Foruminci.net

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3
Like Tree1Likes
 • 1 Post By DilinJokeri

Konu: Rezzan Kiraz 2013 Burçların Aşk Hayatı

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  39.163
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Rezzan Kiraz 2013 Burçların Aşk Hayatı


  2013 ‘te Koç Burcu’ nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak

  Bir sevgiliniz olması isteğinizle bağımsızlık ihtiyacınızı dengelemekte zorluk çekiyorsunuz. Aşkla ilgili önyargılı fikirleriniz şimdiden gözden geçirilmeye başlandı ve ummadığınız biçimlerde değişmeye devam edecek. Güvenliğin heyecandan daha önemli olduğuna emin olsanız bile romantik Venüs’ün 3 Nîsan’dan 7 Ağustos’a kadar dinlenmek bilmez İkîzler’de uzatmalı kalışı macera keyfinizi yeniden canlandırıyor. Özellikle Venüs 15 Mayıs – 27 Haziran arasında İletişime ilişkin 3. evinizde geri hareketteyken çekim duyduklarınızdan söz etmek keşfedilmemiş sorunları açığa vuruyor. 4 Haziran’da şövalye Yay’daki Ay Tutulması Venüs’le karşıt olduğunda ve Mars’la sertçe kare açı oluşturduğunda tedbirli olun. Neyse ki Venüs 6 Eylül – 3 Ekim’de Romantizme ilişkin 5. Evinizi ve 28 Ekim – 21 Kasım’da Partnerliklere ilişkin 7. Evinizi ziyaret ettiğinde aşk hayatınız yeniden canlanıyor.

  2013 ‘te Boğa Burcu’ nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Bu yıl risk almak ve geri çekilmek arasında gidip gelerek aşkla ilgili konuları kararsız bir durumda bırakıyorsunuz. 23 Ocak’tan 13 Nisan’a kadar romantik 5. Evinizde bulunan geri hareketteki Mars zarar görmüş bir ilişkiyi onarmak ya da geçmişinizden sevilen biriyle yeniden bağlantıya geçmek için size ikinci bir şans veriyor. 4 Haziran’da Derin Paylaşmaya ilişkin 8. Evinizde Yay burcundaki Ay Tutulması sanatsal Venüs’le karşıt açı ve aktif Mars’la kare açı oluşturarak duygusal ve fiziksel doyum için yeni kaynaklar bulma arzusunu yükseltiyor. Şimdiki bir partnerle çatışma ilişkinizi monotonluktan çıkarması gereken bir gerginlik üretebilir. Huzursuzluğu inkâr etmek ve değişiklikten kaçmaktansa bunu canlandırmak için risk almak ya da bekârsanız başkasıyla görüşmek daha güvenli. Ciddi Satürn’ün 5 Ekim’de Partnerlere ilişkin 7. Evinize girişinin peşinden 13 Ekim’de içtenliğe karşı duyduğunuz açlığı arttıran şiddetli bir Akrep Güneş Tutulması var. Mantığınızı kullanıp hislerinizi hiçe saymak yerine arzularınıza güvenin.

  2013′ te İkizler Burcu’ nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  İlişkilere yönelik Terazi ve Aşka ilişkin 5. Evinizden geçen karmik Satürn 5 Ekim’e kadar sizi statükoya bağlıyor ve şu anda var olan sorunların üzerinde çalışmanız önemli. 4 Haziran’da şövalye Yay burcundaki Dolunay Tutulması Ortaklıklara ilişkin 7. Evinizi sarsıyor. Bunun tatlı Venüs’le karşıt ve savaşçı Mars’la kare açısı acı verici hisleri yeniden ateşleyebilir. Eğer sevilen biriyle ciddi fikir sorunlarıyla yüzleşmezseniz 19 Haziran’da dinlenmek bilmez İkizler burcundaki Yeniay tutulması sonradan pişman olacağınız çılgınca hareketlere götürebilir. 28 Kasım’da İkizler burcundaki Dolunay tutulmasıyla ilişki evleriniz yeniden canlanıyor ama onun faydalı Jüpiter’le kavuşumu bütün yıl boyunca iletişim kanallarınızı açık tuttuğunuz müddetçe olumlu bir sonuç getiriyor.

  2013 ‘te Yengeç Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  9 0cak’ ta burcunuzdaki Dolunayla ilişki sorunlarıyla başa çıkmaktaki becerikliliğiniz açık hale gelecek. Titiz Başak’ taki Mars bu ay döngüsüyle olumlu bir açı kurarak size karmaşık bir durumu temizlemenizde yardımcı olacak zihin keskinliği ve odaklanmış niyetler getiriyor. Yine de 5 Mayıs’ ta Akrep’ teki Dolunay Romantizme ilişkin 5. Evinizi aydınlattığında duygular baskın geliyor. Özellikle sınırsız Jüpiter’e Ay’ın karşıt açısıyla tutku mantığı bir kenara itebilir. Yine de gerçek hislerinizi açıklamak için kalbinizi tamamen açmakta olumlu bir taraf var. 13 Kasım’da Akrep’teki Yeniay 5. Evinize düştüğünde şimdiki partnerinizle ilişkinizi ilerletmek ya da radikal kişisel değişiklikler yapmak arzuları bir dönüm noktasına ulaşabilir. Bu aşk hayatınızda önemli bir rol oynayabilecek bir tam Güneş Tutulması. Anaç doğanızdan ötürü sevdiğiniz kişileri mutlu etmek istemeniz anlaşılabilir ama unutmayın ki kendi kalbinizin isteklerini engellemek doyuma ulaşma şansınızı düşürecek ya da kaçınılmaz bir değişimi erteleyecektir.

  darbeli likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  39.163
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  2013 ‘te Aslan Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Bu yıl Sosyal İletişime ilişkin 11. Eviniz duygusal konularda başlıca rolü oynuyor. Şefkatli Venüs genellikle bir burçtan birkaç haftada geçer ama şimdi tasasız İkizler’de ve 11. Evinizde (3 Nisan’dan 7 Ağustos’a kadar) 4 ay geçirerek uzaktan tanıdığınız biriyle samimiyetinizi arttırıyor ya da bir aşk partnerini en iyi arkadaşınıza dönüştürüyor. Venüs’ün 15 Mayıs – 27 Haziran arasındaki gerileme döneminde geçmişten bir arkadaşınız geri dönebilir. Ama her şey o kadar kolay değil çünkü 4 Haziran’da şövalye Yay’daki Ay Tutulması Aşka ilişkin 5. Evinizi sarsıyor ve Venüs ile Mars’ın üzerinde stres oluşturuyor. Parayla ilgili bir anlaşmazlık ya da değerler konusunda bir görüş ayrılığı deneyimleyebilîrsiniz. Neyse ki bir arkadaşlığı geliştirmek ya da internette biriyle bağlantıya geçmek şansına sahipsiniz çünkü Jüpiter 11 Haziran’da Arkadaşlar Umutlar ve Dileklere ilişkin 11. Evinizde bir yıllık ziyaretine başlıyor. 28 Kasım’da İkizler’deki Ay Tutulması Jüpiter’le kavuşum yapıp romantik 5. Evinizdeki Güneş’le karşıt açı oluştururken yeni bir ilişkiyi körüklüyor ya da şimdiki ilişkilerinizden birini yeniden canlandırıyor.

  2013 ‘te Başak Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Bu yıl Romantizme ilişkin 5. Evinizdeki Plüton ve Partnerlere ilişkin 7. Evinizdeki spritüel Neptün’ ün dönüşümsel uzun dönemli geçişi sayesinde aşk ve ilişkiler deneyimlerinizi güçlü bir şekilde genişletmek için devam eden fırsatlara sahip olacaksınız. Şefkatli sözcükler ve özenli konuşmalar 14 Şubat’ ta Neptün’ ün interaktif Merkür ile buluşmasıyla iyi bir partnerliğin nasıl olacağını size gösterir. Siz ayrıntıları açıklığa kavuşturabilir ve hızlı mesaj taşıyan gezegenin 12 Mart ‘ta Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde üç haftalık bir geri gidiş döngüsüne başladığı zaman yanlış anlaşılmaları düzeltebilirsiniz. Coşkulu Mars güçlü Plüton’ la 27 Kasım’ da bir araya geldiğinde tutku zirve noktasına ulaşacaktır. Bu bir ilişki konusunda daha derîn bir yatırım yaptığınızda kritik bir seçim zamanı olabilir.

  2013 ‘te Terazi Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Aşık Venüs cömert Jüpiter ile 14 Mart’ ta Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde okluğunda elde etmek istediklerinize kavuşmak için gerçek bir fırsatınız olacak. Bu bağışlayıcı kavuşum 13-14 Mart’ ta tutkulu Plüton ve fiziksel Mars’ ta Büyük Dünya Üçgeni oluştururlar. Onlar keyifli bir romansın tadını sunacaklardır. Ancak 2018 yılına kadar İlişkilere dair 7. Evinizde buluşçu Uranüs ile uzun dönemli olarak en önemli partnerlerinizi yeniden tanımlama süreci içinde olacaksınız. Ani bir çekim 9 Nisan 20 Haziran ve 4 Temmuz ‘da Venüs şaşırtıcı Uranüs’le yumuşak altmışlık oluşturduğunda uyanabilir. Venüs’ün 15 Mayıs – 27 Temmuz’da gerilemesi geriye doğru bakmanızı ve ilişki geçmişinizi karşılaştırmanızı getirir. Artık geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan dersler çıkaracak durumdasınızdır. Başka insanlar yardımcı olamaz fakat 28 Ekim – 21 Kasım tarihlerinde Venüs sizin burcunuzu ziyaret ederken kişiliğinizde fazladan ışıldamalar olacaktır. Ancak bu Uranüs-Plüton karelerinden kaynaklanarak sizin uzun soluklu ilişkilerinizle ilgili düşüncenizde daha büyük değişimler yaratacaktır.

  2013 ‘te Akrep Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Neptün 3 Şubat’ ta Romantizme ilişkin 5. Evinizde on üç yıl kalacak şekilde yerleşir. Bu uzun dönemli geçiş aşk konusunda uygun bir ortam yaratacaktır. 4 Haziran 2012 ‘den 11 Haziran 2013′ye kadar olan süreçte İlişkilere ilişkin olan 7. Evinizde Jüpiter’ in varlığı anlamlı bağlantılar kurmayı daha kolay hale getirmelidir. Geveze Merkür’ ün geçişi 12 Mart – 4 Nisan’ da gerileme döneminde Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde başlar ve Başkalarına ilişkin 7. Evinizde sona erer—bu daha önceki partnerlerinizle yeniden bir araya geleceğiniz anlamına gelmektedir. Ardından gösterişli Jüpiter 11 Haziran’ da canlı İkizler burcuna ve Mahremiyete ilişkin 8. Evinize girer. Pek çok insan ve olasılık süreç içinde kendinizi kaybetmeksizin daha yakın olmanın yollarını gösterir.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  39.163
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  2013 ‘te Yay Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Bu yıl dönüşümün uzun süren bir oluşumu içinde aşk hayatınız altüst olabilir. Yeni deneyimlere karşı çekim halinde olmanız sıradışı ilişkiler yaşama isteğiniz ve ilginç insanlarla tanışma arzusu canlandırıcı Uranüs Romansa ilişkin 5. Evinizi ziyaret ettiğinde heyecan verici olabilir. Her ne kadar devrimci Uranüs 2018 yılına kadar bağımsız Koç burcunda kalsa da 24 Haziran ve 19 Eylül ‘de heyecanlı Plüton’ la dinamik kare oluşturması bu durdurulamaz dönüşümün başlamasına işaret eder. Siz kendi kişisel yaşantınızı hayal kırıklığına uğratan değişim için baskı hissedesiniz ve bu bir aciliyet duygusu yaratır. Birkaç beklenmedik dönüş yol boyunca sizinle olacaktır. Bu arada aşık Venüs daha önceki ilişkileriniz için geriye bakmanızı getirecektir. 15 Mayıs – 27 Haziran döneminde Partnerlere ilişkin 7. Evinizde gerileyen Venüs böyle bir duyguyu taşıyacaktır.

  2013 ‘te Oğlak Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Yılın ilk yarısı yüreğinizdeki şeyleri ortaya koyun. Bu 11 Haziran tarihine kadar Şanslı Jüpiter’ in Romantizme ilişkin 5. Evinizde olması nedeniyledir. Tasasız Boğa burcundaki bu transit 5 Mart – 3 Nisan tarihlerinde Venüs’ün Boğa burcunda olmasıyla vurgulanmıştır. 14 Mart’ ta tatlı Venüs vaat eden Jüpiter’ le birleştiği zaman ve tutkulu Mars ve güçlü Plüton’ la parlak bir üçgen oluşturduğunda gerçekliğe dokunmaksızın keşfedilmemiş yeni yüksekliklere ulaşabilirsiniz. Sevecen Venüs 7 Ağustos’tan 6 Eylül ‘e kadar Partnerlere ilişkin 7. Evinizde ve Yengeç burcunda olacaktır — bu mevcut ilişkilerinizi zenginleştirmek veya yeni bir ilişki başlatmak için başka bir olumlu dönem olacaktır. Yine de Venüs’ ün 15 Ağustos’ ta takıntılı Plüton’ la karşı karşıya gelmesi kıskançlık güvensizlik veya kontrol için mücadele duygularının yaşanmasına neden olabilir.

  2013 ‘te Kova Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Bu yıl ilişkilerde beklenmedik şeyler umabilirsiniz. Üç Tutulma – 20 Mayıs’ ta bir Güneş Tutulması ve 4 Haziran ile 28 Kasım’ daki Ay Tutulmaları- Aşk ve Romantizme ilişkin 5. Evinizde çınlar onlar tüm yıl boyunca yankı yaratacaktır. Kova entelektüel bir hava burcudur ve her ne kadar ısınmış tutkuları mantık ile soğutmayı tercih etse de romans hâlâ büyük bir olasılıkla sizin kapınızı çalacaktır. Bu 3 Nisan – 7 Ağustos arasında Venüs Aşka ilişkin 5. Evinizi ziyaret ettiği zaman olacaktır. Ve eski bir alev yaşantınıza yeniden girebilir veya 15 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında Venüs ‘ün gerileme dönemi sırasında ilişkiye dair kıvılcımlar görülebilir. Ancak Ay ‘ın Güney Düğümü 29 Ağustos ‘a kadar 5. Evinizdedir ve bu sizi artık faydası olmayan bilindik ilişkilere geri götürecektir. Neyse ki talihli Jüpiter 11 Haziran ‘da 5. Evinizde bir yıl kalacağı İkizler burcuna girer. Bu size aşk konusunda çok sayıda fırsat verecektir.

  2013 ‘te Balık Burcu ‘nun Aşk Hayatı Nasıl Olacak ?

  Yılın erken döneminde 23 Ocak ile 23 Nisan arasında Partnerlere ilişkin 7. Evinizde gerileyen Mars mahremiyeti yöneten daha büyük ilkelere ilişkin konularda sıkıntı yaşamanızı ve ilişkilerinizin karmaşıklaşmasını getirir. Ancak siz 5 Ekim’de sona erecek olan 8. Evinizdeki Satürn ‘ün iki yıllık geçişi sırasında daha derin konularla ilgili olacaksınız. Sizin boşa kürek çekmeniz 8 Mart ‘ta 7. Evinizde Mars ‘ın Başak burcundaki Dolunayla kavuşumuyla en üst noktasına çıkar. Bu sizin geleceğinizi şekillendirebilmek için anlamlı bir müttefiklik içinde olmanızı gerekli kılmaktadır. Satürn ‘ün rolü ihtiyaçlarınıza yanıt verir nitelikte olarak zihninizde daha büyük bir resim oluşturmaktır. Mevcut bağlantılarınızın uzun vadedeki değerini görebilirseniz içinde olduğunuz birlikten daha fazla tatmin duyarsınız. Eğer duygusal ve finans konularını aşabilirseniz küçük meselelere takılıp kalmaktan kurtulabilirsiniz. Eğer bekarsanız ilişki geçmişinizi gözden geçirmek Mars ‘ın gerileme döneminde mevcut yaklaşımlarınızı nasıl değiştireceğiniz konusunda size yardımcı olacaktır. Bu gelecekte daha tatminkar ittifak içinde olmanızı sağlayacaktır.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net