Foruminci.net

Gösterilen sonuçlar: 1 ile 5 ve 5
Like Tree7Likes
 • 2 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By MeY
 • 1 Post By DilinJokeri
 • 1 Post By Esila
 • 2 Post By Logic@

Konu: 28 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

 1. #1
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.413
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart 28 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Onu tanıdığınız için kendinizi çok şanslı sayıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilginizle yaklaşıp ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir flört yaşayıp tadını çıkartmak istiyorsunuz.


  Koç Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  İşinizdeki bir aksamanın kötü niyetten değil bir çalışanın sağlık sorunundan kaynaklandığının farkındasınız. Bu yüzden sorumlu olan kişiyi hoş görme yolunu seçeceksiniz.


  Koç Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Bugün geçmişteki bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu zararı kurtarmanız biliyorsunuz ki biraz zor. Size akıl veren arkadaşınıza bu nedenle çok kızgınsınız.


  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Uzakça bir akrabanızın sizin yakın ilginize ihtiyacı var. Bu yakınlaşmayı sağladığınızda duyduğu bu ihtiyacın ne kadar haklı olduğunu göreceksiniz.  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Atak birisiniz. Ama bu özelliğinizi gereksiz kullandığınız da oluyor. Buna dikkat etmelisiniz. Bugüne aktardığınız bazı sorunlar vardı. Bugün onlara ayıracak zaman bulamayacaksınız. Bir yakın dostunuzla birbirinizden süratle uzaklaşıyorsunuz. Bunu o da sizin kadar sorun ediyor sizin kadar üzülüyor ama artık dünyaya ayrı pencerelerden bakıyorsunuz.


  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Koçlar günün en etkili oluşumları saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto mücadeleci görünümüdür. Bu iki görünüm özellikle ilişki meselelerinde son derece önem taşımaktadır. Evli ve sorunları olan Koçların içinde bulundukları durumu gözden geçirmeleri gerekir. Tamam mı yoksa devam mı sorusuna doğru bir yanıt verebilmek için gerçekçi düşünmeleri tarafsız bir bakış açısı altında mantıklı hareket etmeleri yerinde olur. İşlemeyen ve vadesi çoktan sona ermiş bir ilişkide ısrar etmenin her iki kişiye de bir yararı olmadığını bu transit size bildirmektedir. Şimdi size düşen ilişkinizin niteliğine göre oturup düşünmektir. Beraberliğinizden memnunsanız ve karşı taraf da sizinle mutlu ise ancak bazı sorunlarınız varsa şimdi bunları çözmek adına işbirliği yapmanızın vakti gelmiş demektir.


  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Kendinizi enerjik hissedebileceğiniz bir gün. Çevrenizdeki olaylara isteseniz de kayıtsız kalamayacaksınız. Sosyal yaşamınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak için daha fazla beklememelisiniz. Güneş ve Venüs karşıt burcunuz Terazi’deki yolculuğuna başlarken isteklerinizde yoğunluk artışı gözlenecek.  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Yarım kalan bütün projelenizi tamamlayarak hem kârlı bir sürece gireceksiniz hem de yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için fırsat yaratmış olacaksınız. Çevrenizdeki kaprisli insanlar-dan uzak durun.


  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Ortalıklarda ve ikili ilişkilerde yenilenmeler devam ediyor. Ancak bazı karşıtlılar düşüncelerinizi kabul ettirmenize engel olabilir. Öncelikle bu alanda size sorumluluk getiren süreci iyi kullanmalısınız. Memnun olmadığınız durumları zamana bırakmanızda yarar var. Yakın ilişkilerde yaşanan değişiklikleri uzlaşı geliştirerek aşmaya bakmalısınız.


  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Bu akşam tanıştırılacağınız birisi son günlerdeki karamsar halinize son verebilir. Ama siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.


  Boğa Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  İşten yılacak biri değilsiniz. Ama kolay iş beğenmiyorsunuz. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız


  Boğa Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak Bazı açıklarınızı kapatacaksınız.


  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Eş dost çevrenizde krediniz çok fazla ama onu biraz hovardaca harcıyorsunuz. Bu anlamda yitirdiğiniz kredinin tekrar yerine konması çok zor.  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Çok önemli deyip kararlar alıyor sonrada önemsiz hale geldiğini düşünüp aynı kararı bozuyorsunuz.Sizi yakından tanıyanları şaşırtıyorsunuz. Akraba ilişkilerinizde pek vefalı bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız.


  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Boğalar saat 12:37 Güneş-Pluto ve 17:26 Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci görünümler zorunluluklarınızla yakından ilgilenme başta çalışma hayatınız olmak üzere iş ortamınızdaki kişilerle olan ilişkinizi belli bir ayarda tutabilme eş veya başka kişilerle ortak işler yapma gibi konularda yapılması gereken ayarlamaların göstergesidir. Toplumda bir yer edinmek statü kazanmak için ilerisini düşünerek dünya görüşünüzü ve düşüncelerinizi geliştirmeye çalışmak çok önemli.


  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Düşüncelerinizde köklü değişimlere ihtiyacınız var. Kendinizi daha cesur ve atılgan hissederken alışkanlıklarınız konusunda ısrar etmemeli ve içinizdeki cevheri size en yakın olan kişilerle paylaşmalısınız.Bugün ikna etme konusunda başarılı bir gününüz. Coşkularınızı istediğiniz alanlarda kullanma şansına sahipsiniz.  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Soru-cevap mantalitesi kurarak geliştirdiğiniz hayatı yaşama kuramı sizi her zaman doğru cevaplara götürmez. İnsanların karmaşık yapılarını çözmek için onların ruhlarının derinli-ğine inmelisiniz.


  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  İş ortamında mücadele getiren koşullar bitiyor. Yenilenmelere açık olmanız iş ortamında yaşanacak değişikliklere uyum sağlamanız gerekecek. Farklı çalışma sistemlerinin öne çıkması ile yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Teknik beceriler edinebileceğiniz şartlar bulabilirsiniz. Detaylı çalışmalar hız kazanırken hizmet etmeniz gereken işler olacak.


  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Akşamki tartışmadan sonra kalan umutlarınızda yok oldu. Ama onu incitmek istemiyorsunuz. Bu da yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürmeyi düşünüyorsunuz.


  İkizler Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  İş hayatının genel sorunları iş yerinizdeki tüm çalışanlar üzerinde her haliyle gözleniyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyorsunuz ama ışık göremiyorsunuz.


  İkizler Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Gelirinizi arttırmak için başka fikirleriniz var. Kazancınız sizi ancak ayakta tutuyor. Cesaretlisiniz ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız.


  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar işyerinizdeki problemlerde özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sizi çok hareketli çok mutlu günler bekliyor. Bugünden onların heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda sizden daha yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutabiliyorsunuz.


  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili İkizler güne oldukça etkili iki görünümle başlıyoruz. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto zorlu görünümleri aşk hayatınız çocuklarınız çocuk sahibi olabilmeniz hayatın zevkli ve eğlenceli yanlarını hissedebilmenizin önünde duran engelleri ortadan kaldırmak için vereceğiniz mücadelenin göstergesidir. Aşk konusunda kişinin kendi ve korkularıyla yüzleşmesine sebebiyet verebilir. Kendinizden daha büyük bir gerçekle savaşarak geniş çaplı bir dönüşümde bulunmanızı gerektirebilir. Yaşanan ayrılıklar veya yoksunlukların kişiyi olgunlaştırıcı bir sınav olduğunu anlamanızı sağlar. Bir amaç için verilen güçlü bir savaşın göstergesidir. Ancak bu savaştan başarılı çıkabilmeniz için saplantılarınızdan takıntılarınızdan kurtulmanız gerektiğini söyler. Ancak ideallerinin peşinden gidebilen güçlü kişilerin başarabileceği bu mücadelenin ödülü oldukça büyüktür.


  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Yakın ilişkilerinizde güzelliklerin önemi oldukça büyük. Uyumlu ve güzel konuşan insanlar dikkatinizi çekiyor. Bugün iletişim konusunda oldukça rahat hareketler sergiliyor ve karşınızdaki kişilerin de rahatlamasını sağlıyorsunuz. Sizi destekleyecek arkadaşlarınıza kapınız daima açık olması onları da mutlu edecek.  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sağlık sıkıntılarınız hem sizi hem dostlarınızı üzüyor. İyi beslenme ve yüksek moral bağışıklık sisteminizi geliştirerek direncinizi arttırabilir. Sevdiğiniz insa-na bir özür borcunuz olduğunu sa-kın unutmayın.


  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Her açıdan kendinizi girişken hissediyorsunuz. Önünüzdeki engeller geri planda kalırken içinizden geldiği gibi davranacaksınız. Ancak yaratıcı konuları iş hayatında daha belirgin bir şekilde öne çıkarmalısınız. Aşk hayatında da daha maceracı ve flörtçü yanlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Risk içeren konularda temkinli hareket etmelisiniz.


  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Sevgilinizin gözlerindeki anlam heyecanınızı daha da arttırıyor. Bugün ondan gelen bir telefonla sevinciniz doruklara ulaşacak. Onu çok beğeniyor uzun süreli kalıcı bir ilişki istiyorsunuz.


  Yengeç Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Yapmış olduğunuz bazı anlaşmaların bağlantıyı koparma isteği içinde olduklarını hissediyorsunuz. Bu yüzden yeni bağlantılar arayacaksınız. Eski bir meslektaşınızın bu konuda size yardımları olacak.


  Yengeç Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Biriktirdiğiniz toplu parayı işe mi yoksa mala mı yatırmalı diye bir ikilem içindesiniz. Bu konuda bilgi sahibi dostlarınıza danışacak ve onlardan birinin de katılımıyla en akıcı yolu seçeceksiniz.


  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Hiç ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var. Bunun ne kadar önemli olduğuna bir uzman karar vermeli. Önemsiz bile olsa kendinizi bir göstermelisiniz.  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Rahat ve alnınızın açık olduğu bir konuda kenarda durmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Uzak bir tanıdığınızdan onun esenlik haberini alacak buna sevineceksiniz. Bazı durumlarda çok tez canlısınız. Aceleciliğin aslında insana kaybettirdiğini şu günlerde bir daha göreceksiniz.


  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Yengeçler iki önemli görünüm altında güne adım atıyoruz. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci açı bir taraftan ailevi konular yuvanızla alakalı paylaşımlar ve sorumluluklarınızı işaret etmekte diğer yandan evlilik hayatınız partneriniz veya genel olarak ilişki anlamında yaşanan krizlerin üstesinden gelmeniz için sizi uyarmaktadır. Buradaki krizden kastım karşınıza çıkan bir takım insanlar veya beraberlikler yoluyla sınanma anlamındadır. İlişki kanalıyla veya partner aracılığıyla yaşanan bu sınanmalar kimi zaman oldukça zorlayıcı ve rendeleyici olmuştur. Duygularınızın evliliğe bakış açınızın değişmesine hatta kimi zaman bastırdığınız ileri sürmekten çekindiğiniz yanlarınızın ortaya çıkmasına neden olmuştur.


  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  İşinize göstereceğiniz ilgi sizi olumlu yönde geliştirirken bilmediğiniz konularda da bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Maddi konularda kendinizi güçlü hissettiğiniz zaman atılımlarınızda daha cesur davranıyorsunuz. Bugün şansınızı istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Değişimlerin artılarını siz de göreceksiniz. Ufkunuzun vizyonu değişiyor.  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Deneyimleriniz ve hayat tecrübeniz iş hayatınızda oluşturacağınız yeni kadrolaşma için olumlu bir faktör olacaktır. Evle ilgili sorunları aile arasında çözmelisiniz. Ara verdiğiniz spora yeniden başlamalısınız.


  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  İşlerinizi yoluna koymak için fırsatlar bulacaksınız. Planlı olmayı başaracağınız bugünü aile içi ilişkilere ayırabilirsiniz. Yerleşim ve güvenlikle ilgili sorunlar ise bir parça sorumluluk getirecektir. Evdeki dengeler açısından sakin olmanız yararınıza. İstediğiniz değişiklikleri yapmak özel hayatınıza yeniden göz atmak size iyimserlik kazandıracak.


  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Sizin bu ilişkide hep sorgulayan taraf gibi bir tavrınız var. Aynı coşkuyu yaşamıyorsunuz nedense. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.


  Aslan Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramadı. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmalısınız. Kötü bir organizasyonun kahrını siz çekiyorsunuz.


  Aslan Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.


  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Statükocu özelliğinizden şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz.


  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci görünümlerin etkisi altında şekilleniyor. Peki bu görünümün bizlere olan yansıması nedir birlikte gözden geçirelim. Öncelikli anlamı ilişkiniz iş girişimleriniz eğitim hayatınız iletişim haberleşme yolculuklarınız konularında ılımlı dengeli ve olgun yaklaşımlarda bulunmanın gerekliliğidir. Böyle bir görünüm altında insan ister istemez kardeşleriyle yakından ilgilenir çevresinde oluşan haksızlıklara müdahalede bulunma ihtiyacı duyar veya böyle mücadelelerin içinde bulur kendini. İş hayatının kendi içindeki detaylı ve yoğun çalışmalarının sizleri yorabileceğini işaret eder. Bir taraftan disiplinli bir şekilde çalışmanız ilişkilerinize özen göstermeniz yeri geldiğinde hoşgörülü davranmanız beklenir. Diğer taraftan karşınıza çıkan engellerle veya içinde bulunduğunuz durumun zorluklarıyla baş etmeniz gerekir. Kolay değildir.


  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Güneş ve Venüs gezegenlerinin burcunuza verdiği desteği Terazi’de ilerleyen Ay sayesinde pekiştireceksiniz. Kişisel cazibenizin yüksek tavanlara vuracağı bu günde isteklerinize kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Yüksek ideallerinizi ilgilendiğinizi konulara hızlı bir şekilde kanalize ederken yön değiştirmemelisiniz.  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sanatçı ruhunuzu olumlu etkileyen aşkta yeni bir ilişkinin başlaması an meselesi. Siz bu rüzgarı arkanıza alarak ilham perinizi de ateşliyorsunuz. Eğlence uğruna yaptığınız harcamaları kısın.


  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Yeteneklerinizi daha verimli kullanabileceğiniz zihinsel çalışmalar var. Zira eğitim çalışmalarınıza hız verdiğiniz bu dönem başlangıçlarınızla hayatınıza çok yeni şeyler katabilirsiniz. Düşüncelerinizle başkalarını etkilemek iletişim konularına yönelmek güne keyif katacak. Yakın çevrede artan hareketlilik sayesinde kendinize olan güveniniz artıyor


  Başak Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Beraberliğinizin gözlemlediğiniz diğer beraberliklerden daha coşkulu ve içten olmasını istiyorsunuz. Bunun için harcadığınız çabada yalnız kaldığınızı düşünüyorsunuz.


  Başak Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazır olun. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.


  Başak Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Bir alacağınızın gecikmesi keyfinizi kaçırıyor. Bir satış işinde size bazı yamalarınızı kapatabilecek bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz.


  Başak Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Büyük bir merakla biri tarafından gözlemleniyorsunuz. Onun sizinle ilgili görüşleri bir iki kişi tarafından çok önem taşıyor. Etrafınızı dikkatle incelerseniz bunları fark edeceksiniz.  Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Her tatil dönüşü aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Tatilde tanıştığınız insanları sık sık arıyorsunuz. Bunu bugün de yapacaksınız. Aile içinde problem yaptığınız üzülmenize neden olan birisi var. Ona zaman para ve emek harcamak zorundasınız. Yurtdışından eski bir dostunuz şu günlerde sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle dönecek.


  Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Başaklar Çarşamba günümüz iki etkili görünümle başlıyor. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki zorlu görünüm başkalarıyla iyi geçinerek adil ve dürüst çalışarak ilerlemenin göstergesidir. Hepimiz bir şekilde ekmek paramızın peşindeyiz. Yeri geliyor boyun eğiyoruz yeri geliyor canla başla mücadele ederek tenceremizi kaynatmaya çalışıyoruz. Geçirdiğimiz tecrübeler sonunda artık geleceğinizi teminat altına almayı istiyoruz. Tabii ki gökyüzündeki gezegen geçişleri tek başına anlam ifade ettikleri gibi diğer gezegenlerle görünüm yaptıklarında bizi farklı şekilde uyarmaktalar. Güneş-Pluto arasındaki zorlayıcı görünüm sizi hem aşk hem para hem geleceğiniz hem de yeteneklerinizin değerlendirilmesi anlamında dengeli ve adil paylaşımlara davet ediyor.


  Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Gizliliklere ilgi duyacağınız bir gün. Duygusal konularda isteklerinizdeki artışların yanlış anlaşılmasını istemiyorsanız kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Amaçlarınızın saptırılması konusunda taviz vermek istemediğiniz için işlerinizin yavaş seyrine aldırmamalısınız. Karşı tarafın düşünceleri önem kazanacak.  Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Emin adımlarla yola çıktığınız şu günlerde iş hayatınızda zirveye doğru yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle aranızda oluşan gergin havayı yumuşatarak bu önemli sorunun üstesinden rahatça gelebilirsiniz.


  Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Verimli olabileceğiniz yeni gelişmeler var. Çalışma kapasiteniz yükselirken ortaklaşa konulardan yeni kazançlar elde etmeniz söz konusu. Bütçenizi sağlam kılmak ve elinizdeki birikimleri korumak bu dönem önem kazanıyor. Fazladan yapılan harcamalara göz atmalı bu konuda yaşadığınız huzursuzlukları yenmelisiniz.


  Terazi Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Partnerinizin ilgisiz davranışları sizi çileden çıkartıyor. Her şeyin bu kadar kısa bir zamanda bu kadar değişmesini kabul edemiyorsunuz. Belki de bugünlerde bu konuda bazı kararlar almanız gerekecek.


  Terazi Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor başarıyı getiriyor.


  Terazi Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Alacaklarınız ve borçlarınız birbirine karışmış durumda. Bugün herkesi şaşırtacak bu konuda çok radikal kararlar alacaksınız. Çünkü başka şekilde yaşayamayacağınızı anlıyorsunuz.


  Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Birisi sizinle ilgili bir oyunların peşinde. Bu sizin pek güven duymadığınız ama bu kadarını da beklemediğiniz biri. Gözlerinizi şimdiden açmalısınız. Sonradan işi düzeltmek zor olacak.  Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu etti. Gelecekle ilgili umutlarınız arttı. İnatçı bir tarafınız var. Arkadaşlarınız bundan şikayetçiler. Takıldığınız bir konuyu sonsuza dek unutmuyorsunuz. Fakat unutmuş gibi davranmayı da çok iyi beceriyorsunuz. Bu akşam bir davet alıp güzel vakit geçireceksiniz.


  Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Teraziler yeni günümüz saat 12:37 Güneş-Pluto ve 17:26 Merkür-Pluto arasındaki zorlu görünümlerin etkisi altında başlıyor. Ben astrolojik olarak zorlu açıları daima olgunlaşma sınavları olarak görmüşümdür. Bu yüzden de sakin soğukkanlı bir şekilde olayları kişileri değerlendirmeye çalışırım. Satürn nedeniyle 2009 yılından beri sizler dış dünyada ilişkiniz yuvanız ve mesleki anlamda testten geçmektesiniz. Ekim 2012 yılına kadar tüm Teraziler bu sınavdan doğum tarihleri nispetinde geçmiş olacaklar. Bu süreçte çevrenizle iyi uyumlu ve ılımlı ilişkiler kurmak durumundasınız. Köklü bir dönüşüm için önce kendi içimize geçmişimize bugüne dek yaşadıklarımızdan edindiğimiz derslere kadar her şeyi tarafsız bir şekilde ele almalısınız.


  Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Güneş ve Venüs burcunuzda ilerliyor. Güçlü kişilerin iş birliği ile birtakım yenilikleri yaşantınızın içinde hissedeceksiniz. Siz organizasyon çalışmalarından hoşlandığınız için bugün özel dostlarınızı titizlikle seçecek ve ortak çalışmalarınızı onlarla başlatmak isteyeceksiniz. Partnerinizin de düşünceleri ile yanınızda olduğunu görmek sizi sevindirecektir.  Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Birikimlerinizin mum gibi erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla birlikte hareket etmelisiniz. İş bağlantıları için yapacağınız seyahatler sonunda başarıyı getirecek.


  Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Ay burcunuzda ilerliyor ve olaylara hakim olma yeteneği getiriyor. Artık pek çok konuda beklemede alan planlarınız hızlanacak. Sosyal alanda ve geleceğe yönelik planlarda önemli destekler bularak ilerleyeceksiniz. Kişisel konularınız ve ailevi işler açısından da yoğun bir tempo. Ortaklaşa alanda daha uzlaşmacı olmalı tartışmalardan uzak kalmalısınız.


  Akrep Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor.


  Akrep Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  İş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.


  Akrep Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Geçen günlerde yaptığınız bir masrafın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak kulağınızı bükecek birileri olmalı.


  Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz. Bu nedenle düşündüğünüz tatili yapabilmek için bugün sıkı çalışmanız gerekecek.  Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık olacak. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.


  Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Akrepler yeni günümüz etkili iki görünümle başlıyor. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci açı derinlemesine düşünme taviz vermeden kendi gerçeğinizi yaratma eğitimden iş hayatına kadar geniş bir yelpaze içindeki yavaş ancak etkili dönüşümün işaretidir. Yetenekli olduğunuz alanlarda liderlik gücü kazanmanız ve kendi gerçeğinizin farkına varmanız için Pluto yıllardır sizi etkilemeye devam ediyor. Terazi burcunda şu aralar yoğunlaşan enerjiler ise sorumluluklarınızı hatırlatıyor sizi yıpratan ilişki veya geçmiş problemlerle başa çıkmanız için kendinizi gözden geçirmeniz yolunda uyarıyor. Bir yandan düşünceleriyle yeni bir çevrede kendini ifade etmek için uğraşan ter döken emek sarfeden kişi diğer taraftan bir türlü anlayamadığı tutarsız ilişkiler sağlık problemleri veya psikolojik sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor.


  Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerini benimsemek zorunda değilsiniz. Fakat siz tüm enerjinizi onları ikna etmek için kullanmakla hata yapabilirsiniz. Olayları karşıdan seyrederek zamanlama konusunda acele etmemelisiniz. Bugün öğleden sonra enerjiniz daha da yükselecek. Tereddütleriniz konusunda haklı nedenleriniz var.  Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevdiğiniz insanın sizden saklamaya çalıştığı bazı sırlarının açığa çıkacağı bir günde bulunuyorsunuz. Hayatınızı altüst edecek bu sır ilişkinizin bitmesi veya devam etmesi için önemli bir etken olabilir.


  Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Pek çok konuda değişiklik yapmaktan yansınız fakat eliniz kolunuz bağlı durumda. Bugün yeni bir başlangıç yapmak ve olayları kontrol etmek mümkün olmayacak. Geçmişle ilgili konularla ilgilenmek bazı yüklerden kurtulmak için yeni kararlar alabileceksiniz. Bu arada iş hayatında süren tempo sizi daha fazla çalışmaya itecektir.


  Yay Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Çok sevildiğinizi biliyorsunuz. Mükemmel beraberliğinizin altında yatan gerçek beklentisiz plansız bir sevgi. Şanslısınız. Yakında hiç aklınızda olmayan bir tatil yapabilirsiniz.


  Yay Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Bireysel çabalarınızla birçok şeyi halletmeye çalışıyorsunuz. Bu yalnızlığı bir süre daha yaşayacaksınız. İşyerinizde bazı insanlara tepkilerinizi doğrudan göstermelisiniz.


  Yay Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Ödemelerinizi gününde alamayışınız planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız.


  Yay Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Size pek sevimli gelmeyen birisinden bugünlerde bir yardım alma durumunda kalacaksınız. Ama çaresizlikten kabullenebileceğiniz bu yardımın arkasından büyük pişmanlık duyabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.  Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Küçük sıkıntıları biriktiriyor vaktinde çözmüyorsunuz. Sonradan da büyük bir sorun çöplüğünün karşısında tırnaklarınızı yiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde öğreneceğiniz bazı şaşırtıcı bilgiler sizi kızdıracak ne kadar safım diye düşüneceksiniz. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiliyi göstermenizde yarar var.


  Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Yaylar Çarşamba günümüz iki önemli görünümün etkinliği altındadır. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci görünüm gerçekçi bir şekilde hedeflerinizi gözden geçirmeniz sorumluluklarınızın farkında olmanız ve gittiğiniz yolun bilincinde olarak hareket etmeniz yapılanmanız kökleşmemiz yönünde testten geçtiğinizi göstermekte. Tabii ki kolay değildir bütün bunları en doğru biçimde belirlemek ve düzenlemek. Kaldı ki sizler zaten 2009 yılından bu yana hoşgörülü bir şekilde insanları kucaklamak inandığınız işler için emek sarfetmek ben demek yerine biz demek zorunda kalıyorsunuz. Kimi Yaylar iş ortağıyla bazıları dostlarıyla bir kısmınız ileriye dönük projelerinizi gerçekleştirmek için dikkatli olmak zorunda kalıyorsunuz. İşte bugünkü görünüm sizin mücadele verdiğiniz alanlarda sizi tekrar uyararak ne durumda olduğunuzu soruyor. Neler yaşadığınızı ve yaşadıklarınızdan neler öğrendiğinizi düşünmenizi istiyor. Neler mi öğrendiniz? Ben size yardımcı olayım.


  Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Kombinasyon burcunuz Terazi’de ilerleyen Güneş ve Venüs’ten önemli destekler alıyorsunuz. Bu dönem olumlu yönlerinizi ortaya çıkarırken enerjinizin sizi desteklediğini göreceksiniz. Yaşam kaliteniz ve isteklerinizde paralel bir artış gözlenecek. Düşüncelerinizi karşı tarafla paylaşırken buyurgan bir tavır içinde olmanız çevrenizde yanlış algılanabilir.  Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Uzak yerlere yapacağınız iş seyahatleri ufkunuzu genişletebilir. Oradaki teknolojilerin ayrıntılarını inceleyip kendi tesislerinize monte edebilirsiniz. Yeni yatırımlarınız istihdam sağlayıp birçok kişiyi mutlu edebilir.


  Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sizin için iyimser ve dengeli olabileceğiniz bir gün. Yeni planlar yapabileceksiniz. Geleceğe dönük düşüncelerinize şekil verebileceğiniz fırsatlar yaratabilirsiniz. Güçlü kişilerin desteğini almak sosyal alanda size yeni konular getirecektir. Arkadaşlarla bir arada olabileceğiniz sosyal aktiviteler size keyif verecek hayatınıza hareket katacak.


  Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Çok hoş biri. Ama hayatınızda ne tür değişmelere neden olacağını kestiremiyorsunuz. Bütün çekiciliğine rağmen sizi rahatsız eden bir yanı var. Yaşamınızı allak bullak edecek sizi şekillendirmeye çalışacak biri olduğunu düşünüyorsunuz.


  Oğlak Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Sizi epeyce yorulacağınız günler bekliyor. İşleri iyi dağıtmanıza rağmen başınızı kaşıyacak zaman bulamıyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir bilgi sizi yeni bir organizasyona sevk edecek.


  Oğlak Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Paranızı nasıl kullanacağınızı düşünüyorsunuz. Paranızın miktarı birçok insanın çevrenizde dolanmasına ve kendilerinin de içinde olduğu fikirler üretmelerine neden oluyor. Bundan duyduğunuz şaşkınlık ve üzüntü arkadaşlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak.


  Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Daha önceki can sıkıcı tecrübelerinizden ders çıkartarak doğru karar vermelisiniz. Paranızı kullanmak diye bir aceleniz yok bunu biliyorsunuz  Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Gününüzü bütün sorunlardan arıtıp yeni tanıştığınız kişiyi düşünerek geçirmek niyetindesiniz. Bugün kendinizi bundan alamayacaksınız. Bazı arkadaş ilişkilerinizde hiç akla getirmediğiniz bir sorumsuzlukla üzücü şeyler yaşanıyor. Bu konuda ne yapabileceğinize karar veremediniz. Hemen telefona sarılacak ve günün bir bölümünü bu konuyla meşgul olarak geçireceksiniz.


  Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz iki önemli görünümün etkisi altında şekilleniyor. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki zorlu enerji alışverişi öğrendiklerimizi bildiklerimizi tecrübelerimizi mesleki anlamda ortaya koymamız sorumluluklarımıza sahip çıkmamız anlamında bizi destekliyor. Çünkü Terazi burcunda ilerleyen Güneş Venüs sayesinde güçlü. Pluto ise burcunuz üzerinde ilerliyor. Kimilerimiz senelerce çalıştı çabaladı akademik kariyer yaptı. Şimdi o kariyeri bir ortaklık veya bir şirkette iyi bir konumda üst yönetiminde ifade edebilirsiniz. Bazılarımız yıllarca anayurdundan uzakta çalıştı ter döktü. Şimdi yurduna dönerek bir iş kurabilir. Bir kısmımız emekli olmayı düşünüyor. Kimimiz evlenerek yuvadan uçabilir kendine yeni bir dünya kurabilir. Bunun gibi bir çok örnek sıralanabilir.


  Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Çevresel koşullarınızı istediğiniz alanlarda kullanma şansına sahipsiniz. Tercihlerinizi alışkanlıklarınızla bağdaştırırken başarılarınızı yeniden gözden geçirmeli ve hangi noktada olduğunuzu tespit etmelisiniz.İnatçılığınızı belirgin bir şekilde vurgulayacağınız bir gün. Sevdiklerinizle ilgili planlarınızı uygulamalısınız.  Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını sebep göstererek işinizden uzak durmanız veriminizi düşürdüğü gibi hayat şevkinizi de kırabilir. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız sorunu ailenize taşımama-ya özen gösterin.


  Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Amaçlarınız ve işe ait konular ön planda kalmaya devam ediyor. Özellikle iş hayatında daha etkin olabileceğiniz şartlar doğmakta. Sorumluluk almaktan korkmayacaksınız. İş temposunun getirdiği mücadele ise geçici olacak. Siz başarılarınızı perçinlemek ve üstlerle ilişkilerde soğukkanlı olmak durumundasınız. Ev hayatında yaşanan yenilenmeler var.


  Kova Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Size göre her şey gibi aşkın da dalgalanmaları olabilir. Böyle düşünüyor ve ilişkinizin belli süreçlerinde geçirdiğiniz irili ufaklı sarsıntıları doğal karşılaşıyorsunuz. Bu mantık da ilişkinize huzur veriyor.


  Kova Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Önünüzde işinizde yine hamle yapabileceğiniz bir fırsat var. Bugün uyanık davranırsanız bununla ilgili veriler elde edeceksiniz. Bugünlerde işleriniz yolunda gibi görünüyor.


  Kova Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önleyemiyor. Ailedeki savurganlığı da önlemeniz gerekiyor. Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz.


  Kova Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  İşlerinizde yoğunlaşmanız nedeniyle aşk ilişkinizdeki ritmi yavaşlatmamalısınız. Bu ilişki sizin yaşamdaki ana mutluluğunuz bunu unutmamalısınız.  Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Yoluna koyduğunuz işler dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.


  Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Kovalar yeni günün iki önemli görünümü gayet kıymetlidir. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto arasındaki mücadeleci titreşim kendi içimizde dengemizi muhafaza etmemizi gerçekçi düşünerek yaşamamıza yön vermemizi engeller önümüze çıksa da bunların ilerlememizdeki göstergeler olduğunu bilmemizin önemini gösteriyor. Artık benim isteğim bu demek yerine bizim için doğru olan nedir diye düşünmek en güzeli Plutonun Oğlak burcu geçişi dönüşümün işaretidir. Bu dönüşüm yavaş ve oldukça etkilidir. Ancak yeni bir sayfa açabilmek için bizi öylesine itekler ki biz bunun farkına vardığımızda kendimizle gurur duyarız. Yolunuzun üzerindeki taşları düşünüp kendinizi huzursuz etmek yerine hedefinize kilitlenerek gizli gücünüzü açığa çıkarabilirsiniz. İnsan iradesinin aşamayacağı güçlük yok.


  Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Partnerinizin isteklerine karşı çıkmadan önce konunun özünü dinlemeye özen göstermelisiniz. Özgürlükçü duygularınızı inatçı tavırlarınızla daha belirginleştirmeniz hata yapmanıza neden olabilir. Sevdiğinizi kişiden duyacağınız güzel sözlerinden etkilenmenize rağmen duygularınızı teslim etmek istemiyorsunuz.  Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Bugün gideceğiniz bir davette elit insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Özellikle sanatsal ve kültürel etkinliklerde söz sahibi kişilerle güzel diyaloglar kuracaksınız. Aşk hayatınızdaki durgunluk sürüyor.


  Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Hayatınıza değişik renkler katabilir harekete geçirici şartları kullanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı temalarda hedeflerinizi büyüttüğünüz bir dönemden geçtiğiniz söylenebilir. Eğitim ve iletişim konularınız ise öncelik kazanıyor. Gireceğiniz yeni çevreler sayesinde hayata bakış açınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Akademik alanda ilerlemeniz söz konusu.


  Balık Burcu Günlük Aşk Falı
  28 Eylül 2011
  Uzun süreli beraberliğinizin artık zamanını doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bugün konuyu açıp ilişkinizin varacağı yere


  Balık Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Birkaç gün içinde önceden belirlemiş olduğunuz hedeflerin bir kısmına ulaşabileceksiniz. Bu nedenle önünüzdeki bu kısa süreç biraz zorlu olabilir. Ama deydiğini göreceksiniz.


  Balık Burcu Günlük Para Falı
  28 Eylül 2011
  Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor.


  Balık Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Değişik bir bakışla izlediğiniz bir tartışmayla ilgili sürekli tahrik ediliyorsunuz. Bu tartışmada görüş bildirmemenizde yarar var.  Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Öteki günlerden biraz daha farklı bir gününüzdesiniz. Tümüyle umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz.


  Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevgili Balıklar Çarşamba gününün iki etkili görünümü var. Saat 12:37 Güneş-Pluto ve saat 17:26 Merkür-Pluto mücadeleci açıları işbirliği yapmanın ileriye dönük hedeflerimiz hayallerimiz açısından önemine işaret ediyor. Hayatımızdaki gereklilikleri ve gereksizleri adil ve tarafsız bir gözlem gücüyle gözden geçirmemiz anlamında bizi uyaran bu görünümleri güce dönüştürmenin sırrı kendimizden ve inandıklarımızdan vazgeçmeden ilerlemekle mümkün. Bazı kişiler yaşanılanlar veya yaşanmışlıkların izleri yüreğimizin içinde kimi zaman kanasa da o izler bilgeliğin işaretçisidir. İlişkimizde bir türlü istikrarın sağlanamaması veya karşımıza çıkan insanların ne yaptığını bilmeyen halleri de bizi terbiye edebilir.


  Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  İş yaşantınızda beklediğiniz özel pozisyonlara yaklaşmanız çok kolay. Bugün planlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızın özveriyle yardım etmeleri sizi mutlu ederken kazançlarınızı arttırma konusunda yeni ufukların doğmasına neden oluyorlar. İşbirliğine önem vermeniz sizi daha da yukarılara taşıyacaktır.  Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Sevdiğiniz kişinin tüm olumsuzluklarına rağmen hatalarını dahi görmezden geliyorsunuz. Ancak bu durum sizi manevi olarak güçsüz bırakıyor. Yakın dostlarınızın bu konudaki eleştirilerini ciddiye almanız gerekiyor.


  Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  28 Eylül 2011
  Borç alacak konularında başkalarından destek görmeniz söz konusu. Bu alanda yaşadığınız kısıtlamalara rağmen iyimserliğiniz artıyor. Ancak eşin ya da ortağın para durumundan kaynaklanan ortak harcamalar olacaktır. Mirasa ait ortaklaşa bir konu ise fikir ayrılıklarına neden olabilir. Neyse ki ilişkilerde yenilenmeler ve olumlu paylaşımlar yaşanacak.  MeY and Logic@ like this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 2. #2
  MeY
  MeY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

  www.foruminci.net

  MeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  23.02.2009
  Bulunduğu yer
  sözün bittiği yer..
  Mesajlar
  30.258
  Blog Girişleri
  82
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  hangisine inanayım jokerim
  DilinJokeri likes this.

 3. #3
  Nothing heard/said DilinJokeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.09.2010
  Bulunduğu yer
  ATATÜRKİYE
  Mesajlar
  40.413
  Blog Girişleri
  17
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Alıntı MeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  hangisine inanayım jokerim
  Mümkünse bu ikisine;

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı
  28 Eylül 2011
  Yapmış olduğunuz bazı anlaşmaların bağlantıyı koparma isteği içinde olduklarını hissediyorsunuz. Bu yüzden yeni bağlantılar arayacaksınız. Eski bir meslektaşınızın bu konuda size yardımları olacak.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı
  28 Eylül 2011
  Hiç ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var. Bunun ne kadar önemli olduğuna bir uzman karar vermeli. Önemsiz bile olsa kendinizi bir göstermelisiniz.


  =)
  MeY likes this.
  tüm yaralarım gerçek ama onları bana veren tüm insanlar yalan ..

 4. #4
  Münzevi Esila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  30.01.2011
  Bulunduğu yer
  İstanbul
  Mesajlar
  1.767
  Tecrübe Puanı
  378

  Standart

  Kimmiş gözlemleyen merak ettim (:
  DilinJokeri likes this.
  Sesimiz kısık bizim içimiz yankı dolu..
  MehmetDeveci

 5. #5

  www.foruminci.net

  Logic@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  22.02.2009
  Bulunduğu yer
  @frminci
  Mesajlar
  27.500
  Blog Girişleri
  1

  Sosyal Aglarim

  Follow Logic@ On Twitter
  Tecrübe Puanı
  1000

  Standart

  Alıntı MeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  hangisine inanayım jokerim
  Ben Aşk İş Para Dikkat olarak sıralanan fallara daha çok dikkat ediyorum
  MeY and DilinJokeri like this.

  Üstüne imza tanımam!!

  Mevzu bahis vatan ise gerisi teferruattır.

  www.foruminci.net


Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

 • Şikayet, Telif hakları ve Yasal bildirimler için tıklayın.
 • .

  İletişim: webmaster@foruminci.net