Koç Burcu Yorumları Eylül 2013Bu ay kontrolünüzün dışındaki koşullar kalbinizin arzusunun peşinden gitmenizi engellediğinde sınanıyorsunuz. Kişiliğe ilişkin 1. Evinizdeki eklektik Uranüs’le bireyselliğinizi geri kazanmak için uzun bir süreçtesiniz. Bu ay o kadar ileri gidebilirsiniz ki yanlışlıkla aslında müttefik olmak istediğiniz biri için bir tehdit olabilirsiniz. Temel gezegeniniz Savaşçı Mars bütün ay boyunca tutkulu Akrep’te ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinizde bulunuyor ve 3-4 Eylül’de Plüton ve Uranüs’le açı yaptığında isyan davullarını çalmanız için size baskı yapıyor.

19 Eylül’de Uranüs ve Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki karanlık Plüton arasında oluşacak yedi kare açının ikincisi tam olacak. Birincisi 24 Haziran’da hoşnutsuzluğunuzu tetiklemiş olabilir ama karşılaştığınız sorunlar karmaşık ve 16 Mart 2015′teki son Uranüs-Plüton karesine kadar nihai çözüme ulaşamayabilir.

15 Eylül’deki Başak Yeniay’ı Ayrıntılara ilişkin 6. Evinize düşerek büyük yolculuğunuzda küçük stratejik adımlar atmak için ideal zamanı getiriyor. Belli bir temele dayanmayan gösterişli planlar yapmak yerine kalıcı bir etkisi olan gerçekleştirilebilir bir şey yapın. Ama 20 Eylül’de iletişimci Merkür dinamik Uranüs-Plüton gerginliğine eklendiğinde kontrolünüzü korumak daha zor hale geliyor.

22 Eylül’de Güneşin sosyal zekâsı yüksek Terazi’ye girişi Sonbahar Ekinoksu’na denk geliyor ve kişisel hırslarınızı bir ortağın ya da çalışma arkadaşınınkiyle dengeleme zamanı geliyor. Ayın 29′unda mağrur Koç’taki Dolunay sırasında şiddetli açılar ilişkilerin ocağını ısıtmaya başladığında sıcaklık yükseliyor.