Foruminci.net

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3
Like Tree3Likes
 • 1 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By DilinJokeri

Konu: Rezzan Kiraz 2013 Ekim Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  39.645
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Rezzan Kiraz 2013 Ekim Burç Yorumları

  Rezzan Kiraz Koç Burcu 2013 Ekim

  Kendinizi önceki ayın şiddetinden sıyırıp geçmişi bir kenara bırakmaya başladıkça ilişki gerginlikleri ve işteki baskılar azalmaya başlıyor. 3-6 Ekim’de dört gezegen burç değiştirerek niyetlerinizi bir noktaya odaklıyor duygularınızı yoğunlaştırıyor ve sizi dikiz aynası yerine önünüze bakmaya yöneltiyor. Haberci Merkür 5 Ekim’de otoriter Satürn’e çarparken gerçeğe uygunluk için duyulan büyük ihtiyacı gideriyor sonra iki gezegen tutkulu Akrep ve Mahremiyet ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinize giriyorlar.

  Yönetici gezegeniniz Mars 6 Ekim’de ilham verici Yay ve Uzak Yerlere ilişkin 9. Evinize girdiğinde zihniniz gerçekleştirilmemiş hayallerle çalkalanıyor. Neyse ki birkaç yardımcı açı 10 Ekim’de istekli Neptün’le yumuşak bir üçgen açı oluşturan gerçekçi Satürn’le doruk noktasına ulaşıyor böylece hayallerinizin en önemli kısımlarını belirlemenizi ve bu açının 19Temmuz 2013′te yeniden oluşmasıyla devam edecek bir gösteri döngüsünü başlatmanızı sağlıyor.

  Ayın ortasında iki uç nokta arasında hapsoluyorsunuz ve hayal kırıklığınız sizi düşünmeden hareket etmeye teşvik edebilir. Karmaşık bir sorunu hızlı bir hamleyle çözebileceğinize inanarak aldanmayın. Evet adil Terazi Yeniay’ı 15 Ekim’de İlişkilere ilişkin 7. Evinize düşüyor ama o kadar da kendinizi dengenizi bulmuş gibi hissetmiyorsunuz çünkü coşkulu Jüpiter bu sırada sınırlayıcı Satürn’le stresli bir açı oluşturuyor.

  Aklına geleni hemen yapan Mars 28 Ekim’de ileri görüşlü Jüpiter’le karşıt açı oluşturduğunda ve zeki Merkür 29 Ekim’de maceracı 9. Evinize girdiğinde hayata karşı duyduğunuz heyecan artıyor. Yine ayın 29′undaki kararlı Boğa burcu Dolunay’ı fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için size yardım ederken yeni bir konuyu incelemek ya da bir yolculuk planlamak için uygun bir zaman.  Rezzan Kiraz Boğa Burcu 2013 Ekim

  Bu ay her zaman ilgi çekici olan aşk ve ilişkiler konusu gündeme geliyor. Büyüleyici yönetici gezegeniniz çekici Venüs 3 Ekim’de dakik Başak’a ve Romantizme ilişkin 5. Evinize giriyor burada ayın 28′ine kadar insanların gözündeki izleniminizi iyileştirebilecek. Başkalarından ne istediğinizi bilmek ama bu beklentilerinizden akla yatkın tavizler vermeye gönüllü olmak aşkın kapısını açacak anahtardır. Sorunlar yerine çözümlere odaklanmak sizi insanların daha olumlu bir cevap verebilecekleri güzel bir yere koyuyor.

  5 Ekim’de Merkür ile Satürn dönüşümcü Akrep’e ve Partnerlere ilişkin 7. Evinize giriyorlar. İletişim gezegeninin ilişki evinizden 24 günlük geçişi ilişkileri başlatıyor ve konuşmaları çoğaltıyor. Bununla birlikte ciddi Satürn’ün transiti iki yıldan uzun sürerek ittifaklarınızda daha büyük bir güvenirlik gerektiriyor ama daha ödüllendirici geri dönüşlerin potansiyelini arttırıyor.

  6 Ekim’de enerji verici Mars’ın maceracı Yay ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinize hareketiyle her zamanki sınırlarını zorlamanız uygundur. Sınırlar genişleyecek; üzerinize baskı yapan zorluklara tepki vermek zorunda kalmaktansa kendi seçiminizle hesaplı riskler almak sizin için daha iyi olacaktır. 15 Ekim’de Jüpiter’den Terazi’deki Yeniay’a iyimser bir üçgen açı Çalışmaya ilişkin 6. Evinizi aydınlatarak kariyerinize umut tohumları ekiyor. Bu özellikle yeni bağlantılar kurmak ve yetenek yelpazenizi genişletmek için iyi bir zaman. Güneş yakıcı Akrep’e ayın 22′sinde girerek İlişkilere ilişkin 7. Evinizde değişim ateşini körüklüyor ayın 29′unda Boğa’daki Dolunay zamanında bir atılıma hazırlanıyor.  Rezzan Kiraz İkizler Burcu 2013 Ekim

  Bu ay değişim için bütün baskılardan sıyrılıp zaman ayırın ve hangi fırsatların ileride değerlendirilmeyi hak ettiklerini düşünün. Coşkun Jüpiter 4 Ekim’de burcunuzda gerileme hareketine girdiğinde günlük hayatın karmaşası ve gürültüsünden uzaklaşmak akıllıca böylece herkesin fikriyle dikkatinizin dağılması yerine iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Hayatınızın anlamlı derinleşmesi 5 Ekim’de mantıklı Merkür’le vurgulanıyor; çünkü Merkür ciddi Satürn’le kavuşum yapıyor ikisi duygusal Akrep ve Kişisel Gelişime ilişkin 6. Evinize giriyorlar.

  Dünyayı değiştirmektense günlük rutininizde uygun biçimde işlemeyen şeyleri düzeltmek artık sizi daha çok ilgilendiriyor. Bununla birlikte 10 Ekim’de geleneksel Satürn Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki ilham verici Neptün’le uzun süreli bir üçgen açı oluşturuyor-19Temmuz 2012′te sona erecek bir üçlü dizinin ilki- bu da sizi mesleki hayallerinizi gerçekleştirmek için düzenli çalışmaya motive ediyor.

  Yaratıcı Terazi’deki Dolunay 15 Ekim’de Eğlence ve Oyunlara ilişkin 5. Evinize spot ışıklarını tuttuğu zaman birazcık hoppalıkla hava yumuşuyor. İlişkilere ilişkin 7. Evinizdeki iddialı Mars ne yapacağı bilinmez Uranüs’le üçgen açı kurduğunda bir arkadaş veya partner beklenmedik bir hareketle sizi şaşırtabilir.

  Her ne kadar daha fazla özgürlük kazanma ihtimaliniz bulunsa da iyimser Jüpiter ile kötümser Satürn arasındaki dengesiz olan bir buçuk kare hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair bir belirsizlik getiriyor. 22 Ekim’de Güneş esneklikten uzak Akrep’e girdiğinde kararlılığınız yoğunlaşıyor yine de Kaçışa ilişkin 12. Evinizde Boğa’daki Dolunay rüya ve hayallerinizde huzuru aradığınız sırada kafa karıştırıcı olabilir.

  Logic@ likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  39.645
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart


  Rezzan Kiraz Aslan Burcu 2013 Ekim

  Bu ay belirsizlik duygunuzun yerini gelecekle ilgili daha açık bir resim alıyor. 2 Ekim’de tuttuğunu koparan Mars Güvenliğe ilişkin 4. Evinizde karmik Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum yaptığında ileride olacaklarla ilgili ilk ipucunu alıyorsunuz. Şimdi içgüdünüzü sorgulamayın; hayatınızı yoluna koymak için güvenle hareket edin. 5 Ekim’de kendinizi muhtemelen fazla oyunbaz hissetmeyeceksiniz çünkü zihinsel Merkür ciddi Satürn’le kavuşum yapıyor hemen sonra gizemli Akrep ve hisli 4. Evinize giriyor; gezegenler bu evde özel hayatınızın mahrem tarafına vurgu yapıyorlar.

  Köklerinizle yeniden bağlantı kurduğunuz temelinizi sağlamlaştırdığınız ve hayatınızın yönüyle ilgili derin konuşmalar yaptığınız için ev ve aile sizin için en büyük öncelik haline geliyor. Merkür ve Satürn spritüel Neptün’le sırasıyla 5 ve 10 Ekim’de üçgen açı yaptıklarında rüyalarınız sizi motive etmekte önemli bir rol üstleniyorlar. Bu arada Mars 6 Ekim’de heyecan arayan Yay ve Anlık Davranışa ilişkin 5. Evinize girdiğinde oluşan enerji patlaması içgüdüsel eyleme yol açıyor; bu eylem hedefini biraz şaşırabilir çünkü Mars 7 Ekim’de mantıkdışı Neptün’le sorunlu bir kare açı yapıyor. 15 Ekim’de daha önce kaçırılan bir fırsat için ikinci bir şans elde ediyorsunuz.

  Potansiyelinizi sonuna dek kullanmak için tamamen farklı bir yol deneyebilirsiniz. Bu şansın nedeni heyecan verici Mars-Uranüs üçgen açısı ve uyumlu Terazi’deki Yeniay öncesi bir sürü destekleyici açıdır. 22 Ekim’de Güneş’in şiddetlendirici Akrep ve Aileye ilişkin 4. Evinize girişi ardından ayın 25′inde sıkı çalışan Satürn’le kavuşumu gündeminize sizi uzun vadeli amaçlarınızdan alıkoyacak evle ilgili sorumluluklar ekliyor. 29 Ekim’de Boğa burcundaki DolunayToplumsal Hayata ilişkin 10. Evinizi aydınlatarak odağı yeniden kariyerinize kaydırıyor.  Rezzan Kiraz Başak Burcu 2013 Ekim

  Zorlu kararları almak için irade sahibi olma gelecekte yaşamınızı kolaylaştıracaktır. Eğerfinansal konularda sıkıntı yaşıyorsanız iyi duygular hissetme yönünde çaba göstermek için doğru zamandır. Kararınızı verin ve eyleme geçin. Güneş 22 Ekim’e kadar Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi aydınlattığında bütçe oluşturma seçenekleri konusunda bol miktarda fırsata sahip olacaksınız. Eğer seçenekleriniz kendinize güven içinde kök bulmuşsa 3 Ekim’de çekici Venüs’ün Başak burcuna girdiği zaman bu en yüksek ânını yaşayacaktır.

  Sizin çekici kişiliğiniz yaratıcı yaklaşımınız ve tarz duyunuz baştan çıkarıcı bir geçişle yönünü bulacaktır. Ancak Venüs’ün Başak burcunda incelikli nitelikleri cesur Mars’ın 6 Ekim’de Köklere ilişkin 4. Evinize ve Yay burcuna girmesi ile olur. Mevcut durumunuzun görünümünü korurken tablonuzun en altındaki Mars kendinizi sıkılmış hissettiğinizde evde bir çelişki içinde olmanıza yol açabilir.
  10 Ekim’de pragmatik Satürn ve tuhaf Neptün ilk faydalı üçgeni oluştururlar. Romantik meseleler ve partnerliğe ilişkin konular düşünce içeren analizlerle birleşebilir. Bu açılar 2013 yılının 11 Haziran ve 19 Temmuz tarihlerinde geri döner. Hayallerin artık şekil almaya başladıklarını göstermektedir. Güneş’in 22 Ekim’de Akrep burcuna girmesi düşünmenizi başka bir seviyeye taşıyacaktır.

  Derin konuşmalar ve ciddi araştırmalara davet edilirsiniz. Güneş’in sınırlayıcı Satürn ile 25 Ekim’de birleşmesinin yarattığı baskı geçici olarak iletişim akışına engel olur. Bu kuşku tohumlarının ekilmesine yol açacaktır. Neyse ki sevecen Venüs 28 Ekim’de sosyal Terazi burcu ve 2. Evinize girerek kendi değer duyusunu ortaya koyar.


  Rezzan Kiraz Terazi Burcu 2013 Ekim


  21 Temmuz 2010 tarihinden itibaren Satürn’ün yarattığı zorluğu aşmak için Terazi olarak çok uğraş verdiniz. Bazı büyük döngülerin bu süreçte sona ermekte olduğunu göreceksiniz. Bu sizi genel yaşam planınızı yeniden gözden geçirmeye yöneltecektir. Kendinize yeni hedefleri bu dönemde koyabilirsiniz. Eğer bu dönemi akıllıca kullanırsanız yolunuzda bir sonraki aşamaya geçmenin zamanı gelmiştir; görev ustası Satürn mantıklı Terazi’den ayrılır ve 5 Ekim’de tutkulu Akrep burcuna girer.

  Kendine Değere ilişkin 2. Evinizde iki yıllık bir ziyarette bulunacaktır. Kendi saygınlık ve kazancınızı sürekli olarak artırmak için kurulmuş olan bir yapı oluşturmalısınız. Daha büyük başarılar için anlık olarak yapmanız gerekenleri ertelemeyin. Ancak ne yazık ki eğer kendi kaynaklarınızı iyi bir şekilde değerlendiremezseniz bu dönemdeki finansal mücadeleniz yeterli olmayacak ve sizin kendinize olan güveninizde azalma olacaktır.
  10 Ekim’de mantıklı olmayan Neptün’ün mantıklı Satürn ile katı bir üçgen oluşturması 19 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecek üçlü dizinin ilkini oluşturacaktır. Bu gerçekten olanaklı olan hayallerinizin gerçekleşmesinde size yardımcı olacaktır. Kendinizde noksanlık hissetmeniz için herhangi bir neden yoktur. Bu nedenle yeteneklerinizi geliştirme yönünde çaba göstermeniz hayallerinizin gerçekleşmesi için yeterli olacaktır.

  15 Ekim’de sevecen Terazi burcundaki Yeniay Benliğe ilişkin 1. Evinizde harekete geçer. Bu sizin kişisel Yeni Yıl ilk günü gibidir—çözümleme yapmak ve yeni bir başlangıç oluşturmak için mükemmel bir zamandır. Niyetlerinize ilişkin tohumları ekmelisiniz. Para kazandıran fırsatlar 22 Ekim’de Güneş çelişkili Terazi burcunu bıraktığı zaman artış gösterir.

  Bu tarihte Güneş Akrep burcunda duygusal suları ısıtacak ve Finansa ilişkin 2. Evinizi aydınlatacaktır. 29 Ekim’de sabit Boğa burcundaki Dolunay Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinizde aydınlık oluşturur. Bu başarı vizyonunuz için sorumlu insanlardan kurulu bir ekip içinde olmanızı sağlayacaktır.  Rezzan Kiraz Akrep Burcu 2013 Ekim

  Eğer büyük bir karar alma aşamasındaysanız bu ay aradığınız yanıtları size verecektir. Güneş 22 Ekim’e kadar metafiziksel 12. Evinizde kalacaktır. Bu sizin uysal bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. Ancak düşünceleriniz 5 Ekim’de Merkür ve Satürn Terazi burcunun son derecesinde birleştiği zaman kristal bir hale gelecektir. Gözünüzde bulunan gözbağı açılacak ve nerede bulunduğunuzu göreceksiniz.

  Haberler iyi veya kötü olsun karmaşa sona erecektir ve siz bir sonraki adımın ne olduğunu öğreneceksiniz. Neyse ki sizin burcunuzun eş-yönetici gezegeni olan becerikli Mars 6 Ekim’de Gelirlere ilişkin 2. Evinizde ve Yay burcunda olacaktır. Bu sizin daha büyük ölçekli düşünmenizi sağlayacaktır. Finansal konularda risk alacağınız bir dönem olacaktır. Spritüel bir öğretmen veya motive eden mentörünüz bakış açınızı genişletecektir. 15 Ekim’de Jüpiter Kadere ilişkin 12. Evinizde ve Terazi burcundaki Yeniay’da olur. 22 Ekim’de Güneş su burcu olan Akrep’e girer ve yaratıcı kapasitenizi zenginleştirecek bir heyecan dalgası yaratır. Bu size fiziksel etkinlik konusunda daha güçlü bir istek verecektir. Venüs’ün 28 Ekim’de uyumlu Terazi burcuna girişi doğa veya sanatlarla bağlantı kurarak bir içsel barış duygusu yaşamanızı sağlar.

  Keşfettiğiniz şeyler hakkında utangaç olmayın çünkü geveze Merkür 29 Ekim’de Yay burcuna yönelmiştir. Son olarak 29 Ekim’de bağımlı Boğa burcundaki Dolunay Partnerliğe ilişkin 7. Evinizi aydınlatır. Bu kişisel ve profesyonel ilişkilerinizi belirleyecek zorunluluk ve beklentileri vurgulamaktadır.

  Logic@ likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  39.645
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart


  Rezzan Kiraz Yay Burcu 2013 Ekim


  Bu ay Mars dışadönük Yay burcunda bulunmaktadır. Bu sizi tüm cephelerde ileri doğru hamle yapmaya itecektir. 6 Ekim’e kadar Kişiliğe ilişkin 1. Evinizde olacak Mars her açıdan mücadele içinde olmanızı sağlar. Fiziksel olarak yaşama enerjiniz güçlüdür ancak yapabileceklerinizi başkalarına gösterme yönünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

  Neyse ki sosyal olarak zeki olan Terazi burcundaki Güneş Dostluğa ilişkin 11. Evinizde başkalarına karşı daha duyarlı olmanızı sağlar ve 22′sine kadar saldırganca yaklaşımınızı dengelemenize yardımcı olur. Bu arada kendi burcunuzdaki neşeli Mars’ın gürültülü bir şekilde gelmesinden hemen önce akıllı Merkür ve ciddi Satürn 5′inde Spritüelliğe ilişkin 12. Evinize girer. Bu davranışlarınıza bir canlılık katacaktır. Her ne kadar Merkür ancak 29′una kadar kalsa da Satürn 23 Aralık 2014 tarihine kadar Sonuçlara ilişkin 12. Evinizde kalacaktır. Bu uzun süre devam eden bir geçiştir ve sizi dış dünyalara daha yakın hale getirecektir. Böylece yaşam yolunuzu yeniden tanımlayabilir ve duygusal yüklerinizden arınabilirsiniz. Ancak 1O’unda vizyon sahibi Neptün ile uyumlu olan Satürn tutkulu amaçlarını başlatır ve bu sizin hayallerinizi bir temel üzerine oturtmanıza yardımcı olacaktır.

  Güçlü yayılma dalgaları kibarTerazi burcundaki Dolunay’da 15 Ekim’de Hayaller ve Dileklere ilişkin 11. Evinize düştüğünde ılımlılık arayışında olmanıza neden olur. 29′unda maddeci Boğa burcundaki Dolunay Çalışmaya ilişkin 6. Evinizi aydınlatır ve Merkür neşeyi seven Yay burcuna girer. Bu size gündelik rutinleri devam ettirmenin amacınıza ulamada yaşamsal öneme sahip olduğunu anımsatır.  Rezzan Kiraz Oğlak Burcu 2013 Ekim


  Bu ay sizi sırtınızdan iten görünmez bir el hissedebilirsiniz fakat eğer çok hızlı veya çok uzağa giderseniz muhtemelen geriye dönüp tekrar başlamanız gerekebilir. Yapmanız gerekenden daha uzağa gitmeniz 6 Ekim’de Kaçmaya ilişkin 12. Evinizdeki ve kayıtsız Yay burcundaki Mars’tan kaynaklanır. Hareket etmenize yönelik bu dürtü yalnızca zihniniz belli bir yöne doğru giderken ve yolculuğunuza rehberlik edecek bir harita oluştururken faydalıdır.

  5 Ekim’de temkinli Satürn ve zihinsel Merkür’ün birleşmesine bağlı olarak engellenmesi her ikisi de duygusal olarak açıklanabilir. Akrep burcunda olmadan hemen önce tam şimdi sınırlanması daha iyi olacaktır. Onların Gruplara ilişkin 11. Evinize girmeleri sizi bir organizasyonun uzun dönemli zorunlulukları yükü altına sokacaktır—ancak eğer mücadele edersiniz iş arkadaşlarınızdan hak ettiğiniz saygıyı görürsünüz.

  İlginizi sizin için en iyi olacak yere yöneltmeniz 15′inde Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki Terazi burcundaki Yeniay tarafından vurgulanmıştır. Cömert Jüpiter’in Ay ile yaptığı destekleyici üçgen iş partnerleriniz ile aynı hizada olmak yönünde fırsatlar sunacaktır. Ancak büyük Jüpiter ile tutucu Satürn aynı gün sabrın önemine işaret ederler.

  Güneş’in 22 Ekim’de 11. Evinize ve Akrep burcuna girmesi verimli bir dönem yaşamanızı sağlayacaktır. Çekici Venüs’ün 28′inde 10. Evinize girmesi kariyerinizi zenginleştirme konusunda size diplomatik bir çekicilik kazandıracaktır. 29 Ekim’de Boğa burcundaki Dolunay Aşk ve Eğlenceye ilişkin 5. Evinizde parlar.


  Rezzan Kiraz Kova Burcu 2013 Ekim


  Bu ay bütünüyle idealleriniz ve stratejinizin uygulanması arasında ilişkiler hakkında olacaktır. Ekim Güneş’in Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinizde olmasıyla başlar ve Halka Karşı Olan Sorumluluklarınıza ilişkin 10. Evinizde parlar. Uyumlu Venüs’ün pragmatik Başak burcuna ve Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinize 3 Ekim’de girmesi etkinliğinizi artırmanıza öncülük edecektir.

  6′sında Topluluğa ilişkin 11. Evinizde ve teorik Yay burcundaki Mars pratik davranmanın ötesinde bir sağlamlıkla ilerlemenizi sağlayacaktır. Benzer bir çelişki 5′inde zihinsel Merkür ile bağımlı Satürn arasında Terazi burcundaki ve 9. Evinizdeki hareketlilik nedeniyle yaşanır. Huzuru sağlamak için mükemmel bir plan yapmanız gerekmektedir.

  Neyse ki 10 Ekim’de Satürn ile Neptün arasında oluşan yaratıcı bir üçgen açısı sayesinde mevcut gerçeklikler ile en yüksek umutlar arasındaki uçurum kapanacaktır. 11 Haziran ve 13 Temmuz 2013 tarihlerinde meydana gelen bu dizilim gerçeklik resminizi genişletecektir. 15′inde Terazi burcundaki Yeniay size diplomatik önseziler sağlayacaktır.

  22 Ekim’ de Güneş’in ince eleyip sık dokuyan Akrep burcuna ve 29′unda Ev ve Aileye ilişkin 4. Evinize girmesi kişisel ve mesleki yaşantınız arasında bir boşluk yaratacaktır. Güneş’in 25′inde katı Satürn ile kavuşum yapması tek bir konuya odaklanmanızı sağlayacaktır.


  Rezzan Kiraz Balık Burcu 2013 Ekim


  Sizin tutkulu doğanız zaman zaman zihninizle mücadele etmenize yol açar. Ancak etkileyici Merkür ile güvenilir Satürn’ün 5 Ekim’de birlik oluşturması hassas durumlarda bile dürüstlük gerektirir. Bu kavuşum Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde meydana gelir. Bu her iki gezegenin Akrep burcuna ve Daha Yüce Doğruluğa ilişkin 9. Evinize hareket etmeden hemen önce olmuştur. Bu dönemde dürüst olmak çok önemli bir durumdur. Coşkulu Mars 6′sında Yay burcu ve Kariyere ilişkin 10. Evinizi ateşler. Bu sizin kendinizi cesur bir şekilde ifade edebilmenizi sağlar.

  Kesinlikle birini yanlış yöne sevk edebilirsiniz fakat bu sessiz kalmak veya kendi inanışlarınıza karşıt etkinliklerde bulunmaktan daha iyidir. Neyse ki katı Satürn ile kibar Neptün’ün 10′unda uyumlu bir üçgen oluşturması gereklilik ve empati arasında mükemmel bir denge sağlayacaktır. Bu dizilim 19 Temmuz 2013′te sona erecek olan bir dizinin ilkidir.

  Eşitlikçi Terazi burcundaki Yeniay Derin Paylaşıma ilişkin olarak 8. Evinizde 15 Ekim’de olumlu mesajlar vermektedir. Normal olarak hoş olmayan durumlardan kaçınmak istersiniz fakat bu Güneş-Ay kavuşumu ile oluşan üçgen açı zorlu bir durum içine gireceğinize işaret eder. Güneş’in 22′sinde Akrep burcuna ve 9. Evinize girmesi bunu kuvvetlendirecektir. 29 Ekim’de Koç burcundaki Dolunay Çevreye ilişkin 3. Evinizdedir ve Plüton ile üçgen oluşturur. Bu size çabalarınız üzerine yoğunlaşabileceğiniz şekilde alışkanlık kazandırır.

  Konu DilinJokeri tarafından (26.09.2013 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.
  Logic@ likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net