Foruminci.net

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 1 2
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 13 ve 13
Like Tree10Likes

Konu: Yasemin Boran 2013 Burç Yorumları

 1. #11

  www.foruminci.net

  Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  22.02.2009
  Bulunduğu yer
  @frminci
  Mesajlar
  27.500
  Blog Girişleri
  1

  Sosyal Aglarim

  Follow Logic@ On Twitter
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Güzel şeyler yazıyor umarım burcum doğru söylüyordur
  DilinJokeri likes this.

  Üstüne imza tanımam!!

  Mevzu bahis vatan ise gerisi teferruattır.

  www.foruminci.net


 2. #12
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.413
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Kova Burcu 2013 Yorumu


  Bağımsız bireysel orijinal Kovalar bu yılda eğitim seyahat hukuk ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye devam edeceksiniz.Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya kendinizi yeni keşiflerden soyutlamaya kalkışmayın. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Yüksek eğitim din metafizik felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artabilir.

  2013 yılında kariyeriniz ve iş hayatınız da testleriniz başlayacak. Geçmiş dönemde inşaa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek. Sağlam alt yapısı olmayan temeller yıkılıp gitmeye mahkum olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsül alacaksınız.

  Bu yıl jüpiterden alacağınız etkilerle ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmenin tam zamanı.

  Aşk eğlence yaratıcılık sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz.

  Ocak ayına her konuda isteksiz olarak başlıyorsunuz. Enerji düşüklüğü istediğiniz projelere ve konulara eğilmenizi zorlaştırabilir. Ocak itibarıyla ay boyunca parasal konularda güzel ve şanslı etkiler altında olabilirsiniz. 19 ocak ve sonrası artık sizin döneminiz başlıyor. Kişisel istek ve planlarınız için başlangıçlarınız için bu tarih sonrası 15 gün rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

  1 şubat ani ve beklenmedik iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. 12 şubat itibarıyla artık tamamen para konularına odaklanabilirsiniz. Her tür girişiminizin sonuçlarına maddiyata dökeceğiniz bir ay olacak.

  Mart ayı yakın çevre ilişkilerinizde bu değişimleri yaşayacağınız bir ay olabilir. Yine 8 Mart tarihleri eviniz veya aile hayatınızda önemli şanslar sizleri bekliyor. 08 marttaki dolunay başkası için yapmak zorunda kalacağınız bir ödeme sonucu canınız sıkılabilir veya para konularında hassas birkaç gün geçirebilirsiniz.18 mart ve 23 mart arası merkür satış reklam pazarlama iletişim alanlarınızda gerileyecek bu alanlarda aksiliklere ve iş ertelenmelerine açık olmalısınız.

  14 nisanda aşkı konuşmak hissetmek ve yaşamak isteyeceksiniz. Aşk ilişkileriniz çok iyi olacak. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizden bu süreçte mutluluk duyabilirsiniz. Romantizm etkilerindense aşk hayatınızda konuşma ve iletişim daha fazla önem vereceğiniz şeylerin başında gelecek. Karşı cinsi çekici bulmaya başlıyorsunuz.

  Mayıs ayı aile ilişkilerinizden fayda sağlayacağınız ve vaktinizi ailenize ayırmaktan mutlu olacağınız bir ay olabilir. Mayısta aşk evinizde gerileyen venüs eski aşklarınızı gündeme getirebilir. Yine bir aşkınız flörtünüz varsa bu 40 gün boyunca ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. 21 mayısta gerçekleşecek olan güneş tutulması sizin aşk evinizde oluşuyor. İşte bu tarih sonrası bekarsanız aşkı tadabilir aşkla buluşabilir ve aşkın hayatınızın merkezine yerleştiğine şahit olabilirsiniz.

  Haziran ayında da aşkın büyüsünden kurtulamayacaksınız. Uzun süreli ilişkisi olanlar ve evliler yine bu süreç içerisinde sevdikleriyle beraber olmaktan aktivitelere katılmaktan mutluluk duyabilirler. Haziran sonrası artık tam anlamıyla aşka teslim olabilirsiniz. 07 haziranda iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. İş ortamlarınızda anaç ve şefkatli yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. 20 haziranda bir iş seyahati iş eğitiminde sorunlar gündeme gelebilir. 21 haziran itibarıyla 1 ay boyunca artık iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Çalışarak kendinizi ortaya koymak önemli olabilir.

  Temmuz ayında da çalışmak etkileriniz yüksek…1 temmuzda evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda gerileyecek olan merkür sevdiğiniz insanla bu süreçte yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. 31 temmuz civarı elinize para geçebilir ve kazançlarınızı arttığına şahit olabilirsiniz.

  11 ağustosta iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz güçlenecek ve sağlamlaşmaya başlayacak. Başka etkiler atında olsanız bile işinize sevecek ve çalışmaktan gocunmayacaksınız. 15 ağustos yabancı ortaklı işlerinizde eğitim seyahat medya ticaret alanlarınızda zorlayıcı etkiler altında olabilirsiniz. 23 ağustos sonrası güçlü konsantrasyonunuzu kariyer alanlarınıza yönlendireceksiniz. Bu alandaki mücadeleleriniz ve koşturmalarınız artabilir.

  Eylül ayı ortaklaşa para alanlarınız devrede olmaya başlıyor. Eylül başı parasal konularda gözünüzü açık tutun ve gerçekçi adımlar atmaya çalışın.

  17 ekimde satürn burç değiştirecek ve artık sizin kariyer ve iş alanlarınızda sorumluluklar almanıza neden olacak. Bu tarih sonrası bu alanlarınızda sorumluluklarınız artabilir. Satürn size dayatacağı sorumluluklarla iş alanlarınızda yoğunluklarınızın arttığını görebilirsiniz.

  Kasım ayında kariyerinizde kendinizi göstereceksiniz. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız sorumluluklarınız sizi bekliyor olacak. 28 kasımdaki ay tutulması yine sizin aşk evinizde oluşacak. Aşkı yaşamak etkilerini hissetmek çocuk sahibi olmak veya bu alanlarınızda kararlar almak ve sonuçlara ulaşmak için harika zamanlar…
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #13
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.413
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yasemin Boran Balık Burcu 2013 Yorumu


  2013 yılında hassas duygusal ve şefkatli balıklar bu yılda geçen yılda olduğu gibi ortaklaşa gelirler banka kredi faiz vergi miras alanlarınızda sorumluluklarınız artıyor sevgili balıklar. Eşinizin sevgilinizin veya ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız.

  Satürn burç değiştirecek ve bu sefer eğitim seyahat hukuk ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye başlayacaksınız.Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya kendinizi yeni keşiflerden soyutlamaya kalkışmayın. Anlayışınızı ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yüksek eğitim din metafizik felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artabilir.

  Jüpiter 2013 yılında kadar reklam satış pazarlama öğrenim yazım alanlarınızda size şans verecek. Yine yakın çevre akraba kardeşler ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak onlardan iyilikler göreceksiniz.

  Ocak ayına grupsal aktiviteleriniz artarak giriş yapacaksınız. Ortaklı işlerinizde arkadaşlarınızdan alacağınız destekle ocak başı 09 ve 12 ocak olumlu etkilere sahipsiniz. 29 ocakta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda gerleyecek olan mars evliyseniz ilişkinizde bir takım sorunlara neden olabilir. Ocak sonu enerjiniz düşük çalışacak bu bir ay boyunca vitaminlerinizi ihmal etmeyin ve size keyif verecek oluşumlara ve sporlara yönelin. Bu dönem ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanmanız mümkün.

  Şubat başı parasal konularda kazanımlarınız sizi sevindirebilir. 16 şubatta beklenmedik ve ani ortaya çıkacak bir fırsat sonucu elinize para geçebilir. 23 şubat ve sonrası artık rahatlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için doğru bir dönem içerisinde olacaksınız… Şubat ve sonrası her tür girişim ve önemli kararlarınız için harekete geçebilirsiniz.

  Mart başı parasal konuşmalarınızı ve anlaşmazlarınızı hızlandırabilirsiniz. 05 martta parasal konularda ani fırsatlar ve şanslar yakalayabilirsiniz. Bütün parasal işlemlerinizi anlaşmalarınızı ve görüşmelerinizi 15 marta kadar halletmeye çalışın.Mart sonrası önemli işleriniz devreye girmeye başlayacak. Artık bu zamandan sonra alacağınız haberlerde yüzünüz gülecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz sevgili balıklar…

  Nisan başı eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz ön plana geçebilir. Evinizde bulunmak misafir ağırlamak veya evinizin dekorasyon tadilat işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Nisan ayı boyunca yeniden maddi konularda görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Para kazanma becerileriniz artmaya başlıyor. 29 nisan itibariyle yine satış pazarlama reklam ve iletişim yayıncılık alanlarınız öne çıkacak.

  Hazirandan sonra ev aile ve yuva konularında jüpiter size şans akıtmaya başlayacak. Bir çok balıklar ev sahibi olabilir veya sevdikleri insanla yuva kurma etkilerine sahip olabilirler. Özellikle 19 haziran sonrası atılacak adımlar uzun soluklu olabilir.

  Temmuz itibarıyla enerjinizi ortaklaşa para alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Başkaları adına yapılacak ödemeler öne geçebilir. Merkür iş hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. 15 ağustosa kadar önemli bir işe veya projeye başlamayın ve biraz bekleyin lütfen. 19 temmuz ve sonrası aşk hayatınızda veya çocuk konularında önemli kararlar gündeme gelebilir.

  Aşkı ve romantizmi içinizde hissedebilirsiniz. Ağustos sonu itibarıyla artık aşkınızı veya flörtünüzü uzun soluklu bir platforma taşımak isteyebilirsiniz. 15 ağustosta ortaklaşa para alanlarınızda bir takım zorlanmalarınız oluşabilir. Bu güne denk gelecek ödemeleriniz varsa öncesinden önleminizi almaya çalışın. 17 ağustostaki yeniay iş ve hizmet alanlarınızda yeni başlangıç ve kararları parasal anlamda da destekliyor.

  Eylül ortaları ortaklaşa para konularında kafanız iyi çözümler üretmeye başlayacak. 15 eylül civarı parasal konularda gerginliklere açık olabilirsiniz. Yine bugünler iş yapacağınız arkadaşlarınızla veya çevrenizle parasal anlaşmazlıklarınız gündeme gelebilir.

  17 ekimde mars kariyer ve iş alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Kendinizi enerjik hissedeceğiniz bu dönem yaptığınız işleri ortaya koymak adına mücadelelerinizi arttırabilirsiniz. 25 ekimden sonra cinsellik hayatınızda daha fazla önem kzanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla tutkulu ve istekli bir aya hazırlıklı olun.

  Kasım başı sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız işlerinizde bir takım bozulamalar söz konusu olabilir. 21 kasım itibarıyla artık tamamen zirveye oynuyorsunuz. İş alanlarınız fazla aktif olacak ve göz önünde olmaktan işlerinizi yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Kasım ayı genel olarak şanslı etkiler altında olacaksınız.

  Aralık ayı sosyal çevreniz ve geleceğe odaklı işleriniz devrede olmaya başlıyor. 15 aralık sonrası para evinizde gerileyen uranüs düzelmeye başlıyor. Ani ve beklenmedik kazanç kapılarına açık olmaya başlıyorsunuz.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net