yolunu açarsınız.

  Yılın ilk yarısı boyunca gezegenlerin desteğine rağmen yalnızsanız veya platonik bir aşkın esiri olduysanız 8 Ekimde gerçekleşen Ay tutulması karşınıza mutlaka özel birini çıkaracaktır. 8 Ekim’in 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına kadar zamanınız var. Ani çarpışmalara ve kalbinize heyecan verecek tanışmalara açık olun. Sosyalleşmeye devam!

  16 Kasım-10 Aralık arasında Venüs burcunuzdan geçecek ve size ekstra şirinlik katacak. Çekiciliğinizin zirve yapacağı bu dönemde partnerinizle romantik anlar yaşayacak veya yeni bir hayranın duygularını memnuniyetle kabul edecek karşılık vereceksiniz.  PARA- PUL

  Finans alanında Plüton’un keskin gölgesi altında yaşamaya 2008 yılında başladınız. Sizin olanı kaybettiniz veya varlıklarınızı etkili bir güçle çoğalttınız. Verimli bir çalışma yaşamınız oldu biriktirdiniz. Yıkıp yeniden yapılandıran Plüton finans dünyanızda kendinizi yeniden yaratmanıza yardım ediyor. Gerçi sürecin kolay olacağı söylenemez fakat çabalarınız sonuçsuz kalmayacaktır. Yaratıcı projelerle çalışıyorsanız ve kendi üretiminizle para kazanıyorsanız eskisi kadar değer ve kabul görmeyebilirsiniz. Öte yandan sıklıkla yenilik yapmak ve ürettiklerinizi güncellemek beklentilerinizin ötesinde bir birikime ulaşmanızı sağlayabilir. Anahtar kelimeniz yenilik. 2014 yılında da devam edecek olan bu gerilim yılın ikinci yarısında azalacak ve daha stabil bir duruma geçeceksiniz.

  2013 yılının son haftasında ve 2014 yılının ilk 5 gününde etkili olacak ve 1 Ocak da gerçekleşecek yeniay yeni bir gelir kazanmanızı ve güçlenmenizi sağlayacak. Çekinmeden imzanızı atın ve gücün dayanılmaz keyfinin tadına varın. İşsizseniz bu dönemde iş bulabilirsiniz veya ilk maaşınızı alabilirsiniz. Serbest çalışıyorsanız büyük bir kazancın hesap hanenize girişini kutlayabilirsiniz. Bununla birlikte hedeflediğinizden daha fazlasını kazanmak için harcamak zorunda da kalabilirsiniz. Venüs ayın sonuna kadar finans alanında gerileyeceği için kardan zarar etmeniz mümkün. Yine de bekleyip fırsatları kaçırmak yerine harekete geçin durumu değerlendirin ve elinizdekiyle yetinin.

  12 Temmuzda finans alanınızda oluşacak dolunay sert etkiler taşıyor. Bir gelirden veya çalıştığınız bir kurumdan ya da müşteriden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle aşırı para da kaybedebilirsiniz. Bu dönemde yatırımlarınızı riske yönlendirmeyin. Paranızı dikkatle harcayın. 7-17 Temmuz arasında özgüveninizin sizi yanlış kararlara sürüklemesi olası. Büyük düşünmeyin. Deryada bir damla olduğunuzu varsayın ve kaybınızı minimumda tutmaya çalışın.

  22 Aralık da yine para alanınızda yılın son yeniayı oluşacak. 17-27 Aralık döneminde tam yılbaşı öncesinde beklentilerinizi gerçekleştirecek ve bir sonraki yıla iyi hissederek girmenizi sağlayacak olan yeniay yeni bir gelire kavuşmanıza yardım ederken sözleşmeler yeniden gündemde olacak. Zincirleme olaylar birden fazla ihaleyi müşteriyi geliri kazanmanızı mümkün kılıyor. Yılın ilk günleri kadar son günleri de özel olacak.

  ÇOLUK-ÇOCUK

  Bebek sahibi olmak için en uygun tarihiniz 30 Mart da oluşan yeniay dönemi. 25 Mart-5 Nisan arasında etkili olan yeniay süresinde şanslı ev ailenizin uğuru sayılabilecek bir bebeğe merhaba diyebilirsiniz. Veya gelecekteki varisinizi dünyaya getirmek için kesin karar verebilirsiniz.

  Çocuklarınız varsa 3-29 Mayıs arasında onlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Bu nedenle programınızda her an boşluklar olmalı. Gezip dolaşmak birlikte etkinliklere katılmak veya onlarla birlikte kırlarda koşmak için can atacaksınız. Baharı heyecan ve coşkuyla karşılayabilirsiniz.

  8 Ekim de gerçeklen Ay tutulması çocuklarınızdan birinin yuvadan ayrılması ve sürpriz bir kararla kendi geleceğini çizmek için yola çıkması anlamına gelecek. Bir çocuğunuz yoksa beklenmedik bir hamilelik haberiyle yuvanız sevinçle dolacak.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 10. #10
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  OĞLAK 2014

  YILIN İLK YARISINDA EVLİLİK VE ORTAKLIK KURMAKLA ŞANSI DAVET EDECEKSİNİZ.

  YILIN İKİNCİ YARISINDA İŞ YAŞAMINIZIN OLLUĞU VE BEREKETİ KARŞISINDA ŞAŞKINA DÖNECEKSİNİZ.  AŞK-MEŞK

  Aşk da ve yaşamın her alanında gereğinden fazla ciddiydiniz. Plüton burcunuzda yol alırken ciddiyete etkileyicilik ve gizem de eklendi. Adeta karizma abidesi gibi görünmeye başladınız. Sırlarınızla ve başkalarını kontrol etme yeteneğinizle özgüveninizi yükselttiniz.

  Aşk konusunda geleneksel bir tavrınız var. Bir süredir bunun dışına çıkarak tüm kalıplarınızı sil baştan yaratıyorsunuz. Bu durum 2014’de de devam edecek.

  2014 aşk yılınız sayılabilir. Fakat yıla Venüs’ün burcunuzda gerilemesiyle gireceğiniz için duygusuzluk ve sırların açığa çıkışı gibi hendikaplar yıl boyunca sürecek sanabilirsiniz. Bu bir yanılgı! Tıpkı Venüs gerilerken sizi yanıltıp gerçek sevgiden ve sevilende uzak tutacağı gibi bu durumun sonsuza dek süreceğini düşünmek de yanılgı olacak. Ocak ayı sonunda Venüs doğru yoluna girerek aşka sıcak bakmanızı ve yeniden anlayış geliştirmenizi sağlarken Mart ayından itibaren sevenliğinize şefkat de eklenecek.

  Yalnızlığınıza son verecek özel insanı 29 Nisan da gerçekleşecek Güneş tutulması sayesinde tanıyacaksınız. Tutulma 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek etkili ve sonraki 6 aylık aman diliminde hayatınızda önemli değişiklikler yaratacak. Güzel haber şu ki olayların tamamı olumlu ve sonuçları da olumlu olacak. Tutulma sırasında Merkür’ün tetikleyen gezegen olması ilişkinizdeki anlaşmanın ve iletişimin güçlü olacağını imza atmakla ilişkinizde mutlu sona ulaşma ihtimaliniz olduğunu bildiriyor. Birlikteliğiniz ortaklığa veya evliliğe götürebilir.

  29 Mayıs-23 Haziran arasında Venüs erosun oklarıyla kalbinizi vurabilir ancak 7-17 Haziran arasında Merkür aşk alanınızda gerileyeceği için partnerinizle aranızdaki yanlış anlamalar ertelemeler ve kırgınlık yaratabilecek sözler güzellikleri bozabilir. Bu dönemde sakin davranmalı ve onu doğru anladığınızdan emin olmalısınız.

  Bir ilişkiniz varsa 7 Kasım ilişkinizi aşka bakış açınızı sorgulamak için önemli bir fırsat yaratacak. Sevgi ve aşkın kör ettiği gözlerdeki perde kalkacak ve mantığın soru işaretlerinin egemenliğinde başka bir açıdan bakmayı başaracaksınız. 2-12 Kasım arasında ayrılmayı düşünebilirsiniz. Fakat unutmayın tekrar dönmek isterseniz onun kalbinin kapıları çoktan kapanmış olacak.

  10 Aralık’dan sonra Venüs burcunuzda yol alacak. Bu aşkı ve romantizmi davet eden bir dönem. Fakat Plüton-Uranüs olumsuz açısı 15 Aralıkda zirve yapacak ve Venüs’ün burcunuzda olduğu dönemde bir çeşit engel yaratacak. Romantik duygularınız başka yerde başka sorunları çözmek üzere yaptığınız bir savaş nedeniyle sönebilir. 22 Aralıkda yine burcunuzda gerçekleşen yeniay ile rahatlayabilir ve evlilik kararı alabilirsiniz.

  2014 yılının ilk yarısında Jüpiter evlilik alanınızda bulunacak. Bu nedenle evliyseniz Mart-Temmuz arasında ilişkiniz iyimser ve şanslı enerjilerle donanacak. Bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabileceksiniz.

  Boşanmak mı?

  Boşanmak istiyorsanız 16 Ocak da doğan yeniay size uygun fırsatlar getirebilir. 11-21 Ocak arasında hem Venüs gerileyecek hem yeniayın Satürn’le uyumlu açısı engelleri kolaya aşmanızı sağlayacak. Ancak Ay-B.M( Ay’ın karanlık yüzü) kavuşumu eşinizle veya boşanma kararınızla ilgili bir bilinmeyenin varlığına dikkat çekiyor. Olayların gördüklerinizle sınırlı olmadığını daha sonraları anlayacaksınız.

  Boşanmak için bir başka uygun dönem de 5-15 Ağustos arasında gerçekleşecek. fakat bu kez engelleriniz o kadar çok ki hangisini alt etmekle işe başlayacağınız konusunda kafanız karışabilir.

  PARA-PUL

  25 Ocak 5 Şubat arasında etkisini hissedeceğiniz bir yeniay yeni iş tekliflerini gündeme getirecek. Ancak finansal avantajlar gezegeni Venüs burcunuzda geriliyor bolluk- bereket gezegeni Jüpiter’e karşıt açıyla meydan okuyor olacağı için şanssız sayılabilecek bir yenilik yapmaya mecbur olabilirsiniz. Önünüzdeki en iyi fırsatı değerlendirirken kötünün iyisine razı olmanız normal. Fakat ay sonundan itibaren Venüs doğru yoluna döneceği için etrafınızda sizinle çalışmak için can atan iş arkadaşlarınızın olması moralinizi de yükseltecek. Özgüveninizin grafiği çıkış yoluna girecek.

  10 Ağustos da para alanınızda oluşan dolunay ise sözlerin ve yazılanların vaatlerin ve yerine getiremediğiniz iyi niyetli yaklaşımların acı sonuçlarını davet edecek. Arkadaşlarınızın yüzünden kayıplara uğrayabilirsiniz dikkat! Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Ve en önemlisi şirketiniz adına yapacaklarınızın sınırlı olduğunu unutmamalısınız.  ÇOLUK-ÇOCUK

  Bebek sahibi olmak istiyorsanız ideal döneminiz Boğa burcundaki Güneş tutulması yani 29 Nisan( +/- 15 gün) bebeğinizin erken konuşması veya yürümesi şaşırtmasın. Düşündüğünüzden daha zeki bir ruhu yuvanıza davet edeceksiniz.

  Çocuklarınız varsa Şubat ayında 29 Mayıs-23 Haziran arasında ve 10 Aralıkdan sonra aranızdan su sızmayacak. Ancak 7-17 Haziran arasındaki Merkür gerilemesi olumsuz bir faktör. Birbirinizi yanlış anlayıp kırgınlıklar yaratmamaya özen göstermelisiniz.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net