Foruminci.net

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4
Like Tree4Likes
 • 1 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By DilinJokeri

Konu: Nuray Sayari 2013 Aralık Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.581
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart Nuray Sayari 2013 Aralık Burç Yorumları

  Nuray Sayari Koç Burcu Aralik 2013

  Burcunuzun 9. evi geçen ay güçlüydü ve bu ayda güçlü olmaya devam edecek. Geçen ay ilginç yolculuk imkânlarınız vardı bu ay da aynı imkanlarınız olacak. Ancak seyahat gezegeninizi olan Jüpiter'in konumuna bakarsak bu ay size yolculuğa çıkmanızı tavsiye etmiyorum.Bu ay öğrenciler için iyi bir ay olacak. Aklınız her zamankinden daha iyi çalışacak ve dersler daha çok ilginizi çekecek. Bu da size başarı getirecek.

  Ortaya çıkacak eğitim fırsatlarını iyice İncelemelisiniz. Ayın 22'sinde Güneş burcunuzun ortasından geçecek ve kariyerinizde yine zirveye çıkacaksınız. Bu ayın sonunda bütün gezegenler ileriye doğru hareketlenecekler. Bu yüzden hedeflerinize doğru hızlı bir ilerleme kaydedeceksiniz Ayın 22'sinden sonra sağlığınız yine hassaslaşacak. Gününüzü planlayarak enerjinizi idareli kullanın. Sağlığınızı geçen ay gibi güçlendirmeye çalışın. Karaciğerinize özen gösterin.

  Bu ay sadece sizin için değil çocuklarınız içinde iyi bir kariyer ayı olacak. Kariyerinizi eğlenerek geliştirebileceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Bu aktivitelerde sosyalleşebilİr ve kariyeriniz için iyi bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

  Mali gezegeniniz ayın 21 'ine kadar zamanını burcunuzun 10. evinde geçirecek. Amirleriniz tarafından ödüllendirileceksiniz. Bu ay parasal konularda Kasım ayından daha tutumlu davranacaksınız ve paranızın karşılığını alacaksınız. Geçen ayki kadar şanslı değilsiniz ama elinizdekileri iyi kullanacaksınız.
  En Şanslı Günler: Aralık 5 6 14 15 23 31  Nuray Sayari Boğa Burcu Aralik 2013

  Ayın 4ünden sonra fınansal gezegeniniz ileri doğru hareketlenecek bu yüzden alışverişinizi ayın 14'ündeıı sonra yapın. Daha isabetli seçimler yapacaksınız böylece fazla harcama yapmazsınız.
  Para gezegeniniz bütün ay boyunca burcunuzun 8. evinde olacak. Bu diğer insanların fmansal çıkarlarını kendi çıkarlarınızın önüne koyarak zenginleştiğiniz bir dönem olacak. İşiniz diğer insanları zenginleştirmek. Bunu yaptığınızda karma yoluyla zenginliğe kavuşacaksınız. Bu dönem borçlarınızı ödeyeceğiniz bir dönemdir. Finansal hayatınızı basitleştİrin. İsrafı kesin. Eğer İhtiyacınız varsa kredi almak için iyi bir dönemdesiniz. Bu dönem ayrıca yatırımcıların sorunlu şirketlere yatırım yapması için iyi bir zaman olacaktır.

  Kozmos sizi gelecek yıl başlayacak olan kariyer zirvenize hazırlıyor. Kariyer hayatınızda bir ferahlık var. Nereye gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz ve o yoldan gitmek için içinizde istek var. Ayın 2 Tinden sonra burcunuzun ortasından geçen Venüs size terfi onur saygınlık ve sorumluluklar getirecek. En tepede işin başındasınız. Hayatınızdaki her insanın üstündesiniz. Bu durum fazla sürmeyecek olsa da hoş bir tecrübe yaşayacaksınız. Bu ay ayın 22'sinde burcunuzun 9. evi güçlenecek. Bu durum dine felsefeye yüksek eğitime ve yurtdışı seyahate olan ilginizi arttıracak.

  Geçen ay sağlığınız düzelme eğilimindeydi ve Aralığın 22'sinden sonra daha iyi olacak. Ayın 21'ine kadar omurganıza dizlerinize dişlerinize ve kemiklerinize daha çok özen gösterin.
  Şanslı Günler: Aralık 7 8 16 17 25 26  Nuray Sayari İkizler Burcu Aralik 2013

  Ayın 22'sine kadar hala yılın en sosyal dönemi sürüyor. Aşk hayatınız ayın 22'sinden sonra iyi durumda olacak. Aşkı komşularınız arasında bulabilirsiniz ve aşk için çok uzaklara seyahat etmeniz gerekmeyebilir. Hayatınızdaki olaylar daha hızlı ilerlemeye başladı. Burcunuzu yöneten gezegen Merkür aym 14'ünde ileri doğru hareketleniyor. Uranüs ayın 10'unda aşk gezegeniniz Jüpiter ayın 25'inde ileri doğru hareketleniyor.
  Aşk hayatınız bu ay açıklığa kavuşuyor. Bekârlar yeni insanlarla tanışıyor ve bu sefer olayların ne yöne gideceğini biliyorlar. Evliler ve bir ilişki içinde bulunanlar ilişkilerinde daha fazla uyum elde ediyorlar.
  Bu ay popülerliğiniz devam etmekte. İstediğiniz sosyal hayatı yakalayacaksınız. Merkür'ün çekilmesi bu ay sizin İçin İyi bir durum olabilir. Popülerliğinizin artması yüzünden biraz hassas olabilirsiniz. İlişkilerinizi her şeyin önüne koyuyorsunuz bu da size sosyal alanda başarı getiriyor.

  Bu ay kişiliğinizi yeniden şekillendirmenizi sağlayacak. Eğer siz buna yanaşmazsanız diğer insanlar bunu sizin için yapacaklar. Bu dönem kendinize karşı dürüstlük ve derin bilginin dönemidir ve iyi değerlendirmelisiniz.
  Ayrıca finansal durumunuzda değişim de bu tutulma ile gelecek. Bu dönem risk almak İçin iyi bir dönem değil. Evde daha fazla zaman geçirmenizi öneririm.
  Şanslı Günler: Aralık 9 10 18 1927 28
  MeY likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.581
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Yengeç Burcu Aralik 2013 Yorumu

  Bu Aralık ayında yıllık sosyal aktiv itelerin izin ve popülerliğinizin zirvesindesiniz. Sadece eğlenceyi değil gerçek aşkı ve romantizmi de bulacaksınız. Ayın 22'sine kadar hala sıkı çalışma dönemindesiniz. Bu dönem bütün defter tutma adres defterinizi güncelleme gibi aktiviteleri yapmanrz içm iyi bir dönem iş arayanlar bu dönemde şanslılar. Arkadaşlar özellikle iş ararken önemli unsurlardır.

  Manevi hayatınızda yen bir yön bulmahsımz. Bu tutulma size şahsi imajınızı kişisel görünümünüzü değiştim firsatı tanıyor. Bunu ara sıra yaşamak sağlıklı bir şey.
  Şanslı Günler: Aralık2 3 12 13 20 21 2930
  Aslan Burcu Aralik 2013 Yorumu


  Ayın 25'inde burcunuzun 5. evinde bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu çocuklarınızın hayatında güçlü değişimler yaratabilir. Bunu yanında aşk ilişkileriniz sınanacak. Kişisel yaratıcılığınızda değişimler olacak. Bu yıl dördüncü defa kendinizi ve imajınızı yenilemelisiniz.Bu durum arkadaşlıklarınızın sınanması anlamına geliyor. Arkadaşlarınız bu aralar biraz sinirli olabilirler bu nedenle biraz sabırlı olun. Ruhani pratiklerinizde dramatik değişimler yapacaksınız.

  Ayın 14'üne kadar spekülasyon İşlerinde dikkatli olmalısınız. O güne kadar para gezegeniniz geri çekilmeye devam edecek.Sağlığınız İyi ama bu konuya çok yoğunlaşmışsınız. Bunun nedeni iyi sağlığın güzel bir görünüm getirmesi. Bu biraz yüzeysel kaçıyor.Ayın 2 Tinde Venüs burcunuzun 7. evine girecek. Sizden statüsü yüksek insanlarla bir araya geleceksiniz. Kariyerinizi doğru insanlarla doğru yerlere giderek güçlendireceksiniz. Bekârlar çalışma yerinde aşkı bulabilirler.

  Ayın sonunda bütün gezegenler ileriye atılacaklar. Bu yüzden hızlı gelişmelere hızlı başarılara ve olayların hızla gelişmelerine hazır olun.
  Şanslı Günler: Aralık 5 6 14 15 23 31  Başak Burcu Aralik 2013 Yorumu

  22 Aralık tarihine kadar fiziksel limitlerinize sağlığınız açısından dikkat etmelisiniz. Bu dönemde dinlenmek ve rahatlamak enerji düzeyinizi yüksek tutmanıza yardımcı olacak. Bu ay düzenli olarak yüz ve baş masajı yaptırmalısınız.. Evde sessiz ve sakin oturmak bu dönemde size en iyi ilaç olacaktır. 10. evinizdeki duruma göre iş ve kariyer değişiklikleri söz konusu olabilir. Çalıştığınız firma veya içinde bulunduğunuz organizasyonlarda dramatik değişiklikler görebilirsiniz.

  Geçen ay gerçekleşen gezegenin çoğunun doğudan batıya kayması sizin özgürlük düzeyinizi sınırlandıracaktır. Geçen ay mutluluğu çevrenizdeki koşulları değiştirerek yakalamaya çalışmıştınız. Bu ay yaptığınız değişikliklerin etkilerim değerlendirme şansı bulacaksınız. Aralık ayında özgür kararlar vermek yerine diğer insanlarla uyumlu olmaya çalışmalısınız. Bu ay sosyal iletişim yeteneğinizi göstererek başkalarıyla iyi geçinmeniz gereken bir dönem olacak.

  22 Aralık tarihine kadar ev ve aile konuları öncelikli olacak. Bu konularda psikolojik destek alan Başaklar kendilerinde büyük gelişmeler görecekler. Bazen uzun süre uğraşarak yaşamımızda gelişim sağladığımız noktalar vardır. Aile problemleri de bu noktalardan olup çözülmeleri uzun süreli çaba ve sabır gerektirebilir.
  22 Aralık sonrası ise kişisel zevklerinizde zirveyi yakalayacaksınız.

  Yılbaşı döneminde zirveye varmış olmanız eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlayabilir. İnanç dünyaları kuvvetli olan başaklar için bu dönem yaratıcılığın arttığı bir zaman dilimi olacak. Benzer şekilde çocuklar da bu dönemde inanç dünyasına yönelecekler.

  Aralık1 ın 1 'inden 3'üne kadar yatırımlarınızda daha dikkatli olmalısınız. Bu tarihlerde risk almaktan kaçınmalısınız. Bu ay beklenmedik tamir masrafları çıkabilir ancak bunlara üzülmeyin. Çünkü 21 Aralık tarihine kadar çok kolay para kazanacaksınız. Para kazanmak her zaman sıkıcı ve yorucu olmayabilir. Başaklar bu dönemde kolaylıkla ve zevkle para kazanacaklar.
  Şanslı Günler: Aralık 7 8 16 17 25 26

  MeY likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.581
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Terazi Burcu Aralik 2013 Yorumu

  22 Aralık sonrası finansal durumunuz para gezegeninizin yeni bir hareketlilik kazanmasıyla gayet iyi olacak. Arkadaş ve aileniz ayrıca bu dönemde size büyük maddi destek sağlayacaklar.
  Aşk gezegeniniz olan Mars inanç eviniz olan 12. evinizde yer aldığından aşk konularında inançlar daha fazla önem kazanacaklar. Sevdiğiniz kişiyle ahenkli olabilmek için benzer inançlara sahip olmanız gerekecek. Bu dönemde ilişkisi olmayan Teraziler yoga kursları me-ditasyon seansları ve ibadet mekânları gibi yerlerde aradıkları aşklara rastlayabilirler.

  Ayrıca sosyal yardim İçin katıldıkları toplantı ve organizasyonlarda kendi inanç düzeylerinde kişilerle tanışabilirler. Bu dönemde eğlence yerlerinde aşkı bulma şansınız olmayacak. Sağlık durumunuz Mart ve Nisan aylan kadar kötü olmasa da bu ay yine hassas bir dönemden geçeceksiniz. Bu dönemde kalbinize çok önem vermelisiniz ve inançlarınızı kuvvetlendirmelisiniz. Bu dönemde ihmal ettiğiniz telefonları edecek cevaplamaya yanıtlamadığınız e-postalarınıza cevap yazacaksınız.

  22 Aralık tarihinde 4. evinizin güçlenmesi ve gezegen topluluğunun hala dönencenizin alt bölümünde yer almasından dolayı ev ve aile önemini koruyacak. Aile bireylerinizin size olan ihtiyaçlarını olgunluk ve anlayışla karşılamahsınız. Bu dönemde ayrıca psikolojik terapi gören Teraziler büyük gelişme gösterdiklerini görecekler.

  4. evin kuvvetli olması insana geçmişi yaşama imkânı tanır. Nostalji bu dönemde sizin için çok önemli olacak. Hatıralarınızla beraber geçmişe yaptığınız yolculuklarda bazen gülecek bazen ise ağlayacaksınız. Geçmişte yapılan hataların hatırlanması bunları tekrarlamamanın Ön şartı olduğundan bu deneyim sizi kişisel olara güçlendirecektir.
  Şanslı Günler: Aralık 918 19 27 28  Akrep Burcu Aralik 2013 Yorumu


  Akrepler Aralık ayını bereket ve bolluk içinde geçirecekler. Parasal konularda bala zirvede bulunan Akrep burcu insanlarının yine de büyük yatırımlarını 25 Aralık sonrasına ertelemelerinde yarar vardır. Eş sevgili veya ortaklarınızın 14 Aralık tarihine kadar parasal konularda dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu ay sigorta poliçelerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz ve süresi dolanları hemen yenilemelisi-niz. Bu ay ayrıca yapacağınız iş sözleşmelerini iyi okumaya dikkat etmelisiniz.

  Aşk konusunda 21 Aralık tarihine kadar ihtiyatlı yaklaşacaksınız. Bu dönemde aşk ve ilişkilere başlamak için ağırdan alacaksınız.Bekâr veya ilişkisi olmayan Akrepler için çevreleri okulları ve katıldıkları eğitim programlan aşkı bulacakları yerler olabilir. İlişkisi olan Akreplerin ise sevdikleriyle olan problemlerini iletişim yeteneklerini kullanarak çözmeleri gerekmektedir. Bu ay Akreplerin aşk hayatında entelektüel kapasite belirleyici rol oynayacak.

  21 Aralık tarihinde aşk gezegeninizin 4. evinize girmesiyle ev ve aile toplantıları sıklaşacak. Bu dönemde eski aşkınızla karşılaşıp geçmişte kalmış problemleri çözme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu dönemde aile fertleriniz aracılığı ile yeni aşkınızla tanışabilir belki de görücü usulü evlilik yapabilirsiniz.

  21 Aralık tarihine kadar iletişim ve entelektüel uyum sizin için önem kazanacak Bu dönemde duygusal olarak bağlantı kuramayacağınız kişilerle ilgilenmeyeceksiniz. 22 Aralık sonrası kariyer değişiklikleri ve aile büyüklerinin hayatlarında dramatik değişimler söz konusu olabilir.
  Şanstı Günler: Aralık 2 3 12 13 20 21 29 30  Yay Burcu Aralik 2013 Yorumu

  Bu dönemde faaliyetlerinizi azaltmalısınız. 7. evinizde gerçekleşecek açı evlilik romantik ilişkiler ve ortaklıkları sınavdan geçirecektir. Bu dönemde uzun süredir var olan ancak tararların göz ardı ettikleri problemleri çözmelisiniz. Zaten sağlıklı olan ilişkiler bir arınma süreci olarak görülmesi gerekli olan bu dönemde daha güçleneceklerdir. Problemleri olan ilişkiler ise sağlıklarına kavuşacaklardır. Bu dönede sevdikleriniz ile sabırlı ve anlayışlı olmalısınız ve empati kurmalısınız.

  Bu ay eş. sevgili veya ortaklarınızın maddi durumları bu dönemde olumsuz etkilenecektir. Kısa vadeli olacak olan bıı olumsuz gelişme sırasında onlara destek olmalısınız. 22 Kasım tarihinde başlayan kişisel zevklerinizin zirve dönemi hala devam etmektedir. Bu dönemde tüm fiziksel zevkleri tadacaksınız. Bu dönem ayrıca görünüm ve imajınızı değiştirmek için uygun bir zaman olacak. Hala Özgürlük düzleminizde olduğunuzdan bu ay sizi mutlu edecek tüm koşulları yaratabileceksiniz. 25 Aralık tarihi itibarı ile ileri hareketine başlayacak olan Jüpiter sayesinde sizi mutlu edecek koşullan daha net görmeye başlayacaksınız.
  Şanslı Günler: Aralık 5 6 1415 23 31

  MeY likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 4. #4
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.581
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Oğlak Burcu Aralik 2013 Yorumu

  Aralık ayı Oğlaklar için kendine güven ayı olacaktır.Sağlığınızın iyi olması ve özgüveninizdeki artış nedeni ile kilo vermek veya estetik cerrahi gibi fiziki görünüşünüzü olumlu değiştirecek faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Zaten gezegenlerinizden aldığınız enerji İle görünüşünüz olumlu şekilde değişecek ve farkında olmadan cinsel çekiciliğiniz önemli ölçüde artacak. Siz istemeseniz bile insanların sizi cinsel olarak çekici bulması Plüton gezegeninin 8. evinizde olmasından kaynaklanacak. Venüs'ün 21 Aralığa kadar dönencenizde kalması sosyal çekiciliğinizi de çok arttıracak.

  Zaman içinde bu ilişkiler çok iyi hale gelebilecek ve çok mutlu olabileceksiniz.Aşk yaşamınız durgun kalmaya Aralık ayında da devanı ediyor evli Oğlaklar evli bekârlar ise bekâr kalmaya devam edecekler.22 Aralık sonrası borçlarınız nedeni ile maddi durumunuz biraz sallantıya girse de Ocak 2014'de gelirlerinizde çok büyük artışlar gerçekleşecek ve maddi sıkıntılarınız bitecek. 10 Aralık sonrası Uranüs'ün doğrusal hareketi sayesinde maddi problemler temizleniyor olacaklar. 2013 'de pek çok olumlu maddi gelişme yaşamınızda yer almış olsa da 2014'de parasal konularda zirveye çıkacaksınız.

  Şanslı Günler: Aralık 7 8 16 17 25 26


  Kova Burcu Aralik 2013 Yorumu

  Aralık ayı içinde 11 eviniz hala kuvvetli bir durumda yani sosyal faaliyetleriniz ve grup çalışmalarınız oldukça yoğun. 23 Aralık sonrası öncelikleriniz ruh dünyanız ve inançlarınıza doğru yönelecek. Ruh dünyanız ve inançlarınız zaten yıllardır sizin için önemli konular ancak şimdi önemleri sizin için daha artmış gözükmekte. Şimdiye kadar sosyal ve insanlarla iç içe bir yıl geçirseniz de bu ayın sonlarında biraz içinize kapanacaksınız. İnsanlar tanrıyla olan ilişkilerini tek başlarına ve yalnız olduklarında daha kuvvetli şekilde kurarlar. Arkadaşlar bir insan için çok kıymetli olsalar da bazen insanların yaşamlarında odaklanmayı olumsuz etkiledikleri olabilir. Bu nedenle içinize kapanık oluşunuz sizin inanç sisteminiz için gayet iyi bir gelişme olacak.

  Bu dönemde sağduyunuz ve içgüdüleriniz istediklerinize kavuşmanızda büyük rol oynayacaklar. Tüm yıl olduğu gibi bu ay da hayır işler: ve sosyal amaçlara yönelik yaptığınız çalışmalar size kariyerinizde de yardımcı olacak. Bu ay sağlığınız üzerinde kısa ve uzun vadeli olumsuz etkileri olan gezegenler dönencenizi terk ederek sağlığınızı çok iyi bir duruma taşıyacaklar. Artık her istediğinizi yapacağınız enerji düzeyine ulaşabileceksiniz. Veya işyerindeki koşulların değişmesi çok olası. İş arkadaşlarınızın ve çalışanlarınızın yaşamlarında dramatik değişiklikler olmakta Bu ay anne ve babaların daha dikkatli araç kullanmaları gerekli. Anne ve baba figürleri için bu ay çocuklarının yaşamlarında dramatik değişikliklerin olduğu bir dönem olacak. Artistik çalışmalar yapan Kovalar için bu ay yaratıcılıklarının arttığı bir dönem.

  22 Aralık sonrası aşk gezegeniniz 12. evinize girecek ve bu dönemde aşk yaşamlarında problemleri olan kişiler çözümü Allah'a bırakmak durumundalar. Sadece sözle değil ama inançla yapılacak Allah'a sığınma size hiç beklemediğiniz güzel mucizeler yaşatabilir.

  Aşk gezegeninin durumu bu dönemde Kovaların aşkı bar ve gece kulüplerinden çok seminer salonları okul veya eğitim faaliyetlerinde bulmalarına neden olacak. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinde Kovalar bu süreçte inanç ve ruh uyumuna önem verecekler. Ruh uyumu içinde olan çiftler için çözülemeyecek problem yoktur. Ancak maalesef ruh uyumunu bulmak pek kolay değildir.

  Şanslı Günler: Aralık 9 10 18 19 27 28


  Balik Burcu Aralik 2013 Yorumu

  10 Aralık tarihinde üzerinizde oldukça güçlü etki gösterecek. Bu dönemde faaliyetlerinizi azaltın hatta 22 Aralık tarihine kadar dinlenmeye ve rahatlamaya bakın.Bu ay aile problemlerini işaret etmektedir. Aile fertleriniz bu dönemde çok hassas ve sinirli olabilirler. Onlara karşı anlayışlı ve sabırlı olun. Aslında bu dönem evde baş gösterecek problemleri düzeltmek için uygun bir zaman. Anne ve babalar bu dönemde harcamalarını yeniden düzenleyecekler. Çocukların yaşamlarında dramatik değişiklikler olabilir. Yaşı yeterli olan Balık kadınları bu donemde beklenmedik şekilde hamile kalabilirler.

  Bu ay sağlığınıza daha fazla dikkat etmeli ilişkilerinizde ve araç kullanırken dikkatli olmalısınız. Kalp karaciğer omurga diz ve dişlerinize bu ay önem vermelisiniz. Bu ay masaj yaptırmak ıçin uygun bir dönem olacak.Gezegenlerin çoğunluğu tekrar sizi özgürieştirecek olan doğu kanadına yerleşecekler. Geçen ay uzun süredir geri çekilme gösteren Neptün sonunda ilerlemesine başladı. Bu sizin yaşamınızda net amaçların ortaya çıkmasına neden olacak.

  Bu dönemde özgüveniniz son zamanlarda olmadığı kadar güçlenecek. Bu ay kendi mutluluğunuzu kendiniz yaratacak güçte olacaksınız ve çevrenizdeki koşullan rahatlıkla değiştirebileceksiniz. Bu ay diğer insanların sizi mutlu etme şansları yok kadar az ve mutluluğunuz sizin inanç ve ruh dünyanıza bağlı.

  Şanslı Günler: Aralık 2 3 12 13 20 21 29 30


  MeY likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net