Foruminci.net

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: Şenay Yangel 2011 Ekim Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Şenay Yangel 2011 Ekim Burç Yorumları

  Koç Burcu
  Ekim ayının ilk haftasıyla Güneş iletişimin efendisi Merkür ve tanrıça Venüs’ün Terazi burcunu ziyaret etmeye başlaması sayesinde çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz fazlasıyla güçleniyor. Kendinizi istediğiniz alanda ifade edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler ve yenilikler zamanı sizler için. 11 Ekim günü Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay kişisel gelişim için sizlere fırsat sunuyor. Geçen aylardaki göksel enerjilere bağlı olarak ilişkileriniz önem kazanıyor. Bu dönemde kendinize dair güçlü bir anlayış geliştirebilir isteklerinizi ve yaşamdan beklentilerinizi dengeleyerek yola devam ya da tamam diyebilirsiniz. Gökyüzünün bu olumlu enerjilerini iyi değerlendirin.


  Boğa Burcu
  Yönetici gezegeniniz tanrıça Venüs’ün 9 Ekim’de horoskoplarınızda ilişkileri temsil eden yedinci evinize ilerlemesi ve 13 Ekim’de iletişimin efendisi Merkür’le aynı yerde buluşmasıyla uzun zamandır birlikte çalıştığınız kişiler ya da arkadaşlarınızla ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu süreçte uzak durduğunuz kişilerle de aranızda çok daha derin bağlar söz konusu olabilir. Benim tavsiyem zorlukları mantıklı bir şekilde ele alıp çözmeniz yönünde olacaktır. Bunun için zihninizi yeni fikirlere açın ve kesinlikle kararlı tavırlar sergileyin. Enerjik Mars horoskoplarınızda aileyi temsil eden 4. evinizde Aslan burcuna ilerliyor. Eviniz ve aile yakınlarınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz ya da çözüme kavuşturmanız gereken konuları ele almak için harika zamanlar. Bu dönemde duygularınızla davranmaktan kaçının. Gerçekleri görerek hareket edin. Onları kırmamak adına yapmanız gerekenlerden fazlasına yüklenmenin anlamı yok.


  İkizler Burcu
  Ekim ayının ilk on günü gezegensel enerjiler horoskoplarınızda aşk ve çocukları temsil eden 5. evinizde etkili olacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır. Enerjik Mars iletişimi temsil eden 3. evinizde Aslan burcunda olacak. Mars enerjisi oldukça kuvvetli bir gezegendir. Bundan dolayı da iki konuda dikkatli davranmalısınız. İlki insanlara karşı oldukça sabırsız olmanız. Konuşmalarınızı fikirlerinizi anlayamadıklarında onları suçlayıcı tepkiler verecek ve ilişkilerinizin yara almasına sebep vereceksiniz. Sakin olmalı ve ani tepkilerin yıkıcı sebepler doğurmasına izin vermemelisiniz. İkinci dikkat etmeniz gereken konu ise bu dönemde trafikte aşırı hızdan ve dikkatinizi dağıtabilecek tavırlardan uzak durmak. 12 Ekim’de Dolunay enerjisi ile arkadaşlarınızla vakit geçirmek eksi günleri yad etmek isteyeceksiniz. Bu fırsatı yaratın. Sizin gibi arkadaşlıklara değer veren insanlar her zaman buna ihtiyaç duyarlar.


  Yengeç Burcu
  Ayın ilk haftası ufak tefek parasal sıkıntılar söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sınırlandırmanız hayrınıza olacaktır. Bütçenizi sarsacak harcamalardan uzak durun. Gökyüzü evinizle ilgili yapacaklarınız için enerjinizi yükseltiyor çalışarak hayal ettiğiniz hemen her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğer tasarladığınız herhangi bir şeye henüz başlangıç yapmadıysanız şimdi tam zamanı. Bir kere başladığınızda devamını getirecek yüksek ruh halinde olacak ve yaptıklarınızın sonucundan son derece memnun kalacaksınız. Tanrıça Venüs ve iletişimin efendisi Merkür’den alacağınız olumlu etkilerle sosyal yaşamınız hareketlenecek. 26 Ekim’de gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi bu olumlu etkiyi daha da artırıyor ve kasım ayına kadar uzatıyor. Bekar Yengeç burçları bu güzel etki altında yaşamlarına nefes olacak bir ruh eşi ile tanışabilirler. Yeni Ay enerjisinde meditasyon yapın dua edin ruhsal olarak gelen yenilikler için dileklerde bulunun. Dolunayda alacağınız etki kariyeriniz üzerinde etkili olacak. Her fırsatta işinizle ilgili konularda kendinizi gösterin. Kendiniz için bir şeyler istemekten çekinmeyin cesur davranın. Genel anlamda da yerinizi muhafaza etmek için elinizden geleni yapın. Karar yetkisi olan insanlar sizi izleyecek ve size hak ettiğiniz değeri verecekler. Şansınızı çok iyi değerlendirin. Şimdi gökyüzü olumlu etkileriyle yükselmeniz ve başarıya ulaşmanız için sizleri tüm gücüyle destekliyor.


  Aslan Burcu
  Ekim ayıyla birçok gezegenin horoskoplarınızda iletişimi temsil eden 3. evinizde yıldızların öğretmeni Satürn’le buluşması herhangi bir ev eşyanız ve aracınızla ilgili mekanik sorunlar yaşayabileceğinize işaret ediyor. Bu süreci beklemeden aracınızın genel bakımını yaptırmanızı tavsiye ederim. Evle ilgili olabilecek sorunda da kendi işinizi kendiniz halletmeye kalkışmadan işinin uzmanı birinden yardım almanız masrafın iki katına çıkmasına engel olacaktır. Dolunay ile birlikte seyahat ve yeni şeyler öğrenme hissiniz yoğunlaşıyor. Bu dönemde araştırıp yeni şeyler keşfedin yaratıcılığınızı ortaya koyun ve yolculuklardan uzak durun. Aksilikler yakanızı bırakmayabilir. Bu enerji aynı zamanda iş konusunda yeteneklerinizi oldukça artıracak ve karşınıza yeni fırsatlar çıkaracak.


  Başak Burcu
  Ekim ayının ilk haftası geçen aylardan bu yana yansıyan finansal sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Paniğe kapılmadan çözüme yönelik fikirler üretmeye çalışın ve bu süreçte mutlaka sakinleşip rahatlamaya zihninizi boşaltmaya çalışın. Meditasyon yapın. Sevdiğiniz insanla baş başa kalın ve onun desteğini isteyin. Karamsar ruh halinizin sizi engellemesine izin vermeyin. Tüm ilişkileriniz 9 Ekim’le birlikte kuvvetlenecek ve çok olumlu bir döneme merhaba diyeceksiniz. 26 Ekim’de gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile her şey daha da güzel olacak.


  Terazi Burcu
  Ekim ayıyla birlikte yaşam kaynağı Güneş iletişimin efendisi Merkür ve tanrıça Venüs burcunuzdan geçerken tüm çekici yönlerinizi ortaya koyacak. Yönetici gezegeniniz Venüs mistik gezegen Neptün’le ilişki kuracağı 7 Ekim’de size çok yüksek bir çekim gücü veriyor. Zihninizi pozitif düşüncelerle doldurun. Her güne geleceğin parlak olduğunu bilerek iyimserlikle başlayın. Tüm ilişkilerinizde özellikle size yakın olanlarla 12 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile yaşanacak güzel gelişmeler büyük fayda sağlayacak sizlere. Bu dönemde bazı insanları yaşamınızdan tamamen çıkarabilirsiniz.


  Akrep Burcu
  9 Ekim’de Tanrıça Venüs 13 Ekim’de ise iletişimin efendisi Merkür burcunuza geliyor. Bu ikili enerji dolu ilişkiler için oldukça etkili. Neredeyse sihirli bir şekilde insanları yörüngenize çekiyor olacaksınız. Her zamankinden çok daha konuşkan olup derin düşüncelerinizi paylaşacak onları kendinize hayran bırakacaksınız. 12 Ekim’de kariyer evinizi ziyaret edecek olan Mars iş yaşamınızı yoğunlaştıracak. Yeteneklerinizi ve liderlik becerilerinizi göstermek için her fırsatı değerlendirin. Yeni Ay burcunuza geldiği 26 Ekim’de güzel enerjileriyle sizi saracak. Bu güzel enerji yaşamınızın her alanına yansıyacak keyfini çıkarın.


  Yay Burcu
  9 Ekim’de tanrıça Venüs 13 Ekim’de ise iletişimin efendisi Merkür horoskoplarınızda ruhsal dünyanızı temsil eden 12. evinize yöneldiğinde geçen ay yaşamış olduğunuz sıkıntılı durumlar tekrar gündeme gelebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Enerjik Mars tüm ay boyunca Aslan burcunda ilerlemeye devam edecek ve sizler ruhsal gelişiminizi sağlayacak ilgi alanlarına karşı araştırmalara başlayacaksınız. Bu dönemde sezgileriniz çok yoğu. Bu ilahi yeteneğinizi yok saymak yerine ona sahip çıkarak kendinizi bu yönde geliştirmeye özen gösterin. 12 Ekim’de Dolunay’ın enerjisi ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Beraberliği devam eden ve ilişkileri istedikleri gibi ilerlemeyenler ise yolunu tek başına sürdürme kararı alabilirler.


  Oğlak Burcu
  Ekim ayının ilk haftasıyla birlikte iş yerinizde pozitif gelişmeler yaşarken aynı zamanda çalıştığınız insanların neden olacağı konulardan dolayı stresi içinde barındıran günler yaşayacaksınız. Önemli bir işinizi yetiştirebilmek için muazzam zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Gezegensel enerjiler bu dönemde yatırımların ve yeniliklerin getireceği büyük kazançlara işaret etmekte. Enerjik Mars’ın etkisiyle cömertliğiniz artacak fakat daha sonra canınızı yakabilecek olaylara sebebiyet verecek. 12 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aile ve iş yaşamınızı dengelemekte zorlanacaksınız. İki ayrı yöne çekildiğinizi hissedeceksiniz. Dolunay haftasını sakinlikle geçirirseniz sonrasında ailenizle ilişkileriniz kuvvetlenecek ve keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.


  Kova Burcu
  Ekim ayının ilk haftası ile birlikte geçtiğimiz aylarda yaşadığınız sıkıntıların uzantıları ile karşılaşacaksınız. Bu deneyimlerden dersler çıkarmanız öncelikli hedefiniz olacaktır. İçinizdeki inancı bu deneyim zenginliği ile bütünleştirmelisiniz. Bu ay seyahat etmeyi planlayabilirsiniz ancak 14 Ekim ve sonrası sizin dışınızda gelişen olaylar nedeniyle gidemeyebilirsiniz. Bu ay pek çok gezegen Boğa burcunda bulunan bolluk ve bereketin temsilcisi Jüpiter’le iletişim kuruyor. Bu etki arkadaşlıklarınızı kuvvetlendiriyor ve arkadaşlardan gelecek şansa işaret ediyor. Yaşamınızın her alanında konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Aracınız tamir gerektirebilir sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca trafikte de dikkatli davranmanızda fayda var.


  Ekim ayının ilk iki haftası geçen aylarda yaşadığınız olayların yansıması gibi gelebilir sizlere. 12 Ekim’de gerçekleşecek Koç burcundaki Dolunay ile sorunları bir kenara bırakabileceksiniz; ancak yaşadıklarınızdan ders almayı başardıysanız. Bu ay pek çok gezegen Akrep burcunda olacak ve akrabalarınızla tanıdıklarınızla iletişiminizi güçlendirecek fakat bazı konularda sabırlı davranmanız gerekecek. Size söz verilen vaatler yerine gelmeyecek bunlardan dolayı gerileceksiniz. Fevri davranışlarda bulunmamaya özen göstermeli ve sabırlı olmalısınız.
  Konu DilinJokeri tarafından (30.10.2011 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2

  www.foruminci.net

  Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  22.02.2009
  Bulunduğu yer
  @frminci
  Mesajlar
  27.597
  Blog Girişleri
  1

  Sosyal Aglarim

  Follow Logic@ On Twitter
  Thanks Thanks Given 
  49
  Thanks Thanks Received 
  4
  Thanked in
  4 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Tamamdır bu ay da yırttık

  Üstüne imza tanımam!!

  Mevzu bahis vatan ise gerisi teferruattır.

  www.foruminci.net


 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  41.189
  Blog Girişleri
  17
  Thanks Thanks Given 
  0
  Thanks Thanks Received 
  31
  Thanked in
  30 Posts
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Bu dönemde sezgileriniz çok yoğun ..

  Evet bazı şeyleri eskisinden çok daha çabuk seziyorum ..
  Kısa süre içinde gerçekleşmesi beni ürkütüyor ..
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net