Foruminci.net

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Oğuzhan Ceylan 2013 Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Oğuzhan Ceylan 2013 Burç Yorumları

  KOÇ BURCU 2013

  Koç Burcu'nda çok güzel gezegen etkileri var. Genel yılın etkisine bakarsak Satürn Terazi Burcu'ndan çıktı yani duygusal ilişkileriyle ilgili güzel gelişmeler var. Koç kadınları çok güzelleşecek. Bilhassa Mart ayında Venüs'ün etkisiyle kadınları kendilerini çok iyi hissedecekler. 6 Mart-24 Nisan fiziksel olarak Koç'ları çok iyi bir dönem bekliyor. 30 Mart'ta küçük gerginlikler olacak olsa da genel olarak kudretli ve güçlüler. Geçtiğimiz yıl çok zor geçti. Hatta son iki seneyi çok zor geçirdiler. Kimisi maddi kimisi duygusal olarak zorluklarla yüz yüze geldiler. Karışıklık yaşadılar. Yılın ilk 6 aylık dönemde çok seyahat etme durumu söz konusu Jüpider'in İkizler'iyle beraber de eğitim hayatlarında gelişmeler olacak. 2013'ün ikinci yarısından itibaren de mülk almak ailesel ilişkilerin gelişmesi söz konusu. Kendilerini keyifli ve iyi hissetmeleri ön planda. Küçük seyahetler Temmuz 16'sı gibi olabilir. Eylül ve Mart iş ve kariyer açısından çok önemli. 21 Şubat-11 Mart arasında yeni ay ve dolunay etkisiyle iş ve kariyer hayatlarında ciddi bir yükseliş olacak. Fakat Eylül ayında biraz zorlanacaklar. Eylül'ün 4'ünden itibaren başlayacak bazı döngüler sıkıntı yaratacak. En belirgin olarak sağlık diyete dikkat edecekleri tarih 22 Mart-21 Nisan arası(güneş koçtayken). Bu dönemde hem sürprizlerle karşılaşıyorlar hem de seyahatler söz konusu oluyor. 23 Ocak ve 17 Şubat'ta sürpriz aşk 27 Temmuz ise beklenmedik durumlar var hayatlarında keyifli bir döneme gidecek. Maddi olarak durumlarına biraz dikkat etmeleri lazım. 20 Nisan ve 10 Mayıs'taki güneş ve ay tutulması ile 25 Mayıs'taki güneş tutulması ile birlikte maddi sıkıntılarını kısmen çözecekler. 18 Ekim'den sonra ilişkiler iş ortaklıkları gibi konular gündeme gelecek. 18 Ekim itibariyle çok büyük bir güçlenme ve iyileşme dönemine girecekler.

  BOĞA BURCU 2013


  En önemli özelliklerinden biri Jüpiter İkizler Burcu'nda. Yılın ilk 6 aylık döneminde maddi ve ekonomik olarak çok iyi bir iyileşme var. 26 Haziran'dan sonra seyahat yolculuk ve eğitimler ön plana çıkabilir. Güneş'in Satürn'e karşıtlığı sebebiyle biraz kilo verebilirler. Zaman zaman kendilerini yorgun hissedebilirler. Sorumlulukları çok artmış olabilir ama genel olarak baktığımızda Satürn Neptün ve Jüpiter'in Ağustos ayında başlayacak olan genel gezegen döngüsüyle beraber çok olumlu ve değerli olaylar yaşayacaklar. 6 Ağustos'tan itibaren seyahat etmek maddi imkanlarında gelişme yaşamak aşk yaşamak hatta evlenmek gibi sosyal sorumlulukları ön plana çıkartacaklar. Yılın ilk 6 ayında maddi durumlar ön planda olurken tutulmalar onların hayatında önemli değişikliklere sebebiyet verecek. 25 Nisan 10 Mayıs 9 Kasım'da oluşacak tutulmayla beraber hayatları değişecek. Evliler çocuk sahibi olacak bekarlar evlenecek evlilikleri iyi gitmeyenler ayrılabilir ama genel olarak 2013 Boğa için iyi bir yıl olacak.

  İKİZLER BURCU 2013


  Yılın en şanslı burcu İkizler. Jüpiter ilk 6 aylık dönemde İkizler'i pek çok alanda geliştirecek. 12 yılda bir gelen Jüpiter sayesinde maddi ve ekonomik olarak çok çok hemen düzelmeseler de genel olarak aşk sevgi paylaşımlar ilişkiler ve ruhsal değerler konusunda ilerleyecekler. İkizler kadını erkeklerine oranla biraz daha şanslı olacak. Jüpiter'in İkizler'de olduğu yıl biraz kilo alınabilir. Buna dikkat etmek gerekiyor. Jüpiter şişmanlatır ve genişletir. Buna dikkat etmek gerekir. Belli değerleri insanlara çok büyük faydalar sağlayacak. İkizlerin favori ayı Haziran. Venüs'ün de İkizler'de olduğu bu ayı çok dikkatli değerlendirmek gerekiyor. 26 Mayıs 4 Haziran 18-23 Haziran arası çok önemli tarihler güzellikler beklenmeli. Temmuz'dan itibaren 26 Haziran'dan itibaren maddi olarak genişleme kariyer anlamda terfi alma sıkıldığı bir kariyerin bitip yenisinin başlaması gibi durumlar ön plana çıkacak. Mart ayı kariyeri için iyiyken Mayıs ayı aşk adına en güzel ay.

  YENGEÇ BURCU 2013


  İlk 6 ay boyunca kendini geliştirecek Yengeç Burcu. Kilo verecek. 12. Evden geçen Jüpiter'le beraber kendileriyle baş başa kalmak detoks yapmak diyet yapmak hayatlarındaki sıkıntılı olguları çözmek ve diş tedavisi yaptırmakla ilgilenecekler. Satürn'ün Akrep burcundaki etkisiyle beraber aşk ve çocuklar konusu gündeme gelecek. Gezegenlerin harika ışıklar ve açılar verdiği 23 Ocak 6 ve 17 Şubat tarihlerinde beklenmedik maddi gelirler karşılaşabilirken Ocak ayının ilk haftası sağlık sorunlarıyla karşılaşmaları söz konusuyken maddi harcamaları da çok yoğun olacaktır. Yengeçler yılın ikinci yarısından itibaren büyük şans sahibi olacaklar. 25 Nisan ve 10 Mayıs haftalarında 17 Mayıs ve 18-25 Nisan'da sürpriz bir aşk veya bebek gelebilir. Jüpiter Yengeç burcuna yılın ikinci yarısı girdiğinde Yengeç'lerde İkizlerle beraber senenin en şanslı ikinci burcu oluyorlar. Jüpiter Yengeç Burcu'nda inanılmaz güzel etkiler verir. Kimisi evlenir kimisi hayalindeki aşkı kimisi ise hayalindeki eve veya arabaya sahip olur. Neyse dileği onu gerçekleştirebileceği döneme girecek. Büyük trine dediğimiz 3 büyük gezegenin gökyüzünde çok olumlu hareketlere başlayacağı Temmuz Ağustos Eylül ve Ekim'de güzel olumlu olaylara sebebiyet verecek. Para durumları idare eder. 31 Aralık 2012 gecesi keyifsiz haberler alabilirler. Ama 2013 çok iyi…

  ASLAN BURCU 2013


  Aslan Burcu hayatlarında yeni bir trende giriyor. Jüpiter'in Boğa'daki etkisiyle geçtiğimiz yıl iş yerinde bazısı terfi etti bazısı iş değiştirdi. Bu yıl sosyal anlamda daha ön planda. Toplum önüne çıkmak partilere katılmak sosyalleşmek için çok özel dönemlere sahip. 26 Ocak'tan itibaren Güneş ve Jüpiter'in olumlu hareketleri inanılmaz güzel ortamları doğuracak. Sosyal yaşam arkadaşlıklar dernekler klüpler ve insan ilişkilerinde büyük bir döneme giriyor Aslan. Genel olarak da yılı iyi geçirecekler. Çünkü ana gezegenler Aslan Burcu'nu çok zorlamıyor. Satürn'ün pozisyonu sebebiyle biraz yaşadıkları yerde sıkıntılar olabilir. Ev değiştirmek aile içinde sıkıntılara benzer bazı durumlarla karşılaşabilirler. Yaşları büyük Aslan'lar için vücut kan dolaşım sistemleri tansiyon dikkat edilmesi olaylar. Temmuz sonrası rahatlıkla bir kredi ve ev alabilirler. Veya mülkten para kazanabilir kredi borcunu ödeyebilirler. Mart ayı gelirin artması ve borçların ödenmesi için iyi bir ay. Eylül ayında da ekstra gelirler söz konusu olabilir. 18 Mayıs ve haftası da işte terfi için en şanslı hafta. 3 Kasım haftası aile içinde sıkıntı olsa da genel olarak 2013 Aslan'lar için iyi bir yıl.

  BAŞAK BURCU 2013


  Son zamanlarda çok sıkıntılı dönemler yaşayan Başak'lar düzelmeye başladı. Güçlenecekleri bir döneme giriyorlar. Bazı başaklar tutulmalar sebebiyle çocuk sahibi olabilirler. Bazıları şu an hamile baıları hamile kalacaklar. Genç Başak burçları ise aşkı bulacaklar. Bunlar çok yoğun görünüyor. 3-21 Mart aşkı onlara ulaştırırken Eylül ayının ortaları yeniden aşkı ortaya çıkartacak. 25 Nisan'dan hemen önceki haftadan itibaren flört teklifleri alabilirler. Başak'lar için yaratıcı bir yıl. Jüpiter İkizler'de de olduğu için kariyerlerinde de ilerleme olacak. 22 Mayıs 7 Haziran 11 18 23 Haziran tarihlerinde beklenmedik kariyer gelişmeleri olacak. İnsanlarla birlikte olmak isteyecekler bunlarla da çok mutlu olacaklar.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  TERAZİ BURCU 2013

  Maddi kaynakların zaman zaman artacağı ciddi bir döneme giriyorsunuz. Temmuz ayından sonra terfi etme olasılığı var. Jüpiterin İkizler burcundaki etkisi seyahat ve yolculuklar da şans veriyor. Jüpiterin pozisyonu sebebiyle bilhassa böbrek taşı ve akciğerlere dikkat edilmesi gerekiyor.30 mart civarında beklenmedik tanışmalarla karşılaşabilirsiniz. Nisan ayında birlikteliklerinizde çok daha fazla huzurlu ve mutlu bir döneme giriyorsunuz.

  AKREP BURCU 2013


  Satürn bu yıl sizi biraz zorlasa da hayatınızda istikrar söz konusu olacak. Yılın belki en önemli etkisi 23 Ocak ve 18 Haziran haftaları gelirlerinizde ciddi artışlar olacak. Kendinizi her zamankinden daha huzurlu ve keyifli hissedeceksiniz. Bazı Akrepler kilo verecek. Satürn güneşinizle yakın olduğu için diş problemleri ve kemiklerde sıkıntılar kilo artışı kilo artışı veya düşüşü söz konusu olabilir. Aşk ve sevgiyle ilgili 18 mayıstan itibaren hayatınızda yeni gelişmeler olacak bazı Akrepler evlenecek bazıları ilişkilerinde daha güçlü hissedecekler.

  YAY BURCU 2013


  Uzun zamandır yaşadığı durumlardan yoruldu sıkıldı. 25 Mayıs'ta bu tutulmalar bitiyor yalnızca Akrep ve Boğa üzerindeki güneş ve ay tutulmalarıyla yüz yüze geliyor bu da onların iş ve kariyer hayatında sektorel olarak çok hızlı gelişeceğini gösteriyor. Jüpiter 7. evde olacağı için o kadar rahat olacaklar ki kibirlerinden kilo alabilirler. Maddi olarak çok büyük beklentilere girmesinler. Ailelerinden ve sosyal çevrelerinden alacağı destekle beraber büyük bir ilerlemeyle karşılaşacaklar. Bazı Yay'lar Mart ayından itibaren kariyer değişikliği yaşama durumunda olacaklar. Diğerleri de Eylül ayında (17 Eylül haftası) yeni teklifler alabilirler. 2013 Yay için önemli bir yıl. Jüpiter'in ilk 6 aylık döneminde 7. Evde olacağı için sözleşmeli birliktelikler evlilik; Temmuz'dan itibaren maddi gelirler (bonus miras nafaka gibi kazançlar artacak.) 3 Kasım ve Ağustos'ta maddi olarak çevresel destek almasını sağlayacak. Haziran ayında yeni tanışmalar olacak. Seyahat çok olacak ama bu seyahatlarda dikkat etmeleri lazım. Eşyalarını kaybedebilirler. Mart ayında uçaklarda rötr olabilri.

  OĞLAK BURCU 2013


  İlk 6 ayında günlük rutinleri gelişecek. Bazı sağlık sorunlarını 2013'te çözecekler. Kilo alma durumları söz konusu dikkat etmeleri gerekiyor. 6-8 kilo arasında bazı oğlaklar kilo alabilirler. Genel sağlıkları ise iyileşecek. Bir evcil hayvan alabilir evcil hayvanla ilgili sorunlar çözülebilir. Yılın ikinci yarısında Oğlak Burcu'nun yedinci evine gireceği Jüpiter transiti ile 2014 başından itibaren olumlu etki sağlayacak. İş ortaklığı evlenmek demek bu transit. Jüpiter Yengeç ve İkizler Burcu'nda olunca çok evlilik olur. Bu yıl da çok evlilik olacak. Oğlak'lar da Ağustos'taki tanışmalardan alacaklar. Bekarlar ise Haziran'da ruh eşleriyle tanışabilirler.

  KOVA BURCU 2013


  Kovalar için çok şanslı bir yıl. İlk 5 ay şans kovanın yanında olacak. Tüm mücadelelerinin sonucunda çok iyi sonuçlar hatta beklemediğinden fazlasını geri alacak. Hayatlarının en güzel tatillerini bu yıl yapabilirler. Sosyal çevreden destek görecek yaratıcılığı artacak. 18-23 Haziran 17 Ağustos tarihlerinde yeni aşklar evli kovalar da bebek haberleri alınabilir. Jüpiter transitleri iyi etkileyecek. Temmuz sonrası günlük çalışma hayatları evcil hayvanlar destekler daha rahat olacak. Yanlarında çalışacak kişiler bulacaklar. İlk5 ay kariyerleri için çok mücadele edecekler bu süreçte aileler gönül koyabilir. Bu konuda dikkat etmeleri gerekir. 25 Mart sonrasında uygun fiyata ev alabilirler. 3 Kasım terfi için iyi bir tarih ama çalışmazlarsa işlerinden olabilirler. Bu yıl hava burçları çok şanslı. Kova da bunlardan biri. Mayıs ve Kasım kendi işlerini kuracak Kova'lar için doğru zaman olacak.

  BALIK BURCU 2013


  Genel olarak son yıllarda gezegenler Balık'lara pek iyi davranmadı ama bu yıl bu değişecek. Evleri değişecek. Kimisi borçlanacak ama ev alma evlerini dekore edecek veya kiraya çıka durumu söz konusu olacak. Yaşama alanları büyüyecek. Genç balıklar başka şehirlere eğitime gitmek yurdışına çıkmak ailelerden ayrılma söz konusu olacak. Duygusal anlamdaki üzüntüleri geçecek ve bu durum Mart ayından Eylül ayına kadar sürecek. Ama Mart'ın ilk haftası yeni tanışmalar küçük partiler olacak. Mart'ın ikici yarısı dikkat edilmeli. 26-30 Mart arası maddi ekonomik kayıplar olabilir. Beklenmedik harcamalar olacak. 2015'e kadar da bu durum söz konusu olacak. Dikkat ederlerse bunu kazanca çevirebilirler.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net