Foruminci.net

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 13

Konu: Yasemin Boran 2013 Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Yasemin Boran 2013 Burç Yorumları

  Yasemin Boran Koç Burcu 2013 Yorumu


  Sevgili koçlar Jüpiter sizin para alanlarınızı aydınlatıyor. 2013 yılında parasal anlamda güzel şanslara sahip olacaksınız. Bir ev veya mal mülk sahibi olmak para biriktirmek ve harcamak için yaza kadar uygun bir dönemdesiniz. Jüpiter sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlıyor olacak. Satış pazarlama reklam yayıncılık ulaşım bilgisayar teknoloji öğretmenlik sektörlerinden birinde çalışıyorsanız bu dönem sonrası uğraşılarınız ve şansınız artacak. Bu yılda geçen yılda olduğu gibi evlilik ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz devam ediyor.

  Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. 3. dönem doğan (10-20 nisan arası) koçlar bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalı olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız. Sizin evlilik ikili ilişkiler veya ortaklı işler alanınızda Ocak 2013 itibarıyla sizin ortaklaşa gelirler ve krizler evinizde dolaşmaya başlayacak. Bu dönem sonrası kendinizin veya eşinizin hayatında önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayabilirsiniz.

  Şubat başı Neptünden alacağınız etkilerle bu sene 6. Hissiniz gelişecek daha önce farkında olmadığınız yönlerinizle tanışacaksınız. Yalnız sizi etkileyecek ve sorgu sualsiz kendinizi teslim edeceğiniz insanlara gruplara ve dini oluşumlara karşı biraz dikkatli olmalısınız. Bu sene de kariyer hayatınızdaki değişimler ve oluşumlar devam ediyor. Üzerinizde güç veya baskı kurmak isteyen insanlara veya kişilere karşı ani ve farklı tepkiler vermek sinirli olmak gibi etkileriniz yüksek. Ocak ayı iş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir ay olacak.

  İş yapmaktan sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Ocak başı keyifli etkiler altındasınız. 24 ocakta iş hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak olan sizin yöneticiniz mars var olan işlerinizde ve hizmet koşullarınızda bir takım zorlanmaları birkaç ay boyunca hayatınıza taşıyabilir. Şubat ayı daha çok sosyal çevreniz gruplara dayalı işler ve organizasyonlar ön planda olacak. Her tür işlerinizi görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı 14 şubata kadar yapmaya çalışın. Mart ayında Jüpiter ve venüs ay boyunca size para getirileri sunmaya çalışacak. Fırsatları iyi görmeli ve değerlendirmelisiniz. 14 martta elinize güzel bir miktar para geçebilir.

  Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da otomatikman artabilir. Kariyer hayatınız 10 nisan dan sonra daha aktif bir hale gelmeye başlayabilir. Gücü mücadeleyi seven yapınızla zorlukların üstesinden kolay geleceksiniz. Nisan ayı sizin için sevindirici bir ay çünkü mars düzelecek ve kendinizi ortaya koymakta zorlanmayacaksınız. Sizin para evinizin yöneticisi olan venüsün bu 40 günlük gerilemesi parasal konularda ve harcamalarınızda dikkatli olmanız gerektiğinin altını çizmekte. Yine yakın çevre akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bu süreçte yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. 21 mayısta oluşan güneş tutulması sizin iletişim yayıncılık ulaşım satış pazarlama reklam alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda bu tarih sonrası ani ve beklenmedik gelişmeler başlangıçlar ve kararlarınız oluşabilir. Haziran ayında evinize ve ailenize olan düşkünlüğünüz artabilir.

  Daha fazla vaktinizi evinizde geçirmek isteyeceksiniz. Sevdiklerinize ve aile büyüklerinize yakınlığınız artabilir. Haziran sonunda iletişime dayalı işleriniz varsa sorunlarınızı iyi iletişim ve ilişkilerle aşmasını bileceksiniz sevgili koçlar… Yaz ayları biraz daha yavaşladığınız ilgi ve alanlarınızı daha çok ailenize yönelttiğiniz zamanlar olabilir. 2013 Temmuz ayında aile evinizde oluşan yeniay bu alandaki başlangıçları ve yeni kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem merkürün gerilemesine göre hareket etmeyi unutmayın. 22 temmuz ve sonrası artık 1 ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. Havada aşk kokusu var şarkısını çalabilir eski veya yeni flörtünüzle gönlünüzce güzel bir ay geçirebilirsiniz. Yine yaratıcılığa veya sanata dayalı işleriniz ön plana çıkabilir. Hobileriniz artan faaliyetlerinizle tatil döneminizi bu sürece denk getirmeye çalışın. 17 ağustos ve sonraki birkaç hafta evinizin dekorasyonu tadilatı boya badana işleriyle uğraşabilirsiniz. Evinizde bulunmayı ve vakit geçirmeyi çok seveceksiniz.

  Eylül ayı başından sonun kadar çok çalışacağınız ve kendinizi ortaya koymak için çaba sarfedeceğiniz bir ay olacak. Yeni bir işe başlama baş vurma gibi düşünceleriniz varsa 16 eylül ve sonrasına denk getirmeye çalışın. 22 eylül ve sonrası ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınız aktif olacak. Ekim ayı satürn burç değiştirecek evlilik ve özel hayat alanlarınız bu tarih sonrası rahatlayacak. Artık başkalarının kaynakları ortaklaşa para konularında sorumluluklarınız oluşmaya başlayacak sevgili koçlar… Bu alandaki olayları hızlı ve beklenmedik bir şekilde hayatınızda deneyimlemeye başlıyorsunuz. Beklenmedik bir para elinize geçebilir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Boğa Burcu 2013 Yorumu


  Sevgili Boğalar 2013 yılı içerisinde de iş hizmet ve sağlık alanlarınızda test edilmeye devam ediyorsunuz. Kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir yıl daha sizleri bekliyor. Ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak. Sadece alınması gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan siz kendiniz için harekete geçin.

  Mart 2013 de burç değiştirecek olan satürn bu sefer özel ilişkileriniz evlilik ve ortaklı işlerinizde yeni sorumluluklar üstlenmenize neden olacak. 2013 yılı boyunca bu alanlarınızda değişimlere ve dönüşümlere maruz kalabilirsiniz.

  Bu sene jüpiterden alacağınız olumlu ve şanslı etkilerle insan ilişkilerinde ve kişisel ilişkilerinizde mutluluğu kolay yakalayabilirsiniz sevgili boğalar… Jüpiter bu yıl size haziran ortalarına kadar her konuda şans veriyor. Bu yeni bir dönemin başlangıcı. Öğrenme ve deneyim kazanmanın bir parçası olan bu süreçte insanlardan ve kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir yıl sizleri bekliyor.

  Haziran 2013 ve sonrası para kazanımlarınızda artış olacak mal varlığınız çoğalacak para ile ilgili her konuda şansın sizden yana olduğunu göreceksiniz.

  Önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor. Günlük yaşantınızda ideallerinizi aktif hale getirmek için çok çalışabilirsiniz. Özellikle üstleneceğiniz pozisyonlarda kurban olmamaya ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendi ideallerinizmiş gibi gözüken gruplardan ve tehlikeli oyunlardan uzak durun…

  Ocak ayına yabancı ortaklı işler seyahat medya ticaret eğitim hukuk alanlarınızla giriş yapabilirsiniz. Seyahate yönelik işleriniz ocak ayı boyunca aktif olacak. Venüs kariyer ve iş alanlarınızı 14 ocak a kadar olumlu etkileyecek. Bu süreçte patronlarınızdan zam terfi prim gibi istekleriniz olabilir. 14 ocakta aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan mars bu alandaki girişimlerinizi bloke edebilir.

  Şubat ayı bazı zorlamalarınız olsa bile kendinizi göstermekten korkmayacağınız ve iş alanlarınızın fazlasıyla aktif olacağı bir ay olacak. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Bekarsanız şubat ayı süresince gizli saklı ilişkiler veya platonik aşklar gündeminize yerleşebilir.

  Mart başı iş alanlarınızda bir takım zorlanmalarınız olabilir. 12 martta para evinizin yöneticisi merkür gerilemeye başlayacak. Önemli ticari anlaşmalarınızı bu dönem yapmamaya özen gösterin. 14 martta güzel iş teklifleri önemli işlerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. 20 mart sonrası 1 ay boyunca önemli işlere kalkışmamalı gelecek yeni dönem için planlar yapmalı ve yapılması gerekenleri gözden geçirmelisiniz.

  Nisan başı venüs para evinizde ilerlemeye başlayacak. Para gelirleriniz bu tarih sonrası artabilir ama aynı oranda harcamalarınızı da hızlandırabilirsiniz. 14 nisanda marsın düzelmesiyle artık aşk hayatınızda rahat nefes almaya başlayacaksınız .19 nisan sonrası artık iş alanlarınızda ve hayatınıza dair yapmanız gerekenler anlamında etkili bir döneme giriş yapıyorsunuz.

  15 mayısta iş ve hizmet alanlarınızın yöneticisi venüs gerilemeye başlayacak. 40 gün boyunca gerleyecek olan venüs iş ilişkilerinizde hizmet alanlarınızda zorlanmaları beraberinde getirebilir. 20 mayısta oluşan tutulma sizin para evinizde oluşacak.

  Bu seneki tutulmalar sizin para ve ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek sevgili boğalar. Parasal konularda dengenizi iyi tutturmalı yıl boyunca alacak verecek hesabınızı iyi oturtmalısınız.

  Temmuz ayında yakın çevre alanlarınız akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz ön planda olacak. 13 temmuzdan sonra kariyer hayatınız için attığınız adımları yaptığınız işleri gözden geçirmek ve sakin kararlı adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz.

  Ağustos başı oluşan dolunay iş ve kariyer hayatınızda hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Daha çok evinize ve ailenize vakit ayıracağınız bu dönem ortaya çıkacak yeni iş fırsatları sizi zorlayabilir. 23 ağustosta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızın yöneticisi mars bu evinizde dolaşmaya başlıyor. Evlilik ve özel hayatınız konusunda istikrarlı ve kararlı adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  17 eylül ve sonrası iş hizmet alanlarınız yeniden aktif olmaya başlıyor. Artık kendinizi daha yeterli ve iş alanlarınızda daha becerikli görüyor olacaksınız sevgili boğalar…

  05 ekimde satürn sizin evlilik ikili ilişkiler alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. 23-25 nisan doğumlu boğaların evlilikleri ve aşk hayatları test edilebilir. Sevdiğiniz insan üzerinde baskı kurmamak bu dönemde yapılacak en güzel davranış olabilir. 15 ekim ve sonrası yeni bir işe başlama iş değiştirme var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak.

  13 aralık ve sonrası artık kariyer hayatınızda oluşan olayları daha rahat farketme etkilerine sahip olacaksınız. Yine bu tarih ve sonrası ortaklaşa para konularınız ay boyunca devrede olmaya başlıyor
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran İkizler Burcu 2013 Yorumu


  2013 yılında aşk çocuklar ve yaratıcılık evinizde önemli sorumluluklarınız devam ediyor olacak. Aşka ciddi yaklaşmak hayatınızda önemli kararlar almak çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Planlı ve programlı atılacak adımlar sizi her konuda destekleyebilir zira güneşinizde satürnden olumlu etkiler alıyor.

  2013 yılında satürn artık bu alanlarınızdaki gezintisini bitirerek sizin iş hizmet ve sağlık alanlarınızı etkilemeye başlayacak. . Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak.

  Koç burcunda ilerleyen uranüs sizi farklı çevrelerin içine çekmeye ve yepyeni insanlarla arkadaşlık etmeye davet ediyor. Farklı ortamlar değişik insan grupları size hayatı farklı bir açıdan gösterecek.

  Haziran ortasına kadar kadersel alanınızda dolaşan jüpiter sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi ruhunuzu keşfetmek yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz.

  Bu tarih sonrasıysa jüpiter sizi yeni bir dönemin başlangıcına taşıyabilir. Kim ve ne olduğunuzu görecek kendinizi iyi tanıyacak neler başarabileceğinizi anlayacaksınız. Kısacası hayatınızla ilgili konularda şansınız artacak.

  Yeniyıla 09 ocakta sizin para evinizde oluşacak dolunayla giriş yapacaksınız. Bu birkaç gün parayla ilgili konular daha fazla gündeminizde olacak. 15 ocakta beklenmedik yerlerden alacağınız gizli destekle önemli bir işinizi halledebilirsiniz. 20 ocak ve bir ay boyunca seyahatler yabancı ortaklı işler medya ve ticaret alanlarınız aktif olmaya başlayacak. 24 ocakta gerilemeye başlayacak olan mars sizin iş ve hizmet alanlarınızın yönetici gezegeni olduğundan 14 nisana kadar yeni işlerinizde projelerinizde harekete geçerken dikkatli adımlar atmalısınız. Enerjinizi aşk hayatınızda çocuk ilişkilerinizde de ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

  Şubat ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktifken siz de sosyal olmaktan ve arkadaşlarınızla çeşitli ortamlara katılmaktan geri kalmayacaksınız. 14 şubat ve sonrası iş konusunda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir. İşiniz ve özellikle kariyerinizle ilgili her türlü başlangıçlarınız ve atılımlarınız ı 22 şubat sonrası yapmaya özen gösterin.

  Mart ayı kendinizi kariyerinizde göstereceğiniz ve diğer insanlara her anlamda yardım ederek ilerleyeceğiniz bir ay olacak. 14 martta ve mart sonu aşk hayatınızda olumlu etkiler altında olacaksınız.

  16 nisanda oluşan dolunay sizin aşk evinizde gerçekleşecek. Hala aşkı bulamadıysanız ve arıyorsanız bu dönem içerisinde kadersel etkilerle aşkı bulabilirsiniz. 14 nisanda marsın düzelmesiyle iş alanlarınızda geride kaldığınız noktalara ulaşmak için gereken hırsı ve azmi bulacaksınız. 19 nisan ve sonrası artık biraz dinlenmeniz gerekecek. Kendinizi fazla yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ve vücudunuzun direncini arttıracak vitamin takviyeleri yapmak sağlığınızı toplayabilir.

  Mayıs ayı genel olarak diğer aylara göre daha sakin olabilir…21 mayıstaki güneş tutulması en çok mayıs doğumlu ikizler burcunu etkileyecek… Hayatınızda bu tutulmadan sonra hızlı ani ve beklenmedik kararlar alabilir karşınıza çıkacak ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hala neptünden açı aldığınızı unutmayın ve 23 mayısta dikkatli adımlar atın.

  31 temmuzda kariyer ve iş alanlarınızda uzun zamandır beklediğiniz bir iş devreye girebilir.

  Ağustos ayı seyahat alanlarınız aktif olacağından sevdiğiniz kişiyle güzel tatil planları sizleri bekliyor olacak. 23 ağustostan sonra artık enerjinizi iş hizmet alanlarınıza yöneltebilirsiniz.

  Eylül ayında artık hayatın tadını çıkarmak ihtiyacınız fazla olabilir. İş ortamlarınızın da rutine bağlanmasıyla artık kendinize sevdiklerinize ve varsa çocuğunuza vaktinizi ayıracaksınız.

  Ekim ayı yine çok çalışacağınız ve yeni projeler üreteceğiniz bir ay olabilir. 05 ekimde burç değiştiren satürn önünüzdeki 25 yıl boyunca sizi iş hizmet alanlarınızda test etmeye başlayacak. İşe bakış açınız değişebilir ve bu alanlarda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kasım ortaları ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınız yeniden devreye girmeye başlayacak.
  Konu DilinJokeri tarafından (11.10.2012 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 4. #4
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Yengeç Burcu 2013 Yorumu


  2013 yılının 24 Ocak tarihine kadar size sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda şanslar sunmaya başlayacak. Sosyal çevrenizden faydalanacak yeni insanlarla tanışacak yeni kuracağınız arkadaşlık ve çevreden en güzel şekilde fayda sağlayacaksınız. İşten elde edeceğiniz gelirlerinizde artış görülecek geleceğinize harika yatırımlar yapacaksınız.

  Bu yıl neşe zenginlik ve bolluk temsilcisi jüpiter kadersel alanınızda dolaşmaya başlayacak ve sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi ruhunuzu keşfetmek yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz.

  Geçen sene olduğu gibi bu yılda ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz devam ediyor. Tamamıyla kendi hayatınıza fokuslanmalı çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı.

  Ocak ayı özel hayatınızın ilişkilerinizin ve evliliğinizin yoğunluğuyla başlayabilir. Bu ay sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar almak ve uygulamak durumunda kalabilirsiniz. 24 ocakta gerilemeye başlayacak olan mars sizin kariyer evinizin yöneticisi olduğundan 14 nisana kadar kariyer ve iş alanlarınızda özellikle satışa reklama pazarlama yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde yavaşlamalar ve aksilikler oluşabilir.

  14 şubat itibarıyla iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor. Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. 10 şubat ani ve beklenmedik oluşumlar sizi şaşırtabilir.

  Mart ayı güneşten de aldığınız güzel enerjilerle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak yine yeni plan ve projeler bu dönem ortaya koyulabilir. 25 martta gerileyen merkür iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizde temkinli hareket etmenin size kazandıracağını anlatıyor.

  Nisan ve mayıs aylarında sosyal çevreniz aktif olacak. Bu dönem iş arkadaşlarınızdan ve yeni çevrenizden istediğiniz şekilde faydalanabileceksiniz. 20 mayısta sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek olan bu tutulma beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Parasal konularda bu tutulma yakınları dikkatli adımlar atmalısınız. Kendinizde gereken gücü bulmakta zorlanabilirsiniz. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara astım akciğer rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanız gerekebilir.

  09 temmuzdaki merkür gerilemesi sizin para alanlarınızda gerçekleşecek. Parasal konularda temkinli adım atmak çok önemli alışverişlerde ve ticari anlaşmalarda bulunmamak en doğrusu. Maddi konulardaki beklentilerinizi çok yüksek tutmayın. Yaptığınız işlerin karşılığını görmek istediğiniz için bu alanlarda sabırsız davranışlar içerisine girebilirsiniz. 04 temmuz itibarıyla artık enerjinizi ailenize ve yuvanıza yönlendirebileceksiniz. Evinizin güvenliği ve ihtiyaçları daha fazla önem kazanmaya başlıyor. 20 temmuz civarı özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde bir takım zorlanmalar ve sorunlar ortaya çıkabilir. 29 temmuzdaki yeniay adeta sizi parlatacak. Artık kendiniz ve girişimleriniz için adeta harekete geçmeye başlıyor olacaksınız. Ağustos başı parasal konularda yine şanslı etkiler altındasınız. Bu birkaç gün yapılması gerekenlere odaklanın ve bütçe planlamalarınızı gözden geçirin.

  11 ağustos sonrası aile hayatınızda ilişkileriniz konusunda artık rahatlamaya başlayacaksınız. 15 ağustos özel hayatınızda sevdiğiniz insandan baskı görebileceğiniz ve bu baskıya tepki vereceğiniz bir gün olabilir.

  Eylül başı satış pazarlama reklam yayıncılık ve iletişim alanlarınızda güzel etkiler altındasınız. Bu alandaki başlangıç ve uygulamalarınızı 22 eylülden sonra yapmaya çalışın. 18 eylül sonrası aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar ve geri çeklimeler geride kalmaya başlıyor. Artık kendinizi aşkla ilgili konularda çekingen hissetmeyeceksiniz.

  5 ekimde hem merkürün hem satürnün aşk evinize geçmesi bu dönem sonrası aşk hayatınızı artık ciddiye alacağınızın ve bu konularda önemli sorumlulukların gündeme geleceğinin göstergesi olabilir. Bu tarihe yakın günlerde tanışacağınız bir insanla ciddi ve istikrarlı biraz da sorumluluk üstleneceğiniz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yine çocuğunuzla veya çocuklarınızın hayatıyla ilgili konularda önemli sorumluluklar üstlenmeye hazır olacaksınız.

  12 kasım ve sonrası işleriniz uğraşılması gereken konulara odaklı olacaksınız. Artık kimliğinizi işinizde ortaya koymak isteyeceksiniz. İş yaptıkça ve hizmet verdikçe kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

  16 aralık iş ilişkileriniz ve yapılacaklar konusunda kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir dönem içerisine giriş yapıyorsunuz. Ay sonuna doğru ortaklaşa iş konuları devreye girmeye başlıyor.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 5. #5
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Aslan Burcu 2013 Yorumu


  Gösterişli cömert kendinden emin aslanlar 2013 yılında da satış pazarlama iletişim yakın çevre akrabalar öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız ve testleriniz geçen senede olduğu gibi devam edecek. Bu konularda önemli sorumluluk ve yükümlülüklerle karşılaşırken Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkileri sağlam mı değil mi diye test edebilir. Akraba komşu veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir.

  10 Şubat 2013 tarihine kadar işinizde ve kariyerinizde kendinizi gösterecek önemli şanslar yakalayacaksınız. Hayata geçirmek istediğiniz projelere planlara kapınızı açık tutun çünkü hiç olmadığı kadar toplum önünde olmak insanlara hizmet etmek ve değişik ortamlarda yer almak isteyebilirsiniz.

  Jüpiter sizin sosyal çevre alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir.

  Neptün sizin ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Eşinizin veya ortağınızın parasal durumuyla ilgili konularda çözülmeler ve dağılmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu dönem borç para almak veya vermek doğru olmayacaktır. Ocak ayında daha çok iş alanlarınız aktif olacak.

  20 ocak ve sonrası ortaklaşa yapılacak işleriniz devreye girmeye başlıyor. Grupsal çalışmalar ortaklarınızla yapılacak her tür işleriniz için 23 ocaktaki yeniayı beklemeniz yerinde olabilir. 24 ocakta para evinizde gerileyecek olan mars parasal işlerinizde ve anlaşmalarınızda bir takım zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir. 14 nisana kadar önemli parasal atılımlardan ödemelerden veya pahalı bir eşya almaktan takas etmekten kaçının.

  Şubat ayında evliliğiniz ve özel ilişkilerinizde çözülmesi gerekenler üzerine düşebilirsiniz. Yine ağırlıklı olarak ortaklaşa para alanlarınız aktif gözüküyor. Nafaka vergi sigorta prim miras ve banka işlemleriniz bu ay içerisinde daha fazla ön planda olabilir. 25 şubat ve civarı çıkacağınız bir iş seyahatinde zorlanmalar veya ertelenmeler söz konusu olabilir.

  Mart ayında yıldızınız iyice yükseliyor. Merkür dış ortamlara bağlı işlerinizde yabancı ortaklı işler seyahat eğitim yüksek düşünceler alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Yapacağınız parasal anlaşmalarda dikkatli adımlar atmalısınız. Bu dönem iş ilişkileriniz çok iyi olacak ve bir çok fırsatla karşılaşacaksınız.

  Nisan ayı yine fırsatlarla dolu bir ay olacak. Daha fazla değişik konularla uğraşma ve birden fazla alana yayılma gibi etkilere hazırlıklı olun. 19 nisanda kimliğinizi kariyer alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz.

  Mayıs başında hırsınızı ve gücünüzü ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. 21 mayıstaki güneş tutulması sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşecek. Bu dönem sonrası arkadaşlarınızın hayatındaki önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz.

  10 temmuz ve sonrası artık sizin döneminiz başlıyor sevgili aslanlar… Birkaç haftadan beri üzerinize yerleşmiş olan miskinlik ve isteksizlik geride kalmaya başlayacak. Artık kendinizden emin olacaksınız. Bu süreç içerisinde kişisel istekleriniz önem kazanmaya başlayacak.

  Ağustos ayında arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizdeki insanlardan yeni iş teklifleri gündeme gelebilir.Ağustos sonu parasal konular önem kazanmaya başlayacak. 23 ağustos itibarıyla artık enerjinizi ev ve aile hayatınıza harcamaya başlıyorsunuz. Evinizin güvenliği ailenizin konuları ve ev hayatınız için yapılması gerekenler devrede olmaya başlayacak.

  Eylül ayı parasal konuları konuşmak halletmek ve para anlaşmaları yapmak için harika bir dönem. 06 eylülden sonra kariyer hayatınız yeniden alevleniyor kendinizi ön plana almasını ve göstermesini bileceksiniz. Eylül ayı iletişime dayalı işleriniz varsa kendinizi bu alanlarda göstermeye başlayacaksınız. 30 eylül günü aniden çıkacak bir seyahat yakın çevre programınızı bozabilir.

  Ekim ayı artık satürn yakın çevre sorumluluklarınız konusunda sizi rahatlatacak. Bu tarih sonrası 2.5 yıl boyunca alışkanlıklarınız ev ev aile düzeninizle ilgili konularda sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Ekim başı alışverişlerinizde fazla harcama etkilerine karşı dikkatli olun. 29 ekimde kariyer hayatınızda birkaç gün boyunca önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu da aile yaşantınızı zora sokabilir.

  2 kasımda aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan merkür bu alanlarda yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Bu 3 haftalık süreçte eski ilişkileriniz ve flörtleriniz yeniden devreye girebilir. 17 kasım ve sonrası marsın iş hizmet alanlarınızda dolaşmasıyla beraber artık iş alanlarınızda disiplinli ve etkili yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz.

  13 aralık ve sonrası evlilik ve ikili ilişkilerinizde gözlemlediğiniz dönem geride kalmaya başlıyor. İlişkilerinizde yaşanacak heyecanlar öne çıkabilir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 6. #6
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Başak Burcu 2013 Yorumu


  2013’de de sahip olduğunuz değerler ve para alanındaki sorumluluklarınız artacak bu alanlarda test edilmeye devam edeceksiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenecek maddi konularda fedakarlıkta bulunmayı keşfedeceksiniz.

  Haziran ortasına kadar jüpiterden olumlu etkiler alıyorsunuz. Yabancı ortaklı işler medya eğitim hukuk yayıncılık seyahat alanlarınıza kayacak. Bol bol seyahat edecek yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız..

  Jüpiter iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunacak. Artık bu tarihten sonra ayaklarınız yere sağlam basmak arzusunda olacak.

  Geçen sene mart ayında sizi etkilemeye başlayan uranüs sizin veya eşinizin hayatında ve parasal durumundaki önemli değişiklikleri bu yılda gündeme oturtacak.

  Ocak ayı aşk hayatınız ve çocuğunuzla çocuklarınızla ilgili konular fazlasıyla hayatınızın merkezinde olabilir. 13 ocak civarı hoşlandığınız bir insan varsa onun teklifiyle karşılaşabilir veya güçlü iletişiminizle karşı tarafı istediğiniz konularda ikna edebilirsiniz. 20 ocak itibarıyla artık iş alanlarınız aktif olacak. Keyifli ortamlardan bir parça uzaklaşarak yapmanız gereken işlerinize odaklanacaksınız.

  Şubat ayı sevdiğiniz insanın veya eşinizin hayatında beklenmedik ani değişimler ve olaylar yaşanabilir. Evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda hareket etmeye başlayacak olan neptün var olan uzun süreli ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda bir takım çözülmeler dağılmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. 10 şubatta ortaklaşa para alanlarınızda gelirlerinizde bir artış söz konusu olacak. Şubat ayı genel olarak ortaklı işleriniz varsa kafanızı daha çok bu alanlarda çalıştıracağınız bir ay olabilir. Özel hayatınızdaki karar ve başlangıçlarınızı 22 şubat sonrası vermeye özen gösterin. Mart ayı aşk hayatınızdaki güzelliklerle hareket etmeye meyillisiniz. Ay sonuna kadar evlilik ve ilişki alanlarınız olumlu etkileşimler altında olacak.

  07- 12 mart civarı bu alanlarınızda elinizden çıkacak para gelirinizi etkileyebilir ya da kafanızdaki planlar istediğiniz gibi olmayabilir. 12 mart- 04 nisan arası merkür gerilemeye başlayacak. Gerek ortaklaşa para konularında gerekse kariyer hayatınızda bir takım zorlanmalar ve aksilikler oluşabilir.

  03 nisanda kariyerinize yönelik ilişkilerinizde güzelleşmeler yaşayabilirsiniz. Mantığınız devrede olacak ve daha fazla insanla konuşma ve görüşme yapma ihtiyacınız artabilir. 14 nisan sonrası artık enerjinizi yapacağınız işlerinizde ortaya koymak önemli olacak.

  Bu yıl Haziran ayında ani ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş yoğunluğunuzun bu dönem çok yoğun olması ailenize ve sevdiklerinize gereken özeni gösterememenize neden olabilir.19 hazirandan sonra iş ve kariyer hayatınızda önemli başlangıçlarınız ve kararlarınız gündeme gelebilir. 27 haziranda düzelen Venüsle sosyal çevre etkilerinizi bir araya getirerek iş anlamında önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.

  Temmuz ayında arkadaşlıklarınız ve sosyal çevre alanlarınız devreye girmeye başlıyor. Ağustos başı geri planda dursanız bile iş yoğunluklarınız azalmıyor. Aynı anda bir çok işle uğraşmak zaman zaman sizi gerebilir.

  5 ağustosta parasal konularda amaca yönelik çalışmalarınızı arttırabilirsiniz. 19 ağustostan sonra artık enerjinizi iletişim alanlarınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Kendinizi ön plana çıkartacağınız ve ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.

  Eylül ayı her tür girişimleriniz için uygun bir ay olabilir. 10 -23 eylül tarihleri süper güzel etkileşimleriniz var.

  Ekim ortalarına kadar birkaç aydır uğraştığınız işlerin karşılığını almak için harekete geçebilirsiniz. 05 ekim itibarıyla Satürn iletişime dayalı işlerinizde size sorumluluklar aldırmaya başlıyor. Satışa reklama veya pazarlamaya dayalı işlerinizde ciddi planlı ve istikrarlı ilerlemek durumundasınız.

  13 aralıktan sonra iş hizmet alanlarınızda yaşanmış terslikleriniz ve sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Özellikle ortaklaşa para alanlarınızda da düzelmeler ve daha iyi koşullar oluşabilir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 7. #7
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Terazi Burcu 2013 Yorumu


  Dengeli ölçülü kibar karşı tarafın düşüncelerine kendisinden daha fazla önem veren teraziler jüpiter 11 hazirana kadar kredi faiz vergi ortaklaşa gelirler alanlarınızda şanslarınız olacak. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla haziran ayına kadar alabilirsiniz.

  Özellikle Nisan 2013 sonrası bu şanslı etkiler yabancı ortaklı işler medya eğitim hukuk yayıncılık seyahat alanlarınıza kayacak. Bol bol seyahat edecek yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şanslarınız yüksek olacak. Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.

  2013’de de içsel gelişiminizi tamamlayarak kendiniz için sorumluluk alarak ve yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz.

  Satürn akrep burcuna geçecek ve sizi sahip olduğunuz değerler ve para alanında test etmeye başlayacak. Bu konularda sorumluluklarınız artabilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenecek maddi konularda fedakarlıkta bulunmayı keşfedeceksiniz. Bu konuda dikkatli ve ihtiyatlı davranmak size yeni şeyler öğretecek.

  Uranüs sizin evlilik ve özel alanlarınızı etkilemeye devam ediyor. Eylül doğumlu teraziler bu yıl bu etkiden nasiplerini alacaklar. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz.

  Ocak ayında iş alanlarınızda güzel ve etkili ilişkiler kurarak ilerleyebilirsiniz. İş hayatınızda çok fazla istekli olmasanız bile bu alanda diğer insanlara ve beraber çalıştığınız kişilere yardım etmek gibi etkileriniz yüksek olacak. 24 ocakta mars en fazla evli olan terazileri ve uzun soluklu ilişkisi olanları etkileyebilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız 14 nisana kadar ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek.

  02 şubat ve sonrası bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evli olanlarsa evliliklerinde 10 şubat civarı beklenmedik sürprizlere ve heyecanlara açık olmalılar. 14 şubat ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

  Mart başında sinirli davranışlarınız fazla olabilir. 6 mart tarihinde iş alanlarınızda istediğiniz parasal destekleri rahatlıkla sağlayabilirsiniz. 14 martta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda gerilemeye başlayacak olan merkür 21 marta kadar bu alanlarda yanlış anlaşılmalarla ilişkinizi zorlayabilir. Nisan başı seyahat eğitim ticaret ve yabancı ortaklı işlerinizde konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

  Nisan ve sonrası tutkularınız ve cinsellik konuları devreye girmeye başlıyor.

  Mayıs ve haziran ayları kendinizi bir çok konuda şanslı hissedeceksiniz. Yayıncılık medya gazetecilik alanında çalışanlar ve işe sahip olanlar için başlarını kaşıyacak vakitleri olmayabilir. 19 hazirandan sonra artık tamamen kendinizi kariyer hayatınıza odaklayabilirsiniz. Kendinizi iş alanlarınızda göstereceğiniz bir dönem olacak.

  13 temmuzda artık hayatınızla ilgili konularda üzerinizde son 6 aydır hissettiğiniz baskılar azalmaya başlayacak. Temmuzda sinirli ve koparıcı etkiler altında olabilirsiniz. Özel hayatınızda yaz aylarında dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

  Ağustostaki dolunay ev ve aile hayatınızda alınması gereken kararları gündeme getirebilir. 23 ağustos sonrası artık parasal konularda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Para kazanma mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak.

  Sosyal konular ve biraz da kendinizi düşünmeye daha yatkın olacağınız bir ay olan eylül ayında arkanızdan konuşmalar artabilir. Önemli sırlarınızı bu ay başı kimselere anlatmayın. Yine de bu insanların varlığı ve hakkınızda çıkaracakları dedikodular 5 eylül civarı işinize yarayacak. 18 eylül itibarıyla para evinizin yöneticisi Plüton düzelmeye başlıyor. Artık parasal konularda rahatlamaya ve etkinleşmeye başlıyorsunuz. Ay sonu kendi hayatınıza ve şartlarınıza konsantre olmanın vakti gelmiş bulunuyor. Artık planlarınız görünür hale gelmeye başlıyor.

  Hayatınızı yeniden yapılandırıp kuran siz teraziler bu tarih sonrası 2.5 yıl boyunca maddi olasılıklarınızı ve imkanlarınızı gözden geçirmeye başlıyor olacaksınız.

  Ekim ayı sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Kendinizi yalnız ve biraz da geri planda tutabilirsiniz. Hiç merak etmeyin 15 ekim sonrası gözler yine sizin üzerinize çevrilecek. Kasım ayı parasal konular devrede olmaya başlıyor.

  Aralık ayı iletişim satış pazarlama reklam alanlarınızın ön planda olacağı bir ay. Aralıktaki dolunay kariyer hayatınızda önemli sorumlulukları hayatınıza taşıyabilir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 8. #8
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Akrep Burcu 2013 Yorumu


  Sevgili Akrepler 2013 ‘de de olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye devam edecek. Yine her zaman olduğu gibi bunu da bir tamamlanma süreci olarak görmelisiniz. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.

  2013 yılında iz yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor kendinizi yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Özellikle de hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bu süreçte biraz zorlansanız bile önümüzdeki yılların oluşacak tüm koşullarını bu zaman içesinde hissediyor olacaksınız.Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda size çok ama çok güzel şanslar sunacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir veya ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz birlikteliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız.

  Jüpiter artık sizi daha farklı bir alanda etkilemeye başlıyor. Kredi faiz vergi ortaklaşa gelir alanlarınızda şanslarınız oluşmaya başlayacak. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru geliştirecek etkiler göreceksiniz. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanmanız da mümkün. Her anlamda başkalarından yardım almaya istekli olacak yardım etmekten de kaçınmayacaksınız.

  Ocak ayına yakın çevreyle ilgili konularınız özellikle iletişimle ilgili konular satış reklam yayıncılıkla ilgili konularda giriş yapıyorsunuz. Hali hazırda parayla ilgili konularda da parayla ilgili konularda da çözümler yaratabilirsiniz.. Özellikle 2 Ocak ev ve aile ile ilgili konularda ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak. 23 Ocak’tan sonra aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Aşkı hissedeceksiniz aşkı yaşamayı seveceksiniz. 24 Ocak sonrası 18 Nisan’a kadar iş yaptığınız arkadaşlarınızla iş ortamınıza sosyal çevrenizde iletişim altında olduğunuz insanlarla birtakım anlaşmazlıklar halinde olabilirsiniz.

  1 Şubat’tan sonra artık tamamen aşk hayatınızın içinde bulacaksınız kendinizi. Aşktan konuşacaksınız kendinizi göstereceksiniz flörtöz tavrınız ortaya çıkacak insanlara kendinizi göstermekten keyif alacaksınız.

  Şubat sonu ve Mart başı spekülasyona ve iş alanlarına dair alanlarınız aktif olacak bu alanlarınızda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

  Aşk hayatınızda olumlu etkileşimler de Mart ayında devam ediyor. Özellikle 5 Mart ve sonrası birkaç hafta boyunca ikili ilişkiler ve özel hayatınızda ikili ilişkilerde ve sevdiğiniz insanla çok güzel günler sizi bekliyor olacak. 12 Mart’ta Merkür sizin iş ve hizmet alanlarnızda gerilemeye başlayacak. Bu alanlarınızda bu tarih sonrası birtakım zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Özellikle kendinize çok dikkat edin yeni bir işe başlamamaya özen gösterin. 15 Mart günü ise karşınıza eski bir projenin çıkması söz konusu olabilir.

  4 Nisan’da Merkür düzeliyor ve artık siz de iş alanlarınızdaki sorunları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Özellikle 07 Nisan’dan sonra iş alanlarınızda kendinizi rahatlıkla gösterebileceğiniz bir dönem içerisindesiniz. 19 Nisan sonrası artık evlilikle ilgili konular konuşulmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanda ortaya koyuyorsunuz. Evliliğe dair söz kesme nişan gibi etkileriniz varsa 21 Nisan’da Yeni Ay’ı bekleyin.

  15 Mayıs’ta Venüs sizin ortaklı para işlerinizde gerilemeye başlayacak. Yine 22 Temmuz’dan sonra artık kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve kariyer alanlarınızda ön plana koymaya başlıyorsunuz. Kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Ağustos ayı iş alanlarınız oldukça aktif olacak. İş yapmayı ve kendinizi göstemeyi seveceksiniz.

  Özellikle Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık bir çok konuda kendinizi iyi hissediyor olacaksınız. Ağustos’ta sizin kariyer alanınızda oluşacak yeni ay bu alanda sizin için çok güzel bir zamanı müjdelemekte.

  Eylül ayı sosyal çevre alanlarınız oldukça aktif. Gruplarla olan görüşmeler meydana gelebilir. 30 Eylül ve birkaç gün boyunca iş alanlarınızda istenmedik oluşumlar söz konusu olabilir.

  Ekim ayına gelindiğinde artık siz de birtakım olayların ve sorunların sonuna geldiğinizi hissediyor olacaksınız. Zira 5 Ekim’e geldiğinizde Satürn 1. evinize geçecek yükselen burcunuzun üzerine gelerek hayati kararları hayatınıza taşıyacak. Özellikle Ekim doğumlu Akrep’ler haddiden fazla sorumluluk üstlenecekleri bir dönem içine girdiklerini farkedecekler. Ekim ayı içinde sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlayacak. Özellikle iş alanlarınızın biraz yavaşlaması kafanızı özel hayatınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanlarda rahatlatmaya başlıyor olacak. 21 Ekim’den sonra kendinizi göstermek isteyeceksiniz daha fazla ön planda olacaksınız. Ekim sonu ilişkilerinizde birtakım geri çekilmeler söz konusu olabilir. Bu durum özel hayatınızı olumsuz etkileybilir. Sevdiğinizle aranızda gerçek duygularınızdan rahatlıkla bahsetmeye çalışın. Bir parça da olsa duygularınızı gizlemeye çalışacaksınız.

  Aralık ayında kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz. Bir yılın üzerinden artık birtakım sıkıntıların baskıların zorlanmaların geride kaldığını görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 9. #9
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Yay Burcu 2013 Yorumu


  Özgün neşeli cana yakın ve hareketli yaylar Jüpiter Haziran’ın ortalarına kadar iş hizmet sağlık alanında çalışmaya başlıyor. Çalışmalarınızı yükümlülüklerinizde zorlanmadan yerine getirecek daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Uzun zamandır işle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürecek. Sağlığınız da yıl boyunca sizde problem çıkartmayacak. Yalnız kilo almaya karşı hazırlıklı olun. Tatlı ve yağlı yiyeceklere karşı meyiliniz artabilir. Karaciğerinizi ve pankreasınızı zorlamayın.

  Genel olarak 2013 yılında evlilik ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslarınız olacak. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız.

  2013′de de arkadaşlık sosyal çevre ve gelecek adına da testlerden geçmeye devam edeceksiniz. Hayatınızdan çıkması gereken insanlar gidecek. Arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçecek. Bu dönem tamamlandığında artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız.

  2013 özellikle Mart ayından sonra olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye başlayabilir. Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz kötü hissetmemeli suçluluk duygusuyla baş etmeyi öğrenmelisiniz. Bu süreç yaklaşık iki buçuk yıl sürecek. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal olacak.

  Birkaç yıldır parayla ilgili konularda üzerinizde inanılmaz bir güç hissediyorsunuz. Parayı arzulamak parayı elde etmek maddî konulara yönelmek gibi etkileriniz fazlasıyla ön planda olabilir.

  Sevgili yaylar Ocak ayına parayla ilgili konularla giriş yapacaksınız. 19 Ocak’ta özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili parasal konulara çok dikkat etmeye özen gösterin. Bir para yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir o yüzden bu dönem borç alıp vermemeye özen gösterin. Mars sizin kariyer evinizde gerilediğinden kaynaklı olarak birkaç ay boyunca kariyer hayatınızda birtakım geriye dönüşler aksamalar veya gecikmeler oluşabilir. Bu tür oluşumları pek fazla kafanıza takmamalı takıldığınız noktalarda bazı değerlendirmeler yapmalı ve olayları gözden geçirmelisiniz.

  Satürn sizin para evinizin yöneticisi sevgili yaylar. O yüzden parasal konularda bazı geri çekilmeler söz konusu olabilir.

  Şubat sonu Mart başı daha fazla evinizde olmak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızın detayları ön planda olacak. İşlerinizi evinizde halletmek ailenizle bir arada olmak gibi etkileriniz çok yüksek. Yer değiştirme ev alma satma kiralama gibi olaylar gündeminizde olabilir.

  Mart ayında özellikle aşk hayatınızla ilgili gelişmeler ilişkilerinizin ön plana çıkması ihtimali yüksek. Mart ayında aşk evinizde gerileyen Merkür geçmiş aşklarınızı ön plana çıkarabilir. Aynı zamanda Merkür sizin kariyer evinizin yöneticisi. Bu yüzden üç hafta boyunca kariyer alanlarınızda özellikle de spekülasyon ve borsaya dayalı işlerinizde dikkatli adımlar atmanız gerekecek. 07 -14 Mart en şanslı günlerinizden. Özellikle iş alanlarınızda çok şanslı etkiler altında olacaksınız. 22 Mart ve sonrası tamamıyla ev ve aile konularını bırakıp hayatı yaşamanın aşkı tatmanın ve kendinizi güzelliklere bırakmanın vakti geldiğini düşünüyor olacaksınız.

  Nisan ayında gözle görülür düzelmeler yaşayacaksınız. 21 Nisan’da ise iş ve hizmet alanlarınızda çok güzel bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile beraber eğer iş arıyorsanız veya işinizi değiştirmek istiyorsanız yeni iş başvurularında bulunmak veya yeni bir projeye başlamak olumlu etkiler altında bulunacaksınız.

  Mayıs ayında iş alanlarınız aktif . Bu ay çok çalışacaksınız. Çalıştıklarınızın karşılığını almak sizi çok mutlu edecek. 15 Mayıs’ta sizin iş alanlarınızın yöneticisi olan Venüs kırk gün boyunca gerileyecek. Özellikle ortaklı işleri olanlar ortaklarıyla bu dönem sürtüşmemeyeveya varolan ilişkilerinde sorunlar yaşamamaya dikkat etmeleri gerekiyor. Taşınma işine bu dönemde girmemeye çalışın. Hayatınızda özellikle evlilik hayatınızda önemli kararlarınızı gündeme getirebilecek bir tahih de 02 Mayıs 2013′de aşk evlilik ve ikili ilişkiler durumunuzda bir güneş tutulması gündeme gelecek. İşte bu tarihten sonra aşk hayatınızda flört istediğiniz insanla beraber ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirmek isteyebilir ve evlilik konuşmaları yapabilirsiniz.

  Özellikle 4 Haziran’da ki tutulma sizin aşk evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihten sonra evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir. 21 Haziran’dan sonra ortaklaşa para olaylarınız aktif olmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanlarda göstermeye başlıyorsunuz. 24 Haziran zorlayıcı günlerden bir tanesi. Özellikle borsada yatırım yapanlar borsaya dayalı işlerde bulunanlar veya spekülatif işe sahip olanlar bu güne çok dikkat etmeliler.

  Temmuz ayında dolunay sizin para evinizde gerçekleşecek. Bu tarih ve civarına denk gelen zamanlarda özellikle parasal konularda dikkatli adımlar atılmalı. Birkaç gün parasal konularda bir takım hassaslıklar yaşanabilir. Temmuz ayında daha aktif olarak başlayacaksınız. Özellikle eğer tatil yapmadıysanız kafası bunalan yaylar bu dönemi tatil dönemi olarak değerlendirmeliler. 23 Temmuz yine bulunacağınız çevrelerde arkadaşlıklarınızda parasal konularda iyi başlangıçlar yapacağınız; yaptığınız işin karşılığını alacağınız bir dönem olacak.

  Ağustos ayında iş yoğunluğunuzun yanı sıra sosyal çevreler ve arkadaşlıklarınız çok aktif olacağından çeşitli davetler ve organizasyonlar içerisinde yer alabilirsiniz.

  Ağustos sonu ve Eylül başı tamamen iş alanlarınızla kanalize olmuş durumdasınız. İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız güzel tekliflere hazır olmalısınız.

  5 Ekim’de Akrep burcuna geçecek. Akrep burcu sizin kadersel alanınızı temsil ettiğinden özellikle 2013 Ekim ayından sonra bir parçada olsa kontrolünüzün dışında gelişmeye başlayacak. Özellikle çok duygusallaşacaksınız ve çevrenizdeki her türlü olaya karşı da ilginiz ve alakanız artacak. Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte hayata karşı koymamaya özen gösterin.. 23 Ekim’den sonra Güneş 12. evinize kadersel alanınıza giriş yapıyor. Güneş bu alanda ilerlerken önemli atılımlarınızı yapmamanız gerektiğinizin altını çizmekte.

  21 Kasım ve sonrası kimliğinizi ve kişiliğinizi kendi kişisel hayatınızın vakti gelmiş bulunuyor.Ani ve beklenmedik kararların bu tarihten sonra alınması söz konusu olabilir.

  Aralık ortalarından itibaren yine parasal konular etkili olmaya başlayacak. Bütün bir yıl gelirlerinizi kazançlarınızı gözden geçirmeniz gerekecek.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 10. #10
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Oğlak Burcu 2013 Yorumu


  Geleneksel tutumlu sorumluluk sahibi ve ciddi oğlaklar 2013 yılında aşk eğlence yaratıcılık ve sanat konusunda Jüpiter size şanslar sunmaya başlıyor. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız özellikle yılın ilk yarısı için harika bir yıl. Yine bu dönem içinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.

  2013 yılında gezegenler iş hizmet ve sağlık alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Çalışmalarınız ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Bir yandan hizmet ederken diğer yandan hayatınızla ilgili çok önemli bilgilere sahip olacaksınız. Sağlığınızda yıl boyunca size problem çıkartmayacak.

  2013 yılında da kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz devam ediyor. Geçmiş dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek sağlam alt yapısı olmayan temeller yok olacak. İş alanlarınızda sorumluluklarınızı arttıracaksınız.

  Özellikle arkadaşlık sosyal çevre ve gelecek alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Bu dönem içinde arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlarlardan geçebilir. Başkalarıyla özellikle gruplarla olan ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle organizasyon ve davetlere dayalı işlerde başarı sahibi olabilirsiniz. İdeallerinize ve hayallerinize ulaşmak için çok çalışabilirsiniz.

  Birkaç yıldır sizin kişisel evinizde dolaşan ve kendi başına ilerleyen Plüton size güç katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde bu gücü tanımakta ilk başta zorlansanız bile artık bu güce alıştınız ve bu güç sayesinde hayatta ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız.

  2013 Ocak ayına parasal konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Özellikle 20 Ocak sonrası maddi konular bütçe planlaması parasal konuların gözden geçirilmesi gibi konular etkili olabilir. Bu alanlarda gösterdiğiniz efor ve çabanın karşılığını almakta zorlanabilirsiniz. Ama ay sonunda Merkür’den alacağınız olumlu sonuçlarda iş hayatınızda çok güzel şanslar yakalayacağınızı bilin.

  Şubat sonuna doğru parasal konular yerini daha aktif daha iletişime yönelik konulara bırakacak.

  7 Mart civarında aniden ortaya çıkacak bir ev alım-satım kiralama gibi etkileriniz aktif alacak. Merkür sizin iş hayatınızı etkileyecek. Özellikle beraber çalıştığınız insanlara karşı iletişiminizi çok iyi tutmanız gerekecek. Özelikle 24 Mart aşkı arayanlar ve bulmak isteyenler için çok önemli bir tarih. Çünkü aşk hayatınızda bugün çok önemli ve beklediğiniz bir teklifle karşılaşmanız mümkün. Yine çocuk bekleyenler ama bundan haberi olmayanlar çocuklarının olacağı haberini alabilirler.

  Nisan ayı tüm ay boyunca ev ve aile hayatınız devrede olmaya başlıyor. Daha fazla evinize vakit ayıracaksınız veya ailenizin problemleriyle ilgileneceksiniz. Seyahat eğitim medya hukuk gibi ticari alanlarınızda artık harekete geçmeye hazır görünüyorsunuz. 15 Nisan’dan sonra aşk hayatınızda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Eğer hayatınızda hoşlandığınız bir insan varsa ve henüz açılamadıysanız işte bu tarihten sonra kendinizi ona tanıtabilir kimliğinizi bu alanda ön plana çıkarabilirsiniz.

  Nisan ve Mayıs ayında yaratacılığa ve sanata dair işlerinizi fazlasıyla ön plana çıkartabilirsiniz. Yine paraya dayalı borsaya dayalı işleriniz için oldukça şanslı bir süreç içinde olduğunuzu söylemekte fayda var. Venüs iş ve hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu süreç de işlerinizde özellikle ilişkiler konusunda birtakım yanlış anlamalar gündeme gelebilir.

  Haziran ayında başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayacak. 1 Haziran’da iş alanlarınızda doğru zamanda doğru şeyleri ifade ederek çok önemli başlangıçlar yapabilir veya bir projenin içinde ilişkilerinizi canlı ve iyi bir şekilde tutabilirsiniz. 11 Haziran’da Jüpiter İkizler burcuna geçecek ve sizin iş hizmet alanlarınızı aydınlatmaya başlayacak.

  Dolunay özellikle ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda aldığınız kararların sonucunda hayatınızda önemli şeyleri değiştirebilir ya da kendi başınıza karar vermeniz gereken bir dönem olduğunu düşünebilirsiniz. Temmuz başında yaklaşık iki ay boyunca Mars’ın olumlu etkileriyle kendinizi kariyer alanlarında göstermek yaptığınız işlerin karşılığını almak etkisindesiniz.

  Ağustos ayı diğer burçlara nazaran en fazla çalışmanız gereken aylardan biri olacak. Özellikle Ağustos’ta oluşan Dolunay parasal konularda hassasiyetinizi ön plana çıkartabilir. 8 Ağustos’ta Venüs’ün evlilik ve ikili ilişkiler alanınıza girmesiyle beraber artık sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayıracaksınız. 22 Ağustos sonrası artık ilgi alanlarlarınız yabancı ortaklı işler seyahat ticaret alanlarına kaymaya başlıyor. Daha fazla bu alanda ön plana çıkacaksınız

  02 Eylül sonrası artık kariyer ve işle ilgili alanlarınız aktif hale gelmeye başlıyor. Eylül’den sonra artık tamamıyla iş hayatınıza odaklı gözüküyorsunuz. Daha fazla çalışacak göz önünde olacaksınız. Kimliğinizi aldığınız sorumluluklar ve bu sorumlulukların yerine getirilmesi olarak tanımlayacaksınız. 30 Eylül civarı birkaç gün boyunca ilişkilerinize ve ailevi konulara dikkat edin.

  29 Ekim civarı da davetler organizasyonlar veya planlanacak önemli projeler konusunda da sorumluluklarınız fazla olacak. 29 Ekim’de meydana gelen Dolunay yine aşk evinizi tetikliyor olacak. Özellikle bu süreç içerisinde sevdiğiniz insanı ihmal ettiyseniz tedirginlikler ve sorunlar yaşamanız mümkün.

  Artık yılın sonuna yaklaşırken 20 Aralık’ta sizin para evinizin yöneticisi Uranüs düzelmeye başlayacak. Parayla ilgili zorlanmalarınız olduysa artık şansınız dönmeye başlayacak.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net